Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-10-01 12:47:20

LOGOUT.hu

A warez (beleértve az illegális coinvásárlást és a káromkodást is!!!) szigorúan tiltott téma!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16151) Madn!ght válasza Woodslave (#16147) üzenetére


Madn!ght
addikt

Üdv újra az anonim függők körében. :C :DDD
Sajna az offline rész elég agyrothasztó’, szóval idő kérése, hogy onlinera válts. Ott meg nem elég a szoftver működéséből adódó faszságokat megszokni/kezelni/elfogadni, de a hihetetlen mértékű frusztrációt felhalmozó (toxic) közösséggel is szembetalálod magad. Constans press, press after, 5 védő, nutmeg, nejmárbáppé, pope, varangymendi huszárok gúnyos gólöröme minden mértékben. Ha ezeket el tudod engedni, akkor hajrá, ha nem, akkor nagy mennyiségű szesz és vagy xanax. :K

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#16152) |AP| válasza Madn!ght (#16151) üzenetére


|AP|
veterán

erre most nyomnék egy like-ot, ha lehetne :)
tűpontos

(#16153) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

No specific version of an ICON (e.g. Base) released through an SBC will be released again through ICON Swaps, and vice versa.

Ezt találtam! Elvileg ez azt jelentené, hogy egy adott verizó már nem lesz elérhető. Szóval Puskásból még lehetne PIM sbc.

(#16154) Woodslave válasza Madn!ght (#16151) üzenetére


Woodslave
nagyúr

szóval akkor csak mint tavaly ;] :D

ja sb amúgy elég kínszenvedés, de most így közel 8 hónap után gold csapattal élveztem az első 3 meccset. A Carvaj farmolás is ad neki egy kis pluszt de tudom hogy halál :K

Online tudom mi vár (várna) de ezzel a kerettel most tényleg semmi értelme. Adok két hetet neki, ha esetleg összeáll vmi csapat ami nem pofozózsák "tudásomtól" függetlenül akkor talán. kisérletnek tekintem, hogy lehet-e ezzel a játékkal normálisan játszani vagy sem :C

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16155) |AP|


|AP|
veterán

az eddigi LaLiga hét termése (kivéve Correa):

Suarezt vettem, a többiek nyitott/farmolt játékosok.
Egyáltalán nincs okom panaszkodni. Így vágok neki a garantált TOTS sbc-nek és a holnapi rewardoknak, de sok elvárásom már nincs :)
Klub üres, zseton nincs, de összességében elégedett vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#16156) Madn!ght válasza Woodslave (#16154) üzenetére


Madn!ght
addikt

Megjegyezném múlt hétig full küszködés volt, egy beállított (taktika, instrukciók) csapattal, stat szerint nem rossz játékosokkal toltam. Elmúlt hetekben konstans vereéghullám söpört végig rajtam, div 1 határából (1875 skill) 1100-ig zuhantam. Egyszerűen semmilyen változtatás (komplett sorcsere, taktika, formáció, stb) hasztalan volt. Totál kiégés, csalódottság uralkodott el rajtam... aztán gondoltam egyet és egy új csapatot kezdtem, se taktika se csilli vili, még csak játék közben se változtatok. Érdekes módon megint működik (kényszerîtőre eddig csak ácsorgott a játékos, a védők ipari mennyiséget hibáztak) a játék. Szóval sztem semmi értelme nagyon túlbonyolítani meg (más szerint) “meta” beállítást hajtani. Egy hete nagyon jó meccseket játszom, ismét élvezetes a játékmenet. Hogy meddig az nyilván kérdőjel, de carpe diem alapon - ha az egész évi tapasztalatokhoz viszonyítok - ez most egész vállalható. :K

Más: Jut eszembe, fb Hermoso és a Tots navas kombó baromi jó upgradet jelentettek a bundes védelmemhez képest. A kamutizik megszűntek és brutál jól lépnek közbe. Ja igen, fb renatoval nem tudom mi történt, felszántja a pályát, box2box szerel, gólt lő, megy mint egy pitbull.

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#16157) sz_abika válasza |AP| (#16155) üzenetére


sz_abika
addikt

ST CB az új meta a szélsők helyett? :DDD

PSN: xszabikax

(#16158) |AP| válasza sz_abika (#16157) üzenetére


|AP|
veterán

jól van na, oda még nem sikerült Varane-t nyitnom...

...azt majd csütörtökön :DDD

(#16159) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Én a sokadik pickben végre "nyitottam" egy TOTS-t. Már felcsillant a szemem mikor láttam az egyedi kártyát, aztán felbukkant Moreno... :DDD
Pedig egy Messi vagy Varane nem lett volna rossz, lehet találtam volna nekik helyet.

