Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Gép újraindul. Miért? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1151) creativehun


creativehun
csendes tag

Szevasztok! Sajnos 2 napja én is a topic indítóhoz hasonló gondokkal küzdök a fiam gépén.
A gépe folyamatosan rendszertelen időközönként újraindul.Van úgy,hogy megy 15-20 percet de olyan is akad,hogy 1-2 után fogja magát is újraindul.A gép 1 éves múlt áprilisban.Semmi új progi nem lett rá feltéve,folyamatos vírus és kémprogram ellenőrzés alatt áll plusz a router is hardveres vírusvédelmet biztosít neki.A config adatai:CPU:Intel(R) Core(TM)2 Quad CPU Q8200 @ 2.33GHz. GPU: ATI Radeon HD 4800 Series (1024 MB) Táp:Gigabyte Odin 470 W,MOBO:ASUS P5Q SE,Memória modulok párban:2*1 GB GeIL CL5,dualban.Hőmérsékletek:
Alaplap 27 °C (81 °F)
CPU 17 °C (63 °F)
1. CPU / 1. mag 49 °C (120 °F)
1. CPU / 2. mag 49 °C (120 °F)
1. CPU / 3. mag 55 °C (131 °F)
1. CPU / 4. mag 50 °C (122 °F)
Aux 34 °C (93 °F)
SAMSUNG HD322HJ 17 °C (63 °F)
Először az OP rendszerre gyanakodtam de ezt kizártam amikor a Hiren's Boot CD futtatása közben is újraindult a gép.Minden csati rekontaktolva,memóriák egyesével kiszedve gép ujraindítva hiba ugyanúgy megmaradt.A saját elképzelésem szerint a tápra vagy a MOBO-ra gyanakodnék de sajna nem tudok keresztpróbát csinálni rajt mivel a saját gépem 300 wattos tápja nem bírna az ő rendszerével.Ha valakinek lenne valami okos ötelet azt nagyon megköszönném ha tudna segíteni.Köszönettel Creativehun

[ Szerkesztve ]

(#1152) wobe válasza Henky83 (#846) üzenetére


wobe
csendes tag

A processzort hívják max pentium 4-nek, ami már 5-6 évvel ezelőtt is szarnak számított, rég kiment a divatból.
Nézd meg egy programmal, milyen alaplap, memória, videókártya van benne, és utána gyere vissza, stílusból meg vegyél le, mert attól, hogy egy ultraszar, öreg pentium 4-es géped van, nem vagy kemény.

(#1153) Maksifül


Maksifül
senior tag

Néha teljesen kiszámíthatatlanul újraindul a gép. Van, hogy 8-10 alkalmazás is fut rajta, videó, játék, böngésző, stb., van, amikor szinte semmi.
Most sikerült olyan alkalmazást találnom, ami tutira újraindítja a gépet, az pedig a következő videó lejátszása:
Ettől restartol a gép :F

A hiba meg a következő:

Mi okozhatja a problémát?

Gép:
- Corsair 550W táp
- 4 magos proci
- 4GB RAM
- ASUS P5Q Deluxe

Luxusparfümök kis kiszerelésben. 1 vagy 2ml-es minták és 5, 10, 20ml-es fújósok. Az aktuális listáért látogass el az alábbi oldalra: https://goo.gl/B09F5U

(#1154) gombcomp válasza Maksifül (#1153) üzenetére


gombcomp
senior tag

A BSOD szövege alapján "ativvaxx.dll" okozza a hibát,ami vagy VGAkártya,
de inkább ATI driver probléma lesz. :K
Találhatsz a neten is hasonló problémát : például

"Ha őseink is elszaladtak volna, valahányszor nehéz idők jöttek, ma üres lenne ez az ország." - Wass Albert

(#1155) Zoll21


Zoll21
tag

syastok a probléma:eddigi konfigom amd athlon x2 4200+,asus m2n vm dvi,corsair xms2 2x1gb kit,chieftec 400táp,nvidia geforce 9800gt
mostani:ugyanezek csak kapott egy nagyobb procit(amd athlon 5600+) és kapott még 1 gb corsair ramot 1gb xms2------Na itt kezdődik a probléma, mikor bekapcsolom a gépet elég nehezen indul,+ elég későn csipog,vagy egyáltalán nem és nem tölt be a windowst csak újraindulás után),pedig csak a ramot betettem a 3.slotba---ezenkívűl mikor játszom lefagy, és kékhalál a gépen...
mi lehet a BAJ?????????????????

előrre is kösz a segítsget
ás kérlek irajtok ki hogy neken irtok

Keress telefonon vagy email-en bármikor.

