Hirdetés
- Gurulunk, WAZE?!
- MasterDeeJay: MSI H110M PRO és i3-8350K (coffeetime mod)
- sidi: Samsung Deskmaster 386s/20n
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Brogyi: CTEK akkumulátor töltő és másolatai
- sziku69: Szólánc.
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- ricshard444: iPhone 17 Pro Max - Kedves téglám
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
Aktív témák
-
gery03
senior tag
Bele szeretnék kukkantani az altec lansing 321-esem ládájába. A hátulján van egy lap, amit 8 csavar rögzít. Gondolom ez az erősítő. De nem merem kicsavarni, mert félek, hogy akkor beleesik vagy ilyesmi. Bár én úgy látom logikusnak, hogy mivel ezen a lapon van minden (230 be 2 hangszóró ki + jack, és subwoofer leve) oda van erősítve az erősítő, tehát nem lesz baja, csak ki tudom majd mozdítani.
Ti mit szóltok hozzá? Nem vagyok full láma sem elektronikából, sem barkácsolásból, szal kapó vagyok rá, csak nemtom mire számítsak.
Ja és a doboz hátuljának a közepén még van 2 csavar, amik nagyobbak, mint a lapot rögzítőek. Ezek vajon mit fognak, mert nekem lövésem sincs?
[Szerkesztve]
Aktív témák
- OLCSÓBB!!! HP Z8 G4 Workstation (gamer célra is) dupla CPU Xeon Gold 6134
- BESZÁMÍTÁS! LENOVO IdeaPad Gaming 3 Gamer notebook - R5 5500H 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2050 4GB WIN11
- Bomba ár! HP Elitebook 840 G1 - i5-4GEN I 8GB I 180GB SSD I 14" HD+ I Cam I W10 I Garancia!
- Designer 4K Monitor - BenQ PD-2700-U
- LG Gram 14 WUXGA IPS i7-1360P 5.0Ghz 12mag 32GB DDR5 1TB SSD Intel Iris XE 10óra Akku Win11 Garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest