Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2021-06-22 19:30:57

LOGOUT.hu

A GOG.com egy 2008-ban indult, elsődlegesen régi játékok forgalmazásával foglalkozó online disztribútor. A vállalat elsődleges célja, hogy digitálisan elérhetővé tegyen napjainkat akár évtizedekkel megelőző címeket, hibamentesen futva a legújabb hardvereken és operációs rendszereken. Jelenleg 1338 cím található a GOG.com-on, ami folyamatosan bővül. Az idő bebizonyította, hogy igény van a régi játékok efféle feltámasztására, biztosra veszem, hogy mindenki megtalálja kedvenceit.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) S1M0N


S1M0N
senior tag

(#402) Golden9


Golden9
addikt

(#403) default.


default.
őstag

Sziasztok, elolvastam az összefoglalót, de nem derült ki számomra:
Ha megveszek egy játékot a GOG-on (pl. Witcher 1, 2), akkor ezekhez lehet kérni esetleg Steam kulcsot, vagy önállóan, kliens nélkül futnak (vagy az opcionális GOG kliens-ből)?

Szóval úgy nézem, a GOG-nak van saját dedikált kliense, szóval jöhet az ötödik kliens is a gépemre.. :Y

Szerk.: ide kapcsolódóan mi ez a GOG Connect? Egy mondatban összefoglalnátok nekem? :-)

Köszönöm szépen előre is,
Üdv!

[ Szerkesztve ]

(#404) SityiSXT válasza default. (#403) üzenetére


SityiSXT
őstag

A Galaxy kliens nem kötelező, hiszen nincs DRM - de extrákat ad pár játéknál (acsik, felhős játékmentés, ilyesmik).
A GOG Connect keretén belül néha limitált ideig a Steamen lévő meghatározott játékokat át lehet hozni GOG-ra, ha ott megvan neked (tehát lesz ingyen egy GOG-os példányod).

(#405) default. válasza SityiSXT (#404) üzenetére


default.
őstag

Értem, köszönöm.

(#406) Golden9


Golden9
addikt

Unreal Gold -----és----- Sunrider: Mask of Arcadius ingyen.

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#407) Mister_X válasza Golden9 (#406) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Mask of Arcadius világéltében ingyenes volt, a népszerűsége (elég tosztességes körökre osztott stratégiai játék és VN kombó) tette lehetővé a Sunrider Academy spin-off és a magasabb minőségű Liberation Day folytatás elkészültét.

Mindkettőn 66% kedvezmény van most, tehát tessék kinyitni a tárcákat. Sunrider Academy egyébként egy dating simulator a Mask of Arcadius karaktereivel, de naaaagyon fajsúlyos management résszel (már-már lehetetlen nem easy-n).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#408) Igorovics


Igorovics
csendes tag

Ma délután 15-ig ingyenesen kapható a Xenonauts. De jó, hogy nem vettem meg 20 euróért, nagyon szemezgettem vele...

(#409) Golden9


Golden9
addikt

Connect-ben 12 játék, 12 napig.

[ Szeretkezve ]

(#410) Golden9


Golden9
addikt

Ziggurat (Két napig.)

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#411) Golden9


Golden9
addikt

Shadow Warrior Classic Complete
Sehol nem látok visszaszámlálót, lehet hogy végleg ingyenes lett.

[ Szeretkezve ]

(#412) Golden9


Golden9
addikt

Ismét, GOG Connect.

[ Szeretkezve ]

(#413) kekigyu


kekigyu
aktív tag

Sziasztok! Gog-on szeretnék vásárolni de nem tudok fizetni sehogy sem. Minden fizetési lehetőségnél inaktiv a pay gomb. Néztem beállításokat de nem találtam semmit, mi lehet oka? Köszi ha tudtok segíteni.

(#414) Golden9


Golden9
addikt

Ajándék játék, a 10 éves GOG-tól.

[ Szeretkezve ]

(#415) SityiSXT válasza Golden9 (#414) üzenetére


SityiSXT
őstag

Még nem, csak szavazás arról, hogy mi legyen.

(#416) Golden9 válasza SityiSXT (#415) üzenetére


Golden9
addikt

Legyen a Shadow Warrior 2 :K . Nekem nem világos, mindenki megkapja, vagy csak a szavazók?

[ Szeretkezve ]

(#417) Golden9 válasza Golden9 (#416) üzenetére


Golden9
addikt

Mindenki. Shadow Warrior 2.

[ Szeretkezve ]

(#418) Golden9


Golden9
addikt

Jill of the Jungle: The Complete Trilogy - Ingyenes lett.

[ Szeretkezve ]

(#419) Golden9


Golden9
addikt

Video Game Show — The Witcher 3: Wild Hunt concert Ingyenes, még 25 órán át.

[ Szeretkezve ]

(#421) safranyek


safranyek
tag

(#422) Golden9


Golden9
addikt

GOG Connect 8 játékkal.

[ Szeretkezve ]

(#423) Golden9


Golden9
addikt

SOMA 2 napig ingyenes.

[ Szeretkezve ]

(#424) Igorovics


Igorovics
csendes tag

Distraint Deluxe Edition még egy ideig.

(#425) RetroJack


RetroJack
tag

Üdv !

Szeretnek vásárolni az oldalról, de Ps Store-on kívül máshol nem szoktam eddig, jár valami plusz költséggel a vásárlás illetve kell euros számla hozza ?

(#426) batman91 válasza RetroJack (#425) üzenetére


batman91
őstag

Teljesen biztonságos, megbízható, hivatalos az oldal. Nincsen semmi plusz költség. Ha akarsz akkor dollárban is fizethetsz, nem muszáj az euró. De mivel fair price van, ezért ugyan annyit fizetsz mind a két pénznemben. Nem úgy mint más klienseknél. Szóval nyugodtan vásárolhatsz rajta, gondok nélkül.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#427) RetroJack válasza batman91 (#426) üzenetére


RetroJack
tag

Köszönöm a gyors választ

(#428) SityiSXT válasza batman91 (#426) üzenetére


SityiSXT
őstag

(#429) Archttila válasza SityiSXT (#428) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Hmm ez érdekes, köszi!

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#430) batman91 válasza SityiSXT (#428) üzenetére


batman91
őstag

Nem fogunk rosszabbul járni szerintem ezzel sem.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#431) need


need
addikt

Sziasztok Nem volt még szerencsém eme remek céghez
Ma reggel vettem meg Witcher 3
Megkaptam a kódot megtaláltam hova kell beírni majd ezután 10 percig nyomogatni a tűzcsapot és semmi.
Ez valami vicc Nem értem? Én le szeretném tölteni a játékot ami fizettem

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#432) #54072192 válasza need (#431) üzenetére


#54072192
törölt tag

A reCAPTCHA most valamiért nagyon lassú és hibás képeket is mutat, nem csak GOG-on, hanem több oldalon is. Vagy megvárod ameddig kijavítják, vagy próbálkozol vele.
Ha valami nem jól működne nálad, akkor érdemes előbb felnézni a fórumra, hátha másoknak van ötlete. [link] "Select all images with cars again. - I selected a flower, a cat and a donkey and it let me in."
Ha működik majd a captcha, akkor a kód beváltása után a könyvtáradban lesz a játék a polcon.

(#433) Archttila válasza need (#431) üzenetére


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

Igen, ez sajnos nem az o saruk... En is szenvedtem vele vagy 3 percig, de vegul sikerult! (tortenetesen en is pont a Witcher 3-at aktivaltam;] )

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#434) need válasza #54072192 (#432) üzenetére


need
addikt

Köszönöm a tanácsokat mind a kettőtöknek
Haza érek megnézem újra.ha nem megy akkor várok mást úgy tudok tenni

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#435) need válasza need (#434) üzenetére


need
addikt

újra kipróbáltam a helyzet nem változott..

