Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2017-11-06 21:44:33

LOGOUT.hu

FIFA 18 topikösszefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34151) Szigma70 válasza MdewC (#34150) üzenetére


Szigma70
addikt

Csak jó cuccal dolgozom :D

De tudok hatni az ellenre is :DD

[ Szerkesztve ]

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#34152) Kristof_94 válasza MdewC (#34139) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Na ja! :D
Bár ez sz*rabb, inkább szívatna az EA!

(#34153) TrueGooner válasza Digestive (#34147) üzenetére


TrueGooner
aktív tag

Ezek miatt hagytam fel a FIFA 17 után a Fifaval. :D Nem hiszem el, hogy képtelenek a sok csili-vili baromság helyett, egy évet a gameplayre szánni...

(#34154) akooos


akooos
veterán

Na kicsit alakítottam a WL-re a csapaton, bár nem fogok tudni 40 meccset lejátszani szokás szerint :D TOTS Wendell padra került, jött SIF Alonso helyette, akivel letoltam már 8-10 meccset és nem nevezném rossznak egyáltalán, sőt visszalépésnek sem. Így 100 a chemistry is, még gondolkodom azon, hogy SIF Moses helyett kipróbálom a 89-es FOF Mosest is. PL-ből ki a legjobb TOTS védő? :) Azpi mellé kéne. Jobb szélen Moses, kapuban De Gea, bal szél Alonso ezért vagy spanyol TOTS (nem Ramos) vagy PL védő kéne :)) Ha 25 meccset le tudnék játszani, az fasza lenne, mert szerintem gold 2 simán meglenne, bele kell húzni az utolsó WL-be.

(#34155) Bobbysolo válasza akooos (#34154) üzenetére


Bobbysolo
tag

Nekem Rojo nagyon adja, de sokan használják Stonest is.

(#34156) sz_abika


sz_abika
addikt

ISTENEM DE RÜHELLEM EZT A SON GYEREKET

Szöglettel jövök. Lefejeli Ibrat, a kipattanót utána elveszi Desaillytől akit ellök és megsérül, majd utána sprintelek Mertenssel aki lemarad tőle!!! Aztán elbalfaszkodja a srác a kontrát, szöglet. Ki lehet találni hogy SMS vs Son fejpárbajt kinyerte.

Itt jött az RQ.

PSN: xszabikax

(#34157) akooos válasza sz_abika (#34156) üzenetére


akooos
veterán

94-es FOF Son? Legjobb csatár a játékban ;]

(#34155) Bobbysolo :
Köszi, Stones statjai jónak tűnnek, kipróbálom :))

[ Szerkesztve ]

(#34158) sz_abika válasza akooos (#34157) üzenetére


sz_abika
addikt

Meg középpályás, meg védő és nem utolsósorban kapus.

PSN: xszabikax

(#34159) arpo04 válasza akooos (#34157) üzenetére


arpo04
őstag

89 Rojo nem rossz, tots Otamendi es Sif Mustafi is jobb. Mustafi 400 meccs korul volt nalam es tokeletesen szurt. Otamendi kb 150 meccs ota kivaloan teljesit. Jelenleg prime Nesta, tots Otamendi a ket belso. Szelen fof Kolarov, prime Zanetti. Viszont fontos a szurok szerepe. Igaz nem tudom milyen felallasban jatszol.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#34160) akooos válasza arpo04 (#34159) üzenetére


akooos
veterán

[link]

Így fogok neki menni a wl-nek, bár lehet Sterling helyett Mahrez lesz, mert Sterling túl alacsony és ez sokszor hibát szül. David Silva a 60-as DEF ellenére eszméletlen jól védekezi le sokszor a támadásokat, Bakayoko pedig egy script ugyebár :)

Eladtam jó pár játékost, úgy sem kellenek már semmire, marad egy alap csapat + cserék, tartalékok, így lesz tőke.

