Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-06 21:44:33

LOGOUT.hu

FIFA 18 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34201) A guru válasza Szigma70 (#34199) üzenetére


A guru
addikt

Szard le, hogy hátszelet kap, kit érdekel? A végén a te képernyődön legyen kiírva, hogy win, ez számít. Ennek érdekében tegyél meg mindent, ha azon nyammogsz, hogy na megint hozzá pattant a laszti, bezzeg hozzám sose pattan, akkor esélyed sincs nyerni. A top 100 meg a komolyabb elite playerek sem azért nyernek annyit, mert több cselt tudnak vagy szebb a kontrollerük, hanem ezeket a szituációkat baromi magas szinten tudják kezelni és higgadtak tudnak maradni minden meccsen, bármi is történik. Gyakorlás, erről szól az egész. :R

(#34202) Szigma70 válasza A guru (#34201) üzenetére


Szigma70
addikt

Értelek, igazad is van, MdewC nek is , csak egy a baj, hogy én nem a 40 win-ért meg a rewardért játszok legfőképp. Egyszerüen szeretek ezzel a szarral játszani. Persze fontos a győzelem, különben mi értelme lenne, de fontosabb kellene, hogy legyen az, hogy élvezzem a játékot. Márpedig ez most rákényszerít arra, hogy sokszor úgy játszon az ember, amit nem élvez.
Valahogy össze kéne hozni a kettőt

Amúgy ami feltűnt most a WL alatt, hogy tőbb Begovic állt a kapuba mint De Gea. Volt több meccsen is, hogy kezdés után kapuscsere, jött Begovics. Eddig ilyet nem láttam, hogy valaki kapust cserélt volna. Az tény, hogy sokszor mindent kivédett ellenem.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#34203) A guru válasza Szigma70 (#34202) üzenetére


A guru
addikt

Ha nyerek, akkor én már élveztem a meccset, szóval szerintem összefügg a 2 dolog bizonyos szinten, de értem a problémád. :)

Bego szerintem semmi extra, jött ellenem sokszor, sima De Gea vagy TOTS Ter Stegen jobb szerintem.

(#34204) gabigyerek válasza A guru (#34203) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Begovic kriptonitja a driven shoot. Szinte sosem ér le. Ez talán az amiben De Gea jobb.

PS4

(#34205) A guru válasza gabigyerek (#34204) üzenetére


A guru
addikt

Én úgy vettem észre a távoliakat is nyelte rendesen, nem voltam lenyűgözve tőle na...

(#34206) Szigma70 válasza A guru (#34205) üzenetére


Szigma70
addikt

Nem tudom, ellenem ez az SBC Bego mindíg hozza a formáját.

Ami viszont elkeserítő, az az, hogy ha látom az ellenfélnél szegény SBC Buffont a kapuba, akkor ez egy fél nyert meccs. Olyanokat kap szegény.........

Egyébként szinte minden meccsen az ellen 433/4 vagy 41212 széles, úgy látszik most ez a menő.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#34207) Digestive válasza Szigma70 (#34206) üzenetére


Digestive
addikt

Buffonnak drivent kell lőni akár 25-30-ról is! :DDD Nyeli, mint kacsa a nokedlit. Meg amit én most nagyon szeretek és sokkal szebb, mint a sima átemelés, az az LT+X pöccintés. Annyira eröltetem, h egy csomó gólom emiatt ment el. :D Mivel mar semmi motivációm nincs, így most próbálok belehalni a szépségbe. R9 és Quaresma ontja a cseleket. És azt vettem észre, h ha sprint nélkül éri a csel a cselt azt szinte senki nem tudja lereagálni. Lokelani videóit érdemes megnézni. 40/40-et tuti nem csinál sose, de minden megmozdulása csoda számba megy! ;)

(#34208) Bobbysolo válasza Digestive (#34207) üzenetére


Bobbysolo
tag

Teljesen beteg a csávó, én konkrétan a practice arénában nem tudom megcsinálni a dekázás utáni mellkason görgetős témát, ő meg meccs közben kirázza kisujjból. El nem tudom képzelni, mennyit kell ezt napi szinten gyakorolni, hogy így menjen neki éles meccsen trükk trükk után. BTW, hétvégén meglőtték ellenem az első skorpiós gólt, nem esett jól. :)

(#34209) Kristof_94 válasza Bobbysolo (#34208) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Tényleg brutális, követem egy ideje! Color Cocos-t is érdems meglesni, ő is van olyan jó. Aki így tud cselezni annak óriási fegyver van a kezében, mert a legtöbb játékost rövid úton ki tudja idegelni és már nem tudnak a játékra koncentrálni.