(#1156) Zoll21


Zoll21
tag

syastok a probléma:eddigi konfigom amd athlon x2 4200+,asus m2n vm dvi,corsair xms2 2x1gb kit,chieftec 400táp,nvidia geforce 9800gt
mostani:ugyanezek csak kapott egy nagyobb procit(amd athlon 5600+) és kapott még 1 gb corsair ramot 1gb xms2------Na itt kezdődik a probléma, mikor bekapcsolom a gépet elég nehezen indul,+ elég későn csipog,vagy egyáltalán nem és nem tölt be a windowst csak újraindulás után),pedig csak a ramot betettem a 3.slotba---ezenkívűl mikor játszom lefagy, és kékhalál a gépen...
mi lehet a BAJ?????????????????

előrre is kösz a segítsget
ás kérlek irajtok ki hogy neken irtok

Keress telefonon vagy email-en bármikor.

(#1157) WolfheartGR válasza wobe (#1152) üzenetére


WolfheartGR
őstag

1 éves hsz-ra válaszolni az aznap feltűnt (1ével ezelőtt), majd el is tűnt "emberkének" nem gyenge :DD :DDD :N

[ Szerkesztve ]

‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

(#1158) lsc válasza Zoll21 (#1156) üzenetére


lsc
nagyúr

A ramok beállítását alapra állítottad bioszban /by spd vagy valami hasonló/ ?

Egyébként a ramos topicot is olvashatnád ha már kérdezel.

Az élet kegyetlen .

(#1159) tihs válasza wobe (#1152) üzenetére


tihs
tag

Nem semmi a stílusod :D

(#1160) lsc válasza tihs (#1159) üzenetére


lsc
nagyúr

Nem is tolerálták a modik [link].

Az élet kegyetlen .

(#1161) Amoroso válasza Zoll21 (#1156) üzenetére


Amoroso
aktív tag

Próbáld meg az xms2 nélkül, hogy szuperál a proci az új proci, nekem anno voltak compatibilitási problémáim asus lappal és az említett rammal.

(#1162) zalman90


zalman90
őstag

hellosztok , konfigom: c2d E8400 4ghz en 1.3v bios fesz , ram 4gb 1066mhz 5-5-5-15 gyári 2v
olyan problémám lenne, játék alatt 1x csak lefagy , fekete kép és igy vibrál , meg zúg a hang , és csak ujra inditani lehet . ennek mi lehet az oka?

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#1163) lsc válasza zalman90 (#1162) üzenetére


lsc
nagyúr

Valószínűleg a procinak kevés a fesz, vagy sok a tuning, esetleg túlmelegszik.

Az élet kegyetlen .

(#1164) zalman90 válasza lsc (#1163) üzenetére


zalman90
őstag

ment már ennél kisebb feszen is , túl tuti nem melegszik , prime alatt is max 52 fok , játékok alatt 45 fokos

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#1165) escape


escape
aktív tag

Sziasztok!

Adott egy asztali konfig pannon mobilnettel.
A gép paramétereivel sajnos nem szolgálhatok, viszont ha nagyon kell meg tudom kérdezni.
Az a problémám az említett vassal, hogy bekapcsolás után ha csatlakozik az illető a pannon modem segítségével az internetre, a gép gondol egyet és újraindul.
A gépen XP prof. fut.
Egészen idáig semmi gond nem volt vele, nod32-vel vírustalanítva, tehát nincs több ötletem.
Valaki esetleg valamilyen javaslattal tudna szolgálni?
Köszönöm előre is. :R

Azért kell sportolnunk, hogy szép, izmos halottak legyünk. - Egyelőre hadjárat...

(#1166) Cod4kocka válasza Henky83 (#841) üzenetére


Cod4kocka
csendes tag

Hallod ird már le a vidikártyadat hogy milyen meg a bio-sodat MEG A PROCIDAT TE FASZ :C

(#1167) epityesz válasza escape (#1165) üzenetére


epityesz
aktív tag

Hy!
a stick-ket kell frissíteni,neten keresztül vagy a Pannon :W ,bocs Telenor-nál :R

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#1168) Norby0001


Norby0001
csendes tag

Hello!

