Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:27:50

LOGOUT.hu

Fortnite

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14601) Deck válasza .LnB (#14600) üzenetére


Deck
titán

MW-t csapattad pedig :K

PS5

(#14602) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Egyébként ezekkel a heti feladatokkal összekötött Snap testrészekkel, olyan ügyesen rávesznek, hogy minden héten játsszak legalább egy napot. :U Ha az nem lenne, szezon végéig be se lépnék sztem. :D

Deck: Azt megvettem, játszottam vele. De nem volt az "csapatás".

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14603) Rage47 válasza .LnB (#14583) üzenetére


Rage47
veterán

sztem ezek botok voltak, sry :D

(#14604) Rage47


Rage47
veterán

Fortnite ma az a játék, ahol Batmannel lekámehámeztam Darth Vader-t a játék elején, majd elvettem a lézerkardját és a társamat végig azzal védve végül nyertünk :D
[kép]
[kép]

(#14605) 30z.Samu válasza Rage47 (#14604) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ez az a játék, ahol kb bármi megtörténhet. :D

Sic Parvis Magna

(#14606) Deck


Deck
titán

PS5

(#14607) Deck


Deck
titán

Pletyka: Jön Starfire a Tini Titánokból Szeptember 2.án. :K

PS5

(#14608) Rage47 válasza 30z.Samu (#14605) üzenetére


Rage47
veterán

igaz :D

(#14609) Vertigo18 válasza Rage47 (#14604) üzenetére


Vertigo18
addikt

Bocs, de az NEM lézerkard!!! :B

Minél több embert ismerek, annál jobban szeretem a kutyámat...

(#14610) Rage47 válasza Vertigo18 (#14609) üzenetére


Rage47
veterán

Fura, úgy emlékeztem a mozifilmekben úgy mondják.

(#14611) .LnB válasza Deck (#14606) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Jó, hogy nem valami rikító fehér skin.. Ja bocs :U :DDD

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14612) Rage47 válasza .LnB (#14611) üzenetére


Rage47
veterán

ja igen az előnyös lesz a csatákban :D mondjuk rumbleban mindegy :D

[ Szerkesztve ]

(#14613) Deck válasza .LnB (#14611) üzenetére


Deck
titán

Havas map-on fasza lesz :K

PS5

(#14614) 30z.Samu válasza Deck (#14606) üzenetére


30z.Samu
félisten

Ez is csak a Vbuck meg a BP miatt lesz megvéve. :D

Sic Parvis Magna

(#14615) Deck válasza 30z.Samu (#14614) üzenetére


Deck
titán

Igen :DDD Van Fekete Özvegy fehér skinem úgyis :P

PS5

(#14616) .LnB válasza Deck (#14613) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Igazából szerintem elég szégyen, hogy egy ilyen full egyszerű skin-t fognak adni. Ha megnézed se a skinben, se az itemekben nem lehet sok munka, ötlet. Konkrétan olyan mint ha félkész lenne, és a textúrázás lemaradt volna.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14617) Deck válasza .LnB (#14616) üzenetére


Deck
titán

Nekem se tetszik különösebben.

PS5

(#14618) .LnB válasza Deck (#14617) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Annak fényében főleg gáz, amiket Shiina tett ki twitteren. Kérdőívekben voltak új skinek. Némelyik elég jó.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14619) Deck válasza .LnB (#14618) üzenetére


Deck
titán

Jönnek majd :K

PS5

(#14620) Spec


Spec
őstag

Ha valaki szereti az ugrálós parkour (bunny track) pályákat, és szeretne egy kicsit XP-t farmolni, akkor ajánlom figyelmébe a 333 Level Aqua Deathrun by - Fhsupport nevű pályát.
Elég szórakoztató, és egy körben akár 3-4 szint is kifarmolható vele.
Alapból is viszonylag sok XP-t ad, de van egy trükkje is, amivel még többet lehet kifarmolni. El kell jutni a 229-es szintre, a képen látható helyre. Ott van egy táncparkett, egy táblával, hogy ne táncolj. De éppen ellenkezőleg, itt kell táncolni, és minden emotolásra ad 1000+ XP-t. Ezzel elég szépen lehet haladni. Jó darabig lehet nyomogatni, aztán szépen elkezd csökkenni az XP mennyisége. Nem számoltam össze mennyit lehet belőle kiszedni, de jó pár 10k XP-t. Végül is csak türelem kérdése a dolog :)

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#14621) pelenka35


pelenka35
őstag

Sziasztok .
Játszik valaki Ausztriából a játékkal?

Gamertag:Rob3rt75

(#14622) Spec válasza pelenka35 (#14621) üzenetére


Spec
őstag

Szinte biztos :D

"They were the only species to offer true resistance to the Borg." – Seven of Nine

(#14623) 30z.Samu válasza pelenka35 (#14621) üzenetére


30z.Samu
félisten

Az online játéknak az a lényege, hogy bárhonnan tudod játszani. :P

Sic Parvis Magna

(#14624) .LnB válasza 30z.Samu (#14623) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Valószínűleg azt kérdezi, hogy közülünk játszik e valaki onnan.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14625) 30z.Samu válasza .LnB (#14624) üzenetére


30z.Samu
félisten

Lejött elsőre is, csak próbáltam vicceskedni. :P

Sic Parvis Magna

(#14626) Deck válasza 30z.Samu (#14625) üzenetére


Deck
titán

Nem értették, hogy poénkodsz :D

PS5

(#14627) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Sikerült megvenni a harmadik képregényt. És elovlasása után, így hogy lement már több mint a fele az 5 füzetnek. Ez egy irtó gyenge sorozat. :DDD Érezhető az egészen, hogy a kényszer szülte, nem valami jóféle ötlet. Most Jones-ről derültek ki érdekes dolgok, ez az egyetlen pozitívum az eddigi füzetekben. Mert ez most legalább érdekes is, mármint a Jones-os.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14628) Deck


Deck
titán

A karakter ha mozgok "ghostingol" azért így írtam, mert az elmúlt 2 hónapban nem csinálta és tuti nem a monitor hibája hanem a játéké 120fps módban. (nem fogok a 60fps módjában játszani ahol jó) Más játéknál sincs ilyen 120fps módban és csak a karakter. Na amíg ez megnem szűnik nem játszok vele. 3 nappal ezelőtt még semmi baja nem volt. Olvastam hasonló esetet :U
[link]
Másik hdmi kábel, másik hdmi port, újraindítás, sok kipróbált beállítás esetén is csinálja.

[ Szerkesztve ]

PS5

(#14629) 30z.Samu válasza Deck (#14628) üzenetére


30z.Samu
félisten

Series S-nél vettem észre, hogy ghosting-ol a játék, előtte PS4-en és később Series X-en sem csinálta, de akkor valamiért S-en igen. Valaki itt előadta Nekem, hogy PS4-en is ghost-ingolt, csak nem láttam meg szar a TV, stb. Mondom oké jó. :D

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#14630) Deck válasza 30z.Samu (#14629) üzenetére


Deck
titán

Én nagyon alergiás vagyok erre és egyből észre veszek minden hibát, bárminél. De eddig itt nem volt. Most meg igen. A kérdésem, hogy mi változott? Viszzarakom a korábbi ps frissítést, hátha... Én így nem tudok játszani vele.

PS5

(#14631) 30z.Samu válasza Deck (#14630) üzenetére


30z.Samu
félisten

Series X-nél is előfordult ez, majd a következő frissítésnél eltűnt. Valami baki, a ghosting-olást én is kiszúrom egyből. :(

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#14632) Deck válasza 30z.Samu (#14631) üzenetére


Deck
titán

Akkor reménykedem benne, hogy holnap lesz fix hozzá... :(

PS5

(#14633) .LnB válasza Deck (#14628) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Effekt, a lore része, esik szét a valóság, és összemosódik más valóságokkal. Ennek az előjele az egész.

Tessék, megoldottam. Na, most már játszhatsz tovább. :D ;]

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14634) 30z.Samu válasza .LnB (#14633) üzenetére


30z.Samu
félisten

És a követkető patch-csel helyreáll a valóság. ;]

Sic Parvis Magna

(#14635) Deck válasza 30z.Samu (#14634) üzenetére


Deck
titán

Az lesz fasza ha nem... Akkor minden héten reménykedhetek miközben játszani nem tudok. :U

PS5

(#14636) .LnB válasza Deck (#14635) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Motion blur ki van kapcsolva?

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14637) Deck válasza .LnB (#14636) üzenetére


Deck
titán

Az első dolog amit kikapcsolok mindig :D

PS5

(#14638) jenei1994


jenei1994
addikt

Sziasztok!

Új season mikor jönn?

(#14639) 30z.Samu válasza jenei1994 (#14638) üzenetére


30z.Samu
félisten

Szeptember 17, ha jól emlékszem.

Sic Parvis Magna

(#14640) jenei1994 válasza 30z.Samu (#14639) üzenetére


jenei1994
addikt

Köszi

(#14641) gduck válasza jenei1994 (#14638) üzenetére


gduck
addikt

Játékon belül kiválasztod a Battlepass menüt és ott alul ki van írva. Ott mindig meg tudod nézni ;)

(#14642) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Mennyibe szokott kerülni a BattlePass?
Gondolkodom, hogy lemondom a The Crew-t.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14643) 30z.Samu válasza .LnB (#14642) üzenetére


30z.Samu
félisten

950 Vbucks, Crew-val kapod ingyé.

[ Szerkesztve ]

Sic Parvis Magna

(#14644) .LnB válasza 30z.Samu (#14643) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azt tudom, hogy a The Crew-val ingyenes. Csak most van 2500VB-m még, amit hetek (talán hónapok) óta nem tudok elkölteni mert olyan a shop felhozatal. Majd megveszem abból a BP-t. Egyébként sem érzem már a lelkesedést a játék iránt. Kíváncsi leszek a kövi szezonra, hogy mennyire fog megfogni. Jelenleg nem látom magam előtt, hogy megint brustoljak az lvl200-ért. :) Persze meg tudnak lepni, nem zárom ki azt sem.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14645) 30z.Samu válasza .LnB (#14644) üzenetére


30z.Samu
félisten

Én sose mentem 200-ig, végignézem az elején mik vannak 100-on túl. Kitűzöm a célt és úgy csinálom, de annyira nem görcsölök már rá. Szerintem 130 volt a max, ameddig elmentem, mostani felhozatalban pedig egyáltalán nem látok fantáziát, BP100 megvan és csók.

Sic Parvis Magna

(#14646) .LnB válasza 30z.Samu (#14645) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Na jó, de én kemény vagyok! [link] :DDD

Igazából így elsőre inkább motivált az, hogy felmérjem, hogy mennyi idő. Mennyi időm marad season végéig meg ilyesmi. Mert a Rewards-okért biztos nem küzdöttem volna ennyit. Hányás mind, egyet leszámítva.

De én már ott tartok, hogy még egy ilyen gyenge BP-ért se biztos, hogy fáradozni fogok. Vader kellett fiamnak, oké. Na de a többi?! :(((

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14647) 30z.Samu válasza .LnB (#14646) üzenetére


30z.Samu
félisten

Voltak ennél jóval gyengébb BP-k is, mondjuk ennek a szezonnak a hangulata fogott meg, mintsem a BattlePass. Azt továbbra is tartom, hogy maga a szezon nem volt rossz, hangulatos volt. Többségüket fél távon már megunom.

Sic Parvis Magna

(#14648) .LnB válasza 30z.Samu (#14647) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Tapasztalat hiányában, erről nem tudok véleményt írni. :) Játszatta magát, nem volt gond. A szintezés sem volt nehéz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#14649) Deck


Deck
titán

Én remélem megint jó lesz a játék a frissítés után mikor elindul. :)

PS5

(#14650) 30z.Samu válasza Deck (#14649) üzenetére


30z.Samu
félisten

Már ha elindul... ;]

Sic Parvis Magna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.