Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-10-01 12:47:20

LOGOUT.hu

A warez (beleértve az illegális coinvásárlást és a káromkodást is!!!) szigorúan tiltott téma!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21551) Woodslave válasza gjoe (#21550) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Gondolom úgy voltak vele megcsinaltatok minden pim ikont köcsögök? Hàt élvezzétek ;] :C

Első két meccs tegnap álom a következő kettő ébredés. Mondjuk azokat gyerek játszotta eléggé kijött a gyakorlatból. Kipróbáltam ps5-ön egy sbt. Az a konti valami más szint a dualshockhoz képest... :Y szabadrúgásnál nem 5cmt remegett a kör :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21552) gjoe válasza Woodslave (#21551) üzenetére


gjoe
őstag

Na az a konti nagyon rendben van. Lassan egy éve itt a ps5 de csak a gyerekek nyúzzák. Csak néha fértem oda, meg én a boxon fifáztam.
Most majd csere jön és nekiállok kijátszani a fél tucat ps játékot.

(#21553) Woodslave válasza gjoe (#21552) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Megnéztem párat de ezeket már végig toltam (days gone god of war) brutál mennyire jó így de nem hiszem hogy képes vagyok újra játszani bár a god of csábító :C

Ezt a wl még letolom de lehet jövő héten ps5-ön rivalsozok kicsit

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21554) gjoe válasza Woodslave (#21553) üzenetére


gjoe
őstag

God of wart kb 3x játszottam végig még ps4-en.
Pókembert se hagyd ki, nekem az is nagyon bejött.

(#21555) Nandinagy válasza Woodslave (#21553) üzenetére


Nandinagy
addikt

Na igen :D Mondjuk én nem szennyezem be a PS5-t egy ilyen szar játékkal mint a 21 szóval rá nem fog felkerülni :D Viszont a Spiderman: MM brutálisan szép, illetve majd délután megnézem a Vallhallát meg a GoT-ot.
De egyébként a Gow-on én is elgondolkodtam, hogy ki kellene játszani azok után, hogy kétszer már megvolt és mellé platina is. :D Illetve home társamnak megvan a Demons Souls ha felakarom magam húzni egy játékon ;]
Mostmár kiváncsi leszek a 22-re. 15.-én elvileg kapunk demot aztán majd kiderül :D

[ Szerkesztve ]

(#21556) Madn!ght válasza Digestive (#21547) üzenetére


Madn!ght
addikt

Úgy érzem nekem is kell egy kis rehab a 21-ben megélt frusztációk miatt. :DDD Ha esetleg valami generális változással elő tudnak a jövőben rukkolni, talán meg tudnak győzni, hogy pénzt adjak érte.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#21557) Woodslave válasza Nandinagy (#21555) üzenetére


Woodslave
nagyúr

A demon miatt akartam ps5-ot souls fanatik vagyok. Be is szerzem :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21558) |AP| válasza Woodslave (#21551) üzenetére


|AP|
veterán

én szinte csak a kontroller miatt vettem ps5-öt :)
A hypermotiont leszarom, de amióta PC-n elkezdtem használni, azóta az XBox és a PS4 kontrollert is visszalépés használni.

Persze ha már megvan lehet más játékot is kipróbálok :DDD

(#21559) Nandinagy válasza |AP| (#21558) üzenetére


Nandinagy
addikt

Kezdésnek mindenképp a ps plus collectiont nézd át :D GOW,Days Gone,Uncharted 4,Bloodborne,Last of us 1,Infamous,Ratchet and Clank,Detroit mind benne van amik kihagyhatatlanok psen és ha van ps plusod akkor ingyen tolhatod őket :D

(#21560) Digestive


Digestive
addikt

A védelem még picit gyengécske. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#21561) Digestive


Digestive
addikt

.

[ Szerkesztve ]

(#21562) eM'82 válasza Digestive (#21560) üzenetére


eM'82
addikt

Nice! Én egy Cannavaro pick után abbahagytam.
Én végül csináltam vagy újabb 50-60 upgrade-et, aztán kijött belőle R9. Tudnám minek. :DDD

(#21563) bodnar123


bodnar123
senior tag

Amúgy ok ez a szerver lekapcsolás, de azért wlt megvárhatták volna. Röhejes az egész. Nyomom a passzt, erre elveszik a labdát mert előreugrik fél másodpercet a játék. Mert az ok hogy a védekezés nem megy annyira jól, de gólt rúgni is alig tudok. Mondjuk az ellenfél is :W

(#21564) toxicjew válasza bodnar123 (#21563) üzenetére


toxicjew
addikt

Engem is meglep, mennyire off a gameplay, ilyenkor azért inkább az lenne a cél, hogy jobban bevonzzák az embert a következő részre :D De fair play EA, nem árulnak zsákbamacskát, mindenki tudja mire számítson jövőre is :K

(#21565) gjoe válasza toxicjew (#21564) üzenetére


gjoe
őstag

Még az SB is szar.

