Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-06-01 14:02:58

LOGOUT.hu

Ez a topik azért jött létre, hogy legyen lehetőség a telefonok kamerájának minőségét összehasonlítani. Ebből kifolyólag elsősorban az számít, hogy mivel készült az adott kép, mivel így aki esetleg telefont szeretne vásárolni és fontos szerepet tölt be a kamera a választásban, az meg tudja nézni, hogy mégis mire képes egy-egy készülék.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20901) irgum válasza Wa2x_ (#20900) üzenetére


irgum
addikt

Köszi!! :)

(#20902) DemonDani válasza Tuninger (#20898) üzenetére


DemonDani
addikt

100%-os PNG-ben milyenek lennének?

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#20903) irgum válasza irgum (#20899) üzenetére


irgum
addikt

Instagram-os képe!

link

(#20904) Blyan válasza DemonDani (#20902) üzenetére


Blyan
félisten

Feleslegesen nagyon, viszont sokkal jobb minősége nem lenne. A losless TIFF is nagy, de szerkesztéskor jól lehet vele játszani - nyersen viszont nincs értelme ilyenben tárolni.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#20905) Lall


Lall
veterán

Chuggington

HTC Radar

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#20906) irgum


irgum
addikt

Ma nem bírok magammal! :)

Két vakus kép!

macska

saláta

iPhone 5

(#20907) MR007RM


MR007RM
addikt

Nokia 808 PureView

Én sem bírok magammal. :)

Egy nem túl jól lekapott fotó.
rovar 1

Ugyanaz csak egy kicsit újragondolva, megdolgozva.
rovar 2

(#20898) Tuninger: próbálkozom

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#20908) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Nem volt kéznél jó téma, hát csináltam egyet! :D
Nem macskás, nem virágos, és nem felhős...

Rakott burgi
a tányérba landolva...

Készült kicsi expo korrekcióval N8-al, némi reformos beütéssel...

A recept a blogomban is fent lesz. Megéri!

MR007RM: Waoooo! Klassz! :C

[ Szerkesztve ]

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#20909) Bozek válasza Polarstar (#20908) üzenetére


Bozek
nagyúr

Nekem a hagyományos jobban tetszik. Mindjárt landol az én tányéromban is. :)

(#20910) MR007RM válasza Polarstar (#20908) üzenetére


MR007RM
addikt

Jól néz ki. Megyek én is bekapni valamit. Hozzá egy kis sőr és némi pálesz teremt némi hangulatot. :D Aztán megnézek egy filmet. :K

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#20911) Polarstar válasza Bozek (#20909) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Olyant már ettem, most jöhet a többi!
Véleményem szerint nem nagyon sírnál a hagyományosért "ez" után. :DDD

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#20912) Quasi_modo válasza irgum (#20906) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Elsőre azt olvastam, hogy macskasaláta... :W

valami

(#20913) DemonDani válasza MR007RM (#20907) üzenetére


DemonDani
addikt

Ne akard újragondolni. Az eredeti kép sokkal jobb. A sarokba tett izé (balon) egy nagyon vacak valami, és ez a baromi erős túlszaturálás is iszonyat. Sajnos a nézeteden kell még dolgozni szvsz. Nem akarlak leszólni, de tényleg brutálisan rossz irányba indultál - nincs is ezzel baj azért vagyunk sokan hogy segítsünk mindenkinek. A dinamikatartomány szinte 0-ra csökkent, majdhogynem inkább karikatúrának nevezném ilyen formán.

Sokkal finomabban kell megközelíteni a dolgokat, odafigyelni arra, hogy a részletek megmaradjanak a szerkesztés alatt, és az ilyen buta kamerába eső fény effektet én elfelejteném a helyedben. Játsz inkább a színekkel ha valami extrát szeretnél kihozni. Lo-mo szűrők stb...

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#20914) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Final Countdown :DDD
HTC One vs. Samsung Galaxy S 4 tűzijáték

(halkan jegyzem meg, S4-el barátnőm csinálta.,.. és még forgatta is, majdnem agyvérzést kaptam, amikor megláttam hogy függőlegesen tartja azt a kurva telefont)

A vég következtetést le lehet vonni. Szerintem S4 utcahosszal élvezhetőbb/tisztább videót készít, pedig azt én fogtam.. Érdekes, hogy szerintem a hangja is jobb, tisztább, pedig a HTC durván vesz fel... Az viszont tuti, hogy egyik sem torzít. Úgy kell elképzelni, hogy kurva hangos volt, tőlem 20 méterre lőtték fel a tűzijátékot.

