Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) ANOka válasza szabi__memo (#250) üzenetére


ANOka
őstag

Revolut-om előbb volt, mint Curve-om lesz...

(#252) mrrr74 válasza ANOka (#239) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Nem fizetni szeretnék vele, hanem a PP számlámra érkező pénzeket kiutalni.

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#253) lalipinto válasza nutfile (#208) üzenetére


lalipinto
csendes tag

Nekem ez a probléma úgy oldódott meg, hogy írtam a Curve ügyfélszolgálatnak hogy nem találom a kódot, mire ők ezt válaszoltak: Thanks for getting in touch. I've re-sent the microcharge code now; it should show on your bank statement in 1-5 working days, and it will be in the format: C-[XXXXXX].
Ezután nekem egy fél nap múlva látszott a netbankban(nem az app-ban) az egy forintos terhelés, és a kód is.

(#254) lalipinto válasza lalipinto (#253) üzenetére


lalipinto
csendes tag

Na, mostmár látszik az app-ban is.

(#255) nutfile válasza lalipinto (#253) üzenetére


nutfile
aktív tag

én nem a kódot nem találom, hanem a tranzakciót...
amúgy 7 órája írtam a curve support-nak, még nulla reakció volt...

(#256) KTU


KTU
addikt

Bankkártyák PIN csere.

MasterCard: Revolut, Curve, TrasferWise, nekem OTP vált be, ez van "kéznél", másikat nem is próbáltam, 1.re működött.

VISA, Revolut PIN csere: OTP nem, Raiffeisen nem, UniCredit nem,
K&H Bank igen!

"Sajnálom, a válaszok készen vannak, csak jól kell kérdeznie."________Magyar Xiaomi Mi 10 Lite 5G #monet____https://t.me/MagyarXiaomiMI10Lite5G

(#257) paulo92


paulo92
tag

Letöltöttem én is a curve-öt. Mivel több magyar banknál is van kártyám, így jól értem, hogy itthoni fizetésnél is úgymond megkönnyíti az életet, hiszen nem kell 3 kártyát magával hordania az embernek, elég csak ezt az egyet? Illetve az 1%-os cashback magyar lidl, tesco esetében is működik?

(#258) szabi__memo válasza paulo92 (#257) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

Ehhez kapcsolódóan érdekelne hogy egy hazai HUF kártyán a Curve mit keres ha nincs deviza konverzió és simán Ft-ban fizetünk?? Egyáltalán lehetséges (még?) ilyen? Valaki csak bukik ilyenkor

(#259) instantwater válasza nutfile (#234) üzenetére


instantwater
addikt

tetszik, hogy az alátett kártyánál a tranzakció azonosítóban benne van az eredeti tr. azonosító egy része, így látom ott is, hogy valójában hol fizettem

Ezt ma láttam én is.
Revolutról vásároltam Curven keresztül, és amíg nem könyvelik le a tranzakciót, addig a Revolut csak "Curve"t ír kereskedőnek, de amint nem pending a tranzakció szépen látszik a kereskedő neve "Crv*" prefixxel.

Így már lehet, hogy belföldi vásárlásokra is fogom használni, hiszen úgyis napokig tart mire a bank könyveli a tranzakciót, és amikor már könyvelve van, látom, hogy hol vásároltam, ugyanúgy ahogy az normál kártyás vásárlásnál történne, azzal a különbséggel, hogy a Curve appban egyből látom mit vettem, mennyiért, és mennyi volt az árfolyam.

Eddig tetszik :C

[ Szerkesztve ]

(#260) Pikkolo^^ válasza paulo92 (#257) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

Igen, 3 hónapig.

(#261) Madwe válasza szabi__memo (#258) üzenetére


Madwe
nagyúr

Valaki linkelte itt vagy a revo topikban, h a curve nem tranzakciós dijakból leres (főleg) hanem az eladóhelyeken. Van valami szabályozás, h max hány % kérhet el az eladó helytő a kártyát kiállító bank (attól aki a terminalt üzemelteti) és a curve ezt játszotta ki jogi kiskapukkal tulképp..- aztán h ez meddig maradhat így az jó kérdés:) szóval piócaként viselkedik s lehúzza a kártyaelfogadó helyeket.

(#262) instantwater


instantwater
addikt

Az létezik, hogy a MasterCard (Curve) jobban vált, mint a Revolut?

