Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13551) lipi67 válasza tlac (#13550) üzenetére


lipi67
veterán

[ezen még mennek], prájmolni 1333-on tudtam.
Csak ez a 3:5, ez sehol sem elfogadott..Azárt jobb mint 1200

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#13552) falco5


falco5
tag

Helló!
Egy Ep45-UD3R-es laphoz E5200as procit csatolva lehet mellé 4 giga1066Mhz-es memóriát berakni?
vagy csak 800MHZ-est?
köszi

(#13553) tlac válasza lipi67 (#13551) üzenetére


tlac
nagyúr

az az 1333 elég jó, akkor 1:1-ben is mennie kellene
állítgass még vmit a lapon

más:

te hány esata kábelt kaptál a laphoz?
én most csak 1 táp és 1 esata kábelt találok

(#13554) bolcsodal válasza lipi67 (#13545) üzenetére


bolcsodal
addikt

Emlékezz a PH-s CSX tesztre. Ott az 1200-as CSX diablo épphogy csak többet tudott, mint a 800-as kit. ;)

They drew first blood....

(#13555) lipi67 válasza tlac (#13553) üzenetére


lipi67
veterán

Este újra megnézem, engem is 1:1 érdekelne...

-1táp (ami gyakorlatilag 2 mert 2 felé ágazik,) és 1db esata

bolcsodal: Fel úgy se adom..(gondolom)

(#13552) falco5: Miért ne lehetne?

-na lépek, jön az ifjúság.,majd este...Ja! Köszi!!! -

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#13556) stigma


stigma
addikt

tlac: Köszönet az 500as FSB beállításához

Van valakinek ötlete, észrevétele hogy P35 és P45 között lehet hatalmas Vcore különbség?
Értem ezalatt azt hogy P35ben 1.2875Von 3840et kihoztam egy E8200-ból, míg a mostani lapommal 1.3Vos Vcore-al nem sikerül stabilizálnom semmit?
/6os szorzóval 500as FSB-t kihoztam viszont 8as szorzóval még 470 környékén megállok.
Lehet hogy wallos lenne a lapom?Mert az persze természetes a számomra hogy ami 6os szorzón max FSB kijön az 8on kevesebb lesz /

Lehet probléma a UD3R rev 1.1-es lap?..(Ha jól néztem akkor kis kondis)

[ Szerkesztve ]

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#13557) Gorneck válasza stigma (#13556) üzenetére


Gorneck
titán

Nem wallos a lapod...max nem értesz hozzá, vagy a többi komponens nem bírja...

Gyakorolj még kicsit...nekem kevesebb fesszel tudta uazt az FSB-t P45be...de láttam már ellenkezőjét is...dehát ez csak találgatás...nem mértem ki multiméterrel...

Szóval kérdéseidre válasz:
Igen
Elképzelhető
Nem

Gorneck#1239

(#13558) Lacika001


Lacika001
aktív tag

Sziasztok!
Továbbra sem megy 430*8,5 fölött a gépem,és az a fura ebben hogy ehhez csak az MHC core-t kell megemelnem,efölött viszont sehogy nem akar stabil lenni.
Az lenne a kérdésem hogy akkor ez ennyit bírhat,vagy csak én cseszek el valamit és van még értelme tovább próbálkozni vele..

(#13559) Lacika001 válasza Lacika001 (#13558) üzenetére


Lacika001
aktív tag

Itt még stabil:

Lehet hogy valamit nagyon elnézek,szóval ha valaki le tudná írni hogy ha emelek még FSB-t és nem stabil úgy akkor milyen feszeket kéne emelni milyen sorrendben stb.stb....

(#13560) szacsee válasza Lacika001 (#13559) üzenetére


szacsee
nagyúr

Itt nézz szét, ajánlom figyelmedbe ezt is.

(#13561) nagynorbi válasza maross (#13541) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Nálam az egyik gép így megy:

FSB: 424
PCIe: 100
Latch: 333
Szorzó: 2.00B talán (így 850 környékén mennek)
Proci Vcore: 1,2375 V
MCH : 1,16 V
Dram: 2,0 V
Memória időzítések manuálon (5-5-5-18 pl.)
BIOS: F9

A többi normálon

Üdv.:

(#13562) akoska07


akoska07
nagyúr

OFF: hátha érdekel vkit :B

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#13563) stigma válasza Gorneck (#13557) üzenetére


stigma
addikt

Kösz-kösz.
Igen elkezdtem gyakorolni, mivel sok időm nincs rá, eddig egy 3600Mhz (480*8) amit sikerült elérnem 1.25V-al prime stabilan, ramokat felosztva 1080ra,mindezt turbo módban.Persze ami még fontos csak Vcore és Dram Voltage -et állítottam, többi meg alapon volt.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#13564) maross válasza nagynorbi (#13561) üzenetére


maross
veterán

kiprobalom ezt 400as fsb-vel :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#13565) nagynorbi válasza maross (#13564) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

400-as FSB-vel még az MCH feszt, meg a DRAM feszt sem kellene emelned.

Üdv.:

[ Szerkesztve ]

(#13566) nagynorbi


nagynorbi
aktív tag

Jéééé, fanatikus lettem! De mikor? :B

[ Szerkesztve ]

(#13567) maross válasza nagynorbi (#13566) üzenetére


maross
veterán

gratulalunk :). memoriaval vannak valami gondok, lehet kicsereltetem egy geil-re, ettol a kingston hyperx-tol ova intettek mar, csak az adott pillanatban nem volt mas. valamint f9-es bios feltetele is segitett, most 400as fsb-n megy, ezt se f6-tal se f8-cal nem sikerult produkalnia.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#13568) nagynorbi válasza maross (#13567) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Köszönöm :)
Abban a gépben is (amiről szólt a leírásom) egyszerű ezüst hűtőbordás, 800-as geil ramok vannak.

Üdv.:

[ Szerkesztve ]

(#13569) bolcsodal válasza maross (#13567) üzenetére


bolcsodal
addikt

Naugyehogyugye...

Szerintem ne GeiL-t vegyél. Azok megállnak 1000-nél, akárhogy emeled a feszt. Ha fontos a tuning, akkor inkább valami OCZ, vagy Corsair.

Vagy kérdezd Lipi67-t! :K Ő gyakrabban váltja a memóriákat a lapjában, mint más az alsógatyáját! :DDD

Mondanám, hogy próbáld ki a 2x1GB-es CSX memókat, de nem tudom, hogy a mostaniak is micron chipesek-e.

Én emiatt a teszt miatt vettem az enyémeket: [link]

Ezeket itten: [link]

Csak ez enyémeken még a régi hűtőborda van, amit a PH-s tesztben láthatsz, meg ráfordítottam egy 8cm es ventit a 24pin-es tápcsatihoz rögzítve.

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#13570) maross válasza bolcsodal (#13569) üzenetére


maross
veterán

no, 460on mar megyeget, ez a biosfrissites hatarozottan jot tett neki. 2.33@3.22 mar megfelel :). a cpu termination-t is kell emelni, vagy csak a vcore-t?

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#13571) bolcsodal válasza maross (#13570) üzenetére


bolcsodal
addikt

Amíg a VCore emelés stabilizál ne nyúlj a CPU term-hez szerintem.

F9 BIOS? Kíváncsivá tettél... :D

Pedig sokban nem különbözik az F6-tól..[link]

[ Szerkesztve ]

They drew first blood....

(#13572) nagynorbi válasza maross (#13570) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Írnál nekem hőmérsékleteket? Csak kíváncsiságból, mert nálam (igaz, hogy a gyári hűtőjével) a maghőmérséklet felmegy az Everest szerint 75 celsius fokig is terhelés alatt, ráadásul úgy, hogy Cpuz szerint mindössze 1,152 - 1,168 között kap a proci a beállított bios 1,2375 V helyett.

