Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 16

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:34

LOGOUT.hu

FIFA 16 topikösszefoglaló HASZNOS INFORMÁCIÓK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15601) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#15602) atti29 válasza thebigK (#15600) üzenetére


atti29
tag

Szia/Sziasztok!
Az nagyon jó ár volt érte !
Most néztem kettő db van kitéve 220 azonnalival .. a többi jóval magasabb áron .. :)
Jó lenne ha esnének még az árak ..
Benzema 90-es lapját valaki próbálta már ?!

LendvaiFeri1
Lesznek elvetemült lapok úgy látom .. :Y

[ Szerkesztve ]

(#15603) sz_abika


sz_abika
addikt

Két Courtois baki után, div 3ba vissza estem.
Ezzel a csapattal lenne a cél div 1, de nem tudom hogy mostanság nekem nem megy , vagy valami tárgyi tévedés van a csapattal.
[link] Hozzáteszem ingame 99-es chemistry van.

Kapus poszton nem vagyok megelégedve, de ha jól látom Neuerig igazán nincs is mit fejleszteni :/

Viszont talán a legnagyobb probléma a támadásoknál van. Sokszor teszem be fejre szélről és/vagy bejátszom passzokkal Higuainnak, viszont ha nem ő viszi el és kipattan 16os elé, úgyérzem egy második hullámmal sokkal több kapuralövésem lehetne. Régebbi Fifáknál lehetett állítani custom beállításokat, hogy támadásnál hova fusson pl az ember, az már nincs itt, vagy nagyon eldugták? Vagy formáció csere kéne, hogy legyen valaki a kipattanókra?

PSN: xszabikax

(#15604) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Tegnapi ellenfelem :C :W (NEM DRAFTBAN!)

A 83-as griezmann ne tévesszen meg senkit, a padon volt egy 94-es Suarez

4:1 lett, de nem volt egyszerű dolga :)

[ Szerkesztve ]

PS4

(#15605) atti29 válasza gabigyerek (#15604) üzenetére


atti29
tag

Egy vagy két ilyen csapattal találkoztam de ezek általában nem tudnak játszani ..
De a csapatuk hozza a meccset Nekik .. :)
Amúgy ,hogy lehet ilyen csapatra szert tenni .. Sok sok apróba kerül .. :D

(#15606) gabigyerek válasza atti29 (#15605) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Itt is ez volt. Egész egyszerűen annyira robotok ezek a kártyák, hogy pl Marcelo mindent leszedett, Modric gyilkos volt. Ronaldoról nem beszélve :)

PS4

(#15607) Kristof_94 válasza gabigyerek (#15604) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Azt a Dani Alves-t szívesen elfogadnám, a játékban jelenleg a TOTY lapja rendelkezik a legmagasabb ingame stattal.

(#15608) dracox


dracox
addikt

BBVA (RB) pozicioban kinek mi jott be. Nekem Danilo van, de nem tudom De Marcos vagy Dani Alves előre lépés lenne e. Carvajal nem jött be sajnos.

(#15609) atti29 válasza dracox (#15608) üzenetére


atti29
tag

Nekem Carvajal jól muzsikál Shadow chem lappal ,Danilo a cseréje szintén Shadow chem lappal !
De Marcos és Dani Alves sima lapja nem jött be ! :)
De lényegében csak,akkor fogod tudni ha kipróbálod Őket ! :)

[ Szerkesztve ]

(#15610) #16514048 válasza Kristof_94 (#15607) üzenetére


#16514048
törölt tag

Pedig többször volt már szó róla, hogy semmi értelme az total ingame stat-nak.

Egy jobbhátvédnek felesleges a 91-es dribbling meg a 80-as shooting, amikor a 66-os strength miatt lenyomja mindenki. És akkor még ott a high/low workrate is.

Arra jó, hogy meghúzza a szélen és beadja a labdát, csak pont védekezésre nem használható annyira, ami nem éppen elôny rb poszton.

(#15611) evibly válasza LendvaiFeri1 (#15601) üzenetére


evibly
senior tag

De ezek nem a hivatalos lapok, ha jól sejtem. (mert az este héttől lesz publikus).

(#15612) #16514048 válasza evibly (#15611) üzenetére


#16514048
törölt tag

Dehogynem, már ma este héttől lehet ezeket nyitni. [link]

Hétfőn a BPL csapat fog kikerülni, ha minden igaz.

