Hirdetés

2024. június 22., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:18:39

LOGOUT.hu

Téma összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#23901) sepsi0 válasza Real_Necro (#23898) üzenetére


sepsi0
őstag

Ezt már volt szerencsém kitárgyalni az okos otthonos topikban....
Sajnos ez "Xiaomi MiJia Honeywell Gas Leak Detector White" elvileg gáz érzékelő (földgáz, pb gáz) és nem CO :( ! [link]

Megtaláltam ezt valahol a gyártó oldalán is, de most nem.
Bár most olvastam, miközben írok, de már bezártam, hogy "jelez ha nagy mennyiségben érzékeli a robbanásveszélyes CO gáz jelenlétét" :D

Biztos lesz, de most nincs CO érzékelö, de cáfolj meg ha nincs igazam, mert rögtön rendelem. :R
Kuponok privátban.

"Nekem a 4 literes átfolyós vízforraló tetszik, ami most kuponnal 200$ helyett 150$: [link]
Kupon: XVMISW"

Szerintem ez iszonyat drága, de ha kávéfőző lenne. már úton volna felém EU Expressel :K
150 dolcsiért tud időzítve vizet forralni? Ilyet tud az 5 éves Hajdu bojlerem is és még gateway sem kell hozzá....

[ Szerkesztve ]

(#23902) ace05


ace05
senior tag

Az Eu registered opcióval 100%-ig meg lehet úszni a vámot? Azért kérdezem, mert máshol az ellenkezőjét olvastam. Rendeléskor (42 dollár) véletlen Hollandiát választottam (elindítottam a lemondást).

(#23903) LantosBerry8


LantosBerry8
senior tag

Miért van az, hogy a webshop honlapján "packed" a rendelés státusza, messengeren pedig csak "processing"....
29.-ei a rendelés, és a messengeren nem akarnak válaszolni semmilyen kérdésemre....
Szerintetek?

(#23904) Devil Smile válasza LantosBerry8 (#23903) üzenetére


Devil Smile
őstag

messengeren nekem se reagaltak semmire.. nekem meg pont forditva van.. messengeren kaptam uzenetet szombaton h shipped out a cuccom weben meg processing.. es ma a support is azt irta arra a kerdesemre h mikor lesz mar shipped out tenyleg mert h 3-5napos szallitassal kertem a valasz az volt h hamarosan...legyek turelemmel...kuldott egy masik nyomkovetgesi szamot nemet DHL hez ami csak annyit jelez h megrendeltek 2.an a szallitast de azota semmi..

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#23905) Kelecar válasza petikeh (#23893) üzenetére


Kelecar
aktív tag

Csak érdeklődök, hogy a sima 115 dolláros áron rendelted, vagy valami kuponos akcióban?

(#23906) LantosBerry8 válasza Devil Smile (#23904) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Eu express szállítással van rendelve....
30.-án kaptam a DPD-től smst, hogy küldeményt fognak szállítani nekem, de azóta se kép se hang....

(#23907) DJGABI válasza Devil Smile (#23904) üzenetére


DJGABI
addikt

nekem is csak ennyit hozott dhl sokáig, utána a német raktáras volt már a következő bejegyzés, rá 1-2 napra a kezemben volt. messengeren nekem válaszoltak, de kb csak annyit hogy legyek nyugton, úton van...

mondjuk el nem hiszem hogy ők nem tudják hogy ez így működik, miért nem lehet ezt elmondani a vásárlóknak...

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#23908) azbest válasza LantosBerry8 (#23906) üzenetére


azbest
félisten

sokadjára: az eu express DPD futár nyomkövetése akkor éled fel, amikor beért európába. Most kínából konténerezik át épp európa felé, ez egy hónapba is bele telhet.

(#23909) cidalain válasza ace05 (#23902) üzenetére


cidalain
veterán

nem, ott 100%-ban fizetni fogsz :)

szerintem akkor még egyszer utoljára:

▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼▼

EU Express = nincs utólagos költség

[ Szerkesztve ]

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#23910) Real_Necro válasza sepsi0 (#23901) üzenetére


Real_Necro
veterán

Akkor benéztem, reméltem, hogy az lesz az. Egyébként a füstjelző elemes, ez meg ha jól tudom külső tápos.

A vízforraló nekem azért tetszik, mert beállíthatod milyen hőmérsékletű vizet szeretnél. Sokat teázom, sokféle teám van, jól jönne a beállítható hőfok. Telefonon is lehet valamit intézni vele, az már csak hab a tortán, de ennyiért amúgy én sem rendelem be.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#23911) sepsi0 válasza Real_Necro (#23910) üzenetére


sepsi0
őstag

De akkor is 150 dolcsi...
Ez kell neked, ezt vedd. Tudja amit szeretnél és 11eft, igaz nem kapcsolodik a gatewayhez, de telefonnal kommunikál. [link]
Vagyis bocs, azt veszel ami neked kell és akarsz, elnézést! :R

Gondolom egyszer csak piacra dobják a CO érzékelőjüket... Én is majdnem megvettem, még jó hogy kérdeztem, igaz a cirkónk gázos...