Szóval itt nálam egyértelműen az S4 nyert.

[ Szerkesztve ]

(#20915) MR007RM válasza DemonDani (#20913) üzenetére


MR007RM
addikt

Számítottam egy ilyen válaszra is így nem lepődtem meg.

Nem minden szempontból jobb nálam sem a módosított, viszont élesebb, kontrasztosabb és jobban kiemeli azt ami a háttér előtt van, így szerintem kicsit növelve a 3D hatást. Éles és homályos, közeli és távoli jobban elkülönül egymástól a növénynél. Ha nem nagyítok bele vagyis csak megnyitom a fotót úgy nálam jobban bejön. Na igen a rovar lehetne egy kicsivel világosabb, de csak az, mert a többi számomra úgy jó ahogy van. Talán ha megtanulom használni a programomat, akkor az is menni fog. A rovar feje az eredetin szellemképesebb, elcsúszottabb, életlenebb és ezen egy kicsit javítottam egy úgynevezett intelligens élesítéssel, ami hát meglepett. Eredetileg jó sok zajt tettem az egészre ezáltal, majd egy kicsit visszalépve lágyítottam a fotón és kicsinyítettem 80%-ra. A mérete is jókorát csökkent. Most először a fotón keletkezett ilyen-olyan zajosodásra másként fogok nézni, mint korábban még akkor is ha próbáltam eltüntetni. ( Talán a Nokia is hasonlóképpen gondolkodik az új Lumiák esetében mikor azt próbálja beadni, ha nem nagyítod fullba akkor király? Mert lehet van benne valami. Nem mindig csak a méret számít!)

Próbálkozom még és elsőre a variálgatás élménye alatt vagyok. Arra azért rájöttem nagyon átírni eredményesen a jelen történetet nem nagyon lehet, vagy nagyon profinak kell lenni hozzá. Rajta turbózzátok fel. :)

Növeltem a színtelítetségen is kár hogy nem jön át. Elég sok helyen belenyultam egy pindurnyit. Azt az effektet meg hagyjuk, csak dísznek szántam. A fotóba nincs beleszólása.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#20916) Danny750 válasza ForRedGlory (#20914) üzenetére


Danny750
őstag

Határozottan élesebb és folyamatosabb videót készít az s4!! Viszont hangban egy hajszálnyival a Htc-t érzem erősebbnek! Az már nekem is feltűnt ,hogy a csajok függőlegesen szeretnek fotózni..nemtom miért ;D
Am egy S4 és egy One t is van a tulajdonodban egyszerre? Grat, nemsemmi :D
MR007RM: sztem határozottan jó irányba haladsz és szépek a képeid!

[ Szerkesztve ]

>>iLoveMyiPhone5s&BeatsSolo2<>AlFA&HoNdA&BmW<<

(#20917) porse válasza ForRedGlory (#20914) üzenetére


porse
senior tag

Jaj de jót röhögtem az off részén, ismerős érzés. :D De így több van benne"
Szerintem is élvezhetőbb az s4 itt, de olyan mintha a htc nem venné a távolságot, homályos.

[ Szerkesztve ]

... szerintem.

(#20918) legiaap válasza ForRedGlory (#20914) üzenetére


legiaap
nagyúr

Sokkal jobb a GS4. Egy 920 vs. GS4 videó csatára lennék kíváncsi. Ott már nem hiszem ilyen egyszerű dolga lenne.
:P

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#20919) MR007RM


MR007RM
addikt

Nokia 808 PureView

(#20916) Danny750: :R

Ez sem sikerült túl jól, mert talán nagyon sok zummot használtam, illetve sok volt a kontraszt és borította a fehéregyensúlyt........szóval az eredeti.
poloska 1

Itt elkezdtem módosítani......
poloska 2

A legvégén pedig ennél maradtam. :D Olajfestmény. Kinyomtatom, bekeretesztetem és mehet a falra. :DD
poloska X
Így ebben a formában nem nagyon vannak hibák. Fantáziarajz.