[ Szerkesztve ]

(#34161) arpo04 válasza akooos (#34160) üzenetére


arpo04
őstag

Sterling helyett Mahrez, 4 wf es 5 skill. Sterlinget st-be hasznalom, ha csere 60 percben jon. Nem erik utol es 0,8 golatlag meg is van vele. Silva helyett tots Firmi kozepre 😉 Kristof tudna rola meselni.

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#34162) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Skacok ez lesz az utolsó WL?

Ha igen akkor gondolom hétfőn minden játékosnak beesik az ára, és akkor nem vennék most senkit már.

PS4

(#34163) A guru válasza gabigyerek (#34162) üzenetére


A guru
addikt

Szeptember 3 az utolsó WL vége.

Fifauteam.com-on minden ilyen infót láttok, ha nem vagytok gépnél.

(#34164) gabigyerek válasza A guru (#34163) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Köszi!

PS4

(#34165) Francesco003


Francesco003
aktív tag

Ezzen kiégtem...
[link]
2 kérdés
1 félidő...11es?
Mi ez a sok autotacle...

(#34166) akooos


akooos
veterán

Első wl meccs, vezetek 2-0-ra, talál 2 gólt a srác és egyszercsak kifagy a játék és kidob a dashboardba... srác meg ír xbox appon, hogy mi a szar... sose volt még ilyen a 18-ban velem :U

(#34167) dante1


dante1
újonc

Nem szoktam panaszkodni a játékra, mert tudom milyen,de ma kiakadtam. A készítők szerintem nem, hogy nem fociztak soha, de egy meccset nem néztek végig.

Attól, hogy valaki bal hátvéd tud kapura lőni.
Ibra attól, hogy nem 20 éves eltalálja a kaput FEJJEL 5 méterről.
Egy majd 190cm 80kg-os védőt bármilyen jó játékos Messi nem tud arrébb rakni..
Chiellini nem tudja lefutni Neymart még fiatalon se nemhogy most.
Egy meccsen nincs összesen 9 kapufa.

És még sorolhatnám pedig csak 10 meccset játszottam.
Nem tudom mit csinálnak a 19-el, de ahogy hallom még rosszabb lesz.

(#34169) akooos válasza akooos (#34166) üzenetére


akooos
veterán

10 meccs 3 win, úgy hogy mindig nálam van többet a landa és kb 3x több kaput találó lövésem van mint az ellennek sima lövése... viszlát fifa18, én meg még azt hittem, hogy az utolsó wl-emet meghúzom :DDD
Remélem, hogy a 19 is így remekel majd.

(#34170) Kristof_94 válasza akooos (#34169) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Hohó! "Jobb" lesz! :DDD

(#34171) arpo04 válasza Kristof_94 (#34170) üzenetére


arpo04
őstag

Remeljuk a neted es a kontrollered is 😉

Xone: arpo81 PS: smithg830918

(#34172) Kristof_94 válasza arpo04 (#34171) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Dolgozom az ügyön! :D

Ez meg elvileg jön szerdán.

[ Szerkesztve ]

(#34173) #16514048


#16514048
törölt tag

Történelmi pillanat: sikerült feljutnom div2-be. :DDD

Itteni mércével nem nagy dolog, de nekem eddigi Fifa pályafutásom alatt ez a legnagyobb eredményem.

Ez már azt jelenti, hogy kontrollerrel stabil Elite lennék a WL-ben, konzolon meg egyenesen top 100. ;]

(#34174) Digestive válasza #16514048 (#34173) üzenetére


Digestive
addikt

Billentyűzettel kűzdesz? WHY? :Y :DDD
Amúgy grat? :C

(#34175) #16514048 válasza Digestive (#34174) üzenetére


#16514048
törölt tag

Sajnálom a pénzt kontrollerre.
Más játékkal nem játszom, de a fifát sem veszem annyira komolyan, hogy beszerezzek miatta egyet. Élvezem billentyűzettel is, már amikor jó a gameplay, az eredmények meg annyira nem érdekelnek. WL-re, SB-re nincs időm, a div meg csak szórakozásnak jó, azt kár is komolyan venni.

SBC-zni, tradelni, pakkot nyitni lehet így is, az a lényeg. :D

(#34176) sz_abika


sz_abika
addikt

Na ennyi volt a WL - jövő hét nem vagyok, most 11 meccs alatt összeszenvedtem 5 győzelmet, a silver 1 meg megvan.
Akkora delay van minden meccsen, hogy élvezhetetlen a játék, elengedem Vieira valót is.

És miután megnéztem hogy Madden 19ben, hogy adták el a szart újracsomagolva, még szerencse hogy nem tudtam előre kifizetni a preordert. Majd decemberben a karácsonyi -50%ban jó lesz ez...amúgy sincs kedvem újra tanulni a lövéseket meg mozgásokat.

PSN: xszabikax

(#34177) Digestive


Digestive
addikt

Pjanic! Csodás gól! :C

(#34178) Szigma70


Szigma70
addikt

Gyerekek

Hol lehet kikapcsolni a 'hiába vezetek mindíg, mégis kikapok' szkriptet?
Ilyen a világon nincs, hogy ennyiszer forditsanak a csapatok.
2-3 gólig a pályán sincs, majd megtáltosodik.
Persze.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#34179) Kristof_94 válasza Szigma70 (#34178) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nem tudom a PS-en hogy van, de nálunk Originen ha jól emlékszem jobb egérgomb a játék képén és törlés! :F
Én már napok óta nem játszom, így a munka mellett nem kapok még a FIFA-tól is idegbajt.

[ Szerkesztve ]

(#34180) A guru válasza Szigma70 (#34178) üzenetére


A guru
addikt

Húzd az időt ilyenkor, passzolgass és véletlenül se állj be védekezni, gyakorolj nyomást rá. Ezzel a taktikával 90%-ban én ki tudom küszöbölni, hogy fordítsanak 2-3 gólos hátrányból.

(#34181) akooos válasza Szigma70 (#34178) üzenetére


akooos
veterán

Akkor nem csak velem történik meg mindig. Szerintem búcsúzz el te is a 18-tól :))

(#34182) etaclan1984


etaclan1984
őstag

PC-n borzalmas a helyzet. kb 5 meccsből 4 megszakad idő előtt. Teljesen mindegy hogy vezetek, azt írja ő miatta szakadt meg nincs win és a meccset sem számolja bele.

(#34183) v-man


v-man
őstag

Van egy PTG dembele lapom, ami most ugye a fof lappal megegyező 89 értékű. Ha a tegnapi győztes gólra kap a csávó egy if lapot, az tuti 89 alatti lesz szerintem. Ugye a PTG lap nem megy lefelé? 😁

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#34184) etaclan1984 válasza v-man (#34183) üzenetére


etaclan1984
őstag

Tuti nem megy lefelé :D

[ Szerkesztve ]

(#34185) Szigma70 válasza A guru (#34180) üzenetére


Szigma70
addikt

De nem megy.

Egyszerüen, megváltozik a játék. Játszanám ugyan azt, mint elötte, de nem engedi. Olyan, mintha egyszerre csak csapatot cserélnénk . Elkezdenek bénázni a játékosaim, minden mellé vagy kapufa, a passzok világtalanok lesznek, a védelem szétnyílik.
Már próbáltam ilyenkor alakzat váltást, cseréket, ultra attack, high press, semmi sem segít.

Mert ha az elsö félidő elején megyek 2 góllal, akkor még ok, kiegyenlit a meccs végéig, van ilyen, de hogy a 85. ben megyek 3-1-re, és még játékidöben kikapok 3-4-re?
Azért ennél már jobb vagyok. Ezt még Te se , MdewC se hoznátok össze ellenem egy prime ikon csapattal.
Fóleg nem többször.

Ami még bosszant, az a megnyert meccs, ami a lefújás után, míg ki lépkedek a meccsből megszakad, DNF.

3 ilyenem volt, és még 3 sima DNF. Egész héten 1 se.