[ Szerkesztve ]

(#16160) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Már több mint 100 pikket, az eddigi 85+-t, meg mindent megcsináltam, de Carrasco nem akar kiesni...már annyi fodder jött, hogy Essient is kiraktam belőlük, de Carrasco nem akar jönni...pedig csak ő kellene ( jó Messi-t is elfogadnám persze, de rá nulla az esélyem ) :O

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#16161) Woodslave válasza Madn!ght (#16156) üzenetére


Woodslave
nagyúr

most így nulláról kezdve megint az jut eszembe (mivel még online nem játszottam) hogy lehetne ez nagyon jó játék is :U

csak hát az a qrva pénz :C

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16162) |AP| válasza dvtkfan (#16160) üzenetére


|AP|
veterán

ha ennyire Carrasco a cél, akkor inkább vedd meg.
Nem olyan vészes az ára és ha közben mégis kiesik valahonnan akkor eladhatod

(#16163) dvtkfan válasza |AP| (#16162) üzenetére


dvtkfan
senior tag

Megvenném én, ha nem kaptam volna tranfer bant egy Moment Rui Costa nyitásért, majd gyors eladásáért...

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#16164) K.J


K.J
senior tag

A 83+ x25-ből jöttek.. nem akartam elkapkodni, de így sem rossz. Több fodderem lett Marcelora. Bár az a francia védelem megfontolandó, nem hinném, hogy SBC-ben a helye.

(#16165) |AP| válasza dvtkfan (#16163) üzenetére


|AP|
veterán

ja ok, így érthető. sry :)

(#16166) Kristof_94 válasza dvtkfan (#16163) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Durva, hogy ettől kell tartani...

Bár hónapok óta elkerülnek a nagy értékű eladható lapok, szóval jelenleg nem kell aggódnom. :D
De én szerintem lassan végzek is ezzel a játékkal, mert zseton már alig maradt és még sok van hátra. Tavaly azért volt jó, mert PL alatt nyitottam egy eladható Rashfordot, utána Bundes alatt Gnabry, szóval megvolt az utánpótlás...

De nem panaszkodni akarok, mert untrade lapokból azért volt pár szép nyitás. Csak ez a nyamvadt zseton, ez az egésznek a mozgatórugója...

[ Szerkesztve ]

(#16167) Madn!ght válasza Woodslave (#16161) üzenetére


Madn!ght
addikt

Lehetne, de nem az. Az elmúlt évek tapasztalata alapján pedig csak süllyed a színvonal. A játék készítőit (managereit) a befolyó csillió zöldhasú megrészegíti, szóval inger sincs, hogy jobbá kelljen tenni.

De hogy ne csak fikázás legyen, tényleg van az a pár jó meccs, amivel meg érzed, hogy végre azt kapod, amit várnál úgy ámblokk’ a játéktól. Van tartalom bőven, van folyamatos inger (promó, feladat, új lapok) bőven, erre nem is lehet panasz. Kicsit (de tényleg csak egy ici-picit) ha bőkezűbb lenne a készítő és néha a csillámflitter faszság helyett egy-egy promóból megszánna 1-1 top tier untrade lappal (havi 1 db nagy kérés?! mondjuk bent töltött meccs, vagy idő után - pl tök jó gesztus 1-1 nagyobb csomag , de mondjuk garantált 90+ tartalom lenne vagy vmi ilyesmi) nem csorbulna semennyire sztem a büdzsé. Sőt talán aki esetleg költ pakkokra is, talán azt érezné h kapott is valamit a pénzéért. Pl jómagam 2000 meccs után is csak csorgatom a nyálam egy Eusebioért, vagy egy peléért, azaz a játék tartalmához kurvára nincs esélyem hozzáférni. (Ja de van, most nem számolom ki mennyi az esély, maradjunk a 0-nál)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#16168) Woodslave


Woodslave
nagyúr

teljesen belelkesültem hogy a 100 finesses csodafegyvert igénybe veszem, de az app szerint már meg van csinálva. Szóval ezekre nem vonatkozik a klub törlés? :F

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16169) lanikai


lanikai
aktív tag

nehezen hiszem el, kb 60 upgrade és egyetlen TOTS Moreno után... :Y

[ Szerkesztve ]