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#20920) Polarstar válasza MR007RM (#20919) üzenetére


Polarstar
nagyúr

:D

Nem szeretnélek a földbe döngölni, de Detkó Dávid mester az első szériával is jobb poloskás képet csinált.
Emléxel még rá?

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#20921) DemonDani válasza MR007RM (#20919) üzenetére


DemonDani
addikt

Az utolsó szép, különleges,de nekem ismét az eredeti tűnik jobbnak, már ha ezt annak lehet nevezni. Eléggé gyenge minőségű. Hogyan készült ez? Olyan mintha az eredeti felbontásból vágtad volna ki és nem is makró kép lenne eredetileg :)

Nem te vagy béna szerintem hanem a kamerával van valami para ott már (vagy valamit tényleg rendesen sikerült rosszul belőni). Ennél hajnalban fény nélkül jobbat kellene csinálni szerintem annak az N808nak :DDD

Ránézésre rossz minőségű előtétlencsés Galaxy Ace-re tippelnék, Galaxy Minitől azért jobb valamivel ;]

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#20922) Tuninger válasza MR007RM (#20915) üzenetére


Tuninger
addikt

Sajnos az eredeti egy picit gyengébb minőség mint kellene.

Én ennyit tudtam kihozni belőle. Kicsit hidegebbre választottam a WB-t hogy intenzívebb legyen a zöld szín, és jobban elkülönüljön a rovartól. Kontrasztot és élességet masszíroztam még. Ha utólag akarod a képet szerkeszteni, akkor szerintem jobb ha maradsz a maximális felbontásnál. Elveszted ugyan a zoomot, de mivel úgyis kivágod utólag, nagyobb a szabadságod a "framing"-et illetően

(#20923) DemonDani


DemonDani
addikt

HTC One and Samsung Galaxy S4′s cameras go head to head after software updates

Szánom szegény One-t :( Semmi köze igazából az S4-hez

[ Szerkesztve ]

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#20924) BobTail válasza MR007RM (#20919) üzenetére


BobTail
őstag

Én így tudnám elképzelni:

Ha nem kicsinyíteném le minimum 800 pixelre, akkor nagyon életlen lenne. Tényleg furcsa, mintha egy 2 megapixeles képet felnagyítana digitálisan 5-re, a PV max zoomon gyári szoftverben nem ilyen szerintem...

[ Szerkesztve ]

(#20925) MR007RM válasza Polarstar (#20920) üzenetére


MR007RM
addikt

Na de szándékosan egy xart tettem munkafolyamat céljából. :U

(#20921) DemonDani: Nem jött le mi volt vele a célom? Mert korábban céloztam rá. A kamerának semmi baja, viszont ha neked profi fotósnak nem jön le mi minden (felesleges és rossz) beállítás lehet mögötte, akkor mit mondjak. 1000 oka lehet amiért ilyen is készülhetett. Hidd el tudom amennyit nyomkodtam már, ilyet is lehet. Továbbá nem biztos hogy elsőre a kiszemelt áldozatnál mindig jól fogok hozzá. Szoktam kisérletezgetni és van olyan is lövésnél, hogy nem volt rendes fókusz, mert az adott helyzetben és beállítás mellett nem ad vagy fúj a szél és azért, de katt megvolt. Egyébként ha jól emlékszem talán magas kontraszt, vaku, ND filter, és ehhez párosított exp.komp. bemozdulva. Magas zoomnál a hiba hatványozódik állvány hijján. :K

(#20922) Tuninger: Jó tetszik. Habár a rovar okés, a levélrengeteg jobban beégett mint nálam és ez kevésvé tetszik, mert nagyítózva itt-ott nálam több szín kell(anyag). Nálam ugyanakkor a kiemelés volt a fő kiindulópont ezért mentem még tovább. Izlések és pofonok. :)

(#20924) BobTail: A mesternek nem szólnék be :R, de szerinted ezzel én dicsekedni akartam? Az utómunkát gyakorlom!! Egy jó fotómhoz hozzá sem nyulnék.:N A pitypang be van égve. Azon is javítottam nem? Szerintem azaz igazi, mikor egy elszúrt vagy akár nem létező elemet képes vagy visszahozni mesterségesen beépíteni a tisztításon kívül, és úgy feltálalni hogy az megálja a helyét. Na ezért lett a végén egy rajz a kreativitásomat és a jelenlegi tudásomat egybevetve. És mivel ti sem tudtatok mesterfotót készíteni a nyersanyagból, így elégedett vagyok a munkámmal (rovar x). :K

Nyilván ez a topik nem erről szól pontosan ezért itt több ilyen nem lesz a részemről. Meg kell hogy mondjam nagyon csalódott vagyok kedves fórumtagok.