Ha ezek nem lennének, meg lennék elégedve a teljesítményemmel. kb. 22 winem lehetne kb. 32-35 meccsből.
Elözö héten 19 lett, elötte 18, és ugyan ezek voltak. A DNF ek elvettek 3-3 már megnyert meccset.

Az én szintemen nekem ez jó

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#34186) Digestive válasza etaclan1984 (#34182) üzenetére


Digestive
addikt

De az ellennek jóváírja győztesként. :DDD Ugyanzt csinálják, mint a draftnál sztem.

(#34187) MdewC válasza A guru (#34180) üzenetére


MdewC
nagyúr

+1

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#34188) v-man válasza Szigma70 (#34185) üzenetére


v-man
őstag

Nekem nincs hosszú WL történetem, hisz csak azóta játszom, hogy 5-6 hete könnyített bejutással lehetett bekerülni, de kimagaslóan ez a legrosszabb hétvége, 22 meccs után járok 8 győzelemnél, előző héten pl 21 winem lett, de előző kettőn is kvázi simán meglett a 18.
Most egyszerűen nem enged játszani, azt érzem. A legegyszerűbb passzokat is képesek elrontani prime Gulliték, rengeteg kapufa, kimaradt tuti ziccer, TOTS ter Stegen ha kifog valamit, az is az ellenfél elé pattan... stb szokásos kedvességek, amikor széllel szemben h*gyozunk.

Pedig már előrendeltem a 19-et, igazán hagyhatná, hogy élvezzem a játékot az egész év irdatlan sok ráfordított órájából összerakott kiváló csapatommal.

XO: aviktorke | Hifi: Primare I22, Topping D70s, Wiim Pro Plus, Yamaha CDX-396, Triangle Elara 07, Topping A30 Pro, Sennheiser HD 58X

(#34189) A guru válasza Szigma70 (#34185) üzenetére


A guru
addikt

Válts széles formációba, 4-4-2, 4-2-2-2, ezekkel lehet jól labdát tartani, gurigázni. Ilyen 4-1-2-1-2-vel nem tudsz meglepni szerintem már senkit ebben a játékban, elcsépelt.

(#34190) A guru


A guru
addikt

Daily objectives bronze pakk beadta ezt a silver TOTW srácot. :D

(#34191) cristijAn


cristijAn
tag

Felkerült a mindenes videóm amiben bemutatom az egész Division Rivalst :)

https://www.youtube.com/watch?v=mxkD7zl4paU

(#34192) Kristof_94 válasza cristijAn (#34191) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Jó lett, bár nekem most még kicsit zavaros az egész, kell az hogy lássam. Nagyon kíváncsi leszek rá, mert én is sokat dolgozom így nem lesz mindig időm...

[ Szerkesztve ]

(#34193) A guru


A guru
addikt

Back2back :))

[kép]

(#34194) Kristof_94 válasza A guru (#34193) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Tuti nem maradsz bent már, ugye? Azért gratula! :)

(#34195) A guru válasza Kristof_94 (#34194) üzenetére


A guru
addikt

Áhh, 36 is necc lenne.

:R

(#34196) Szigma70 válasza A guru (#34189) üzenetére


Szigma70
addikt

Jó ideje nem játszom 41212-őt.

4231 az alap innen váltok ha kell, de nem kellene sokszor, hisz majd mindíg én vezetek. De ha nagyon kell akkor ennek a szélesét, vagy a 4411 et nyomom.

Én csak azt nem értem, ti hogy nem érzitek azt amit én. Hogy van olyan meccs, mikor érzed, hogy egyszerüen nem hagy játszani.
Az emberek lelassulnak, Pelét beéri bárki, Ale nem tud passzolni, és az 1000%os , végletekig kijátszott gólvonali ziccer is kimarad, míg az ellenfél lövi a 8x elépattanó fos mák gólokat.
És ha ilyen meccs van, márpedig van, akkor ha a fene fenét eszik, csinálhatok bármit, nem nyerhetek.

És gondolhattok bármit, én érzem ezt, az én gépemen, itthon, az én netemmel.

