Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#40251) Xirtam válasza IreN!CuS (#40248) üzenetére


Xirtam
veterán

De komolyan ne húzz már fel. Mért mondanám, hogy sz@r? Soha egyik ellenfél kocsijára egy rossz szavam nem volt. Most is örömmel nézem a legnagyobb ellenfelünk bemutatóját. Mert imádom a sportot, és kedvelem az ellenfeleket, tisztelem és becsülöm a munkájukat. Nem mint egy 12 éves kisgyerek aki FÚJ McLaren, FÚJ RBR, Imádom a Ferrari-t büszkén viselem a logójukat a testemen. De nem pocskondiázom a másik csapatot csak azért mert jobb vagy ügyesebb. :D Nem idióta focidrukker vagyok.

Szimplán annyit jegyeztem meg, hogy az FIA-nak hála a jelenlegi IndyCar autók sokkal jobban tetszenek. :K :K

Oliverda Bizakodok benne, hogy örömkönnyek lesznek. És nem csak üres ígéretek mint az utóbbi 3 évben.

[ Szerkesztve ]

(#40252) JColee


JColee
őstag

Ferkát mikor leplezik le?
Kösz :R

[ Szerkesztve ]

(#40253) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

MP4-24: [link]

Hogy nézett már ki ez az autó??!! :DDD

JColee:

- Ferrari, Force India (péntek)
- Lotus (vasárnap)
- Red Bull, Sauber, Toro Rosso (hétfő)
- Williams (kedd)

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#40254) leslieke válasza JColee (#40252) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Február 3. Ferrari: délután Maranellóban

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#40255) Oliverda


Oliverda
félisten

oldalról

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#40256) Motion_Blur válasza Oliverda (#40255) üzenetére


Motion_Blur
félisten

hátulról

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#40257) Xirtam válasza Motion_Blur (#40253) üzenetére


Xirtam
veterán

Hát mért a Ferrari? xD

Ferrari F60: [link]

TESCO-Zsömle :R

[ Szerkesztve ]

(#40258) TESCO-Zsömle válasza IreN!CuS (#40248) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Xirtam: Hát ez nagyon MP4-24 feeling.

IreN!CuS: És ebből az következik,hogy "sz@r" lesz?

Nem tudom, hogy a 2009-es MP4-24 mióta szinonimája a "szar"-nak...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#40259) JColee válasza TESCO-Zsömle (#40258) üzenetére


JColee
őstag

Eleinte még a Ferkánál is lassabb volt.

(#40260) Motion_Blur válasza TESCO-Zsömle (#40258) üzenetére


Motion_Blur
félisten

"Nem tudom, hogy a 2009-es MP4-24 mióta szinonimája a "szar"-nak..."

[link] pedig az volt az évad első felében :))

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#40261) Xirtam válasza Motion_Blur (#40260) üzenetére


Xirtam
veterán

Jó de itt teljesítményről szó sem volt, mivel csak a külsejét láttuk! :D

(#40262) IreN!CuS válasza TESCO-Zsömle (#40258) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Nézd újra az azt évet és rájössz.A hringtöl kezdve ért valamit is az autó ami elég volt 2 győzelemre meg talán volt egy 3. hely -ebben nem vagyok biztos- azért ez nem egy jó autó ismérve.

"Mert más összehasonlítási alapot nem láttunk az MP4-27-től..." Na pont ezt írom én is,semmi adat nincs ne hasonlítsuk már egyből az elmúlt évek egyik legszarabb autójához(McLaren vonalon).

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#40263) TESCO-Zsömle válasza JColee (#40259) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

A külseje?

Mert más összehasonlítási alapot nem láttunk az MP4-27-től...

Félre ne érts, én elfogadom, hogy lassú a külseje, de érvekkel támasszátok alá. ;]

IreN!CuS, Motion_Blur: Nem vagyok meggyőzve, hogy a kinézete tehetett róla...

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#40264) Xirtam válasza IreN!CuS (#40262) üzenetére


Xirtam
veterán

De basszus, látsz egy barna hajú csajt és egy másik barna hajú csajt közel azonos adottságokkal (ruha rajta van) akkor te is azt mondod, hogy ez hasonlít XY-ra. . . . Itt most az első benyomásról beszélgetünk. Nem mentünk oda nem nézegettük.

[ Szerkesztve ]

(#40265) IreN!CuS válasza Xirtam (#40264) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Te ezt írtad : "Hát ez nagyon MP4-24 feeling. :U"

Ebből én honnan tudjam te mire gondolsz a kerekekre a külsőre a belsőre az oldalára a hátuljára érted mi volt a probléma?

[ Szerkesztve ]

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#40266) Xirtam válasza IreN!CuS (#40265) üzenetére


Xirtam
veterán

Nem azért nem értem, mert azonos információkat kaptál te is én is a kocsiról! Így számomra egy tök egyértelmű volt, hogy a külsejéről beszélgetünk! :D

Amúgy egyre több közeli éles kép kerül elő az MP4-27-ről, szóval én már kezdem észrevenni azt amit mondtak, hogy a Ferrari és az RBR egyből mibe fog belekötni! :D

Na egy olasz akcentussal beszélő férfi első kérdés, egyből Ferrari-val kapcsolatos! :D :C

[ Szerkesztve ]

(#40267) Nowhereman válasza TESCO-Zsömle (#40263) üzenetére


Nowhereman
őstag

Ha van valami extrém az autóban, az akkor a burkolat alatt van - ha van. Mondjuk még Hakkinen győztes autói se voltak mindig extrémek kívülről, belül meg két fékpedál...

Szóval konzervatív, de attól még lehet nyerő...

Utánam a kondenzcsik!

(#40268) Xirtam


Xirtam
veterán

Most jól kitesznek magukért. Tavaly poén volt,hogy összerakták nagy vonalakban a kocsit, viszont most rengeteget beszélgetnek. Már több mint 1 órája.

[ Szerkesztve ]

(#40269) -Mike- válasza Xirtam (#40268) üzenetére


-Mike-
addikt

Külsőre eléggé konzervatív. Bár biztos rá fognak pakolni pár upgrade-et az első futamig.

(#40270) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

MP4 25/26/27

szemből (szerintem k*rva jól néz ki)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#40271) Oliverda válasza Motion_Blur (#40270) üzenetére


Oliverda
félisten

Oldalról lenne még jó egy hasonló kép, bár ahogy néztem az orrmagasság nem sokkal lett alacsonyabb. Remélem nem a tavalyi orrész + első szárny került rá a bemutatóra.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#40272) Motion_Blur válasza Oliverda (#40271) üzenetére


Motion_Blur
félisten

[link]
[link]

hi-res képek

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#40273) Oliverda válasza Motion_Blur (#40272) üzenetére


Oliverda
félisten

Ez alapján úgy fest, hogy nem trükköztek. :R

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#40274) raper


raper
senior tag

Sziasztok!

Ezek az autók mind nagyon szépek. De sajna állnak.

Majd a bemutatók legvégén kijön a Vörös Bika csúnyácska autója.
Majd elindulnak a futamok és ezen autók fenekét fogja a mezőny többi tagja nézni.

Tervezte: Adrian Newey.Az Ő neve garancia a sikerre. S hogy odateszi, odatette magát a Red Bull-nál az biztos. Amit a csapat és a vezetőség meg is hálált neki. Kapott valami rozzant járgányt. :)

Amúgy meg: GO KIMI!!!!!! Remélem megmutatod nekik, amit a Ferrárinál is, hogy egy közepes(en gyenge) autóval is lehet eredményeket hozni.

[ Szerkesztve ]

(#40275) P00By válasza Motion_Blur (#40272) üzenetére


P00By
nagyúr

Az idei is vagányul néz ki!

(#40276) TESCO-Zsömle válasza Xirtam (#40266) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Amúgy egyre több közeli éles kép kerül elő az MP4-27-ről, szóval én már kezdem észrevenni azt amit mondtak, hogy a Ferrari és az RBR egyből mibe fog belekötni!

Esetleg megosztanád megfigyeléseidet velünk is? Nagyon hálás lennék. :R

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#40277) AMD Power válasza Motion_Blur (#40270) üzenetére


AMD Power
titán

Szerintem is nagyon szép lett!! :C :R

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#40278) hunnylander


hunnylander
őstag

Box.net-re feltettem egy .zip-et a stúdiófotókkal (2500px-es változatban).

A HunnyF1.com szervere már 'csapágyas' lett. :N

www.HunnyF1.com

(#40279) Motion_Blur válasza hunnylander (#40278) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Thx :R

Mennyire tetszik a kis jövevény? Lehetséges hogy a teljes orr kialakítás változni fog az első versenyig? Mert a szárnyak tuti.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#40280) SG3rg0 válasza TESCO-Zsömle (#40276) üzenetére


SG3rg0
őstag

Erre én is kíváncsi lennék.

(#40281) hunnylander válasza Motion_Blur (#40279) üzenetére


hunnylander
őstag

Első benyomásra eléggé konzervatív, viszont szépek a vonalai, kivéve a kipufogó pozícióját, de erről a szabályok tehetnek.

Szerintem az orr nem fog sokat változni. Ha lépcsősre akarnák csinálni, annak jelei már látszódnának a homologizált cockpiten az első tengely vonalában, mint a Caterhamnél.

Vizuálisan - az orr vonala és a motorborítás miatt - inkább hasonlít az MP4-24 Ezüstszamárra, mint az előző két év autóira, de remélhetőleg közel sem lesz annyira rossz autó.

Már most úgy tippelem, hogy a Red Bull és a Ferrari kevésbé lesz duci kinézetű. A McLaren valahogy sosem tud annyira szűk hátsókat készíteni, mint pl. a Red Bull. Egyik oka, hogy a Mercedes motor nagyobb hűtési igényű lehet, mint a Renault (lásd Mercedes GP/AMG szenvedései a kopoltyúkkal, pedig az lenne a gyári csapat). Emiatt aztán összességében nagyobb térfogatot igényel az autó hátul is. (Persze a fejmögötti/airbox alatti kisebb nyílás maradt. Ez hűti talán pl. a KERS elektronikát. A fő hűtőnyílásokon is van egy elkülönített bemenet, ezek hűthetik a KERS aksikat, ami nagy valószínűséggel a pilóta alatt és/vagy a tank alatt van.)

Jelen pillanatban csak egy lényeges hűtőlevegő-bemenet van (mármint a szimmetria miatt kettő; az oldaldobozokon), nincs már fej feletti/airbox körüli ami a váltót hűtötte.

A váltó/hátsó ütközési zóna a tavalyi Williemsére emlékeztet, a váltót valószínűleg zsugorították is. Tehát láthatólag keményen dolgoztak a lehető legszűkebb hátsóért.

Az autó egyfajta kettős érzést kelt a kinézetével. A vélt konzervativizmusa sikertelenséget sugall, de a kifinomult vonalaiban ott van a meglepetés, hogy nagyon gyors lesz.

Összességében, habár az oldaldobozok vizuális változása miatt nem tűnik így, leginkább evolúció, mintsem revolúció és innováció. Persze sok innováció rejtve van és fog is maradni, mert pl. az autó borítása alatt van.

[ Szerkesztve ]

www.HunnyF1.com

(#40282) Motion_Blur válasza hunnylander (#40281) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Hasonlóak az én "érzéseim" is :)

még több kép: [link]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#40283) SzalaiG válasza Motion_Blur (#40282) üzenetére


SzalaiG
addikt

Nagyon jó képek, de remélem jó is lesz nem csak szép!

(#40284) Oliverda válasza hunnylander (#40281) üzenetére


Oliverda
félisten

The new McLaren is a complete rework according to director of engineering Tim Gross. "A bit of the fuel system is the same, but almost everything else on the car has changed."

"We have set ourselves tough and ambitious targets, and we aim to deliver those by the first race and have a championship-winning car," explained Goss. "This car is a complete rework from nose to tail, and there is very little that is carried over. A bit of the fuel system is the same, but almost everything else on the car has changed.

"There were a few features we have pushed quite hard from the beginning of the project. I am proud of the whole team and the efforts so far, and from now we go to the next phase of the project which is really wringing the performance out of it. We have a good track record of that – we have big plans, upgrades for the front wing, rear wing, floor and bodywork are already planned."

In typical McLaren style he goes on to explain that "Every part has been assessed for weight and performance."

Btw a hátulja engem is inkább az MP4-24-re emlékeztet.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#40285) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

Remélem, hogy a Ferrarinak is ilyen orra lesz és nem olyan lépcsős. :F
Bár az eddigi nyilatkozatok alapján az utóbbinak van nagyobb valószínűsége.

(#40286) hunnylander válasza Gabesz1019 (#40285) üzenetére


hunnylander
őstag

Bár úgy tűnik, hogy a közönség nagy részének a klasszikusabb vonalak jönnek be, nekem tetszenek az ocsmányul innovatív meghökkentő autók is, lehet, hogy ilyen lesz a Ferrari is.

A Caterhamet is lehet szeretni, mert annyira krokodilos, hogy az már jó. :)

www.HunnyF1.com

(#40287) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Úgy néz ki nem lesz pénteken bejáratva az új Ferrari: [link] :D (mai fénykép)

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#40288) Oliverda válasza hunnylander (#40286) üzenetére


Oliverda
félisten

A krokodilnak jól áll a zöld. Na de piros krokodilt ki látott már?

Amúgy én azt hittem, hogy a max. orrmagasságot jobban megvágták. Reménykedtem, hogy visszatérnek az ilyesmi orrformák. A szinte teljesen vízszintes megoldások sosem jöttek be igazán. A 2001-es Jordan is ilyesmi volt.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#40289) Xirtam


Xirtam
veterán

(#40290) shteer válasza Xirtam (#40289) üzenetére


shteer
titán

phejjjj :DDD

..szerintem jónak tűnik

(#40291) IreN!CuS válasza Xirtam (#40289) üzenetére


IreN!CuS
őstag

Mondtam én,hogy könnyezni fogok :P

Smoke weed Everyday :D / Aki beperelte magát és nyert / ".....A fiú barát akkor is barát marad ha berakja ...""Go for the eyes Boo, GO FOR THE EYES!! RrraaaAAGHGHH!!!"

(#40292) Xirtam


Xirtam
veterán

(#40293) attisx


attisx
addikt

Na van már kacsánk, krokodilunk, úgy néz ki lesz delfinünk is. Kész kis állatkert... :DDD

Rossz a helyesírásom?! Vedd úgy, hogy mobilról írtam... :D

(#40294) Oliverda válasza Xirtam (#40292) üzenetére


Oliverda
félisten

Ez már inkább delfin.

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#40295) Motion_Blur válasza Xirtam (#40292) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Akkor inkább már az előző :))

mod: Caterham :DDD

[ Szerkesztve ]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#40296) Xirtam


Xirtam
veterán

Luca megmondta, palackorrú delfinünk lesz 2012-ben!

(#40297) rocket


rocket
nagyúr

Sehol nem latom a nagy innovaciot amit mondott tegnap a McLaren egyik mernoke.
Ranezesre +0.5 sec a Red-Bulltol ;]

Valahogy van egy olyan erzesem, hogy a McLaren hozni fogja amit evek ota, nagy igergetesek, aztan kipukkad a lufi az elso versenyen, majd a 8. verseny kornyeken felzarkoznak teljesitmenyben a gyoztesek melle,de a VB cim realisan nezve elment addigra, ezutan eroltetik az utolso pillanatig a ffejleszteseket a futamgyozelemert, igy fontos eroforrasokat vesznek el a kovetkezo szezonra valo felkeszulesbol.

Szoval a szokasos varhato, es nem a kepek alapjan szallt meg ez a gondolat, hanem belenztem a varazsgombombe :)

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#40298) Xirtam válasza rocket (#40297) üzenetére


Xirtam
veterán

Pedig ott van.

(#40299) Oliverda válasza rocket (#40297) üzenetére


Oliverda
félisten

Whitmars már korábban leszögezte, hogy az autó a MP4-26 evolúciója lesz. Az eddig látottak alapján így is lett.

Amúgy az nem a McLaren mérnöke volt, ráadásul úgy látszik hülyeségeket beszélt.

[ Szerkesztve ]

"Minden negyedik-ötödik magyar funkcionális analfabéta – derült ki a nemzetközi felmérésekből."

(#40300) !Overdose! válasza hunnylander (#40281) üzenetére


!Overdose!
őstag

A fekete felni vajon maradni fog? :(

Villanyszerelés - Klímaszerelés - UPS javítás, karbantartás

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.