Ja elvileg ehhez van kupon is....

[ Szerkesztve ]

(#23912) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Sziasztok!
Szeretnék innen rendelni, és a szállítási cím megadásánál kellene beírni ilyeneket: Consignee Passport Serial, Consignee Middle Name, Consignee Passport Number, Passport Issue date, Tax id.
Na már most, ezek micsodák?

(#23913) LantosBerry8 válasza azbest (#23908) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Nem ez a kérdés, hanem, hogy fel van adva, avagy sem....?...

(#23914) azbest válasza LantosBerry8 (#23913) üzenetére


azbest
félisten

Most kínából konténerezik át épp európa felé, ez egy hónapba is bele telhet.

szerinted? kirándulni ment esetleg? ;]

(#23915) pulyka jocó válasza pulyka jocó (#23912) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Megoldottam :)

(#23916) LantosBerry8 válasza azbest (#23914) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

"Miért van az, hogy a webshop honlapján "packed" a rendelés státusza, messengeren pedig csak "processing"....
29.-ei a rendelés, és a messengeren nem akarnak válaszolni semmilyen kérdésemre....
Szerintetek?"

?

(#23917) UHHH


UHHH
senior tag

Nagyon türelmetlenek vagytok, én csendben szoktam várni az EU expresszes és az EU raktáras termékeket is, mert tudom, hogy eszméletlen sok csomagot kell feladniuk. Nem bazgatom őket, szépen meg is kapom a dolgokat.

(#23918) Real_Necro válasza sepsi0 (#23911) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ez tényleg jó és 29,99$ volt nem régen kuponnal... elraktam kedvencekbe. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#23919) Devil Smile válasza LantosBerry8 (#23906) üzenetére


Devil Smile
őstag

nekem az egyik cucc EU raktaras (elvileg 3-5nap)a masik EU exp (13-21nap)
kerdeztem a szallito ceget is (egyiknel DPD masiknal DHL) es azt mondtak a kis kinai megrendelte a szallitast csak epp meg nem adta at az arut es naluk ilyenkor a gep automatikusan kuld uzenetet..

Steam: hunsmile / Xbox GT: Smile0Gigi

(#23920) UberMutant válasza UHHH (#23917) üzenetére


UberMutant
őstag

azért türelmetlenek , mert kezdő nepperek, és félnek, hogy sokáig nem dolgozik a befektetésük, ha lassú a szállítás :)

(#23921) LantosBerry8 válasza UberMutant (#23920) üzenetére


LantosBerry8
senior tag

Azért vagyok türelmetlen, mert haldoklik az elődje a rendelésemnek....

(#23922) Digitalis


Digitalis
senior tag

Én nem vagyok türelmetlen, csak épségben ide érjen. :R Pár éve egy post@s mindent beterített, szemem láttára b@szta át a teli táska tartalmát, csomagokat leveleket az óvoda kerítésen,hordja szét a f@szom jelszóval. :DDD

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#23923) lenand


lenand
csendes tag

Telefonoknál eltűnt az Eu Express...
(Nem szeretnék pánikot indítani, csak közöltem :D)

[ Szerkesztve ]

(#23924) Honzi válasza lenand (#23923) üzenetére


Honzi
senior tag

eBay-es totyikbol loptam.

TL;DR: Priority has been shut down temporarily for a few days (too much orders). If you ordered something via Priority Line, then it will be shipped via Priority Line.
"Dear customers,
After “11.11 Promotion” and “Black Friday Promotion November”, the number of orders has risen sharply. The shipping capacity of major logistics companies has been limited. In the meantime, the Customs has stepped up spot checks and the risk of batches of dedicated parcels such as DPD being seized by the Customs increased. To ensure that customers avoid long waiting, Gearbest decided to temporarily shut down some part of DPD line. Specific recovery time waiting for notice.the product will be shipped as original shipping methods,and Priority line will chose for few days .
Substitution of logistics is Europe Railway Registered. Aging: 25 - 35 working days"

Ez lehet az oka.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 3600 & GTX 1080

(#23925) lenand válasza Honzi (#23924) üzenetére


lenand
csendes tag

Köszönöm, ezt nem tudtam.

(#23926) tobias40


tobias40
veterán

Hi!
Ha a vásárláskor nem kérem a biztosítást akkor ha véletlenül nem kapom meg az árút akkor buktam a pénzt is?
Mert ha igen akkor nem is szabad innen biztosítás nélkül rendelni, de ha nem akkor meg minek a biztosítás?