(#34210) Digestive válasza Bobbysolo (#34208) üzenetére


Digestive
addikt

Nekem már egy waka-waka is nehézséget okoz! :DDD

(#34211) MdewC válasza Szigma70 (#34202) üzenetére


MdewC
nagyúr

Hányszor idegeskedtem én is, amikor igazságtalannak éreztem. De úgy vagyok én is, hogy a győzelemért játszom, ezért írtam amit. De ha úgy kapok ki, hogy jó volt a game, akkor nem is idegesít annyira. Szóval ennyi. ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#34212) gabigyerek válasza MdewC (#34211) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Amúgy biztosan találkoztatok ti tis olyannal, hogy valami oknál fogva nem jó döntés következik egy szituáció után. PL tegnap a srác kapura lőtt 30 ról, és a visszajátszásban látszódott tisztán, hogy irányt váltott rajtam a labda, mégis kirúgás következett nekem. Illetve a fault-oknál valami nem okés. Van hogy alig érnek hozzám/ érek hozzá az ellenfélhez és tizi, máskor meg úgy agyon vágnak, hogy rögtön helyszínelni is kell és semmi. Nem csak ellenem, pro és kontra. Szal azt akarom csak, hogy régebben téma volt, hogy a bíró is legyen "életszerű", azaz hibázzon, de ne...ne hibázzon. Nem tudom, hogy ez a mostani részben már benne van e, de ha igen az a gáz, ha nem akkor mégnagyobb gáz.

PS4

(#34213) Szigma70 válasza MdewC (#34211) üzenetére


Szigma70
addikt

Igen, kaptam ki olyan meccsen, hogy azt mondtam utána, hogy ez igen, ez jó meccs volt.
A baj inkább az, mikor nyerek, és nem érzem ezt. És ez a több sajnos.

Más

Most Vieira mellett Yaya van CDM ben 4231ben. Nem rossz, nincs gond vele. Lecseréljem egy Tots Goretzkára?
Meg volt már, nem hagyott mély nyomot bennem, de egy árban vannak kb. és a WR lehet hasznosabb lenne. Meg mintha kicsit jobb is statok alapján. Vagy esetleg egy középső Lothar? Ki kéne próbálni így a végén.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#34214) A guru válasza Szigma70 (#34213) üzenetére


A guru
addikt

Vieirat egyikre sem cserélném, de Goretzka az egyik legjobb nem ikon CDM. Lothar nokedli.

[ Szerkesztve ]

(#34215) LedyGyuszi válasza Szigma70 (#34213) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Goretzka! Kipróbáltam már fof tolissot, prime lothart, sbc vidalt, de Gorinál nincs jobb. Gólerős fejjel, lábbal. Lothart is imádom, de sajnos fizikailag a kiélezett meccseken kevés. Alacsony és nincsenek hosszú lábai a szerelésekhez...

XONE: LedyGyusziHU

(#34216) Edgar2621 válasza MdewC (#34198) üzenetére


Edgar2621
őstag

Teljesen egyetértek. Ehhez elég megnézni a Fifa eWorld Cupot, ahol nem mondanám hogy MSdossary volt a legjobb játékos, de szinte(?) végig higgadt volt, kihasználta a lehetőségeket, alkalmazta az OP elemeket és a játék hiányosságait tudta kezelni, a saját javára fordította. Muszáj nyugodtnak maradni, anélkül nem lehet eredményesnek lenni. Az indulatokat kezelni a valódi sportban sokkal könnyebb, kiadod magadból egy nagy sprinttel, vagy valami hasonlóval, de itt nem tudod kiadni, mert akkor kikapsz. De a való sportban is kikapsz, ha hosszú távon benned marad, nem tudod kezelni. A tudás kell mögé az biztos, anélkül nudli a nyugalom. Mondjuk MdewC-t is lehet hogy a család nyugtatta meg, szóval babát kell gyártani :)

XO: Gollami26

(#34217) Szigma70 válasza A guru (#34214) üzenetére


Szigma70
addikt

Nem Vieirat akarom cserélni , hanem Yaya-t, de csak fontolom, mert van coin és nincs mire költeni.