[ Szerkesztve ]

(#15613) evibly válasza #16514048 (#15612) üzenetére


evibly
senior tag

Király, köszi a linket! :R

(#15614) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Kanté nem tűnik rossznak, kíváncsi leszek mennyibe fog kerülni... Bár ő lehet nem lesz olyan drága, ha esetleg a BPL csapatba is bekerül.

(#15615) atti29 válasza Kristof_94 (#15614) üzenetére


atti29
tag

Én már nagyon kíváncsi vagyok ,hogy zajlik ez az egész .. :)
Ahogy elnézem brutál értékeket kapnak a játékosok .. Gondolom az áruk is hasonló lesz .. :)
Mondjuk Engem nem érint ez a része csak annyiban ,hogy a mostaniak ára csökkenjen még jobban! :C

[ Szerkesztve ]

(#15616) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

[link]

Arra a 91-es Aubára beneveznék :D

PS4

(#15617) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Közben Futheadre már felkerültek a lapok, persze még ár és részletes statok nélkül: [link]

(#15618) Z'Z" válasza gabigyerek (#15616) üzenetére


Z'Z"
őstag

Minek, amikor a 84-es up lapja is tökéletes?
Szvsz. Kampl, vagy Gündogan többet ér középen. :K,

[ Szerkesztve ]

(#15619) donceleger8


donceleger8
őstag

Sziasztok! Ide irányítottak a kérdésemmel!
Playstation 4-el játszom.
Kompletten bemásolom ide is:

Sziasztok.
Miért nincs olyan a Fifában, hogy online bajnokság? Konkrétan olyan, hogy mondjuk egy vagy több haverral le tudnánk játszani egy komplett szezont, pl az olasz bajnokságban. Mindenki otthon, kényelmesen játszana. Az egyikünk lenne a Juventussal, a másik mondjuk a Napolival a harmadik meg a Romával stb......
Aztán szépen fordulóról fordulóra játszanánk, mintha karrier lenne. Ha olyan a helyezésünk akkor megyünk a BL-be vagy az EL-be, olasz kupa stb.....
Ezt bonyolult lenne összehozni?
Manapság az is megoldható hogy egy időben többen is szerkesszenek egy excel fájlt, akkor egy ilyen a mai korban megoldhatatlan feladat lenne? Vagy van ilyen? Fifa 15-ben nem találtam ilyet.
Pedig ez szerintem ez egy izgalmas játékmód lehetne. 2 barát vagy több egy bajnokságban játszik és meglátni ki meddig jut. Vagy ilyet ne is várjak?

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#15620) ProgenXL


ProgenXL
őstag

A Brazil keretet próbálta már valaki? mivel eladtam UT-be a játékosaim, így most Online Season-be játszok. Több csapattal is próbálkoztam már de a Brazil jön be eddig a legjobban. 5 meccsből 2 döntetlen és 3 győzelem. Ezt a 3 győzelmet úgy kell elképzelni hogy elsőnél a 45. percben, másodiknál a 80. percben, harmadiknál 1-4es előnyben a 69. percben (lásd a képen) adta fel az ellenfél. Nem tudom miért de nagyon megy velük a játék, Minden játékos akkor és ott van ahol kell. Esélyes hogy összerakom UT-ben is.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#15621) balisz válasza ProgenXL (#15620) üzenetére


balisz
senior tag

DIV1-ben gyakran találkozok brazil cspatokkal, szóval abszólút életképes koncepció. Mondjuk striker Hulk-ot szerintem még elbírná a csapatod, igazi állat. ;)
De arra számíts hogy ugyanaz az UT csapat nem pont olyan mint a sima season-ben.

[ Szerkesztve ]

(#15622) ProgenXL válasza balisz (#15621) üzenetére


ProgenXL
őstag

Igen pont ettől tartok én is hogy ott azért keményebb ellenfelek vannak.
6. meccset se tudtam végig játszani. Szintén Brazil kerettel jött. Jól játszott
de 3-3nál feladta és kilépett így elkönyvelte 3-0 győzelemnek nekem. Hát meggondolom még de esélyes hogy összerakom. :) Hulk itt RM-ként játszik bár tudom hogy UT-be van csatár is belőle.
De most akkor berakom őt is.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#15623) turul79 válasza ProgenXL (#15620) üzenetére


turul79
tag

én velük nyomom 6.-od osztályból másod osztályba repítettek! Jonas Fekete 86 -os lapja van örület a pali minden meccsen 2-3 gól