A pénzt nem csak akkor kapja meg az eladó ha én visszaigazolom hogy rendben megérkezett az árú?? :F

(#23927) niklebi


niklebi
senior tag

Ma megjöttek a nov.11-én és a nov.13-án rendelt telefonom és a hozzá rendelt tartozékok. A telefon EU express a többi holland postán keresztül. Mindegyik kínából jött. Ebből számomra kiderült csak türelmesnek kell lenni.
Most akkor a GB oldalán a rendeléseimnél megérkezettre kell jelölni őket? Biztos vagyok benne, hogy sokan kérdezték már hogyan kell értékelni a megrendeléseket, de én most az új telefonnal vagyok elfoglalva :C ezért valaki leírná, hogy pontosan mit is kell csinálni. Nem beszélek angolul, így lehet ezt ki is hagyom, pedig még videót is csináltam.
Ha valaki segít előre is köszönöm. :R

(#23928) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Üdv!

Ehhez tudna valaki kódot adni,vagy szerezni?

:R

(#23929) Beni2360 válasza tobias40 (#23926) üzenetére


Beni2360
félisten

A pénzt nem csak akkor kapja meg az eladó ha én visszaigazolom hogy rendben megérkezett az árú?? - ez az eljárási hír az Alin van elterjedve. Gondolj bele, hogy van több 100 E értékű árukészlet és kintlévősége szintén ennyi. Ki tudná azt finanszírozni, hogy ennyi terméknél 1-2 hónapig duplán hiányozzon a beszerzési ára. Úgy mint itthon van egy tőke alap és az biztosítja az esetleges refundokat.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#23930) petikeh válasza Kelecar (#23905) üzenetére


petikeh
tag

Ez-az első rendelésem a gearbestről. Szóval azon az áron rendeltem, amit feldobott az oldal. Olvastam többek között itt is 99 dodó körüli árról, de annyiért nem találtam szinte sehol...

EA Sports WRC - Basturapete - pete_thereal #47

(#23931) sepsi0 válasza Mikulásbá (#23928) üzenetére


sepsi0
őstag

Felejtsd el, nekem volt, szart sem ér.
Van olyan, ami rendes antenna formájú, az jó 10eft körül van, én 5-ért vettem, anyiért adtam el.

(#23932) Mikulásbá válasza sepsi0 (#23931) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Köszi,elfelejtem.

(#23933) UHHH válasza Mikulásbá (#23928) üzenetére


UHHH
senior tag

Inkább egy erősebb router, B593 huawei például, ahhoz van pár jó antenna is.

[ Szerkesztve ]

(#23934) Mikulásbá válasza UHHH (#23933) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Jöhet a segítség,bár lehet kivágnak innen emiatt.
Szóval lakott területtől 4 km-re vagyok,most egy TP-Link M7350 van Telenoros kártyával,5-ből 1-2 jelerősségem van.

egy ILYEN?

[ Szerkesztve ]

(#23935) sepsi0 válasza Mikulásbá (#23934) üzenetére


sepsi0
őstag

Ezt vedd, nekem ez volt 5eft-ért vettem itt a HA-n.
Neked duálos kell, ezért amit linkeltél 2db kellene.
Minél rövidebb legyen az antenna kábel, mert jelveszteség van, 5m legyen elég.
Amit linkeltem, minden LTE sávot tud.
Nagyon jó, ajánlom!

Ehhez kell neked átalakító, mert ez SMA csatis, ha újjonnan boltból veszed, akkor írsz nekik és olyan csatit raknak rá ami neked kell (Ts9 vagy crc9 nem tudom mi van a TP-Linkeden....
Ez kültéri antenna, kintre kell rakni akkor a legjobb!
Ennél csak drágább megoldások vannak, panel antennák 80-100eur,nekem ilyen van 50 eur-ér lőttem ebayen újjat, de magánszemélytől (német vatera szerű ebay, nem a rendes ebay)

Huh bocs ez privát akart lenni :B

[ Szerkesztve ]

(#23936) ktamas76 válasza cidalain (#23846) üzenetére


ktamas76
csendes tag

Nekem pár óra után megdöglött a droid az új telefonban. Javítást akartam kérni, full refundot ajánlottak és enyém a telefon. Bár lehet, hogy csak jó ügyintézőt fogtam ki :)

(#23937) Digitalis válasza ktamas76 (#23936) üzenetére


Digitalis
senior tag

Szabad tudni miféle telefon volt?

Akahito gonosz mestere ismét figyelmeztetőn felemelte ujját, nem csak az a fontos, hogy mi mindent érint meg a fény és miként teszi, ordította, hanem talán még ennél is fontosabb, hogy mi minden van még a világon, ami nem fért rá a képre, habár ugyanabban a fényben áll.

