Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 16

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:34

LOGOUT.hu

FIFA 16 topikösszefoglaló HASZNOS INFORMÁCIÓK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15251) MdewC válasza Rypejakten (#15245) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nem vettem mellre, elnézést, ha ilyennek tűnt a fogalmazásom. Több dolog nincs meg (védekezés, fesesek, tiszta játékmenet, váltások, stb.) ami korábban ment, ezek együttes hatását már nem bírom el, ez miatt kiemelkedni sem tudok, mint mondjuk tavaly. Úgy érzem, hogy minden ellenem van. Ennyi sajna.

Közben még a tegnapi 350K-s bukásra rájön -80K, kb, 2. MOTM Reus ára zuhan... Rossz piaci döntés, kb mintha elpakkoztam volna.

Nem az én fifa évem.

Köszi Mindenkinek, aki írt. Vagyunk egy páran, akikkel szerencsére sikerült játszani. ;)

CitroG: sokszor nem tudatos volt a biztonságos labda tartás, hanem kényszerű, ezen változtattam amennyire tudtam, sokkal eredményesebb nem lettem. Sajnálom nagyon, hogy tesztelni mos nem tudunk. (Átküldöm a statunkat priv, ha érdekel.)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#15252) #16514048 válasza Citroware (#15249) üzenetére


#16514048
törölt tag

Max egy órát vesz el, és a játék helyett csinálom inkább ezt, mert egyrészt szinte jobban élvezem, másrészt eladtam mindenkit. Csak egy csapatom van, kicsit unalmas mindig velük játszani, meg nem is a legjobbak.

Annyi, hogy óránként rá kell nézni 1-2 percre, újralistázni, illetve új lapokat venni ha van időm. Amikor nagyon kifogy a készlet (100-as listából mondjuk marad ötven), akkor is kb. 15-20 perc újratölteni, ezt max kétszer kell csinálni egy nap.

Egyébként főleg rare Contract és Fitness kártyákkal kereskedek. Előbbit 400-450-ért veszem és 600-ért adom el, utóbbit 500-600-ért veszem és 750-ért megy. Óránként átlagosan 10-15 fogyóeszköz megy el ( de van hogy 40, máskor csak 5...), darabonként 150-250 coin haszonnal. Ha ezt a két lapot valamiért nem viszik (előfordul, hogy néha kicsit lejjeb mennek az árak hosszabb-rövidebb időre) akkor váltok non-rare fitness és contract vagy chemistry lapokra, azokon darabonként 100-150 coin profit szokott jönni.

Szóval nem egy nagy ördöngősség, nem vesz el több időt az életemből, mint neked a fórumozás. ;]

[ Szerkesztve ]

(#15253) vegitossj7 válasza _adaml21_ (#37) üzenetére


vegitossj7
addikt

Itt még nem sejtetted. :D

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#15254) MdewC válasza vegitossj7 (#15253) üzenetére


MdewC
nagyúr

Ez a hónap kommentje nálam. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#15255) Sirandrish válasza #16514048 (#15246) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha tudnám hogy mit hogy mikor és mennyiért éri meg akkor csinálnám is elhiheted...nagyon sok "tervem" lenne :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15256) _adaml21_ válasza vegitossj7 (#15253) üzenetére


_adaml21_
őstag

:DD :DDD

Elismerem :DDD

(#15257) balisz válasza thebigK (#15217) üzenetére


balisz
senior tag

Itt a két csapat: [1] és [2]
Hátha valakinek hasznos lehet a leírás: középpályásokon agresszív interception-t használok, a 3 támadónál pedig "get behind" utasítást. A vicc az hogy nagyjából ugyanúgy szerepelek mindkét csapattal. Ez lenne az álomcsapatom, csak kérdés, minek? :) Szóval halál felesleges méreg drága csapatot összeállítani, olcsóval is simán lehet DIV1-et nyerni ha viszonylag koncentrál az ember minden meccsen és nem dühből játszik (ez a legfontosabb!!!).

[ Szerkesztve ]

(#15258) LendvaiFeri1 válasza vegitossj7 (#15253) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

"Még" nem... :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#15259) vegitossj7 válasza LendvaiFeri1 (#15258) üzenetére


vegitossj7
addikt

Majd köv. évre megint csinálnak egy decensz játékot. Majd nem tetszik az embereknek, és varázsütés szerűen lebutítják.

Erről jutott eszembe.

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#15260) Z'Z"


Z'Z"
őstag

Minden évben ugyanaz a téma.
És itt most nem hendire kell gondolni. :)

FIFA16

FIFA15

FIFA14

[ Szerkesztve ]

(#15261) vegitossj7 válasza Z'Z" (#15260) üzenetére


vegitossj7
addikt

Jaj, a skizónk nagyon aktív volt anno... Látszik is milyen mentális állapotban van, ha a kommentek 80%-a tőle van. Főleg 2 neven, akár 3 :D

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#15262) thebigK válasza vegitossj7 (#15261) üzenetére


thebigK
addikt

volt az 4 is :DDD azog, shitlife, argentin27, újpestfan, ezekre tisztán emlékszem :D

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#15263) Z'Z" válasza vegitossj7 (#15261) üzenetére


Z'Z"
őstag

Elég aktívan nyomta. :D

(#15264) _adaml21_ válasza vegitossj7 (#15261) üzenetére


_adaml21_
őstag

A Jóisten mentsen meg tőle... Illetve köszönöm, hogy megmentett tőle.

Amúgy visszaolvasgattam, azt a kommentet akkoriban írtam, amikor a 15 topikban nagyon ment az EA anyázás (persze javarészt argentin the shit orc részéről), és azon húztam fel magam, hogy miért játszik vele az ember, ha "szar a játékmenet". A másik bajom meg az volt, hogy még ki se jött akkoriban a 16, még semmi konkrét téma nem volt, de már jött a trollkodás, hogy ez is ugyanolyan szar lesz, mint a többi. (amiben persze van igazság ;] de így is úgy is megvesszük évről-évre :) )

Idén ami nagyon OP szerintem az a középkezdésből meginduló speed dribbler agyatlan barmok. Ma Bacca így vert nekem egy mesternégyest, nem akartam hinni a szememnek....
Túlértékelt seria a-s fos játékosokkal legyalázott, persze őrült sprintelésbe... Callejón, Insigne, Gervinho és társai... kiborító. Na mind1.

(#15265) MdewC válasza Z'Z" (#15260) üzenetére


MdewC
nagyúr

Tavaly és tavaly előtt legalább nyertem DIV1-eket, volt értelme az egyéni taktikáknak is, rengeteget teszteltem, eredményesen. :)

Idén nem így van, sajnálom, hogy az egyik kedvenc hobbim nem szórakoztat. Fel lehet ezt róni nekem, de azt remélem nem veszi el tőlem senki, hogy mindig is jót akartam a közösségnek és minden pozitív tanácsot megosztottam bárkivel.

Szóval gratulálok a vissza keresésekhez.

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#15266) Z'Z" válasza MdewC (#15265) üzenetére


Z'Z"
őstag

Nem gondoltam, hogy ennyire érzékenyen érint Téged. Elnézést kérek
És én köszönöm munkásságodat a közösség nevében is. :R

[ Szerkesztve ]

(#15267) MdewC válasza Z'Z" (#15266) üzenetére


MdewC
nagyúr

Pár napja olyan vagyok mint egy sírós Qrva, mert nagyon sz@rul érint ez a sztori.

Mindig örömmel osztok meg hasznos dolgokat, mert abból lehet tanulni, ez is a "fifa" hobbi része... :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#15268) thebigK


thebigK
addikt

Leszakad a tököm, megint kifogtam azt a srácot, akiről reggel a regényt írtam :DDD kínkeserves, szenvedős 4-3as győzelem lett ide.

