- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- GoodSpeed: Ugrás 32 GB RAM-ról 64 GB RAM-ra: Corsair Vengeance CMK64GX5M2B6000Z30
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- hcl: Kelj fel komám, ne aludjál
- Parci: Milyen mosógépet vegyek?
- sziku69: Szólánc.
- Azonos árketegóriájú (105-110.000 Ft-os) relatív olcsó telefonok kamerái
- Viber: ingyen telefonálás a mobilodon
-
LOGOUT
Ide várunk:
- minden saját tapasztalatot/tesztet, észrevételt a már megvett, és használatban lévő SSD-vel kapcsolatban, illetve mindenféle, megbízható forrásból való cikket/tesztet/érdekességet.
Új hozzászólás Aktív témák
-
Sisco2
tag
válasz
dniki88 #32470 üzenetére
Melyik Bios verzio van fennt a Asrock B85-Pro4 eden?
Probaképpen megnézhetéd esetleg az alaplapodhoz oldalán elérhető legujabb Intel Storage driverrel is,tapasztalatom szerint alaplaponként változo hogy az default Msahci a Storahci vagy az iaStorA(C) a jobban optimalizált az adott laphoz.
-
King Unique
titán
válasz
dniki88 #32459 üzenetére
A Windows 10 a szükséges drivereket automatikusan letölti és telepíti a rendszer friss telepítése után. Max. pl. a VGA drivert szokás manuálisan feltenni a gyártótól letöltve, ha szükséges. Na meg az alap, hogy utána a rendszert szokás teljesen lefrissíteni, mert van amikor épp a frissítés hiánya okoz anomáliákat.
-
Frawly
veterán
válasz
dniki88 #32457 üzenetére
Nem baj, így legalább kizártuk az SSD hibáját, most már biztos, hogy a gépeddel van valami, ha nem is feltétlen hardverügyileg (bár az sem zárható ki, hogy a lap vagy a SATA vezérlő haldoklik). Lehet szoftveres gikszer, drivergond is. Windowsnál még arra kell figyelni, hogy ne Pistike Edition legyen, hanem hivatalos telepítőről legyen telepítve. Az se baj, ha az első pár napban nincs beaktiválva sem, ha nincs hozzá működő termékkulcs, meg a beépített Defendert használod addig, nem saját virusirtót, meg drivereket is kizárólag a Windows Update-ről tegyél fel, csak míg kizárod ezeket a hibaforrásokat is.
-
Frawly
veterán
válasz
dniki88 #32435 üzenetére
Pedig ezek teljesen rendben lévőnek tűnnek. Modern OS, normális proci, ami ki tudja hajtani, megfelelő SATA driverrel AHCI módban hajtva, TRIM megy, SMART értékek rendben, kondíció igazából 100%-os, csak a HD Sentinel írogat hülyeségeket, mert nem ismeri az SU650-et, nincs semmilyen átviteli hibája, a SMART-ban az Error Count-oknál nincs hiba jelezve. Hőfok is rendben.
Az átviteli értékek mégis nagyon gyengék, tehát valami gikszer mégis csak van, de passzolok, nincs ötletem.
Esetleg Adata SSD Toolboxszal is rá lehet nézni, de szerintem az is azt fogja mutatni, hogy rendben van a meghajtó.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Tudástár Az SSD kondíciója, tények és tévhitek
- Tudástár Windows 7/8/10 SSD-vel! Hogyan is?
- Elemzés Átfogó elemzés az SSD-k természetéről
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- PlayStation 5
- Samsung Galaxy XCover7 Pro - burokban született One UI
- Eredeti játékok OFF topik
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Egységesítené a frissítések kezelését a Microsoft
- Projektor topic
- 45 wattos vezeték nélküli töltés jön az új iPhone-ba
- Xbox Series X|S
- Nem indul és mi a baja a gépemnek topik
- További aktív témák...
- SAMSUNG 2TB 990 PRO M.2 NVME PCI-E 4.0 x4 - Új, hűtőbordás - 7450-6900 MBs - Eladó!
- Samsung 870 EVO / 250GB / MZ-77E250B
- Új, bontatlan Kingston IRONKEY Vault Privacy 50 8GB 3.2 USB biztonsági pendrive - 1 hét próbagarival
- BESZÁMÍTÁS! 1TB Western Digital SN850X NVMe SSD meghajtó garanciával hibátlan működéssel
- Seagate BarraCuda 3.5 8TB 5400rpm 256MB SATA3 (ST8000DM004) új, original, recertified 3 év gar
- LG 77G3 - 77" OLED evo - 4K 120Hz 0.1ms - MLA - 2000 Nits - NVIDIA G-Sync - AMD FreeSync - HDMI 2.1
- AKCIÓ! Apple Macbook Pro 16" 2019 i9 9980HK 64GB 500GB Radeon Pro 5500M hibátlan működéssel
- 1-12 részletre.Új noblechairs EPIC műbőr FEKETE - FEKETE. 2 év garancia!
- BESZÁMÍTÁS! ASUS Z97-A Z97 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- Apple iPhone 13 Mini 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest