Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-10-01 12:47:20

LOGOUT.hu

A warez (beleértve az illegális coinvásárlást és a káromkodást is!!!) szigorúan tiltott téma!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16901) #04441088


#04441088
törölt tag

Sziasztok!
Nagy segítséget kérnék. Szeretném, ha nagyjából értelmes csapatom lenne, olyan formációval, ami használható és jó a chem is. Örülnék, ha a legjobb játékosok bekerülnének a csapatba.

Ti ebből mit hoznátok ki? Ők az értelmesebbek + 80-100k coin. Mind untrade, kivéve Mendy és Semedo.

Nagyon szépen köszönöm. :R

(#16902) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Megcsináltam Barellat. Nem szoktam IIyet mondani de tényleg jó harapós kis fickó. Naingolan is jónak tűnik még cam poziban is bár vele csak a gyerek játszott

Nagyjából sikerült összerakni a hibridet. Lazano kiesett őt sajnálom sztem jobb mint Roussi.

Lassan összeszedjük a wl pontot is.

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16903) K.J válasza Woodslave (#16902) üzenetére


K.J
senior tag

Látod, így kell csinálni.
Elég a TOTS-nál csatlakozni, nem kell idegeskedni egész évben és alig másfél hét alatt összeraktál egy baszó csapatot. :)
Gratulálok! :((( :C
De komolyan! :D

(#16904) Woodslave válasza K.J (#16903) üzenetére


Woodslave
nagyúr

:R :D ja pont erre gondoltam. Amúgy tényleg a legjobb időpont. Icon swap tots időszakkal kombinálva.

Marad is még egy hónapig az ea play. ;] még egy ikon rulettben akarok csalódni anélkül nem igazi a fifa élmény

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16905) gjoe válasza Woodslave (#16904) üzenetére


gjoe
őstag

Nincs is jobb egy nakatanal.
Szurkolok neked.

(#16906) Zimmi91 válasza #04441088 (#16901) üzenetére


Zimmi91
addikt

Bal oldalra spanyol vonalat tennék jobbra pedig angol :) Ahogy nézem azokból vannak a legjobb játékosok igaz azok is harmat gyengék már ilyenkor , de még el lehet bohockodni velük 😀😀

" Just remember Manchester is RED! "

(#16907) eM'82 válasza #04441088 (#16901) üzenetére


eM'82
addikt

Hali,
Feladtad a leckét. Már csak a screenshotok miatt is :).
Ilyenkor célszerű egy futbin-es csapatot linkelni, ott úgy pakolgathatjuk a játékosokat ahogy lelkünk kívánja.

A csapat nem tökéletes ahogy összeraktam, de a jobb játékosok bekerültek. Nyilván Walker ingame menne RB poziba. Dalot-t tenném CDM-be egy két CM/CDM-es formációban (Soler a párja). Cuadrado jobb lenne, de már ez is 140k körüli extra költés.

Manager: angol nemzet, olasz ligás módosításssal, így lesz 100as chem.

Itt variálható: [link]

[ Szerkesztve ]

(#16908) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Még egy utolsó módosításon agyalok. Van értelme Berardi helyett Insignenek? 300k talán kiarulok mindenkit meglenne azt nem tudom van-e ekkora különbség

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16909) #04441088


#04441088
törölt tag

Nagyon szépen köszönöm. :R

(#16910) Nandinagy


Nandinagy
addikt

Ez a játék valami olyan nevetséges, hogy szavakat nem találok rá. Hülyére focizok minden veréb olaszt vezetek 2-0 meg 3-0-ra erre ahogy felkapcsolja a letámadást semmi nem jön össze. Capita átengedi a passzokat a lába között. Coutinho nem indul be. A játékosaim nem mennek a labdákért csak állnak. Fizika mint olyan nem létezik ezután.
Megyek a gold2-ért utolsó meccsen(szánalmas, hogy ezt le kell írnom). Vezetek 2-0-ra félidőben. Gyereknek 0 darab kapuralövés. Felkapcsolja a full pressuret és a 60. percben már 2-2.
Nem baj. Leveszi a letámadást dominálok tovább erre Vazquez 12 méterről a kapus kezébe lő ziccerben. [link] Mit csináltam rosszul? Nem jobb lábas?Biztos közelebb kell vinni mert 91es lövéssel meg 99es shot powerrel+90es finishingel+97es curveal az onnan nem helyzet.

Ekkora rák játékot mint amit ebből csináltak én még nem láttam.
A 19-20 is szar volt de legalább tudtam mire számíthatok és ha nem védekeztem le az többnyire az én balfaszságom.De itt? Mikor kihozom a labdát azt a 95 passzolásos Kimmich ahelyett, hogy legurítaná a társának megfordul azt kiindítja a gyerek csatárát.
Neymar beindul 2 ember között 4 méteres lyuk erre Coutinho 92es passzolással túllövi b**meg? Hogy? Oda még én is betudtam volna indítani akkora lyuk volt pedig ha valaki én fixen nem tudok focizni.

[ Szerkesztve ]

(#16911) Raunchy


Raunchy
tag

Sziasztok.
Kis csapat összeállításban kérek segítséget.
Nagyjából ez az elképzelésem rövidtávon : [kép]
Nagyjából 1.5 millióm van.
A csapatban Nainngolan és Ramos aki jelenleg nincs meg, valamint Rooneynak szeretnék helyet szorítani.
Nainngolant megéri e kirakni a középpályára (megvan Vidal is) vagy van e nyerőbb megoldás?
Illetve szeretnék egy nagyon komoly CB t, TOTy Ramos PIM Desailly kategóriára gondoltam.
Kb 2 hétig nem játszottam most, így sajnos Tapsoba és Mbabu kimaradtak, főleg Mbabut sajnálom.
Arra is gondoltam, hogy BDay Tomori CB, és Kessie érkezne még, de nem tudom Tomori mennyire lehet megoldás. Sajnos a védekezés mostanában elég szarul megy, így oda keresek élhető megoldást. Köszi srácok

(#16912) EA's hit válasza Raunchy (#16911) üzenetére


EA's hit
őstag

Tomori nálam a mai napig alapember, hibátlan védő.

(#16913) Digestive


Digestive
addikt

Na lesz End of An Era lap?

(#16914) thebigK


thebigK
addikt

Ez a jatek tuti elmebetegek szulemenye. 15 win, 9 meccsem maradt, gondoltam miert ne. 6bol 1et tudtam kinkeservesen megnyerni eddig. Es egyik se volt jobb nalam, kozelsem

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#16915) LendvaiFeri1 válasza Digestive (#16913) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Lol, miért kellene ilyen lapot kapnia? :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16916) toxicjew válasza thebigK (#16914) üzenetére


toxicjew
addikt

Egyre jobban örülök, hogy képes voltam megállni, hogy ne menjek tovább a g2ért. :))Inkább sbzek, hogy estére meglegyen a moments Inzaghim :K :D

Lendvaiferi: ja ez nekem is furcsa, 5 évet húzott csak le a Poolban :D

[ Szerkesztve ]

(#16917) eM'82 válasza Digestive (#16913) üzenetére


eM'82
addikt

Szép is lenne :).
Amúgy jöhet a Barcába pár évre, Busquets meg mehet ahova akar.
Aguero tegnap amit leművelt... Remélem így fogja tolni a Barcában is.

(#16918) EA's hit válasza Digestive (#16913) üzenetére


EA's hit
őstag

A világ vicce lenne.

(#16919) Woodslave


Woodslave
nagyúr

Nedveddel mi van idén. Ennyire xar vagy már a prime is használhatatlan?

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16920) eM'82 válasza Woodslave (#16919) üzenetére


eM'82
addikt

Én használom, most mondjuk a linkek miatt kell már csak, de most hétvégén is volt pár szép találata. Harcos, és a balosa azért tud büntetni ha elsül. (LCAM, LCM-ként szoktam használni, ja meg LWB-ként mikor 5 védősre váltok).
Voltak/vannak nála olcsóbb / jobb alternatívák, ezért nem nyomjak már vele sztem.
Én már nem raknám ki ilyenkor, hacsak nem létkérdés.

(#16921) Nandinagy válasza Woodslave (#16919) üzenetére


Nandinagy
addikt

Szerintem a leginkább az vetette vissza, hogy tavaly a moments lapja cam volt idén meg kidobták az amúgy is telített lm-be így még csak plusz linket sem feltétlenül ad.

(#16922) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Ennyi gyökeret, mint ebben az olasz ligás módban. Minden második már stoppolja a meccset az elején, ha gólt lövök persze megy tovább... :W

(#16923) Woodslave válasza eM'82 (#16920) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Semmiképpen nem a moments. Csak néztem a Prime is 137k :F :DD

Na mindegy jó lesz oda egyelőre Berardi aztán ülök kicsit azon a 350kn hátha jön még vmi

[ Szerkesztve ]

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16924) K.J


K.J
senior tag

Ezt a "Win 100 draft Matches"-t számolja valakinek a rendszer? Vagy csak online érvényes? Eddig 20 lejátszott draft meccsem van, de az mind offline.

(#16925) Zimmi91


Zimmi91
addikt

Nem lesz rossz :) ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#16926) lanikai


lanikai
aktív tag

hm, nem ma kellett volna jönnie a 85+ serie a player picknek? mondjuk 13 gold rare és 11 UCL lappal nem tudom mennyire érné meg

(#16927) Nandinagy válasza lanikai (#16926) üzenetére


Nandinagy
addikt

Nem ugyanazok az upgradek jönnek a ligáknál. Az, hogy la liga meg bundásnál volt semmit nem jelent. Sőt tutira veszem, hogy franciánál ugyanúgy nem lesz. :D Sajnos nem hülye az ea.