(#21566) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Csináltam egy 10*85+ csomagot, amiben volt egy 96-os Gomez, a többi 9 lap pedig 87 vagy az alatti... :C

(#21567) bodnar123 válasza Kristof_94 (#21566) üzenetére


bodnar123
senior tag

Van ilyen de még akkor is max egy gol 80aslapot buksz kb... A következőn meg nyersz megint sokat...

(#21568) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Azért vicces, amikor már ilyen játékosokat teszek az sbc-be...:C

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#21569) lanikai


lanikai
aktív tag

tényleg minősíthetetlen a játékmenet... nem volt olyan meccsem, ahol ne lett volna speedup lag. a midfielder pack viszont egész jól ad, hármat csináltam eddig, Maradona-Zidane-Vieira

(#21570) Kristof_94 válasza bodnar123 (#21567) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Az a baj, hogy pont azokból van hiány! :DDD

(#21571) bodnar123


bodnar123
senior tag

Felbuzdulván egy kollégán Zidane Maradona nyitásokkal én is kiraktam egy icon mid picket... Raul Seedorf Pires Riquelme Giggs... Hmmm... elkényeztet...

(#21572) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Van vmi lehetőség hogy az ea accot másik ps acchoz kössem? Na úgy látszik nem

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21573) EA's hit


EA's hit
őstag

[link] Cafú, van Persie és Casillas hivatalosan is új ikonok lesznek a 22-ben. Cafúnak nagyon kijárt már :D

(#21574) toxicjew válasza EA's hit (#21573) üzenetére


toxicjew
addikt

Érdekes, hogy csak 4 új lesz, kiváncsi leszek ki lesz az utolsó. Cafu biztos jó lesz, de Casillas és RVP tök fölösleges a játékba a meta szemszögéből.

(#21575) Nandinagy válasza toxicjew (#21574) üzenetére


Nandinagy
addikt

Di Stefano talán? :D Mintha lettek volna ilyesmi pletykák.

(#21576) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Kezd kilenni a faxom hogy tök mindegy milyen csapatom van minden wl ugyanolyan :U ...

Ok most egy Gullit Vieira középpálya semmivel nem jobb mint egy Acuna Renato de akkori is.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21577) toxicjew válasza Nandinagy (#21575) üzenetére


toxicjew
addikt

Én is rá tippelek. Legalább a 4 új iconból 2legyen használható :D

(#21578) bubuska10


bubuska10
senior tag

Mi a legpraktikusabb módja annak PC-n, ha lősz egy szép gólt, és el akarod menteni videóba? Telóval felvenni a monitort olyan körülményes és gagyi... :D

(#21579) bubuska10 válasza Nandinagy (#21575) üzenetére


bubuska10
senior tag

Totti legyen má, há nemigaz!!! :D Cafunak mondjuk örülök. És amúgy ja, valszeg Di Stéfano lesz. De miért csak 4 jön? Igénytelen EA. :DDD

(#21580) |AP| válasza bubuska10 (#21578) üzenetére


|AP|
veterán

Ha nvidia kártyád van, akkor a geforce experience tud ilyet, de gondolom AMD kártyához is van hasonló

(#21581) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Na ezért az eredményes wlért kár volt napokat sbczni :C

Nem mintha kellene bármi de jó lenne nyerni néha :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21582) EA's hit válasza bubuska10 (#21578) üzenetére


EA's hit
őstag

Nekem az xbox kontrollerem, amit használok, tud felvételt csinálni. Kicsit körülményes, de simán megoldható vele :D

(#21583) Nandinagy válasza bubuska10 (#21579) üzenetére


Nandinagy
addikt

Az a baj, hogy minden használható ikonra kapunk 5 használhatatlant :D Cafu jó lesz egyébként de ő meg 1 az 1ben Capita kicsit alacsonyabb kiadásban :D Di Stefanonal megint az a kérdés, hogy milyen sm/wf-t kap, mert kétlem, hogy a statjaival probléma lesz.

(#21584) bodnar123 válasza Woodslave (#21581) üzenetére


bodnar123
senior tag

Hát ezért a wl-ért tényleg felesleges volt... Bár azért az ellenfélnél rendre ugyanúgy befigyel pelé ronaldo. Szóval tipikus szintentartás. Viszont az egész egy robot pilóta. Ami történik. És tényleg ugrál a játék. Szóval sok mindent a gép csinál. Kb az eredményem is ilyen. Egy győzelem egy vereség. Néha minden is bemegy. Néha semmi. Na meg az utolsó percben is kikaptam vagy nem tudom hányszor. Ilyen védőm visszahűzza a lábát, a kapusom magzatpózba vágja magát gólok. Persze amikor én nyerek ott is telle van unnaturale dolgokkal. Mindegy. Legalább most összejött zidane. Nem sajnálom hogy másra használtam a tokeneket.