Más: a csapataimba ki az, akivel fejleszteni lehetne majd a TOTS alatt? Kereskedek rá rendesen, tegnap pl két db Ben Arfa-n fogtam 6ezer zsetont és ez csak két lap. Olyan 100-150K értékben gondoltam, esetleg ha eladom Gameiro és Ben Yedder IF lapját, az még kb 30-35K.
alfa béta

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#15269) #16514048


#16514048
törölt tag

Na, egy ajándék draft token pack. :C Kb eddig még ez ért a legtöbbet.

(#15270) Sirandrish válasza #16514048 (#15269) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én mé nem kapok ajcsiba olyantot?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15271) ProgenXL válasza Sirandrish (#15270) üzenetére


ProgenXL
őstag

Én is kaptam. :)

Gunner for life

(#15272) Sirandrish válasza ProgenXL (#15271) üzenetére


Sirandrish
legenda

Jaja, én is :B
Holnap asszonnyal eltolom :))

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15273) tigomigocika


tigomigocika
senior tag

Picit bele folyok MdewC es másik fórum társ eszme cserèbe ;]
Az idei FIFA úgy ahogy van el van kakkantva...
Nagyon random a játék
Viszont ha akar akkor tud támadni ,de ilyenkor szoktam mar a pálya 1/3nàl 25 méterre a kapujátol iszonyat letamadni...
Szokta is írni,hogy ritkán jatsza valaki ennyire agresszíven ezt a játékot
Amiben ő jobb jelenleg mint én az a türelem
Szlalomot nem használ ,sok passzt viszont igen

Viszont ami tény hogy így meddő a játéka
De nem hiába van előrébb mint én mivel higgadtabb es labda biztosabb mint bármelyikünk
Na joooooo nèha màkos is :DD
De egy biztos:kitűnő játékos társ :R

XBOX LIVE: rolandinho007

(#15274) Dorcika50 válasza #16514048 (#15269) üzenetére


Dorcika50
tag

Ezt milyen alkalomból kaptuk? :))

(#15275) #16514048 válasza Dorcika50 (#15274) üzenetére


#16514048
törölt tag

(#15276) ProgenXL válasza #16514048 (#15275) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ezek szerint nem csak ma kapunk ilyet? vagy én értem félre mert hát nem csak 1 napról beszél hanem 1 hétről.

Gunner for life

(#15277) LendvaiFeri1 válasza vegitossj7 (#15259) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Muszáj volt. :DDD

[link]

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#15278) MdewC válasza tigomigocika (#15273) üzenetére


MdewC
nagyúr

Köszi Neked is. :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#15279) Borusito


Borusito
tag

Megérte az IF Diego Alves. :DDD :C

https://www.youtube.com/c/borusitojr

(#15280) #16514048 válasza ProgenXL (#15276) üzenetére


#16514048
törölt tag

Nem, a token nincs többesszámban sem, csak a kupákra vonatkozik, hogy naponta lesznek. A mondat elején lenne a "daily", ha azt is kapnánk minden nap.

(#15281) dracox


dracox
addikt

Még szerencse hogy jött ajándékba egy draft token.. első meccs 77.percében ki is b*sz a szerver..kabaré :((

(#15282) pennywise88


pennywise88
csendes tag

Egy kérdés: használta már valaki Bale csatár verzióját CM-ben? 4-4-2-ben szeretném használni, oda eléggé beast középpályások kellenek, és a spanyol ligából keresek jó középpályásokat, elsősőrba Nzonzi helyére, ő nekem túl védekező illetve lassú is ebbe a felállásba. Van rá coin, de csatárba nem igazán akarom berakni mert a benzi-martinez kettős jól teszi a dolgát. Szóval olyan középpályást keresek aki alapvetően támadó de a védekezése sem túl rossz, statok alapján Bale megfelelőnek tünik. Itt a squad:

http://www.futhead.com/16/squads/12476233/

(#15283) Sirandrish válasza #16514048 (#15280) üzenetére


Sirandrish
legenda

ÉS ezek is ilyen speckó csapatot igénylő kupák?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15284) thebigK válasza pennywise88 (#15282) üzenetére


thebigK
addikt

Egy probat mindenkepp meger, eros, gyors, magas, a def statok oke, talalj melle egy vedekezni jol tudo partnert es talan mukodhet :)