A gép adatai:

- Asus P7P55D
- Intel i5-750
- Corsair Dominator 4GB (2*2GB kit)
- Asus 5850 1GB DirectCu
- Corsair VX550W
- ezenkivül egy thermaltake proci hűtő
- Windows 7 64bit

A probléma a következő:
Először videónézegetés közben kezdett el fagyogatni a gépem, majd a reset megnyomása után várni kellett 2-3 másodpercet. Ekkor az egész gép áramtalanított, és egy 2-3 másodperc késéssel újraindult. Ezt később a játékoknál is elkezdte játszani. Lefuttattam egy everest stress tesztet, vagyis probáltam, mert a Cache testnél egyből fagyott a gép. Szóval ezen kéne segíteni, hogy a másfél hónapos gépem miért adja meg magát? Csak a cache testnél fagyott, semmi másnál. Előre is köszi a helpet!!!

A privit előbb észreveszem... :)

(#1169) ScrapUnit válasza --Taki-- (#50) üzenetére


ScrapUnit
aktív tag

Érdemes lenne lefuttatni egy alapos memtestet, vagy egy 3D Mark-ot...proci gyanús.

[ Szerkesztve ]

::::::Xiaomi Mi11i SnapDragon Powered::::::pü-t hamarabb észreveszem! Ha nem veszem fel a telefont, írj pü-t! {30/912-7553}

(#1170) Senior59


Senior59
csendes tag

Üdv!Szabályos Windows leállítás után a számítógép szabályosan leáll, majd később magától(pár perc)újraindul!Nemrég lett cserélve a táp mert 5V helyett 5,9 voltot adott,és ez mindenféle hibát generált.Ki lett cserélve a videokártyán egy kondi is,mert azt is kinyírta a túlfeszültség.Korábban is volt ilyen problémám,de azt hittem a rossz táp okozza.Mi az ami ezt okozhatja?Lehet hogy a hibás táp még mást is kinyírt?De mit?Az alaplapi kondik szemre jók.Nem púposak.Memtes-et ,merevlemez ellenőrző progikat lefuttattam.ATI Overdriver-val teszteltem a videokártyát.Mindegyik sikeresen lefutott.A nagyobb rendszerigényű játékok rövid idő után lefagynak,de minden más megy.Lehet,hogy egy rossz kondi kisül,és az indítja el a gépet?Köszönöm.

(#1171) Senior59 válasza Senior59 (#1170) üzenetére


Senior59
csendes tag

Megoldottam :DD !

(#1172) Chaosftw001


Chaosftw001
tag

Sziasztok!

A problémám a következő sajnos a gép nem az enyém de ma megyek megnézni hogy mik a pontos paraméterek

amit tudok róla:win xp,512mb ram,2.4ghz proci

a tulaj arra panaszkodik hogy a gépe kb 2hónapja amikor egy hozzáértö elvitte a gépét és ujratette a rendszert azután nagyon belassult és úgy fagy meg hogy, megakad kép,zene aztán 5perc után kb begyorsul és helyre áll néha tapasztalta hogy amikor nem várta meg mig helyre áll és kikapcsolta majd ujra beakarta kapcsolni nem kapcsolt be egyböl csak többszöri próbálkozásra

Előre is köszi a segítséget! a pontos paramétereket majd közlöm

(#1173) sagvary


sagvary
aktív tag

Nekem utoljára a win98 csinált ilyet.

"Hadrianus falának felhúzásához 750 milliárd köbméter követ mozgattak meg."

(#1174) h.adam.92


h.adam.92
őstag

üdv

nemrég elkezdett a gépem restartolni. de nem full restart, hanem elmegy a kép, a hang beakad és a vga ventije 100%-ra felpörög. csak táp lekapcsolásával tudom helyrehozni a dolgot. eddig nem csinálta ezt, de lehet hogy a táp a ludas?

(#1175) Elrood


Elrood
őstag

Van egy jó öreg gép.
A táp egész új, márkás.
A gép elkezdett win alatt random újraindulni, most már odáig fajult a helyzet, hogy a win el se tud elindulni.
Ez általában táp hiba szokott lenni, de az alaplap kondijai (főleg a tápcsati körül) már iszonyat púposak már több mint egy éve.

A kondik közelgő halála okozhat ilyen random újraindulást, vagy megint a táp haldoklik?

