Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13050) NFree válasza slett27 (#13047) üzenetére


NFree
addikt

Igen jók a kezdeményezések, :K viszont a lap auton hagyott fesszel túlfeszel ami sajna ennél a lapnál igen csak stabilitási problémákhoz vezet, ahogy tapasztaltam s olvasgattam , nagyon el kell találni sajna a feszeket mer t se kevéssel se sokkal nem megy ezért nehéz ennyire belőni a lapot.
De akkor már tuti az autón hagyott értékek miatt, nem stabil tessék beállítani az mch-t s a többit is , most idézem Sárpac kollégát:"Mch refret növeld a cpu terminationnal úgy, hogy az az mch 0.635-része legyen szinte hajszáll pontosan vagy egy iciripicirit felette.
Mondjuk tedd 1.3ra az mcht majd a Mch refet 0.825re lődd be a cpu termination értékkel a cpu ref pedig szintén ennyi legyen.
A ramok meg kapják meg ami jár ch A-B a ramfesz fele legyen az MCH/Dram érték is
"

A load line szerintem mehet 1.36v-ig de én már 1.45v ot is adtamm llc-vel, viszont a volt asus lapom llc-vel sorra nyírta ki a procikat :(((
Ebben a giga sokkal jobb :K

(#13048) kicsigeri
Tessék fixálni 100 ra előnyöd nem fog származni belőlle csak hátrányod ha többet adsz neki , nem hiábba volt már annyiszor emlegetve a 100-as érték :R

[ Szerkesztve ]

vga

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.