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#20926) Wa2x_ válasza BobTail (#20924) üzenetére


Wa2x_
veterán

Én "beszólok": fakóó. :D :P

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#20927) legiaap


legiaap
nagyúr

[link]
[link]
Készültek SophieLens for Nokia appal

By Lumia 920 after 1308 fw

[ Szerkesztve ]

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#20928) MR007RM


MR007RM
addikt

Nokia 808 PureView

Lementem egy kicsit fotózni, hogy megtudjam elromlott-e a telefonom kamerája.

levél és légy 1
levél és légy 2

kerítés
méhecske
darázs

Pitypang kollekció többféleképpen. Ügye tudjátok mennyi a fókusztávolság a 808-nál?

1
2 középpont
3
4
5 vaku
6 vaku 2

És a három kedvencem.
7
8
9

Tessék szebbeket fotózni utómunka és nagyító nélkül!

(#20927) legiaap: Ezek már egész jók. Úgy látszik keményen dolgoznak a kamerán.

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#20929) Quasi_modo válasza MR007RM (#20928) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nem romlott el a kamerád. :)

(#20927) legiaap Elnézést kívánok de szerintem még mindig nem az igazi.

[ Szerkesztve ]

valami

(#20930) legiaap válasza Quasi_modo (#20929) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nem kell elnézést kérnem. Én is tudom.
:D

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#20931) MR007RM válasza Quasi_modo (#20929) üzenetére


MR007RM
addikt

Akkor megnyugodtam. :)

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#20932) Quasi_modo válasza legiaap (#20930) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

Nem próbálsz meg egy kamera modult cseréltetni?

valami

(#20933) Kh@oSz válasza MR007RM (#20928) üzenetére


Kh@oSz
aktív tag

Mekkora crop van ezeken? A vitatott képek is olyan mintha szanaszét cropoltad volna majd élesítés, kemény zajszűrés. Eleinte szinte mindenki túlhúzza a képeket mikor elkezdi gyakorolni a szerkesztést, majd egy idő után kezd letisztulni és javulni a dolog :K
Ha valóban erősen vágod a fotókat akkor inkább menj közelebb (amihez tudsz) és akkor több részlet marad. Én amondó vagyok hogy inkább kicsit zajosabb legyen mintsem elmosott részletek.

Szerk.: a három kedvenc jó lett. Az egy jó irány, bár ott ha jól látom nem nagyon van utómunka.

[ Szerkesztve ]

(#20934) Wa2x_ válasza MR007RM (#20928) üzenetére


Wa2x_
veterán

A darázs a 3 és a 9 nagyon jó lett.

[ Szerkesztve ]

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#20935) Lall válasza legiaap (#20927) üzenetére


Lall
veterán

Kiválóak a témaválasztásaid. :D A képelforgatásról már nem is beszélek, vagy így az extreme? :)

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#20936) MR007RM válasza Kh@oSz (#20933) üzenetére


MR007RM
addikt

Egyiken sincs utómunka. Úgy válogattam hogy mindnél kicsit más legyen a szín a megvilágítás vagy beállás. Persze a pitypangokra célzok ezzel. Nem kell hogy mind tetszen! A méhecskés és a darazsas sok zoommal, de az látszik, viszont nem annyira rosszak szerintem hogy szégyenkezzek velük. A gyakorlatban nehéz feladat. Szedd le őket és nézd meg mennyi zoom van rajtuk, mert azért van a legtöbbjén. A 808-nál kb 20-22cm a fókusztávolság, míg másnál 8cm úgy körülbelül és ez nagy hátrány. Ha közelítek elég keveset bír el minőségbeli romlás nélkül. Azt a két legyeset elfelejtheted, vagy visszalapozva megnézheted korábban miket lőttem ugyancsak utómunka nélkül. :K

Egyébként készíts jobbakat(Ha nincs 808-ad nem fog menni az eddig látottak alapján.) Nálam mindig az aranyközép a cél, de olyat ami nem csak nagyobb, hanem szebb és minőségibb és ezalatt ne csak az élességet értsd. Én is írtam fentebb hogy a zajosodás nem mindig rossz célozva az első rovaros utómunkás fotómra.