(Csak később tudom kitesztelni egy másik táppal, azért kérdezek.)

[ Szerkesztve ]

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#1176) 14adam válasza Elrood (#1175) üzenetére


14adam
addikt

cseréld ki a lapon a kondikat és akkor nagy valószínűséggel jó lesz. Másik táp ezen már nem segít

(#1177) Elrood válasza 14adam (#1176) üzenetére


Elrood
őstag

Jah, olyan szuper elektrotechnikus vagyok :).

El van spájzolva két jó gép, inkább azokból lesz kicserélve.

A tápos dolgot azért kérdeztem, mert ha táp, akkor venni kell, ha lap, akkor csak szimpla csere.

''The spice exists on only one planet in the entire universe. A desolate, dry planet with vast deserts. The planet is Arrakis, also known as DUNE.''

(#1178) Skerlecz


Skerlecz
csendes tag

Sziasztok!

SEGÍTSÉG

A következő lenne a problémám!! MSI 865PE Neo2-PFISR alaplapot vásároltam "3,2 Ghz" és egy darabig tudtam is használni (1-2 nap), mikor hirtelen újraindult, Windows telepítése során is újraindul "a 39-34 percnél"! Kipróbáltam már viszonylag mindent! TÁP, MEMÓTESZT (LINUX MEMÓTESZT Hibátlan), Procihűtő + Paszta probléma, vírus, trojan remove-rekkel,VGA csere,MEMÓK cserélgetése, BIOS ELEM KIVÉTELE,....!! Linux felmegy rá zokszó nélkül, tökéletesen megy!! Windows csökkentett módban tökéletesen megy"persze ha ráerőltetem másik gépből", cseréltem már másik gépből is, hogy működik-e, de mindig ugyan az, ÚJRAINDUL!!!

Még nem próbáltam:
-memória clock szabályzás
-automatikus indítás kikapcsolása---> hibaüzenet
-... mi van még???

Előre is köszönök mindent!

Üdv. Laci

Skerlecz László

(#1179) Jorus válasza Skerlecz (#1178) üzenetére


Jorus
nagyúr

Másik winnel próbáltad, vagy másik lemezről? Linuxot is lemezről telepíted? Ha nem, esetleg lehet az optikai meghajtó hibája is elviekben.

''És nagy kópék vagyunk. Igyunk barátaim, yo-hoo!'' - Jack Sparrow

(#1180) petiww válasza Skerlecz (#1178) üzenetére


petiww
tag

Hali!
Ha HT-s pentiumod van, akkor próbáld meg kikapcsolt ht-vel, nekem nagy valószínűséggel ezért restartolt mindig ez a gépem.

(#1181) petiww válasza petiww (#1180) üzenetére


petiww
tag

Bssza meg, HT nélkül is restartol... Tehát a pentiumokat nem lávolja.

(#1182) HardCandy


HardCandy
csendes tag

Sziasztok!
Nálam olyan probléma jelentkezett, hogy az utóbbi napokban már többször is eljátszotta a gép, hogy váratlanul lefagy, majd újraindul, újraindulásnál azonban nem bootol be. többszöri kihúzás, visszadugás, bekapcsolás után nagy nehezen elindul. Ma délelőtt is eljátszotta ezt, azóta viszont nem nyílik ki a dvd íróm. Megnéztem az eseménynaplóban és 7009 és 7000 hibakódot ad ki. Megnéztem hogy mit ír bővebben a 7000-es hibánál és ezt írta a leírás részben: A szolgáltatás (Eset Nod32 Boot) a következő hiba következtében leállt: A szolgáltatás nem válaszolt megfelelő időben az indítási vagy vezérlési kérésre.

Szerintetek ennek köze lehet a problémához, vagy ez egy teljesen más hiba? Egyáltalán mitől lehetnek ezek az újraindulási problémáim?

(#1183) Boryszka


Boryszka
tag

Üdv!