(#23938) ktamas76 válasza Digitalis (#23937) üzenetére


ktamas76
csendes tag

THL 2015A. 60-70 dollár körül árulták, de akkor vettem amikor levitték 42-re.

(#23939) tobias40 válasza Beni2360 (#23929) üzenetére


tobias40
veterán

Ok,és akkor mire van a biztosítás?Mert ilyenkor újra küldik de mi van azzal ami nem jött meg/letagadtak?Csak az elvét nem értem de hátha elmagyarázzátok,nem kötekedni jöttem.... :R
Hogyan bírálják el hogy megérkezett-e az árú vagy vki csak letagadja?

Ennyiből az Ali sokkal tisztább sztem..

(#23940) cidalain


cidalain
veterán

Ma megjott az uveg soszoro, valamelyik OFF1 dollar kuponnal vettem, 73 centert. Kartondoboz, bubiszacsi ellenere megis meg volt torve a sarka.
Egyebkent okes lenne, de refundoltatni fogom, nem ujrakuldetni...

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#23941) Beni2360 válasza tobias40 (#23939) üzenetére


Beni2360
félisten

Mitől tisztább az Ali?
8 éve rendelek az Alitól de erre nem tudom a választ.
Ami nem jött meg az nem jött meg és refund lett belőle az Alin.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#23942) Vtibike496 válasza Real_Necro (#23807) üzenetére


Vtibike496
kezdő

Semmi infot nem találtam róla h ez melyik típus, stamina platinum?

(#23943) tobias40 válasza Beni2360 (#23941) üzenetére


tobias40
veterán

Még mindíg nem tudom mire való a biztosítás...

Az ali dönt ha vita van addig nem kapja meg a vevő a pénzt..

(#23944) Beni2360 válasza tobias40 (#23943) üzenetére


Beni2360
félisten

Ott írtam (#23929) Beni2360 ez egy Mende monda.
A biztosítás meg arra van, hogy ténylegesen vissza kapod a pénzed ha valami gubanc adódik, ez van lefektetve a szabályzatukban. És a kereskedő joga milyen feltételekkel adja el az áruját, és a te akaratod, hogy ilyen feltételekkel vásárolsz vagy nem.
Én is voltam már ilyen szituba de drágább terméknél természetes volt a biztosítás megkötése.
És, hogy hisznek vagy nem, hogy megkaptad na azt ők döntik el. Én is régi vásárlójuk vagyok és gondolom már tudják, hogy nem kamuznák. Pontosabban 11.17.-én volt 2 éve egy telefonnal kezdtem. nem nagy szám de 120 felett van a vételek száma.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#23945) viktorhu válasza Silent77 (#23883) üzenetére


viktorhu
veterán

Pár éve alászállt néhány postai gép, utoljra azt hiszem egy UPS-es repülő kigyulladásáról olvastam. Utána először minden küldeményt ellenőriztek a postai szolgáltatók Kínából, még a DHL-re is heteket kellett várni, hogy elinduljon, aztán szépen az összes alis eladónál megjelentek az áthúzott elemes szimbólumok.

(#23946) Geri0325 válasza Honzi (#23924) üzenetére


Geri0325
csendes tag

Ez kihatással lehet a már megrendelt termékekre?
Csak mert okt 31-ei rendelésem 2 hete csücsül oldbury-ben a dpd által....eu express elmennek a ****-ba

[ Szerkesztve ]

Motorola RAZR V3-->Samsung Star 2-->Samsung Monte S5620-->Samsung Galaxy i5(Smart Corby)-->Sony Xperia X10-->Nokia Lumia 520-->Lumia 535+Lenovo A7-10F-->Honor 4C+HP Pavilion x2 10-->Xiaomi Redmi 3

(#23947) sysrq válasza Beni2360 (#23944) üzenetére


sysrq
őstag

Biztosítás mellé kell TN is?

Keresek Thermalright 1150 lefogatót

(#23948) Beni2360 válasza viktorhu (#23945) üzenetére


Beni2360
félisten

Ez így ok de mi van a beépített aksikkal? Gondolom robbanásbiztos konténerekben kell szállítani.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#23949) tobias40 válasza Beni2360 (#23944) üzenetére


tobias40
veterán

Köszi,nagyobb értéknél van értelme ha jól gondolom... :R

(#23950) viktorhu válasza Beni2360 (#23948) üzenetére


viktorhu
veterán

Valamiért a beépítettet engedi a szabály, pl. a mobiltelefonban vagy a laptopban lévőt, de benne kell lennie, nem szabad mellécsomagolni, mint régen.

Útvonal

Fórumok  »  Technika, hobbi, otthon  »  Gearbest
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.