Hirdetés

2024. június 7., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-05-04 02:12:24

LOGOUT.hu

Az Ubisoft által kiadott játék elérhető a fő platformokon. Windows, PS4 valamint Xbox-on. A játékmotor az AnvilNext. A játékosnak lehetősége van 3 fő frakció között választani a lovagok, szamurájok valamint a vikingek között, 3. személyben irányíthatjuk a karakterünket.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#453) BeZol


BeZol
őstag

Sok-sok játék után én azt mondom, hogy pc-re jobb választás, mert szebb, most béta alatt kevesebb a csatlakozási hiba mint xboxon, és a játéktöltés is fele annyi idő alatt megvan. Az, hogy kontroller vagy egér+bill., kb. tök8, én most hogy mindkettővel játszottam legalább 4 órákat, azt mondanám, hogy egérrel jobban megy nekem, van pár kombó, ami nem esik kontrolleren kézre, és a képességek aktiválásához is zavaróan le kell nyúlni, ezek pc-n nekem sokkal gyorsabban kattinthatóak. (pl. "nehéz" kombó vmelyik karakternél, hogy baloldalt lefele, jobb oldalt felfele, és közben lightattack-olj, vagy vmi ilyesmi, és közben mintha a jobb kezemből kiesne a kontroller :DDD ).

A játék nekem nem kerül megvételre. Látom, hogy sokaknak már egész jól megy, főleg akik korábbi béták óta tolják, ők már kiépített "stratégiával" tudnak támadni/védekezni olyannyira, hogy talán ütést sem viszel be. Érdemes lehet 1 karaktert fixen kiválasztani, és annak a mesterévé válni, mert ez így, hogy mindent kipróbálok, de igazából semmivel sem tudok rendesen játszani, hát túl sokra nem megyek vele, max kezdeti szűrésnek jó h na akkor mivel is játsszak.

Aki egyedül van, annak csak 1v1-et ajánlom, barátokkal lehet tolni 2v2, 4v4-et, de a folytonos gangparty és elfutkározás nekem nem bejövős. Az 1v1 sajnos elég hamar monotonná válik, és bizonyos pályák simán behatárolják, hogy milyen karakterrel érdemes menni, bár ez lehet h random épp mi lesz.

Összességében a játék mindezek ellenére is tetszik, néha elindítanám, de kapásból 1v1-re korlátozódnék, és nem hiszem h a tartóssága úgy rendben lenne. Még a külföldi 40 eurós árat is sokallom érte, olyan 6-8ezer Ft-ot adnék érte talán, nagyon max 10et, és akkor nem lenne kérdés, hogy megvegyem-e.

Élményekben gazdag kaszabolást mindenkinek ;] Ennyi elég is volt most a játékból jó pár hónapra :DDD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  For Honor
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.