(#16170) Zimmi91 válasza lanikai (#16169) üzenetére


Zimmi91
addikt

Ííííí szép, Prime Butra menne is nyugdíjba ha ide is csöppent volna egy Messi :D Na majd a garantáltból, se ;] ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#16171) thebigK


thebigK
addikt

Én meg inkabb vettem egy Mid Eusebiot, ott legalabb biztosat kapsz a zsetonert :DDD egesz evben palyaztam ra, de sokszor tul zsugori, vagy balfasz voltam, most maar nem erdekel a zsetonmennyiseg ugysem

lanikai - az nagy grat :C

[ Szerkesztve ]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#16172) dkaro válasza Nandinagy (#16150) üzenetére


dkaro
őstag

Hogy hogy mi, egyetlen izgalmas része a játéknak a pakk nyitogatás :D

(#16173) gjoe


gjoe
őstag

Jól tudnak programozni EA-nél.
Webapp szerint van 1200player a klubban
Külön kigyűjtve típusok szerint 600 + aszínes lapook (azok meg max 200)
Példa webapp szerint gold common 80db, xbox szerint 120db, ha listázom őket sbc-hez akkor 20db mutat.
Sbc-hez kerestem spanyol gold rare cm-et, azt mutatta nulla van. Jó akkor transzfer vettem egyet erre mehetett transferre mert ott azt mutatja van a clubban. Sok player csak névre keresve mutatja magát, hogy van.

Kb agyrém.

(#16174) Zimmi91 válasza gjoe (#16173) üzenetére


Zimmi91
addikt

Nekem ilyen gondom nincs 220 player van a klubba, abból nincs 83 alatti gold rare, így ha sbct rakok ki fixen venni kell :D De azt már én is megfigyeltem, hogy raktam ki vmi SBCt és 10db nagy gold rare lapot mutatott, újraindítottam az appot utána rendesen ott volt a kb 30db nagy lap...

" Just remember Manchester is RED! "

(#16175) gjoe válasza Zimmi91 (#16174) üzenetére


gjoe
őstag

transzferen az is jó, kiválasztom a gold rare keresést és bedobja bronz, silver playereket is.

(#16176) Kristof_94 válasza Zimmi91 (#16174) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nálad legalább van pár millió zseton! :DDD
Én most nyertem egy draftot és végre jövedelmező volt: motm Icardi, Rui Patricio és Bruno Fernandes (1 hetet késett). Ha Icardit is megveszik, akkor már lesz 260k. :C
De most majd a Bundes és Serie A alatt próbálok tartalékolni, meg gyűjteni a lapokat a Ligue 1-re hátha idén is nyitok egy Mbappe/Yedder párost.

(#16177) Zimmi91 válasza Kristof_94 (#16176) üzenetére


Zimmi91
addikt

Ja 2,8 millió, meg lenne még +2 de ugye azt az EA remélem már gyógyszerre költötte ;] ;]
Francia tots alatt én is megnyomom az upgradeket aztán amennyi marad abból meg a végén csinálok sok icon pakket aztán csókolom :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#16178) gjoe


gjoe
őstag

84+
duplakbol kiraktam a 85x5ot

(#16179) elod22


elod22
senior tag

TOTS Benzema, Suarez és moments Dalglish közül melyik lenne a legjobb választás csatár posztra?

(#16180) dudu5130


dudu5130
őstag

Jó laggos a játék. Kiagyal ez az védekezés. Hogy csinálják az emberek ezt a 2-3 méteres kilépéseket és szereléseket? Egy egyszerű passzt nem tudok adni a 16-os előtt ma. Az én embereim nem csinálják bezzeg.

(#16181) thebigK válasza elod22 (#16179) üzenetére


thebigK
addikt

Ha az 5* WF a fontos, es csak befejeznie kell, akkor szvsz Dalglish. Ha tobbet van osszjatekban, kell a passz es eleg a 4* WF, akkor inkabb Suarez.

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#16182) Zimmi91


Zimmi91
addikt

Srácok a twitch nézésért kapunk még játékosokat? Van még 2 darab szerintem kb tavaly decemberről :D Beletegyem őket, mert 9 nap múlva lejár az sbc...

" Just remember Manchester is RED! "

(#16183) elod22 válasza thebigK (#16181) üzenetére


elod22
senior tag

Hát inkább lone striker lenne 4-2-3-1-ben vagy 4-4-2 és 4-3-1-2-ben Reus-nak a párja, ezeket szoktam váltogatni ellenféltől függően.