Üdv.:

(#13573) lipi67 válasza nagynorbi (#13566) üzenetére


lipi67
veterán

Mikor Magyar focit néztél, akkor kezdődhetett...

(#13569) bolcsodal :

"Vagy kérdezd Lipi67-t! Ő gyakrabban váltja a memóriákat a lapjában, mint más az alsógatyáját! " - mert buta vok hozzájuk.

maross : Olcsó és ügyes: Patriot Viper (fekete) beszarás az a ram. 800-asok alázták az 1000-res Mushkinjaimat, fele annyi pénz volt és 2x több (2x2giga)

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#13574) bolcsodal válasza lipi67 (#13573) üzenetére


bolcsodal
addikt

Ezt nem állítanám. RAM-ok terén messze neked van itt a legnagyobb tapasztalatod. Már a kipróbált modulok számát tekintve is! ;)

Igaz, hogy UD3, de talán DS3-ra is igazak lehetnek az eredményeid.

Én még nem mertem 1200-on járatni a RAM-jaimat, de egyszer bepróbálom majd.

They drew first blood....

(#13575) maross válasza lipi67 (#13573) üzenetére


maross
veterán

mint a regi szep idokben a supertalentek :)

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#13576) maross válasza bolcsodal (#13571) üzenetére


maross
veterán

f8cal 380on bootolt, f6-tal 360on, f9-cel pedig 460on.

homerseklet: +0.05 fesz, 450es fsb-n, terheles alatt 58fok, hypertx2 hutovel.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#13577) nagynorbi válasza maross (#13576) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

A gyári hűtő +20 celsiust jelentene? :Y Van egy AC Freezer7 Pro hűtőm valahol egy szekrény mélyén (talán ágy alatt), érdemes lenne megpróbálni azzal? Quadra az sem valami jó......

lipi67: lehet, hogy akkor szedtem szét először a gépemet, unalomból, mert a magyar focit nézhetetlennek találtam ;) na így kezdődhetett........

Üdv.:

[ Szerkesztve ]

(#13578) stigma válasza maross (#13575) üzenetére


stigma
addikt

Bocs hogy csak igy hozzászólok, nekem is akadt pár kit ramom amit kiteszteltem igaz én 2x1GB az amivel mozogtam.
-Crucial Ballistix Tracer 1066os (régi chippes xxx.16FD3)
-G.skill Pi 1066
Supertalent 1000es (CL4es verzió)

Ezek mind mentek 1200at hol 2.2 -2.25V on.
Amúgy nem ajánlom tartósan az 1200at, meg az ehhez hasonló 1100 CL4et sem tartósan.
Amit tudok mondani az az hogy a supertalent kitem, ami sajnos meghalt eddigi legjobb ramom volt.(1000-en 1:1 ben 4-4-4-4 időzítésel 2.1V-on)
Amit vehetsz még nyugodt szívvel az Tracer 800as 2x2gb os verzió mert ezek mennek még elég jól.

....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

(#13579) bolcsodal válasza maross (#13576) üzenetére


bolcsodal
addikt

Gratu! Szép eredmények! :R

They drew first blood....

(#13580) lipi67 válasza bolcsodal (#13574) üzenetére


lipi67
veterán

Hát amit tudok: (teszteltem)
Mushkin Ascent Redline(1000) - lusta disznó benne, a legrosszabb vétel (max 1080-on stabil)
Patriot Viper 800: 8GB is 1100felett volt , 4 meg 1200-n
Reaper 1150 rev1 : 1,9v ig be se indult, kellett a fesz,de 2,3v-on 1300
Reaper 1150 rev2.: 1,9v -on 1200! de utána alig reagál a feszemelésre, sok feszt kifejezetten nem szereti
Kingmax : 2 db-ot kaptam, 1ik alapból hibás volt, a másik se vitézkedett, de ez lehet véletlen, másnál mentek..
Ja: Reaperek voltak páran, rev1-nél nagyobb a szórás. Van ami csak 1170-et ment. rev2 durván tök 1formák.De hamar halnak. 1 órán belül meghótt egy kit nálam, gondolom, ez is egyedi eset volt.
Patriot Viper Zöld hűtős lényegesen gyengébb. Feketében is 2 fajta volt. Az 1ik jobban ment 50-80MHz -cel. Ennek a "Viper" felirata körül a dobozon vékony sárga csík van.

Kb ennyit UD3R -es memtesztről. (ezek 10-15 órás tesztek voltak)

Hátha vkinek segített... Műtét után (ma de.) megkínzom a Team Xtreem párost. Reaper rev2-es 1150-nel jól mennek 1ütt.Slot se számít, keverheted össze -vissza őket. -Gondolom senki se akar így ramokat használni, de arra céloztam, hogy "vegyesvágott" se hozza zavarba a deszkát.

(#13575) maross : Tényleg! Az is volt 4x512. Mentek rendesen,de ilyen 2,2v -on nem érezték jól magukat. 2,4-en virgonckodtak. :K

[B]nagynorbi[/B]: Én is annak érzem magam, ha 1centis hó esik és buszra várok :K

[ Szerkesztve ]

Geri után szabadon:"Mondjuk jó a tökfőzelék is,csak akkora legyen a hús,hogy ne látszódjon mi van alatta!" shteer a vénasszonyokról:"Na igen, kézből végignyalják a plug&play fogsort!"

(#13581) morfondőr


morfondőr
őstag

Sziasztok!
Ventillátorszabályzással kapcsolatos kérdésem lenne! Gigabyte EP45-UD3P-s lapom van, ami szépen szabályozza a procin lévő PWM-es AC ventillátort. Kérdésem az lenne, hogy ha a többi venticsatlakozóra kötök szintén PWM-es ventillátort, akkor azt mi szabályozza? Easy Tune 6-ban csak a CPU ventit lehet állítani. Esetleg a többit is ugyanezen csúszkával állítja szinkronban?
Előre is köszi a segítséget!!

Steam/Uplay/Origin/GOG: racka_HUN /// Nintendo: SW-1554-0800-8714

(#13582) Gorneck válasza morfondőr (#13581) üzenetére


Gorneck
titán

Elviekben csak a cpu ventit szabályozza a lap...vagy max az NBhez tartozó csatit még...

Gorneck#1239

(#13583) Tonycs


Tonycs
csendes tag

Hali!

EP45-UD3R laphoz használ valaki Scythe Zipang hűtőt? Mármint elfér-e rendesen a lapon?

Esetleg alternatívaként más lapra merőlegesen fújó hűtőt tud-e valaki ajánlani?
egy E8400-ra kellene, PWM, jó halk, ezek a szempontok.

Köszi.

(#13584) maross válasza nagynorbi (#13577) üzenetére


maross
veterán

jo kerdes, ha nem lennek nagyon nehez hozzaferni/leoperalni a hutot kiprobalnam. szerintem egy tizest jelent, a masik tiz a huzas, feszultseg, paszta, es rahelyezesbeli kulonbsegekbol is adodhat.

eladó 100+ új/használt társasjátékom: https://tinyurl.com/tarsasjatekok

(#13585) karmester válasza Tonycs (#13583) üzenetére


karmester
senior tag

Hát, a Thermaltake Big Typhoon sem rossz....

Komolyabb gyártók honlapján van alaplap kompatibilitási lista is... érdemes böngészni ezeket a listákat....

;)

http://www.andrasvass.com http://www.youtube.com/user/Zakatatralala/videos?view=0&flow=grid +36-30-4920098; +36-20-4498506 Skype: bandika1338

(#13586) nagynorbi válasza Tonycs (#13583) üzenetére


nagynorbi
aktív tag

Ha egy DS5-ön elfér, akkor gondolom, hogy az UD3R sem lehet probléma. Keress képeket a lapokról, és hasonlítsd össze őket.

maross:Majd alkalom adtán kipróbálom, csak most nincs kedvem mojolni az irodában ezzel. De előbb utóbb kénytelen leszek, mert jön a meleg. :)

Üdv.:

[ Szerkesztve ]

(#13587) tlac válasza tlac (#13409) üzenetére


tlac
nagyúr

inkább úgy tűnik, hogy vacak ez a ram
mintha most még tovább gyengült volna
vmelyik este teljesen jól mentek a tesztek, 7,5x533-on, ram 1068 cl5-ön, 1,94V-tal
most megint össze-vissza fagy, pedig most egész jól hűtve is vannak (ventik elől maxra tekerve, és ablak alatt jön rá a hűvös levegő)

(#13588) nagynorbi


nagynorbi
aktív tag

Érdekes lap ez a DS3.............. Ugyan azokkal a beállításokkal egy E7200 procival már nem megy. 400X8 ami stabil, de itt már 1,2875-re kell állítani a proci Vcore-t. 424-en már nem megy 7-es szorzóval sem.

(#13589) bufurc


bufurc
tag

Hali! A 285 gtx topikból elküldtek a problémámmal utólag megjegyzem joggal... Történt ugyanis, hogy az említett vga 1xerűen nem akar megszólalni ezzel a lappal. Konkrétan az ep45 extreme dd2-es ről van szó. Beindul, mutatja a képet, de amikor felrakom a vga drivert akkor megfagy amikor bejönne az üdvözlő képernyő.

Mindent próbáltam, több oprencert, bios frissítést, különböző driverket, az összes hardware oké, külön külön ellenőrizve és más más felállásban! Táp oké. De amikor ezt két waaaaah nem káromkodok izét összeresztem akkor annyi... Hűtés sem lehet gond mert vizezve van minden és nyilván a postolástól a windowsig hűtés nélkül sem fagyna meg...

Sem a vga-t sem a lapot nem akarom kidobni mert mindkettő szimpi. Aki tud valamit az ne tartsa magába:) Akár 1 link is elég 1 működő konfigról amiben szerepel a 2 említett cucc...

1xer nekem is lesz 1 fasza kis gépem

(#13590) tlac válasza bufurc (#13589) üzenetére


tlac
nagyúr

a biosban load optimized settings és ezt állítsd be:

Advanced Clock Control:
CPU Clock Drive...........................: 800mv
PCI Express Clock Drive.................: 900mv
CPU Clock Skew (ps)....................: 0ps
MCH Clock Skew (ps)...................: 0ps

[ Szerkesztve ]

(#13591) tlac válasza tlac (#13590) üzenetére


tlac
nagyúr

"a biosban load optimized settings és ezt állítsd be:"

javítok:

előtte nézd meg mire van állítva, ha nem ez, akkor load optimized settings és utána is ellenőrizd, hogy ez legyen ott

(#13592) zso73 válasza bufurc (#13589) üzenetére


zso73
veterán

Robust Graphics Booster [Auto]
PCI Express Frequency (Mhz) [Auto, vagy 100

PCI Express Clock Drive [900mV]
Extrém memória profil XMP:Disabled

Most ennyi jutott eszembe. A frekiket nézd meg, hogy a helyén vannak-e! Esetleg a ramok időzítése jó, vagy sem. Próbáld meg beállítani kézzel a cuccok specifikációjának megfelelő feszt, és frekvenciát, időzítést.

"A mosoly olyan, mint egy ablakban felgyúló fény, amellyel a lélek jelzi, hogy a szív otthon van."

(#13593) bufurc


bufurc
tag

Minden így van mégse megy. Az előfordulhat, hogy esélytelen? Csak mert ma jár le a 3 nap és akkor visszaviszem a lapot. Vagy van értelme kűzdeni és csak beállításon múlik?

