Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 16

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:34

LOGOUT.hu

FIFA 16 topikösszefoglaló HASZNOS INFORMÁCIÓK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15701) Sirandrish válasza dracox (#15698) üzenetére


Sirandrish
legenda

Beszerzem aztán meglátjuk :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15702) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Tervezgetem a brazil csapatot. Bár annyi pénzem nem lesz hogy itt mindenkit elsőre megvegyek de célnak tökéletes. Diego Alves, Willian, Miranda, Fernandinho megvannak ingyen packból.
Ramires helyett Gustavot gondoltam mivel erősebb és agresszívebb, esetleg Fernandinho eshetne ki. A csatársorba Jonas szerintem kirobbanthatatlan lesz. Kapusnak Cesar a cél. Thiago helyett pedig ideiglenesen David Luiz az esélyes ára miatt. Aztán ahogy jön a pénz igyekszem a fekete lapjaikat beszerezgetni. Hulk egyenlőre kérdőjel számomra. Tudom hogy nagyon jó játékos de passz hogy hova fér majd be. A Brazil team mellé lehet még egy Serie A csapatot akarok a fitnes miatt. Bár nem tudom Miranda és Sandro melyik csapatban lesz inkább.

Ha minden fogyó esz kösz elkel 220-230k körül leszek anyagilag.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#15703) _adaml21_ válasza mitisz (#15699) üzenetére


_adaml21_
őstag

Annyit még szerintem tuti, hogy fog esni. Amíg lehet nyitni, addig esni fog az ára, meg még utána is egy kicsit.

(#15704) mitisz válasza _adaml21_ (#15703) üzenetére


mitisz
tag

Köszi a választ! :) Akkor a legideálisabb jövőhét csütörtök-péntek lenne megvenni? :) Gondolom ha már nincs benne péntektől a packokba, akkor megint emelkedni fog?

[ Szerkesztve ]

(#15705) thebigK válasza ProgenXL (#15702) üzenetére


thebigK
addikt

Hulk csatarba szvsz. Es esetleg a 4-3-3(4)et is meglehet probalni ugy, hogy Fernandinho/Gustavo-Ramires es elottuk Jonas

[ Szerkesztve ]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#15706) ProgenXL válasza thebigK (#15705) üzenetére


ProgenXL
őstag

Csak akkor Coutinho esne ki aki a Season-ben Jonas Mellett a 2. legtöbb gólért felelős. De jó ötlet
lehet ez lesz köszi. :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#15707) drachoHUN válasza mitisz (#15699) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Én is őt figyelgetem és nekem is kb. ennyim van. :D Remélem összejön mindkettőnknek. :) Jó lenne ha esne még az ára. Még az is lehet, hogy majd a Serie A TOTS alatt ismét lehet nyitni.
Sajnos majd TOTS Dybala illetve TOTS Pogba már biztos az én lehetőségeimen kívül fog esni, ezért akarom Marcit megszerezni...

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#15708) thebigK válasza ProgenXL (#15706) üzenetére


thebigK
addikt

Jol nez ki :K

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#15709) mitisz válasza drachoHUN (#15707) üzenetére


mitisz
tag

Én azért akarom megszerezni, mert a statjai alapján a legjobb CM a játékban, 85+ minden poszton (még cb-n is :D). Már a sima lapja is a legjobb CM volt az én játékstílusomhoz (4-4-2-ben és 4-3-1-2-ben). Továbbá nekem sem lesz pl. Pogba special lapjaira pénzem, bár nem vagyok benne biztos, hogy Pogba benne lesz a Serie A TOTS-ba. Ha Marchisio benne lesz majd a Serie TOTS-ba is, akkor biztosan nagyot fog esni az ára, de arra 1 hónapot kéne várni... én meg már játszanék. :D Remélem összejön én is mindkettőnknek. :) Ha lesz jövőhét csütörtökig 300k-m, és csak addig megy le az ára, akkor szerintem annyiért is meg fogom venni.

(#15710) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Ter Stegent megéri Bravora cserélni?
Szinte ingyen vannak ezek a kapusok szóval majdnem mindegy. Statilag Bravo picit erősebb, de lehet azt érezni játék közben vagy tökmindegy?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15711) thebigK válasza Sirandrish (#15710) üzenetére


thebigK
addikt

Teljesen mindegy. Nalam speciel a 79es Rulli a legjobb jelenleg, a 85os Lloris meg egy kalap sz@r :)

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#15712) Sirandrish válasza thebigK (#15711) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jó, akkor marad a szimpibb...azaz Stegen :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15713) MdewC válasza mitisz (#15704) üzenetére


MdewC
nagyúr

Tervezem én is megvenni. Tuti, hogy még pár nap és olcsóbb lesz, de.

Marci sztem az olasz tots-ban is benne lesz, tavaly is így volt. Ergo ha megint kijön, akkor ott még olcsóbb lesz. Szóval én tuti megvárom.

A verz: megveszed most, ha kijön, buksz rajta
B: vársz és kijön, nyersz rajta
C: vársz és nem jön ki, akkorát nem buksz, mert nagyon nem fog emelkedni az ára.

Te tudod, ezek az opciók. ;)

Ja, h Pogba nem lesz a Tots-ba??? Te be vagy tépve??? :D

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#15714) ProgenXL válasza thebigK (#15708) üzenetére


ProgenXL
őstag

Viszont ST Hulk ára 45.000 felett van jelenleg. Szóval ő egyenlőre csak terv marad. :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#15715) thebigK válasza ProgenXL (#15714) üzenetére


thebigK
addikt

Esetleg Pato mehet helyette, nalam anno jol teljesitett, vagy Jonas es akkor visszateheted Coutinhot, vagy ami megjobb, Alex Teixeirat CAM posztra :)

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#15716) mitisz válasza MdewC (#15713) üzenetére


mitisz
tag

Oké, Marchisio lehet hogy kijön a Serie A TOTS-ban is, de akkor még 1 hónapig nem játszhatok vele, az meg nem biztos hogy megér még -50k-t. Nem tudom, szerintem ha csütörtök/péntekig bemegy 300k alá akkor lecsapok rá, azért van a játék hogy játsszak vele. :D
Van rá esély, de szerintem Pogba nem 100% a TOTS-ba. :D Nem volt rossz szezonja, de extra se, igaz volt pár IF lapja (amikkel az EA packokat akart nyittatni :D). Meglátjuk, szerintem 50-50% hogy lesz vagy nem. :)

[ Szerkesztve ]

(#15717) Sanyicucu


Sanyicucu
aktív tag

alaki használja őt?Vélemény?

(#15718) mitisz válasza Sanyicucu (#15717) üzenetére


mitisz
tag

Redditen folyamatosan dícsérik. 4 star WF 5 star skill, jó statok, ennyi coinért szerintem nagyot nem csalódhatsz benne. :)

(#15719) ProgenXL válasza thebigK (#15715) üzenetére


ProgenXL
őstag

Kicsit számolgattam és ha most azonnaliba mindenkit megvennék a keretbe Hulk nélkül akkor olyan 185-190k körül lennék. Licitvála kevesebb is lehet. 230k körül leszek ha minden fogyó eszközt elpasszolok. Tehát elvileg lesz rá pénz de ezt majd akkor megmondom. :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#15720) drachoHUN válasza mitisz (#15716) üzenetére


drachoHUN
senior tag

100%
Egyrészről a teljesítménye miatt is: 12 assziszt, 8 gól.
Másrészről pedig EA. Nem kérdés, hogy Pogbát nem hagyják ki.

De szimplán a teljesítménye miatt is 100%-ig ott a helye...

Forza JUVE!!!

(#15721) thebigK válasza ProgenXL (#15719) üzenetére


thebigK
addikt

Csapj le ra, sztem megeri :)

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#15722) MdewC válasza mitisz (#15716) üzenetére


MdewC
nagyúr

Marciban teljesen adom amit mondasz, ha szeretnél vele játszani, akkor meg kell venni, ez nem kérdés ilyenkor. Ebben az esetben én se várnék rá 1 hónapot. Még 100K-ért se. Vedd meg, sztem lesz még olcsóbb a héten. :)

Viszont Pogba 100%, hogy kapni fog. A szezonja jó volt, bajnok lett, alap ember volt a közép pályán. + a hype.

:R

Magyar szinten is vannak PRO játékosok. Aki 15-ször nyer DIV1-et online FUT-ban, az tud valamit. PS4-en, ajándék meccsek nélkül, azzal együtt se könnyű, de azok nélkül még durvább teljesítmény. Ügyes a kolléga, az tuti. ;)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#15723) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

TOTS Kanté és TOTS Dembele mennyire lenne jó választás, CM Touré és CM Ramires helyére?

(#15724) vegitossj7 válasza Kristof_94 (#15723) üzenetére


vegitossj7
addikt

TOTS Drinkwater. :U

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#15725) #TOTTI


#TOTTI
őstag

Tescoban legalább is itt Pécsen -30% volt ma a Fifa pontra, gondoltam veszek kettő 2200-ast, 4100Ft volt/db, de csak ez egyiket használtam fel, ha valakinek kell a másik oda adom szívesen. Dobozos akár postázom is a 4e Ft-ban. :)

(#15726) mitisz válasza MdewC (#15722) üzenetére


mitisz
tag

Meglátjuk. :) Hát remélem, hogy megy 250k körülre, mert jelenleg PC-n 350 az alja, erről egész nap nem mozgott, meg úgy látom hogy tegnaphoz képest kevesebb lap van a piacon. :S (egyébként bocsi ha hülye kérdés, de az alsó szürke sorod mivel kapcsolatban írtad? :D)

[ Szerkesztve ]

(#15727) Kristof_94 válasza #TOTTI (#15725) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

A 16-hoz 4100 forint? :O
Az szép, én a legjobb áron is 4500-4600 körül szoktam venni ebay-en.
Kíváncsi vagyok van-e más Tescoban is akció...

(#15728) MdewC válasza mitisz (#15726) üzenetére


MdewC
nagyúr

Azt nem neked írtam, hanem mindenkinek. ;)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#15729) thebigK


thebigK
addikt

8000 ft, amibol kijon 2db 100K pack meg valami maradek?
Te atyauristen :U

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#15730) Rypejakten válasza thebigK (#15715) üzenetére


Rypejakten
addikt

+1 Pato-ra!

(#15731) #TOTTI válasza Kristof_94 (#15727) üzenetére


#TOTTI
őstag

Igen, 16.

(#15732) #16514048 válasza thebigK (#15729) üzenetére


#16514048
törölt tag

Semmi közöm hozzá, hogy ki mit vesz a saját pénzéből, de soha az életbe nem fogom megérteni, hogy miért költi el valaki a játék árát mégegyszer a nagy semmire. :DDD

Szeretnék én is arra a szintre jutni, hogy lelkiismeret furdalás nélkül adhassak ki 8000 Ft-okat 10k coin-t érő játékosokért. Én leírtam a kereskedési stratégiám, az lenne fair, ha ti meg adnátok cserébe pár pénzügyi tippet. :DDD

(#15733) vegitossj7 válasza #16514048 (#15732) üzenetére


vegitossj7
addikt

Külföldön ennyit kap minden nap a kisiskolás gyerek, hogy érezze jól magát.

Ami itthon van, az a hihetetlen...

[ Szerkesztve ]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#15734) Kristof_94 válasza #16514048 (#15732) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Egész szépen veszik most a szerződéseket, bár még mindig van 29 a piacon. De ha már csak napi 10k-t keresnék vele, nekem az is teljesen megfelel. Ahhoz ott van még a 15-30ezer zseton naponta a DIV1-ből.