Nálam sosincs utómunka a nagy többséggel ellentétben azért is utálnak néha. Ha jól visszalapozól jól leírtam mit hogyan gondoltam.

(#20934) Wa2x: :R Azért csináltam többfélét hogy legyen köztük tetsző is. Egy jó fotónál az elképzelés is számít, ami nem biztos hogy mindenkinél ugyanazt az érzést váltja ki. Különbözőek vagyunk és ez nem baj. :)

[ Szerkesztve ]

MSI GT70, i7-4940MX (4x 4,0GHz), DDR3L 1600Mhz 32GB, 2TB SSD + 4TB HDD + 128GB micro sd, Nvidia geforce gtx 1070m 8GB (330W táp)/Xiaomi Fimi A3 drón

(#20937) legiaap válasza Lall (#20935) üzenetére


legiaap
nagyúr

Milyen képelforgatásról beszélsz?
Ezt a részét nem értem, a másik világos.
:D

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#20938) Wa2x_ válasza legiaap (#20937) üzenetére


Wa2x_
veterán

Elfektetve linkelted be a képeket. :)

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#20939) Lall válasza Wa2x_ (#20938) üzenetére


Lall
veterán

:K

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#20940) legiaap válasza Wa2x_ (#20938) üzenetére


legiaap
nagyúr

Nálam normálisan jelennek meg.
:U

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#20941) Lall válasza legiaap (#20940) üzenetére


Lall
veterán

Nálunk nem annyira. Balra dőlt

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#20942) Wa2x_ válasza MR007RM (#20936) üzenetére


Wa2x_
veterán

Igen, az három nekem nagyon tetszik. Javaslom, hogy tényleg próbálj meg közelebb menni a telóval a témához, igazi türelemjáték. Ma voltam én is fotózni lepkét, szitakötőt és más rovarokat, hát nagyon nehéz volt megközelíteni őket... A makrós topicba felteszem őket mindjárt.

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#20943) Wa2x_


Wa2x_
veterán

Ide is beteszem, mai makrók:

pitypang | levedlett bogár | szitakötő | vmi szúnyogféle | bogárszerelem | lepke | légy | szúnyog | virág

Ace 2 + nagyító

+ Pár kép:

fa1 | fa2 | szék

..: Old Honda's never die - they just get faster :..

(#20944) Regiee


Regiee
aktív tag

Sziasztok!

iPhone 4-re keresném a legjobb ingyenes és fizetős alkalmazásokat is a következő 2 témakörben:

-Sima fotózásra való program, amiben a legtöbb mindent be lehet állítani.
-A kész fotó javítására, szépítésére alkalmas program.

Szóval 2-2 program nevét kérném szépen tőletek :)

Köszönöm szépen! :)

Iphone 5s IOS 8.3 | OSX 10.10.3

(#20946) vagyula válasza Land (#20945) üzenetére


vagyula
senior tag

Jó képek lettek és jóféle masinával csináltad ;)

[ Szerkesztve ]

miui.hu

(#20947) Bozek válasza Land (#20945) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az miért "petibogár"? Kikérem magamnak. :D

(#20948) Land válasza Bozek (#20947) üzenetére


Land
veterán

Kiskoromban így hívtuk a húgommal. :D

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#20949) Bozek válasza Land (#20948) üzenetére


Bozek
nagyúr

Petibogár kifejezésre egyedül a katicát hozta ki, ez meg nem az. :D

[ Szerkesztve ]

(#20950) Land válasza Bozek (#20949) üzenetére


Land
veterán

Bár most jut eszembe egy másik bogarat hívtunk így... Valami cincért talán.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  Fotók, videók mobillal (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.