1xer nekem is lesz 1 fasza kis gépem

(#13594) -bh- válasza bufurc (#13593) üzenetére


-bh-
aktív tag

Nem esélytelen,, de küzdeni kell vele sajnos....(még alapon is lehetnek problémák...)
Milyen op.rendszret használsz?
Milyen ramjaid vannak?
Milyen táp?
BIOS-verzió? frissítés után csináltál Cmos-resetet?

[ Szerkesztve ]

"Boldogok a trollok, mert övék a világ hálója."

(#13595) bufurc válasza -bh- (#13594) üzenetére


bufurc
tag

Volt több is most 32es vista van. 500as chieftec, ramból van több is per pill 1066os kingmax. Legújabb bios F8, cmos reset nem volt.

1xer nekem is lesz 1 fasza kis gépem

(#13596) sellerbuyer


sellerbuyer
őstag

Kapcsolódva a RAM MHz témához és válaszolva az érdeklődőknek:

Végülis beruháztam egy Q8200-ra (videó editálás és enkódolás a cél legfőképp) az EP45 DSR3 lapomhoz, nem vacakoltam régebbi procikkal (szedtem még össze egy kis cash-t).

Érdekes jelenség, hogy a lap vadiúj beszerzés, mégis csak f7 BIOS van rajta. Namost én tartottam attól, hogy ha a lapon (akkor még nem tudtam, hiszen nem tudtam használni proci nélkül) véletlenül nem f10 BIOS van (ami az egyik stepping-es Q8200-hoz kell, az f5 csak a régebbitől műxik), akkor nem fogom tudni használni a procit. A boltban megesküdtek, hogy tutira vinni fogja a Q8200-as procit, megvehetem nyugodtan... Hát a helyzet az, hogy viszi a procit, amiért az egyik szemem sír, a másik nevet. Mert ugye így kiderült, hogy nem kell BIOS-t frissítenem (amivel bajban lettem volna, tekintve, hogy nem vitte volna a procit és más gépem meg nincs, amivel megoldhattam volna) ahhoz, hogy vigye a procit, viszont így, hogy viszi a procit, kiderült, hogy ez a régebbi fajta (stepping...fejből nem tudom, hogy melyik melyik, de nyílván a régebbi megy f5 BIOS-al, az újabbakhoz kell az f10). Szóval van egy régebbi verziójú procim egy régebbi BIOS-al, mindkettő pár napos, bolti, vadiúj beszerzés....és rohadtul sokba került.....de legalább műxik....ez van.

Alapból az 1066-os RAM párt (GEIL BLACK DRAGON) az alaplap valamiért 800-on futtatja alapból, automatán (húzni még nem próbáltam, ill. kézi beállítást).

Sajnos még kínlódok az Nvidia driverrel, így érdemben nem tudtam a gépet használni, tehát még a húzásig sem jutottam el (sőt a teljes telepítésig sem ugye), de kicsit furának tartom a jelenséget... Elképzelhető, hogy BIOS frissítéssel 1066-on fogja pörgetni a RAM-okat?

Melyik BIOS-t érdemes feltenni? Az f9-ről itt rosszakat olvastam, f10 esetleg? :F

(#13597) bufurc


bufurc
tag

Extreme Memory Profile (X.M.P.).....: Disabled

Eztet nem találom. Nem lehet, hogy valamit kapcsolni kell, hogy megjelenjen?

1xer nekem is lesz 1 fasza kis gépem

(#13598) Kommy válasza bufurc (#13597) üzenetére


Kommy
veterán

Ha jól tudom akkor azért nem látod mivel a memória amim a gépedben van nem támogatja.

(#13599) finest


finest
őstag

Ti melyik hang drivert használjátok, a Gigabyte oldalán lévő eltér a Realtek eredetiétől valamiben?

[ Szerkesztve ]

“Don’t shoot, I’m Globish.”

(#13600) winfier válasza bufurc (#13597) üzenetére


winfier
senior tag

Úgy tom, ha nincsen EEP profil a memóriádba akkor ezt nem hozza be a bios.

"Végy egy erős motort, akassz rá négy kereket, és te győzöl!" - Régi szép idők

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.