Példaként 1000 USD:
Revolut: 284.010 HUF
MasterCard: 283.843 HUF

Pedig a Revolut milyen büszkén hirdeti, hogy ők bizony valós árfolyamon váltanak.
Mondjuk a TransferWise ugyanezt hirdeti, és még díjat is felszámol.

[ Szerkesztve ]

(#263) N0R válasza Madwe (#261) üzenetére


N0R
csendes tag

#92-es hozzászólásban írták itt, nemrég válaszoltam rá. Szerintem nem igaz a felvetés, a Curve Terms of Service ezt írja:
"1.4.5. If your Account is a Business Account, the Curve Card attached to your Account is a ‘Commercial Card’ (and applies to both ‘Prepaid Card’ and ‘Debit Card’) as defined by the EU Multilateral Interchange Fee Regulation (“MIF”). If your Account is a Personal Account, the Curve Card attached to your Account is a consumer ‘Prepaid Card’ or ‘Debit Card’ as defined by MIF. Note Curve can at any time replace your ‘Prepaid Card’ with a different type of Curve Card, e.g. a ‘Debit Card’. This will not change the term of use nor the fees that apply to the use of your Curve Card."

[ Szerkesztve ]

(#264) szabi__memo válasza Madwe (#261) üzenetére


szabi__memo
nagyúr

De az elfogadóhelyek nem járnak rosszabbul, nem? Inkább a bankok akiknek a kártyájukat használom náluk, nem?

[ Szerkesztve ]

(#265) instantwater


instantwater
addikt

Van valami mód arra, hogy a Curve "ajándék" 5 fontot 100%ban fel lehessen használni?
Ha valakit meghívok, kap 5 fontot, de ha ő nem hív meg senkit, akkor lesz 5 fontja Curve pontokban, amit egy pont 5 font értékű vásárlással le tud vásárolni, de sehogy máshogy, mert ha a Curve saját kártyáját állítod be forrásnak, akkor, ha nagyobb a tranzakció értéke, mint 5 font, akor nem terhel másik kártyát a különbség kiegyenlítésére.

(#266) Gabócza


Gabócza
senior tag

Talán most már több tapasztalat van Curve-val. Tudja valaki, hogyha érintés nélkül fizetek, akkor hogyan működik a PIN kérés?

Nothing Phone (1) | Xiaomi Watch S1

(#267) flegga92 válasza nutfile (#255) üzenetére


flegga92
senior tag

Ugyan az a helyzet, azóta beszéltem megint az OTP-vel de semmit nem látnak.
Curve support napi 1 levélre válaszol, kértek születési dátumot meg egy screenshotot, hogy nem látszik a kód, de erre csak az jött vissza, hogy az 1 GBP-s terhelés csak a kártyaszám ellenőrzésre volt, lenni kell egy másiknak ami akár több mint 5 nap múlva jelenhet meg. Ma már a 6. napnál járok de még mindig nincs semmi a netbankban.

(#268) pomk válasza pomk (#246) üzenetére


pomk
őstag

Valaki erre?
Egy kis utánaolvasás után egyelőre a boon. tűnik egy jó megoldásnak, az viszont sajnos havidíjas. Igazából az az ~500 Ft még akár meg is érné, csak kérdés hogy ha boon. kártyámat a hitelkártyámról töltögetem fel az vajon a jelenlegi bankomnál vásárlásnak számít vagy átutalásnak? Jó lenne megkapni a jutalékot a boon.-ra történő feltöltések után és akkor bőven meg is lenne az 500 Ft. :)

(#269) nutfile válasza flegga92 (#267) üzenetére


nutfile
aktív tag

nekem végül azt válaszolták, hogy újra küldik a kódot, de valójában nem a kódot küldik újra, hanem - valahogy másképp - egy új terheléssel próbálkoznak, amit már befogadott a Gránit is.
szóval Curve support-tal megoldódik. (az érdekesség az, hogy gyakorlatilag akkor én semmilyen tranzakciót nem kezdeményeztem a kártyával :U)

(#270) streng válasza instantwater (#265) üzenetére


streng
csendes tag

Ha van Revolut-ja, tegye át oda. Ha nincs, akkor meg te kérhetsz tőle revolut me-vel linken 5 GBP-t, ő meg web-en fizet a kártyaszáma megadásával. HUF-ot nem lehet így kérni mert akkor regisztrációt kér, de EUR, GBP elvileg csak egy webes fizetési linket küld, ha a másiknak nincs még R regisztrációja (max 250 EUR kérhető így)
https://blog.revolut.com/introducing-rev-me/

(#271) szabo.csabi válasza Pikkolo^^ (#260) üzenetére


szabo.csabi
tag

Hogy-hogy csak 3 hónapig? :U

(#272) Pikkolo^^ válasza szabo.csabi (#271) üzenetére


Pikkolo^^
addikt

1% cashback at 3 retailers, choose from a selection of fantastic options. Introductory offer for 3 months.