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#436) need válasza #54072192 (#432) üzenetére


need
addikt

tanácsodat megfogadva végig bogarásztam a fórumot amit linkeltél kipróbáltam pár dolgot de azok sem működnek.. ez egészen elképesztő hogy a GOG a füle botját se mozdítja nem csinál semmit..ha megnézzük a dátumot nem tegnap előtt kezdődött ez az egész..!

van arra lehetőség hogy ezt valahogy máshonnan letöltsem csak ez a retek kliensen lehet..?!

komolyan mondom nagyon felbasz ez az egész a kedvem el ment már a játéktól..!

a tökéletes példa

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#437) #54072192 válasza need (#436) üzenetére


#54072192
törölt tag

Letölteni nem csak a kliensen keresztül lehet, de aktiválás nélkül hogy szeretnéd? Előbb meg kellene jelennie a fiókodon.
Az a gond, hogy a captcha a Google műve, nem a GOG-nál van a hiba. Szerintem írj a supportnak (Problem type: Gift/promo code issues), még az is lehet, hogy aktiválják neked.

Hmm, ott is ez a captcha van. Ha nem sikerül elküldeni, akkor a fórumon nyiss egy új topikot a gondodnak, úgy nagyobb eséllyel látja egy illetékes. Sajnálom hogy pont most van ez, hidd el, hogy ilyen nem szokott előfordulni (én nem is tudok ilyenről).

[ Szerkesztve ]

(#438) need válasza #54072192 (#437) üzenetére


need
addikt

ismerős volt a neved..megnéztem privátban már csevegtünk akkor épp a win10 szenvedtem..

és látod most itt és ezzel.. csak annyit röviden hogy 3 hónapja kezdtem el vásárolgatni a játékokat Uplay Steam
és most megláttam a wicher 3 és nagyon megörültem na meg annak hogy még 1 kliens.
Mivel nekem ez nagyon új még a GOG szerinted ezek után én valaha is itt fogok bármit is venni ennyi szarokdás után? Vagy bár ki meg győz arról hogy ez mennyire jó kis cég..hogy kinek a hibája vagy kié nem..
és a GOG azonosítóm be mert ott akartam megvenni..nekem ez egészen elképesztő hogy ilyen van..!

Írtam be a fórumba amit korábban lett linkelve és ahogy látom más is szenved és a GOG ezt nem látja nem veszi észre..?

Persze írtam a supportnak is kétszer is de nem válaszolnak..de megkerestem őket mailon is arra sem válaszoltak..és ez nem a GOG hibája? ez már igen..az hogy vissza sem reagál vagy egyáltalán jelét sem adja annak hogy szándékában áll megoldani a problémát..

Én semmi mást nem akarok játszani nem többet és nem kevesebbet.. ennyi..

köszönöm hogy segíteni próbáltál.. :R :R :R

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#439) #54072192 válasza need (#438) üzenetére


#54072192
törölt tag

A nevem innen is ismerős lehetett. :DDD

Emiatt ne írd le a boltot. Honnan vetted a kulcsot? Mert ott is az eddigi legalacsonyabb áron megy. Ha ott vásárolsz, akkor nincs captcha. Ez részben azért lett bevezetve, mert botok próbáltak állandóan kulcsokat aktiválni (pl. a Witcher 3 dobozában lévő kódot sokan eladják vagy kiírják fórumba).
Az első hsz. 2 napos, még aznap írta valaki, hogy a Humble Bundle is hasonlóan szar. Mondjuk nekem is volt ott már ilyen élményem, csak nekem egyáltalán nem jelent meg a recaptcha. Órák múlva sikerült vásárolnom ott.
A recaptcha a Google-é, a GOG-on csak megjelenik.

Viszont nagyon kevesen jelezték ezt, könnyen lehet, hogy regionális probléma, és Lengyelországban például jó. Egyelőre nem tudok mást javasolni, csak hogy várj, mert biztosan nem marad így.
A support néha lassú, mert kevesebb emberük van erre. Steamen kérdeztem nemrég valamit, 4 nap után írtam megint, hogy érdekelne a válasz, és akkor rögtön válaszoltak. Ezzel nincs mit tenni sajnos.

A Galaxy opcionális, le is töltheted a telepítőt az oldalról, és kliens nélkül is menni fog a játék.
Ha ez megoldódik, akkor is nyugodtan használd, nagyon megbízható hely.