Kilátástalan helyzetemben írok a problémámról! Random időközönként, főleg ha játszok akkor lefagy a gépem, gondoltam a memóriák nem férnek meg (két kingmax, egy csx) de ha kivettem a csx-et, még mindig csinálta a fagyogatásokat!! Nemrég a TEMP mappában viszont találtam egy WGAErrLog.TXT fájlt, amiben a lefagyások során tele van mindenféle számmal:

D446F964-596-80004005_D446F964-495-80004005_D446F964-596-80004005_D446F964-495-80004005_D446F964-596-80004005_D446F964-495-80004005_D446F964-596-80004005_D446F964-495-80004005_D446F964-596-80004005_D446F964-495-80004005_D446F964-596-80004005_D446F964-495-80004005_D446F964-596-80004005_D446F964-563-80004005_D446F964-596-80004005_D446F964-529-80004005_D446F964-596-80004005_D446F964-529-80004005_D446F964-596-80004005_D446F964-529-80004005_D446F964-596-80004005_D446F964-529-80004005

Ez a VGA memóriájának a címzési területei??? Vagyis a VGA memóriája a szar??
HEEEEEEEELP!!!!!!!!!!
Még nyúzom egy picit, és ha tönkremegy, akkor vissza a feladónak!

Üdv!

BL

(#1184) kopassz


kopassz
csendes tag

Helló!
már egy ideje olyan gonddal küzdök hogy amikor pl. war craft-ozom,és játék közben teljesen lefagy a kép,tehát kikockásodik a képernyő és semmit sem tudok csinálni csak reset,de a hang van h megy még egy kicsit,de viszont semmire sem reagál,vagy teljesen bezöldül vagy feketedik,de a végkimenetel ugyanaz...
ma felraktam a counter strika 1.6 hd-t és ott is ugyanez a probléma lépett fel...ha valaki tudna ehhez valami okosat mondani,vagy tanácsot annak nagyon örülnék mert már kezd az örületbe kergetni... :W a lefagyások szabálytalanok van h 10 p és utána vagy 30 óra vagy több napig bírja
a config a következő
alaplap: gigabyte p35 ds4
videókari: ati radeon saphire hd 4870
ram: 2x2GB kingston 800 mhz
proci:intel core 2 quad q6600
windows 7 64 bites,2 vinyó ami szerintem lényegtelen,dvd iró és egy 400 chieftec táp!

ha valaki tudna nekem ebben segíteni akkor tényleg nagyon megköszönném,mert én már a hajamat tépem!!!
akár itt vagy akár emailben : ssspawn88@freemail.hu
előre is köszönöm mindenkinek!!!!

(#1185) cocomano


cocomano
csendes tag

Sziasztok, abban kérném a segítségeteket, hogy Acer 5720ZG laptopom van már két éve.
Tudom nincs benne Bluetooth, de szeretném majd használni. A kérdésem az mit kell vennem esetleg telepítenem hozzá. Vista operációs rendszer van a gépen.
Nagyon köszönöm a segítséget.

(#1186) Skerlecz válasza Jorus (#1179) üzenetére


Skerlecz
csendes tag

A linux-al úgy megy mint ihaj csuhaj. Optikai meghajtóval is próbálkoztam!!
Most azon gondolkodtam hogy régebbi 3,0 Ghz es Pentiummal próbálkozom. Talán avval stabilabban megy de fogalmam sincs mi lehet még... (Jorus)

[ Szerkesztve ]

Skerlecz László

(#1187) Skerlecz válasza petiww (#1180) üzenetére


Skerlecz
csendes tag

De Linuxot szereti! Win 7-tel meg nem akar bootolni

Skerlecz László

(#1188) ptomi82


ptomi82
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a gondom, hogy szabálytalan időközönként resetel a gépem. Egyszer csak se kép se hang, minden leáll, mintha kihúztam volna a 220-ból, aztán magától újraindul. Jelentkezett már netezés közben, filmzés közben, stb. Egyszer volt, hogy elindítottam a Google Earth-t, és kb. 5mp múlva resetelt is. Az Il-2 Sturmovik-ot sem szereti, van, amikor elindulás utám szintén kb. 5mp múlva resetel, de volt, hogy simán játszottam 15 percig, aztán kiléptem és nem jelentkezett a probléma. Tápot már cseréltem, az nem segített. A config:

-ASUS P5K
-Core2Duo 6320
-Memória: 2GB a márkát passzolom
-Radeon 4870
-Táp: asszem 350W-os Chieftec (kölcsön darab, eddig FSP Bluestorm II volt)

A segítséget előre is köszönöm.