@Gyuszi

Azt gondoltam, hogy nálad a német a nyerő :D Azért Yaya sem piskóta, nézz rá.

@Edgar

Azért erre a `baba megnyugtat` dologra pár év múlva térjünk vissza. :DD

Igaz a mondás, kis gyerek kis gond, nagy gyerek............

Sose értettem, most már igen

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#34218) LedyGyuszi válasza Szigma70 (#34217) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

Nem tudná kiszorítani se Gullitot se Gordzillát... ;]
Meg most úgy érzem Lewandowski érkezésével összeállt a csapat.
De majd lehet teszek egy próbát, mert simán be tudnám építeni a csapatba. :R

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#34219) A guru válasza Szigma70 (#34217) üzenetére


A guru
addikt

Kapudban ki van? Én hétvégére vettem 93 De Geat, nagyon nagy mentései voltak, megéri az árát.

(#34220) Szigma70 válasza A guru (#34219) üzenetére


Szigma70
addikt

TOTS De Gea

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#34221) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Jól látom SB-ben megszűnt a feature squad elleni szokásos hétfői meccs??

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#34222) dracox


dracox
addikt

[link]
Nem lesz a brazil válogatott a 19-ben... kicsit fura

(#34223) Digestive válasza Szigma70 (#34217) üzenetére


Digestive
addikt

Yayahoz képest csak prime Gullit lenne előrelépés. ;) Goretzka, Savic, Naingolan, Fernandinho, középső Lothar is járt nálam, de egyik se tudná megszorongatni tudásban/extrában! ;)

(#34224) A guru válasza Digestive (#34223) üzenetére


A guru
addikt

Védekezésben Goretzka többet segít, mint prime Gullit, viszont a WF/SM az öregnél jól jön a támadásoknál. :)

(#34225) Szigma70 válasza Digestive (#34223) üzenetére


Szigma70
addikt

Nekem is ez a sejtésem. Járt már nálam Radja, Goretzka és Fernandinho is, de valamiért mind ment. Most Yaya húzza a legtovább. Csak pont a kegszarabb WR-t kapta. Se elöl, se hátul.
Azért adja, és jó, csak kéne valamit újítani.
Az a baj, hogy elszálltak az árak, és akit vennék, az drága, igaz, akit cserélnék, az is drágult.
De mindenki a szivemhez nőtt.
Pelét cserélném a középsőre, de másfél felett van, mikor halogattam, akkor még 1.2 volt. Van 700K-m meg 1300 playerem, ahoz sok, hogy elbasszam, ahoz kevés, hogy értelmes cserét csináljak.
Ez van

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#34226) MdewC válasza Edgar2621 (#34216) üzenetére


MdewC
nagyúr

:)

A Nyunyi!

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#34227) Szigma70 válasza MdewC (#34226) üzenetére


Szigma70
addikt

Hát a nyunyi engem is nyugtat :D

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#34228) Edgar2621 válasza MdewC (#34226) üzenetére


Edgar2621
őstag

:D :D :D és Szigma70

[ Szerkesztve ]

XO: Gollami26

(#34229) MdewC válasza Szigma70 (#34227) üzenetére


MdewC
nagyúr

Hülye! :)

Nem azt írtam, hanem gyerkőcöt szoktuk így hívni néha. Van 100 beceneve.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#34230) Edgar2621 válasza MdewC (#34229) üzenetére


Edgar2621
őstag

Na de azért csak megfordult a fejedben? :DD

XO: Gollami26

(#34231) Z'Z" válasza Edgar2621 (#34230) üzenetére


Z'Z"
őstag

Egy nyunyinál jobb a kettő. :DDD
:R

(#34232) Szigma70 válasza MdewC (#34229) üzenetére


Szigma70
addikt

Jahhh :DD

Nem baj, azért váltig állítom, a nuni nyugtat, kivéve, ha nem kapod meg, nahh az felbasz :DD

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#34233) MdewC


MdewC
nagyúr

Srácok!

Most akkor törölgessem a kommenteket? Vagy mi legyen? :N

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#34234) Edgar2621 válasza MdewC (#34233) üzenetére


Edgar2621
őstag

Ha már nagyon töröltetni akarsz akkor inkább valami mást :P

XO: Gollami26

(#34235) Aguinaga


Aguinaga
őstag

:D marhák

PSN: OldSlowhand74

(#34236) dejvid8


dejvid8
őstag

Már megint karbantartás van? :W
Ha igen, meddig?