(#273) Fandango válasza flegga92 (#267) üzenetére


Fandango
veterán

Amikor én hozzáadtam a Revolut kártyámat, akkor nekem se jelent meg a kód. Írtam a supportnak, nagyon hamar válaszoltak, hogy a problémáról tud a Revolut és próblják megoldani, illetve elkérték a micro charge összegét, a terhelendő kártya utolsó 4 számjegyét és a születési dátumomat. Ezeket elküldtem, rá 2 napra írtak megint, hogy látják a terhelést és a kért adatok stimmelnek, ezért levélben elküldték a kódot.
De mire megkaptam a kódot a kártya aktív lett a kód beírása nélkül is (eltűnt a felkiáltójel a kártya képéről).

(#274) flegga92 válasza Fandango (#273) üzenetére


flegga92
senior tag

Nekem is felajánlották ezt, de a micro change összege sem látszik sehol, így most várok megint pár napot. TW kártya minden gond nélkül ment.

(#275) instantwater válasza streng (#270) üzenetére


instantwater
addikt

Valóban.
Köszi a tippet.

(#276) mrrr74 válasza flegga92 (#274) üzenetére


mrrr74
aktív tag

Revolutnál a kód a tranzakció nevében is látszik: Crv*c-XXXXXX (ez a kód, betúk, számok vegyesen). Nincs ott semmi nálad? Bár ha nem látszik a terhelés sem, akkor nem nagyon tudsz mire nyomni.

https://weddmegonline.hu, https://nekedveszem.hu

(#277) flegga92 válasza mrrr74 (#276) üzenetére


flegga92
senior tag

RV-t nem tettem még bele, de TW-nél így van azt sikerült is. Most már rájöttem, hogy amiről SMS-t kaptam az nem is a micro charge volt, szóval semmi infó nincs róla.

(#278) beginnerguy


beginnerguy
tag

Sziasztok!

Megjött a Curve kártyám, 2-án regeltem, ma érkezett meg, 2 hetet futott. Beraktam alá a magyar forint számlámhoz tartozó kártyámat, minden OK vele, verifikáltam. Revoluton beraktam, mint top-up kártyát (megadtam a kártyaszámot stb), elsőre volt egy megterhelés és visszavonás (gondolom verifikációhoz, hogy él-e ez a kártya), azóta csak CVC kódot kér a mentett kártyaadatok mellé.

A kérdésem a következő: szeretnék a Curve-ön keresztül a magyar forint számlámhoz tartozó kártyát kiválasztva Revolutra tölteni mondjuk 10 EUR-t -- ugyebár így a legkedvezőbb a Revolut töltése, mivel még HUF top-up nincs. Amikor ezt véghezviszem a Revolut appban és már megadom a CVC kódot, akkor felugrik egy ablak, hogy ha el akarom kerülni a bankok által kivetett váltási sarcot, akkor a kártya pénznemében érdemes megterhelni -- jelenleg GBP-nek ismeri fel a Curve kártyát és nem tudom megváltoztatni, vagy legalábbis nem látom, hol lehetne a Revolut appon belül. Mivel EUR-t szeretnék feltölteni, maradjon GBP-ben vagy EUR-ban terhelje meg? Ez ugyebár azért furcsa nekem, mert a Curve kártyám funding cardja az úgyis a HUF-os kártyám, emiatt nem teljesen mindegy? Számít ez a GBP vagy EUR dolog vagy nem? Számomra nem világos.

Remélem érthető (és reprodukálható) a problémám. Köszi előre is a segítséget!