(#16928) lanikai válasza Nandinagy (#16927) üzenetére


lanikai
aktív tag

franciáknál szerintem sem lesz, max 7-8db 85+ van, abból 3 biztos TOTS lapot kap. Serie A-nál azért akad bőven gold lap ami elértéktelenítené az sbc-t. csak a sima upgradeből 4-4 db Handa és Dybala jött már...

[ Szerkesztve ]

(#16929) sz_abika


sz_abika
addikt

Meg vagyok aldva ezekkel a buzi a gólokkal swaps ügyileg... Csak angol jött eddig az efféle garantált ikonokbol. Ezúttal PiM Shearer :O

PSN: xszabikax

(#16930) toxicjew


toxicjew
addikt

Én is kivettem a moments packot, Trezeguet. Nyomorék szarházi geci banda :((( Nem hiszem el amúgy, hogy az embernek az évek alatt nem lehet 1x nagy nyitása, mármint olyan igazi nagy. Kurva anyád EA.

(#16931) gamegod


gamegod
senior tag

CR sima gold lapja megéri? 220-30ezret összetudnék kapálni csak azért

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#16932) sz_abika válasza gamegod (#16931) üzenetére


sz_abika
addikt

Amíg Hakimivel és De Vrijjel rorhangálsz, luxi lenne egy CR7

PSN: xszabikax

(#16933) gamegod válasza sz_abika (#16932) üzenetére


gamegod
senior tag

nincs De Vrijem

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#16934) Stylerr válasza sz_abika (#16932) üzenetére


Stylerr
addikt

Milan Skriniar lesz az a De Vrij :)

(#16935) toxicjew


toxicjew
addikt

Mondjuk a lényegen nem változtat, hogy abból a pénzből kicsit helyre tudná pofozni a keret egy részét. De az is tény, hogy CR baromi jó kis lap.

(#16936) toxicjew


toxicjew
addikt

Közben megcsináltam ezt a 84+ player picket még. Csak, hogy teljes legyen a nap, Modric :)

[ Szerkesztve ]

(#16937) eM'82 válasza gamegod (#16931) üzenetére


eM'82
addikt

Kérdés hogy kedvencekből akarod-e a csapatépítést, vagy akarsz egy erősebbet? Ebből a csapatból ki eladható?

Ramos, Dembelé, A.Vidal, Skriniar sztem cserére érett a játék ezen szakaszán.

Courtois sem túl jó sajnos, hiába a TOTS változat.

CR gold lapja még mindig jó. Egy Dalot-tal zöld linkkel tudnád beépíteni. Utóbbi nem is annyira drága (FutureStars RB változat).

toxicjew: bátor vagy. Én abba tuti nem ölök coint. Ma-holnap jön a garantált Serie A TOTS. Azt kirakom, hátha esik valaki értelmesebb.
Trezeguet miatt részvétem. Nálam majd egy Prime pick lesz ha a kövi swaposdi is kint lesz. Gondolom: Gattuso, Inzaghi, Vieri :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16938) toxicjew válasza eM'82 (#16937) üzenetére


toxicjew
addikt

83as csapatért még megérte nekem, amúgyis jobb szeretem a pickeket, mint a packokat, lásd az általad is említett Trezeguet... A garantáltak meg már nem hoznak lázba, úgyis vmi csövest dobna, CRen kívül meg kb. senki nem izgat onnan :) Akkor inkább eladogatom a foddereket és csinálom a liquid coint. Mondjuk most azt se tudom hol fejlleszek, szóval sokra megyek vele :D

(#16939) Woodslave válasza toxicjew (#16935) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Nekem is eszembe jutott gold Cr7. Tavaly az eredendő bűnnek tartom a megvételét ami a klubot először rengette meg :D de idén azt látom jó nagyon. De azért a gold... :F :D

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16940) Kristof_94 válasza toxicjew (#16936) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nekem Koulibaly volt a top, meg sem lepődtem. :C
Nem is tudom a wl picktől mit várjak, a garantáltat meg szerintem nem is fogom erőltetni.

(#16941) gjoe válasza K.J (#16924) üzenetére


gjoe
őstag

csak az online-t számolja.

pikk nem érte meg Tots max
Más ilyet most nem rakok ki. gyűjtöm a pakkokat liga1-re

[ Szerkesztve ]

(#16942) EA's hit válasza gamegod (#16931) üzenetére


EA's hit
őstag

Kb. novemberben nyitottam ki CR UCL lapját, azóta kirobbanthatatlan, sőt, konkrétan azóta a legjobb emberem. Undorítóan, gusztustalanul szarráhúzott lap, még most, május végén is bármikor, bármilyen ellenfél ellen képes a semmiből 3-4 gólt lőni, egyszerűen nem lehet vele mit kezdeni, hiába játszik nálam akár sokkal jobban az ellenfél. Kb. 1200 meccsen 2000+ gólja és 1200 körüli gólpassza van nálam, ezeknek a nagy része wl-ben és rivalsben. Prime Dalglish és prime Butra játszanak mellette, akik szintén baromi jók, de ketten együtt sem közelítik meg sajnos CR-t. Szóval igen, abszolút megéri, az a gold CR még mindig klasszisokkal jobb (sajnos), mint a játékban lévő csatárok 99%-a.

(#16943) #04441088


#04441088
törölt tag

Fut Champions rewardokat mikor adják?

(#16944) Woodslave válasza #04441088 (#16943) üzenetére


Woodslave
nagyúr

csütörtök reggel

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16945) evibly válasza evibly (#16900) üzenetére


evibly
senior tag

Nyilván jött a fekete leves :DD
Elkövettem azt a gyermeteg hibát, hogy megpróbáltam játszani ezzel a rakás kotvánnyal tegnap délután, aminek két gyors vereség és egy win lett a vége, így a többit estére hagytam. A gameplay jobb lett... talán, de a csapat sem úgy mozgott mint addig és megérkeztek az igazán jó ellenfelek is.
Végül 20-10-zel betoltam a bringát Gold 1-be, de ahogy az arányon is látszik, takkra sikerült. Ez is király, bár titkon reménykedtem egy Elite ostromon, de rohadt messze voltam tőle :) Sajnos a ki-ki meccsek többségét buktam, plusz volt egy elbukott tizi párbaj is.

A csapat sztem állat, vicces, hogy pont Amiri játszotta be magát, pedig őt akartam cserélni. Így elsőre Sabitzer helyére jön majd Goretzka, szépen megy le az ára, Sessegnon pedig bármennyire is kedvenc, kevés lett, oda majd jön egy Bailey.

[ Szerkesztve ]

(#16946) Woodslave válasza evibly (#16945) üzenetére


Woodslave
nagyúr

Amiri nagyon jónak érződik a labdával :K akor nemcsak az én szintemen

"akkor ne rezisztencia edzést csinálj hanem rendes odabaxósat :) "Bá

(#16947) evibly válasza Woodslave (#16946) üzenetére


evibly
senior tag

Igen! Nagyon kreatív, egy gólpassz minimum nála meccsenként, rendre ő tömi labdával Lewát. Ideiglenes megoldásnak gondoltam őt, de úgy tűnik, marad...

A többiek közül még Müllert emelném ki: elképesztő az öreg és igen, nem egy meta Mbappé/Neymar típusú valaki, de atom stabil, mindig ott van, ahol kell, az a 99-es composure nagyon adja. Olyan lábak alatt, között, esve-kelve gólokat lő halálos biztonsággal, hogy öröm nézni. De a legjobb az első labdaérintése: úgy siklik át vele a védők között, meg fordul le róluk, ahogy ezzel az alkattal nem várná az ember. Nem mindenkinek való (ahogy sztem Lewa sem), de én élvezem vele a játékot nagyon...

(#16948) sz_abika válasza gamegod (#16933) üzenetére


sz_abika
addikt

Mindegyis, valami alkalmatlan CB van ott :D Gondolom azért írtam De Vrijt, mert épp kificcent a TOTS lapja egy pakkból.

84+: szokásos Bundás kapus lineup (Sommer, Gúla, Bürki) meg egy TOTS Donnarumma.

Nézem közben a CSL TOTSt...ez bűzlik, ide kell még valaminek jönnie. Olyan nincs hogy egy bajnok csapatnak ne legyen TOTS lapja! És így hogy brazil SBC jött, Teixeiranak érkeznie kell,

PSN: xszabikax

(#16949) K.J


K.J
senior tag

Nézegettem ezt az Immobile lapot. Lehet inkább ezt raknám ki, mint a lutri 84+ picket. Itt a csomagok adnak némi foddert az upgradehez és a végén meg tuti kapok egy TOTS kártyát.
Ti mit gondoltok?

(#16950) Nandinagy válasza K.J (#16949) üzenetére


Nandinagy
addikt

Semmi értelme kirakni Cirot ha csak nem vagy Lazio/Immobile fan. Iszonyat magasan vannak a 83-84es lapok árai és az egyik packban konkrétan azt hiszem 3 rare van a másikban meg 6 de ugye mindkettőben lehet ezüst meg bronz is.
Még Courtoisra azt mondom megérte mert ott 94es lapért csak egy 84es squad kellett de ez a 83+84 már sok.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 21
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.