M2 Air 16/512 | Google Pixel 6A | Xbox | Cars | Developer | Footballer | Visca!

(#34237) gabigyerek válasza dejvid8 (#34236) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Most kellett volna licittel elhozni valami nagy halat :)

PS4

(#34238) dracox


dracox
addikt

Nem tudom mennyire OP még Doumbia, de a spanyol Girona-ba szerződött.
A 19-ben jó lesz induló ST-nek :K

(#34239) #16514048


#16514048
törölt tag

Ha érdekel még valakit... :DDD
Az a Hermoso jó kis CB lett volna, ha korábban jön.

(#34240) v-man válasza #16514048 (#34239) üzenetére


v-man
őstag

Otw lapok az új idényben már nem fejlődnek, legalábbis Lucas maradt 82 (rw)...
Akkor gondolom a PTG lapok szintén.

[ Szerkesztve ]

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#34241) Z'Z"


Z'Z"
őstag

Lozano mekkora kapufát rúgott szabadrúgásból.
PSV-BATE

(#34242) etaclan1984 válasza v-man (#34240) üzenetére


etaclan1984
őstag

Már a múlthéten se kapott Mbappe OTW-je.

(#34243) etaclan1984


etaclan1984
őstag

Na szóval:
Jött egy email az EA-től hogy a mostani WL-em törölték csalásra hivatkozva.
2 hete folyamat megszakadnak a meccseim, de úgy hogy nekem azt írja hogy az ellenfélnél szakadt meg a kapcsolat, hiába vezetek, kilépek menübe és ugyanannyi meccsem van mint előtte. Nagyjából 10 ilyen meccsem volt mint ez. Szóval a hétvégi 25 meccs helyett már én is 40et játszottam kb :D És még büntit is kaptam. Írtam nekik, de gondolom szarnak rám.

[ Szerkesztve ]

(#34244) MdewC


MdewC
nagyúr

Sikerült behúzni a sokadik div 1-et. :)

Durván mentek a srácok.

Div 1 győztes meccs, teljes, végén van az összefoglaló.

Itt meg gólok. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#34245) A guru válasza MdewC (#34244) üzenetére


A guru
addikt

Nice, kíváncsi leszek a 19-ben mennyivel lesz nehezebb a div.

(#34246) MdewC válasza A guru (#34245) üzenetére


MdewC
nagyúr

Köszi.

Mindenképp pozitív, hogy szerveren lehet játszani.

Lényegében ezt vártam. Egy mód, ami szerveren megy és hétköznap is játszható, jobb rewardokkal mint a mostani div.

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#34247) etaclan1984


etaclan1984
őstag

Közben megérkezett a válasz az EA-től. Visszakaptam a WL meccseimet.
Le a kalappal előttük, ez baromi gyors volt, kevesebb mint 12 óra. :R :R
Gondolom nem egyedi probléma volt :((

[ Szerkesztve ]

(#34248) A guru válasza MdewC (#34246) üzenetére


A guru
addikt

Igen, nagyon örülök, hogy fullos gameplay lesz, nem ez a laggos retek, mint most.

Eteclan: Örülök, hogy megoldódott, velem is ez volt még télen, hogy elvették, de írtam én is aztán visszakaptam. Mondjuk alapból nem értem, miért nem írnak egy emailt, hogy “szia, gyanús vagy, ha 24 órán belül nem tisztázod az ügyet, akkor elvesszük a rewardokat”, szerintem sokkal tisztább lenne.

(#34249) Aguinaga válasza A guru (#34248) üzenetére


Aguinaga
őstag

Bugos a rendszerük, ilyen levelet ("Gyanús vagy, figyelünk, stb...") kaptam egyet késő ősszel, majd karácsony körül meg bannoltak vagy 3 hétre, mindezt úgy sikerült, hogy szinte csak kereskedtem, és offline (SB) játszottam, tehát se div, WL főképp nem... a support egy foshtenger

PSN: OldSlowhand74

(#34250) A guru válasza Aguinaga (#34249) üzenetére


A guru
addikt

A supportra nekem nincs panaszom, chatben mindig segítettek amikor valami hasfájásom volt.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.