Más kérdés: TW kártyám is van, de nem teljesen világos, hogy az miért lenne számomra hasznos jelenleg. Külföldre utazáskor a Revolut jól jön a különböző deviza zsebeivel, előre fel tudom tölteni, vagy tudok Curve-ot használni berakva alá a HUF-os kártyát (preferáltan nem hétvégén). Neten vásárláskor GBP/USD/HUF-ban szoktam vásárolni, megint csak Revoluttal és Curve-vel meg tudom oldani. Google Pay-t nem használok, nem utalok ingyenesen HUF számlák között sem. Létezik olyan helyzet ahol (nekem) hasznos lehet a TW? Elsiklottam valami felett?

[ Szerkesztve ]

(#279) paulo92 válasza pomk (#268) üzenetére


paulo92
tag

Itthon sajnos csak a boon működik. Én francia app storeból töltöttem le (de elvileg ugyan így működne az Ír appsotreból is), utána már lehetett magyar telszámmal regisztrálni. Feltöltést Revoluttal csinálom, de elvileg lehet 3d secure bankkártyát hozzáadni. Revolutos feltöltéshez szükséges a boon pluszra is regisztrálni.. Jelenleg az első három hónap ingyenes, illetve áprilisig nincsen HUF fizetések utáni díj. Eurozónában viszont később sem lesz, de itthon sajnos rámegy még kb. másfél százaléknyi díj, illetve bukik az ember a feltöltés során is (magyar bank deviza eladási árfolyamon töltesz fel revora), bár ezt elvileg curve-vel lehet minimalizálni.
Szóval jelenleg a leg pénztárcabarátabb megoldás boon hoz:
HUF kártya hozzáadás Curvehoz, Curve kártya Revoluthoz. Revolut feltöltése, majd az összeget átutalod Boonra. Így megúszod a SEPA díjat.

(#280) tsilver válasza beginnerguy (#278) üzenetére


tsilver
aktív tag

" (preferáltan nem hétvégén)."

pont ezért
illetve van egy biztonsági tartalékod ha a másikkal gebasz lenne

AudioPC, FireStick 4K Max, Home Assistant, Vu uno/4K SE, Kobra 3D

(#281) #33403648 válasza paulo92 (#279) üzenetére


#33403648
törölt tag

Sziasztok! Az is nagyon jó megoldás lehet aki iPhone-os és szeretne az Apple Pay-t használni hogy nyit az N26 banknál egy fiokot. Lényeg hogy olyan országba szóljon a lakcíme ahol működik az Apple Pay szolgáltatás. Ilyenkor jól jön egy német vagy francia vagy angol rokon akinek a címét megadhatod és oda fogják postázni az Apple Pay kompatibilis bankkártyát. Persze a Boon is hozzaadhato a Google Pay-hez is aki androidos...Az N26-ot nagyon szeretem mert nincsen havidíj és vásárlások után sincs felár...

(#282) N0R válasza #33403648 (#281) üzenetére


N0R
csendes tag

Igen, de ott videocall verification van, szóval az adott nyelven tudni kell a kérdésekre válaszolni. Meg gondolom előny az adott ország által kibocsátott okmány, hogy ne kérjenek lakcím igazolást. Aki próbálta már megírhatná hogy megy 🙂

(#283) instantwater válasza beginnerguy (#278) üzenetére


instantwater
addikt

Azért ismeri fel GBP nek a Curve kártyát a Revolut, mert angol kibocsátású.
Nem tudja, hogy milyen kártyát tettél a Curve mögé.

Ha azt akarod, hogy a Curve váltson, akkor a Revoluton olyan pénznemben terheld a Curve kártyád, amilyen pénznemben szeretnéd kapni az összeget, és hagyd figyelmen kívül, hogy ő azt hiszi, hogy a kártya GBP pénznemű.

Ez a szituáció néhányszor előfordul Revolut kártyás vásárlásnál is, hogy mondjuk egy boltban vagy étteremben fizetsz, vagy ATMnél akarsz pénzt felvenni készségesen felismeri, hogy ez egy angol kártya, és szivesen terhel GBPben, hogy "elkerüld" a bankod által esetlegesen felszámított díjakat, miközben a valóságban pont hogy a terminál/ATM üzemeltető bank húz le téged elég durván egy rossz árfolyammal.

Mindig a vásárlás pénznemében terheltesd a kártyát, mert a kereskedő bankja (ideértve a PayPalt is) lehúz a váltással.
Ez egy aranyszabály.

[ Szerkesztve ]

(#284) Madwe válasza N0R (#282) üzenetére


Madwe
nagyúr

Meg ilyenkor azért szerintem érdemes mérlegelni, h tényleg megéri e ez az egész ennyit, mert ez tulképp okirathamisítás, amit elkövet az ember :D

(#285) instantwater


instantwater
addikt

Azt valaki bennfentes tudja, hogy melyik cégnél, és egyáltalán mikor lesz lehetőség joint account létrehozására?
Sokan csak azért tartanak még hagyományos bankszámlát, hogy a párjukkal egy számláról fizethessenek.

Ugyanez a kérdés a 18 éven aluliak kártyáira, úgy tudom az sem túl támogatott még a FinTech startupoknál.

[ Szerkesztve ]

(#286) pomk válasza paulo92 (#279) üzenetére


pomk
őstag

Értem, köszi!
Szóval egyelőre elég komplikált a dolog, mivel nagyjából egyik digitális bank sem nyújt Ft alapú szolgáltatást M.O.-n, főleg olyan nem ami még az Apple Pay-t is támogatja...
Jelenleg Budapest Banknál van a privát számlám, azt a visszajelzést kaptam írásos megkeresésemre, hogyaszondja:
"Tisztelt X Y!
Köszönjük, hogy a Mobilfizetés szolgáltatással kapcsolatban bizalommal fordult bankunkhoz.
Tájékoztatjuk, hogy nem áll rendelkezésünkre bővebb információ az ApplePay bevezetésével kapcsolatban, így annak várható időpontjáról sem tudunk további tájékoztatást nyújtani.
Megértését köszönve továbbra is készséggel állunk rendelkezésére.
Üdvözlettel,
YZ
Budapest Bank"

Gárnit Bank-al kapcsolatban van valakinek tapasztalata? Ha jól látom ez az egyetlen digitális bank M.O.-n ami Ft-al is működik. Viszont náluk sincs Apple Pay... :(

Más kérdés.
Ha a boon.-t a BB-nél vezetett hitel kártyámról töltöm fel, akkor azután milyen járulékos költségek adódnak? Átváltás + átutalás díja vagy van egyéb költség is? Ez ilyenkor átutalásnak vagy vásárlásnak minősül a hitel kártya szempontjából?

[ Szerkesztve ]

(#287) instantwater válasza #33403648 (#281) üzenetére


instantwater
addikt

N26 nál lehet több pénznemben számlát nyitni?
Nekem pl angol regisztrálású van, így GBP, és angol a számlaszám, de gondolom egy eurozónás regisztrációnál EUR a számla pénzneme, és adnak egy EUs IBAN t vagy talán egy belföldi német számlaszámot.

De mi van, ha én "angolként" akarok egy EUR számlát is?

Tudom, írjak a supportnak.

(#288) N0R válasza Madwe (#284) üzenetére


N0R
csendes tag

Jogilag nem tudom mi (okiratot nem hamisítasz) csak azt állítod magadról szerződéskötés során, hogy külföldi állampolgárként életvitelszerűen ott élsz. Egyébként hivatalosan csalás nélkül úgy lehet Apple Pay, pl. uniós polgárként az ír KBC banknál is lehet online szerződést kötni számlavezetésre és az általuk adott debit kártyával működik. Sőt a kártya postázása előtt már aktiválható az appban. Az app magyar storeban elérhető, csak az Apple Payhez ír régióra kell állítani az iPhonet a beállításra, utána lehet magyar. Én most akarom felmondani a szerződést, mert van számlavezetési díj + € övezeten kívül tranzakciós díj. Amúgy jól körbelövi Mo.-ot az Apple, 1-2 hónapon belül lesz szlovák és cseh Apple Pay, Ukrajnában pedig már van.

[ Szerkesztve ]

(#289) HoTDoG válasza N0R (#282) üzenetére


HoTDoG
tag

Korábban már le lett írva, ne terjesszünk valóságtól távol álló dolgokat. Ha én franciába emigrálok, de nem tudok franciául, akkor meg vagyok lőve az N26-nál? Na ugye... Angolul azért tudj kommunikálni a video-s azonosítás során.
Még egyszer mondom, azon kívül, hogy regisztrálásnál meg kell adni egy eurozóna tagországban lévő címet - ami csak arra ÉS csak addig kell, amíg kiérkezik a kártya, nincs más címhez kötött dolog. Ez lehet rokon/cég/ismerős, bármi. A lényeg, hogy eljusson hozzád a kártya.
Én itthonról nyitottam vállalkozói számlát N26-nál, magyar vállalkozói adatokkal és adószámmal, szóval elhihetitek :).