(#21585) Barell


Barell
senior tag

Sziasztok. Xbox One-on játszom a 21-el. Én csak Online Seasont nyomok, kérdésem az lenne hogy számíthatok e rá hogy lesz e még keret frissítés na játékhoz? Pl Unitedbe Varane, Sancho, Ronaldo, Lingard bekerül e? Eléggé fura amúgy mert pl Messi kb azonnal átlett rakva a PSG be de pl Ramos még nem.

(#21586) Woodslave válasza bodnar123 (#21584) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Ja én is így vagyok. Csak többször érzem hogy nem működik mint hogy igen. Mondjuk türelmem egyáltalán nincs most meg unom is.

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21587) bodnar123


bodnar123
senior tag

És megint egy utolsó perces vereség. A kapusom úgy futott ki hogy a lába között egy kamion is elfért volna... XD persze hosszú indítás, kiszoritott helyzet meg minden. De nem baj. Lényeg hogy egyszer itt egyszer ott csal...

[ Szerkesztve ]

(#21588) bodnar123


bodnar123
senior tag

Na meglett a gold 2.... 3 meccs maradt. Szkeptikus vagyok azt illetően hogy menne a 100% xD végül sokkal rosszabb nem lett mint múlt héten. Akkor 4 maradt gold2nél. De ez a játékmenet. Siralom. Amikor 4 ziccerem kivédi, de neki kiszoritott szögből is átmegy a kapusomon :W persze van amikor nekem is ilyen. De nyugodtabb játék lenne ha egyik oldalra sem csalna.

(#21589) lanikai


lanikai
aktív tag

cca 300 upgrade kellett hozzá, de jött egy 99-es játékos CR személyében. ami viszont érdekes, hogy továbbra sem sikerült Viniciust, Militaot és Sterlinget nyitni

(#21590) Digestive válasza lanikai (#21589) üzenetére


Digestive
addikt

Én is csináltam már annyit minimum. Nekem csak Neymar kéne, de sztem őt bele sem rakták a nyitható opciók közé. :DDD

(#21591) lanikai válasza Digestive (#21590) üzenetére


lanikai
aktív tag

én is csak rá várok :O

közben Sterling és Vini is felbukkant. Neymar, Firmino és Militao hiányzik a kollekcióból

[ Szerkesztve ]

(#21592) Digestive válasza lanikai (#21591) üzenetére


Digestive
addikt

Na én még Carlos Albertora is. :D

(#21593) lanikai válasza Digestive (#21592) üzenetére


lanikai
aktív tag

dupe CR nem érdekel? :W

(#21594) |AP| válasza lanikai (#21591) üzenetére


|AP|
veterán

én cseréltem a 99-es Neymart Cruyff-ra. Épkézláb okom nem volt rá, de ráértem kivenni Cruyff-ot és akkor már legyen kezdő.

Nagyon nem tud már lázba hozni a játék, WL alatt is csak párszor anyáztam :DDD

(#21595) Kristof_94 válasza Digestive (#21592) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Jó lenne egy védős pick a maradék pár napra...

(#21596) lanikai


lanikai
aktív tag

végre beadta ;] vagy... legalábbis remélem :F

(#21597) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Csináltam egy ilyen midfielder packot. Végre nem csak xar lapok.

Nyilván nem Riquelme jött :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21598) K.J válasza Woodslave (#21597) üzenetére


K.J
senior tag

Akkor gondolom Pires.... :D

lanikai: én még várok a csodára, hátha :)
Gratulálok! :)

[ Szerkesztve ]

(#21599) Woodslave válasza K.J (#21598) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Hát ez a végjáték azért viccesre sikeredett ahhoz képest hogy az átlag embernek milyen lehetőségei vannak év közben.

Jelenleg toty Mbappe, ss Cr7, Firmino kezdőbe nem tud kerülni :U :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#21600) K.J válasza Woodslave (#21599) üzenetére


K.J
senior tag

Jaja, az összes áhított f.sza laphoz hozzá jutottam, kivétel Messi és Neymar. Csak a brazil kellene, Messit még ki tudnám rakni, de most kezdtem el Cruyff-öt, az egyik pack adott egy SS Sterlinget, ami dupla volt, így bezsebeltem 270k-t, ráadásul jött ez:
Megvan az MU-s lapja, de akkor is jó volt ott látni.
Szerencsés vagyok!

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.