(#16184) dvtkfan


dvtkfan
senior tag

Na hát ez nem az a 84+, amit vártam...:O

Samsung Galaxy S23 Ultra -- Xbox Series X -- Asus ROG G551

(#16185) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Egesz barati lett ;]

(#16186) thebigK válasza elod22 (#16183) üzenetére


thebigK
addikt

Mintha csak en lennek :DDD jatekstilus fuggo, Dalglish-al egyszerubb forgolodni, leftstick dribbling sztem, Suarez-el talan konnyebb brusztolni, en a skotot valasztanam

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#16187) elod22 válasza thebigK (#16186) üzenetére


elod22
senior tag

Mondjuk Suarezre egyelőre még nincs is meg a cash :D Vissza kéne essen olyan 950K környékére és valamit adjon csütörtökön a marquee :))
Dalglisht olyan féláron tudnám jelenleg kirakni, de hátravan még a 84+ swap csomag.
Egyedül Benzemat tudom megvenni és esetleg még Coutinhot kirakni klubból.

(#16188) gjoe válasza Nandinagy (#16185) üzenetére


gjoe
őstag

Grat. Az szép szerintem, legalábbis fényévekkel jobb mint az enyém.

(#16189) gjoe válasza elod22 (#16187) üzenetére


gjoe
őstag

Kb két hete én is dalglish kiszedésén gondolkodom, de húzom az időt csak úgy érzem.
Most még péntekig várok hátha esik valaki jó a laligából.
Meg előbb lehet moments sbc lesz előbb hátha.
Ha semmi akkor jön dalglish.

Ja meg 36 meccs kellene péntekig még silver csapattal a 3 nagy pakkért a silver milestoneból.

[ Szerkesztve ]

(#16190) eM'82


eM'82
addikt

83+x25 kinyílt. Hagyjuk. Pár fodder lett belőle. Di Mária után egy Müller, aztán 2 85ös, 7db 84es többi 83as

[ Szerkesztve ]

(#16191) elod22 válasza gjoe (#16189) üzenetére


elod22
senior tag

Én a prime lapját próbáltam olyan 30 meccsen keresztül és több, mint 50 gólja volt. Nagyon tetszett az a lap, szerencsére eladtam még akkor kis bukóval, most már olyan 700k veszteség lenne rajta :))
Én is mint húzom az időt, hátha beraknak egy moments Kaka-t vagy Eto'o-t legalább.

[ Szerkesztve ]

(#16192) Aguinaga


Aguinaga
őstag

Csináltam egy pár LaLiga upgrade-et, de nem esett egy TOTS se. Jó, már nem volt sokra lapom, köszönhetően a PL upgrade-nek, amiből ugye Son jött (és nem is reklamálok)
Erre a TOTS Izsákra érdemes rápörögni? Kipróbálta valaki?

[ Szerkesztve ]

PSN: OldSlowhand74

(#16193) eM'82 válasza Aguinaga (#16192) üzenetére


eM'82
addikt

Szerintem lomha. Foddernek jó. Fekir patentebb. Carrasco még inkább.

(#16194) Aguinaga válasza eM'82 (#16193) üzenetére


Aguinaga
őstag

Köszi!
Coinom nincs, ha nem esik egyikük se, akkor sincs semmi, nincs kimondott LaLiga csapatom, persze egy Varane-t vagy Messit beépítenék azért :)

PSN: OldSlowhand74

(#16195) Zimmi91 válasza Zimmi91 (#16182) üzenetére


Zimmi91
addikt

Erre valaki? Vagy menjek át Gubába és mondjam, hogy csak a saját nyitásaitok érdekel titeket és van 3-4 ember aki elbeszélget egymással a forumon?! ;] ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#16196) gjoe válasza Zimmi91 (#16195) üzenetére


gjoe
őstag

nem tudom.
de 8 nap múlva beváltod ami van?

(#16197) eM'82 válasza Zimmi91 (#16195) üzenetére


eM'82
addikt

Én ezeket nem gyűjtöttem, nem követem. Passz

De igen, néha van hogy csak ki-twitteljük ide a bánatunkat, aztán vagy érkezik rá komment, vagy nem. :DDD nem csak te jársz így.
Kellene egy like/thanks funkció :F

De cseppet ye féljünk! Jön Woody :)

(#16198) Kristof_94 válasza Zimmi91 (#16195) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Engem másoké is érdekel, főleg mert én alig nyitok valamit... ;]
Az ajtót szoktam naponta többször, ott azért összetojnám magam, ha kisétálna Messi.

(#16199) gjoe válasza Kristof_94 (#16198) üzenetére


gjoe
őstag

Szerintem meg észre sem vennéd, és már hellyel sem tudnád kínálni.
Szerintetek ha a garantált totsba gold messi, benzema, varane triót bedobom akkor valamelyiket visszaadja?

[ Szerkesztve ]

(#16200) Aguinaga válasza gjoe (#16199) üzenetére


Aguinaga
őstag

Tuti.
Esetleg egy fincsi Moreno-t :D

PSN: OldSlowhand74

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.