(#440) need válasza #54072192 (#439) üzenetére


need
addikt

a te tanácsodra és ahogyan... írtam a suportnak újra és válaszoltak is elég hamar hogy majd válaszolnak.. ;)
elküldtem azt a linket ami a fórumba van hogy tényleg lássák hogy gond van.. én meg várom a megoldást

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#441) #54072192 válasza need (#440) üzenetére


#54072192
törölt tag

Meg lesz az oldva. :)
Amúgy az is jó a GOG-ban, hogy ha az oldal fejre áll, vagy nem tudsz belépni, a játékok akkor is menni fognak. Letöltöttem a Witcher 3 GOTY telepítőjét, 33 giga, szóval DVD-re éppen nem tudom írni, de megvan.

(#442) need válasza #54072192 (#441) üzenetére


need
addikt

remélem :R :R :R

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#443) need válasza #54072192 (#441) üzenetére


need
addikt

csak össze jött ;] ;] ;] ;] csak katingattam nem is figyeltem mit ír és tessék..

és köszönöm nektek a segítséget.. :R :R :R
és kétszer meggondolom a GOG-ot ezek után.. :W

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#444) batman91 válasza need (#443) üzenetére


batman91
őstag

Nekem eddig semmi gondom nem volt vele, pedig van vagy 80 játékom rajta. Ez valami egyszeri globális gubanc lehetett, mert engem is kb. az 5. ilyen szarság után engedett be. Nem a GOG hibája ez.

Itt van egy alternatív módszer a kliens kikerülésére: [link]

De már ahogyan látom tárgytalan. Előbb kellett volna írnom. :W

[ Szerkesztve ]

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#445) need válasza batman91 (#444) üzenetére


need
addikt

Ami még nekem nem világos vagyis ennél A kliensnél ezt is úgy használjam mint az uplayt?
Minden esetben először a klienst indítsam el és ott a játékot?
Illetve a mentések hova kerülnek felhőbe vagy a gépre?

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#446) need válasza batman91 (#444) üzenetére


need
addikt

Na most már fenteb már fejtegettem két napja raktam fel a klienst utána megvettem a játékot örültem mint majom a farkának és tisztán 2 órán keresztül kattintottam mint egy hülye eredmény nem volt majd végül csak random csináltam és abban a pillanatban megengedte hogy le tudjam tölteni. Írtam a supportnak aki általános dolgokat fogalmazott meg vírusirtó tűzfal stb stb
Nekem így az első találkozásom a GOG al nem a legszerencsésebben alakult. Így nagyon idevágó a régi bölcsesség akit a kígyó megmart az még a póktól is fél.
most azt mondom hogy soha az életben több játékod nem veszek de lehet hogy később meggondolom magam

[ Szerkesztve ]

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#447) Golden9 válasza need (#446) üzenetére


Golden9
addikt

Nem a póktól fél, hanem a gyíktól. :)

[ Szerkesztve ]

[ Szeretkezve ]

(#448) #54072192 válasza need (#445) üzenetére


#54072192
törölt tag

Mint írtam, a Galaxy opcionális. Akkor érdemes használni, ha kellenek achievementek, játszanál online, felhőbe akarsz menteni, vagy automatikusan frissíteni szeretnéd a játékaidat.
Ha ezek nem fontosak, akkor közvetlenül az oldalról is tölthetsz le telepítőt, de akkor értelemszerűen a fentiek nem lesznek elérhetőek.
A mentéseid kliens nélkül a gépeden lesznek, klienssel pedig a gépeden és felhőben.

Most is nyugodtan indíthatod a bin\x64\witcher3.exe-vel a játékot, akár a Galaxy nélkül is.

(#449) Archttila


Archttila
veterán
LOGOUT blog (1)

A Diablo után elérhető a Warcraft első, illetve második része is. :)

[ Szerkesztve ]

Passionate about minimalistic software, the Linux philosophy, and having fun. SFF enthusiast.

(#450) #54072192


#54072192
törölt tag

Elérhetővé vált a Hitman széria újabb két része: a Blood Money és az Absolution. Ennek örömére mind az öt rész 75%-os akciót kapott.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.