(#290) N0R válasza HoTDoG (#289) üzenetére


N0R
csendes tag

OK, elhiszem. Nekem is volt Apple Pay boon-nal, de túl macerás volt. Most Monzo van, ott sincs semmi díj. Revolut átutalással töltöm fel.

(#291) RobexX10 válasza N0R (#290) üzenetére


RobexX10
aktív tag

Én is most akarok regelni Monzo-ra. Nálad is kért adóazonosító számot? Ennél a pontnál megálltam!

(#292) N0R válasza RobexX10 (#291) üzenetére


N0R
csendes tag

Májusban regeltem, nem emlékszem pontosan, de nem rémlik, hogy kért volna.

(#293) #33403648 válasza RobexX10 (#291) üzenetére


#33403648
törölt tag

Igen a Monzo kért adószámot és nyugodtan add meg a magyar adó számodat elfogadják, nekem eddig volt Boon. , Monzo es most van N26 Apple Pay.

(#294) nutfile


nutfile
aktív tag

hát, a gránit -> curve -> revolut vonal nekem nem annyira működik.
a feltöltést a revolut elutasította, mondván, hogy a bankom nem engedélyezte, a gránit viszont - jelenleg úgy tűnik, hogy - levonta az összeget...
a rafi -> curve -> revolut gond nélkül működött

(#295) N0R válasza #33403648 (#293) üzenetére


N0R
csendes tag

A Revolut is azt írja, hogy Németországban fogják bevezetni az Apple Payt, de 2019 elején jön a többi ország is, ahol van Apple Pay. Sajnos a Revolut az országot csak úgy írja át, ha igazolják a lakcímet.

(#296) RobexX10 válasza #33403648 (#293) üzenetére


RobexX10
aktív tag

Köszi az infot :) Monzot használod még? Véleményed róla?
Boon volt nekem is.

(#297) instantwater válasza N0R (#288) üzenetére


instantwater
addikt

Erről az Ír KBC bankos online számlanyitásról írhatnál kicsit bővebben kérlek, ha neked van ilyen.
Angliában élek, próbáltam online nyitni számlát náluk, mert akartam egy EUR számlát, kártyával.

A vége az lett, hogy igen, lehet online nyitni, de a legalapabb számlájuk nem nyitható online, úgyhogy legyek szíves kitölteni egy űrlapot az adataimmal, és elpostázni nekik, a dokumentumaim jók lesznek emailben fényképezve.

Nooormális? :U

Az adataim papíron kellenek, a dokumentumaim jók digitálisan is.
Nevetséges.

(#298) hedgehog válasza instantwater (#283) üzenetére


hedgehog
senior tag

Ez a szituáció néhányszor előfordul Revolut kártyás vásárlásnál is, hogy mondjuk egy boltban vagy étteremben fizetsz, vagy ATMnél akarsz pénzt felvenni készségesen felismeri, hogy ez egy angol kártya, és szivesen terhel GBPben, hogy "elkerüld" a bankod által esetlegesen felszámított díjakat, miközben a valóságban pont hogy a terminál/ATM üzemeltető bank húz le téged elég durván egy rossz árfolyammal.

Pontosan ez történt velem a Lengyelországban, egy étteremben fizettem, direkt volt złoty váltva előre, de a pincércsaj nem kérdezett, csak nyomott a GBP-re. Le is feleztem a borravalót rögtön, de még az se fedezte a bukót :)
(jó, szólni kellett volna előre, de nem jutott eszembe)

-- aka p3d3str1an

(#299) N0R válasza RobexX10 (#296) üzenetére


N0R
csendes tag

Monzo korrekt, a feltöltés gyors 15-20 percen belül jóváírják a Revolut átutalást. Költség nincs semmi, nem UK használat során sincs. UK telefonszám és cím kell a regisztrációhoz. A fizikai kártya ha megérkezik akkor lehet aktiválni az Apple Payt is. A fizikai kártyát nem használom, csak az Apple Payt iPhonenal vagy Watchcsal.

(#300) N0R válasza N0R (#295) üzenetére


N0R
csendes tag

Ha Revoluttal lesz (és elérhető lenne vhogy Mo.-ról) Apple Pay, nekem nem kéne se Monzo, se N26. Ott a HUF tranzakció mehetne a HUF számláról 👑

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.