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#34197) A guru válasza Szigma70 (#34196) üzenetére


A guru
addikt

Nekem is vannak ilyen meccseim, 2-3 win még simán benne maradt ebben a hétvégében is, mert nem tudtam megfelelően kontrollálni a meccset és a játékosaimat. Volt, ahol 3 sima és 1 dupla kapufám volt 120 perc alatt, de nyertem 4-3-ra, mert folyamatosan nyomtam az ellent a kapujához, hiába az EA nem velem volt. Volt olyan, ahol 85. perc után kaptam 2 gólt és ezzel kikaptam.

Szóval meg kell tanulni ezt kezelni, játszani a saját játékod, megpróbálni minden szituációban irányítani a meccset.

4-4-2(2) nagyon működött most, 4-2-2-2 kevésbé, múlthéthez képest. 3-5-2 is nagyon jó volt.

[ Szerkesztve ]

(#34198) MdewC válasza Szigma70 (#34196) üzenetére


MdewC
nagyúr

Hasonlót akartam írni, mint Guru, de konkrétabb leszek.

Ugyan úgy érzem ezeket én is, néha, mint te. Ez benne van. De ha elönti az agyadat a vér, idekeskedsz, arra koncentrálsz, hogy miért cseszik ki megint veled az ea, nem pedig arra koncentrálsz, hogy akkor nyerni fogsz, nem maradsz nyugodt, akkor ezeket a meccseket mindig bukni fogod és nem fogsz fejlődni.

Ez pontosan így van. Ne is próbáld megmagyarázni nekem, hogy higgadt maradsz, mert tudom, hogy nem maradsz higgadt. Átmentem ezen, én se voltam/vagyok néha higgadt. Ha nem tudsz nyugodt maradni, nem tudsz koncentrálni és saját magadat vered meg. Nem lehet minden ilyen meccset megnyerni, az hazugság, de ha eldöntöd, hogy nyersz és nyugodt vagy, akkor sokkal nagyobb arányban fogod ezeket is hozni. Ha pedig ezt bebizonyítod magadnak, hogy működik, akkor onnantól még többet fogsz nyerni.

Ez működik.

Ez különbözteti meg a játékosokat, hogy ki, hogy kezeli ezt. Vkinek ez természetes, vki nem bírja ezt megoldani. 1 gombot bárki meg tud nyomni, lehet vki gyors, vagy jól lát a pályán, ráérez a taktikára. De ha stresszt vagy a nyugalmat, vagy a győzni akarást nem kezeli jól, akkor ki fog kapni.

Azt pedig le se írom, hogy akinek a kezében nincsenek benne az automatizmusok, hogy mire mit kell nyomni és gondolkodik mit kell nyomni, akkor nem is kell idegeskedni, menjen még gyakorolni ezerrel, mert anélkül se megy. Ez most függetlenül írom, nem konkrétan Neked.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#34199) Szigma70 válasza MdewC (#34198) üzenetére


Szigma70
addikt

Hát fel tudom magam baszni, az tény :DD

Nem az bánt egyébként, hogy egy jóval gyengébb csapat, és sztem játékos ellen kikapok, hanem, hogy nem egyenlőek a feltételek, mert ő hátszelet kap azzal, hogy a csapatomat lebutitják, és ez nem igazságos. Az igazságérzetem sérül. Meg néha a kezem, meg egy egy pohár, vagy ami a kezem ügyébe kerül :D

Így csak 20 lett a WL vége. Összesen 5 DNF volt, ebből 2 nyert meccsen, a többi nem lett volna meg. 7x kaptam ki vezetésről.

Optimális esetben lehetett volna max 25 win kb. Több nem. És ugye egy valószinüleg jóval gyengébb, vagy hígabb mezőnyben.

Ennyi van bennem

Mikor már azt hiszed majdnem, akkor épphogy

(#34200) MdewC válasza Szigma70 (#34199) üzenetére


MdewC
nagyúr

Holnap válaszolok...

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 18
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.