Szerk: Win 7-tel és XP SP2-vel is csinálja

[ Szerkesztve ]

(#1189) andr3w88


andr3w88
csendes tag

Kb 1 hete 1 - másfél óránként újraindul a gépem.
Ma megnéztem és speedfan azt írja hogy -12V helyett kb -17et ad le, míg 12 helyett 0,45 és -5 helyett -5,76 ot. Mi lehet a gond? Előre is köszi.
Ja és úgy indul újra hogy kb 3-4 mpre se kép se hang, és utána indul be újra.

(#1190) TazLeacher


TazLeacher
nagyúr

Hali!

Nem vagyok otthon, de szóltak otthonról, hogy baj van a géppel.

Gép ment, semmi baja nem volt, de volt egy áramszünet. Azóta gép bekapcs, kurzor villog a bal felső sarokban, majd gépújraindul. Ennyi. Este megyek haza, ránézek, de nem lenne rossz, ha valaki tudna tippet adni, hogy mi nyekkenhetett meg.

(#1191) TazLeacher válasza TazLeacher (#1190) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Megoldódott, BIOS visszaállítás segített.

(#1192) epityesz válasza ptomi82 (#1188) üzenetére


epityesz
aktív tag

Procihűtő jól passzol?Nem melegszik túl a proci?

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#1193) Dzsofi


Dzsofi
csendes tag

Sziasztok!
A gondom a következő lenne..újra indul a gépem minden alkalmazás közben,mindig más más időpontokban..van mikor órákig nem..vmikor fél perc után..Windows 7 t használok..Kipróbáltam már a 32,64 bites változatot egyik sem felelt meg..mindig jelentkezett a probléma..viszont mikor feltettem egy sp3 s xp t gond nélkül futott,nem indult újra..Pls help vki akinek volt már iyen gondja vagy esetleg tudja mi a teendő..Köszi előre is.. :R

Life's a game. If you don't play, you lose.

(#1194) epityesz válasza Dzsofi (#1193) üzenetére


epityesz
aktív tag

milyen géped van pontosan azaz paraméterek?

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#1195) epityesz válasza Dzsofi (#1193) üzenetére


epityesz
aktív tag

Valami hardver ütközés lehet,szerintem :K

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#1196) Dzsofi válasza epityesz (#1195) üzenetére


Dzsofi
csendes tag

Alaplap neve Gigabyte GA-MA770-DS3 v1.0
CPU típusa DualCore AMD Athlon 64 X2, 2800 MHz (14 x 200) 5600+
Memóriák:1. Kingmax KLDD48F-A8KB5 1gb ddr2 800mhz
2. Kingmax KLDD48F-A8KI5 1gb ddr2 800mhz
3. Kingmax KLDE88F-B8KU5 2gb ddr2 800mhz
Vga PCI Express 2.0 x16: Sapphire Radeon HD 4850

kb. ennyi lenne...am egy windows reinstall után keletkezett a probléma...azóta naponta többször csinálja..szóval nem tom..Kipróbáltam már driverek cseréje,elemet kiszedtem,ki be dugdostam a kábeleket..nem tom...Köszi előre is... :R :R :R

Üdv Dzsofi

Life's a game. If you don't play, you lose.

(#1197) epityesz válasza Dzsofi (#1196) üzenetére


epityesz
aktív tag

azóta már raktad újra a Win7-et?

tökjó.2009-ben kizárt csaló tag után kaptam 1 feketét:(

(#1198) rumkola válasza Dzsofi (#1196) üzenetére


rumkola
veterán

Kevés a procinak adott fesz szerintem!!!
1.3V-1.35V kéne hogy legyen.

(#1199) Dzsofi


Dzsofi
csendes tag

Igen,azóta már raktam újra a win7t..

Feszen nem állítottam semmit..:S eddig is ennyin ment sztem..deh 1 próbát megérhet..
Am..azt figyeltem meg h játék közben nem indul újra..csak ha egy firefox fut,vagy film..vagy alap járaton fut akk szokott restartolgatni...

Life's a game. If you don't play, you lose.

(#1200) Darks!de


Darks!de
csendes tag

Sziasztok!
Valamiért mindig újraindul a gépem és nem tudok rájönni mi lehet a baja kék halálozik. és resizik egyet
Minden esetre lefényképeztem mit ír ki a kék halálnál
Ha vki tud vmi válasszal / segítséggel szolgálni azt nagyon megköszönném , mert elég sűrűn előfordul mostanában . win 7 64bit van fent

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  Gép újraindul. Miért? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.