(#15735) thebigK válasza Kristof_94 (#15734) üzenetére


thebigK
addikt

15-30 naponta div1bol? Hogycsinalod? :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#15736) Sirandrish válasza #16514048 (#15732) üzenetére


Sirandrish
legenda

A kereskedési stratégiádat nem tudom hányan csinálják napi 24ben, de hogy 100ból 99 szerződést mindig az ember orra elől viszik el az nevetséges. Ha kihagyok két oldalt, valaki akkor is pont egy tized másodperccel előz meg.
Ha valaki ezzel napi 10K-t keres annak csak gratulálni tudok, de az ziher hogy nem egy órát szán rá.
Véleményem szerint sokkal stresszesebb és sokkal kevesebb hasznot termel, mint amennyi időt én "energiát" erre rá kell fordítani..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15737) #16514048 válasza vegitossj7 (#15733) üzenetére


#16514048
törölt tag

Az a helyzet, hogy szerintem ez még külföldi mércével is iszonyat durva ár, tekintve, hogy mit kapsz érte. Itthon meg 10 Ft lenne reális 2200 pontért, kb annyit ér...

Csak sikerült egyébként mások zsebében turkálnom az előbb, elnézést érte, csak ilyenkor soha nem birom megállni, hogy ne írjam ki magamból. Nálam ez a játékgépbe való pénzdobálással van egy szinten, ugyanolyan lenyúlás az egész, és ugyanolyan veszélyes, könnyű elcsábulni és gondolkodás nélkül csengetni a pénzt.

(#15734) Kristof_94: Ennek örülök. Úgy tűnik éjszaka indul be igazán, én egy órája töltöttem fel a listát és már 30-at elvittek. Ami viszont durva, hogy kiraktam vagy 20 squad fitness lapot 550-ért, de valamiért azokból egyet sem vittek el, ellentétben azokkal, amiket pár perccel korábban 650-700-ért tettem ki. :DDD

Azt egyébként én sem értem, hogy tudsz annyit keresni div1-ből. :Y Olyan sokat ad a coincsalók ellen? Mennyi meccset kell ahhoz idítani?

Na nem mint ha nagyon érintene, mert jelenleg div6-ban bohóckodok. :DDD Valahogy még mindig nem megy igazán jól a játék, pedig már elég régóta fifázok, igaz az UT-t csak idén kezdtem. Lehet kéne nekem is kontrollerre váltani már, de csak egy játék miatt nem fogok venni...

(#15736) Sirandrish: Pedig napi fél óránál többet nem foglalkozok vele, hidd el. :K
PC-n tolod egyébként te is? Mert különböző platformokon más lehet a piac, de én most rare contract lapokat viszonylag kényelmesen tudtam venni zsákszámra 250-ért, squad fitness-t meg 350-ért...

[ Szerkesztve ]

(#15738) ProgenXL válasza #16514048 (#15737) üzenetére


ProgenXL
őstag

Amióta megvettem az xbox controllert, én el sem tudnám képzelni hogy mással játsszak ezen. Olyan apró mégis fontos mozdulatokat lehet vele tenni ami eldönt egy meccset simán. Amióta az itteni játékosok rászoktattak a jobb oldali stick használatára még jobb lett a játékom. Persze nem profin játszom de sokat javultam már. :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#15739) Kristof_94 válasza #16514048 (#15737) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

A coincsalók ellen maximum 100-130 zsetont szokott adni, függetlenül attól, hogy lőtt-e öngólt vagy sem. Szóval az jelentéktelen, viszont ha valahogy sikerül összehozni 8 győzelmet, akkor van 15 ezer zsetonod. Persze ez nem 1 órás meló, viszont ha szerencséd van akár egész gyorsan is összejöhet, mondjuk nekem volt olyan, hogy 40 perc alatt 1 öngólos volt... Napi 1 DIV győzelem szerintem teljesíthető és napi 15 ezer zseton szerintem nem olyan rossz.
Természetesen ezt nem régóta csinálom, mert annak semmi értelme nem lenne, csak most TOTS idején kell a zseton. Néha nyomok pár kupameccset is, hogy normál ellenfelek ellen is játsszak! :) Illetve draftolni is szoktam a csomagok miatt, de amikor 4 "győzelemért" csak valami gagyi csomagot ad, akkor nem igen van kedvem egy újabb körre. Alapból nem értem, hogy miért nem ad minden győzelem után külön csomagokat... Vagy 4 győzelemért legalább egy 50k csomagot.
Ha esetleg szeretnétek, részletesebben leírom a dolgot, hogy milyen ellenfeleket kell keresni, stb.

Te amúgy mennyi keresel naponta a kereskedéssel?

[ Szerkesztve ]

(#15740) dracox válasza Sirandrish (#15736) üzenetére


dracox
addikt

Vegyél chem lapokat és próbálj meg azzal kereskedni. Finisher. Deadeye. Anchor. Hawk. Ezekkel is lehet szakítani.

[ Szerkesztve ]

(#15741) MdewC válasza Kristof_94 (#15739) üzenetére


MdewC
nagyúr

Szóval ilyen jól nyomod a div1-et, vagy ráálltál a coin csalók farmolására?

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#15742) Z'Z"


Z'Z"
őstag

(#15743) Kristof_94 válasza MdewC (#15741) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nyertem már sima ellenfelek ellen is DIV1-ben, de jelenleg az utóbbi jellemző. Inkább DIV2-es szintűnek sorolnám be magam, ami nem rossz ahhoz képest, hogy 1 hónapja még DIV 7 voltam.

(#15740) dracox: Te mennyit keresel ezzel? :)

[ Szerkesztve ]

(#15744) #TOTTI válasza #16514048 (#15732) üzenetére


#TOTTI
őstag

Konkrétan semmire nem jó, gondoltam draft belépőre jó lesz, unaloműzőnek, de nyitottam idióta pakkokat. Csak azért vettem kettőt hátha kell valakinek. De tényleg nem normális költeni rá viszont ilyen olcsó hobbim is régen volt már mint a fifa.

(#15745) #16514048 válasza Kristof_94 (#15739) üzenetére


#16514048
törölt tag

Nem olyan sokat 12-15k egy nap általában. Bár most az utóbb két óra termése ez volt (és hogy ne gondolja senki, hogy kamu a napi 80 eladott lap. :) ): 1, 2. Ez ~10k profit 2 óra alatt, nem rossz. :C Persze nem ez a jellemzô általában, de most nagyon vitték valamiért.

Tényleg megéri chem lapokkal is kereskedni, én csak azért nem szeretem azt annyira, mert sokféle van és nem tudom olyan könnyen követni az árakat.

(#15738) ProgenXL: elhiszem, hogy sokkal jobb, csak sajnálom rá a pénzt. :DDD Más játékom nincs és nem is tervezek venni, egyedül a fifa miatt meg nekem nem éri meg...

(#15746) Kristof_94 válasza #16514048 (#15745) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Már 3. alkalommal listázok újra több tucat squad fitnesst 500-550 kezdőért és 600 azonnaliért, de nem veszik őket :(

(#15747) Sirandrish válasza #16514048 (#15737) üzenetére


Sirandrish
legenda

PS4 a platform.

dracox Nézegettem, de a javából van bent 200ért rengeteg..

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15748) LendvaiFeri1 válasza Z'Z" (#15742) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Happy April fools day from Futhead.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#15749) Modolo000


Modolo000
újonc

Hali. Az ultimate team-et hogyan tudom visszaállitani ?

(#15750) mitisz válasza dracox (#15740) üzenetére


mitisz
tag

Ezeket a chem lapokat mennyiért hirdetnéd meg pc-n? Start price, bin? :)

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 16
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.