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#15285) szupersanyi


szupersanyi
aktív tag

Elegem van ebbol a sz*r jatekbol.
Megcsinalom az ingyen draft csapatomat, orulok, hogy vegre jatszhatok a jatek legjobb jatekosaival es ez a k*rva jatek csak olyan ellenfelt ad, aki egybol kilep. 10 ilyet kaptam, ebbol 4 ongolt rugott, tehat "megnyertem" a draftot. Kaptam egy 50k-s packet (amiben persze semmi sem volt), de ez igy nekem sem jó. Lehet, hogy megnyertem a draftot ezek a szerencsetlenek miatt, de nem tudtam rendes meccset jatszani es nem erdemeltem igy meg...

(#15286) Assimilator válasza szupersanyi (#15285) üzenetére


Assimilator
őstag

Nyugi. Lesz ennel meg nagyobb problemad is az eletben. ;]

(#15287) MdewC válasza szupersanyi (#15285) üzenetére


MdewC
nagyúr

Le a kalappal a mentalitásért. ;)
Tegnap egyébként rengeteg embert ki is vágott a szerver játék közben.

THEBIGK: +1 Sztem az egyik legjobb CM CAM CF ST a játékban a pali. Draftban én is CM-be tettem be. Anno CDM-be is betettem volna, merr még ennél is jobban védekezett. :)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#15288) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Van olyan oldal ahol a csapatok mezeit lehet megnézni?
Szeretnék valami fasza sötét mezt, de sajna a játékban nincs rá mód hogy megnézzem....tudtommal :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15289) LendvaiFeri1 válasza Sirandrish (#15288) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

maybe.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#15290) Sirandrish válasza LendvaiFeri1 (#15289) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem-rossz nem rossz, csak sajna a mez hátulját és a gatyát itt sem látom.
Viszont kiindulásnak tökéletes..legfeljebb veszek párat.

Köszönöm szépen :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15291) Sanyicucu


Sanyicucu
aktív tag

Szerintetek Sturridge vagy Lukaku jobb csatárnak a 4-2-3-1 (2) felálláshoz?

(#15292) Assimilator válasza Sanyicucu (#15291) üzenetére


Assimilator
őstag

Szerintem Sturridge.

(#15293) _adaml21_ válasza LendvaiFeri1 (#15277) üzenetére


_adaml21_
őstag

Ezt érteni kéne másnak is, vagy ez ilyen privát poén, vagy én vagyok síkhülye? :U

(#15294) vegitossj7 válasza _adaml21_ (#15293) üzenetére


vegitossj7
addikt

Annyira igénytelen, ganéj szar fos poén, hogy azt spammelve már csak nevet rajta. Ez most a menő itthon, én paródiának használom. De szerintem benne van a Harlem Shake-es nem vicces kategóriában.

[link]

Tévedni emberi dolog, de néha velem is megesik.

(#15295) Kristof_94 válasza szupersanyi (#15285) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én a helyedben örültem volna annak az 50k csomagnak, kinyitni a TOTS előtt pedig nagy hülyeség volt.

(#15296) evibly


evibly
senior tag

Volt időközben egy FUT update. Emenike is back és Huszti is kapott lapot, csak a Futhead elcseszte, mert nyilván a Frankfurtban tolja...

(#15297) thebigK válasza evibly (#15296) üzenetére


thebigK
addikt

Marcus Rashford lapnak orultem volna, ha bekerul :(

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#15298) Kristof_94 válasza thebigK (#15297) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Érdekes, hogy csak ennyi játékost adtak hozzá... :F

(#15299) Citroware


Citroware
addikt

Hátvédnek őt tegyétek be. :DD
Vizcarrondo

Aubameyang ellen megteszi. :))

[ Szerkesztve ]

(#15300) thebigK válasza Citroware (#15299) üzenetére


thebigK
addikt

Jajjj ha ezt a palit tavaly harminc alkalommal nem nyitottam ki, akkor egyszer sem :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 16
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.