(#15624) Z'Z" válasza ProgenXL (#15620) üzenetére


Z'Z"
őstag

Nekem ez volt a csapatom.
Most Bundesliga és Ligue 1-es kerettel szórakozok. :)

[ Szerkesztve ]

(#15625) thebigK


thebigK
addikt

Van brazil keretem, nagyon csipem oket :K
Ees veegre elvittek Balet, 215K-ert, ez tobb mint 20ezres profit :)

[ Szerkesztve ]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#15626) turul79 válasza ProgenXL (#15620) üzenetére


turul79
tag

Itt a csapat rohadt jó és hatékonysághoz képest ts value :)
[link]

(#15627) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Köszi szépen mindenkinek a megerősítést ezzel kapcsolatban. :R Így már biztos hogy összerakom. :)

Gunner for life

(#15628) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Utolsó 5 meccsem a két 1-1es döntetlen mellett. Ez a Brazil keret jó cél lenne hogy egy kicsit többet játsszak. :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#15629) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

[link]

200k fifa pont ! :D

(#15630) atti29 válasza Kristof_94 (#15629) üzenetére


atti29
tag

Ennek mi értelme ? :F

(#15631) #16514048 válasza atti29 (#15630) üzenetére


#16514048
törölt tag

Az, hogy sz.rrá keresik magát rajta. :DDD

Meg így legalább az is lát pack nyitást, akinek nincs rá pénze, vagy nem elég hülye ahhoz, hogy a nehezen megkeresett coin-jait verje el.

[ Szerkesztve ]

(#15632) thebigK válasza #16514048 (#15631) üzenetére


thebigK
addikt

TOTS Ilicic egesz jol nez ki, f@sza CAM lenne belole, szinte SerieA csapatert kialt.

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#15633) atti29 válasza #16514048 (#15631) üzenetére


atti29
tag

Ezeket értem ! Csak egy baromság ez így ..
Vannak ezek a csókák nyitják ész nélkül a packokat és mindenki happy ! :)
Na mindegy .. A lényeg ,hogy hirtelen sz@rásig lett a "bolt" játékosokkal .. :)
Nagyon sok szép lap van és még milyen sok lesz ..

(#15634) Borusito válasza Kristof_94 (#15629) üzenetére


Borusito
tag

Hogy örül, ~100k point és őt kapta. Teljesen megérte.

https://www.youtube.com/c/borusitojr

(#15635) #16514048 válasza Borusito (#15634) üzenetére


#16514048
törölt tag

Pedig hidd el, hogy megérte neki. :K Nem örül egyébként, csak színészkedik, örülni majd akkor fog, ha utána ránéz a bankszámlájára. De nem sajnálom tőlük, csak azt hogy nem nekem jutott eszembe ezt csinálni.

Tegnap egyébként megvettem Ibrát, mert többen azt mondtátok, hogy valószínűleg a minimumot már elérték az árak.
Ehhez képest már most 10k-val olcsóbb. :DDD Még szerencse, hogy a többieket nem vettem még meg, többet nem hallgatok rátok. ;]

(#15636) atti29


atti29
tag

Szerintetek meddig zuhannak az árak ??
Például Neymar (lw,90),Bale (rw) ..
Filózok egy hybrid csapaton spanyol meg mondjuk középpályára egy Vidal, Pogba mennyire életszerű bár ez az új Busqets lap nagyon jól néz ki de az már sok lenne .. Jelenleg 500 k a keret de "üzletelek" bőszen ! :)
Jah formáció 4-3-3(3) meg 4-3-3(4) ...

(#15637) thebigK válasza atti29 (#15636) üzenetére


thebigK
addikt

Neymarnal sztem 140-150K lesz a plafon, Bale licitben foghato lesz 100 alatt, 500K-bol mar lehet vitezkedni. Nagyon maradni akartam a sima csapatoknal, nuku TOTS, de vannak/lesznek olyan best buy kartyak, mint most Ilicic, Sosa, Promes, akiket muszaj lesz kiprobalni.

[ Szerkesztve ]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#15638) atti29 válasza thebigK (#15637) üzenetére


atti29
tag

Neymar nem akar 140 alá menni ,Bale már van 100 körül de várok még .. Meg kíváncsi vagyok milyen lapok jönnek ki ebből a TOTS féléből,mert tényleg vannak nagyon jók jó áron !!
De nagyon nagyon esnek az árak .. :D
Csak így tovább !!! :C

(#15639) Stylerr válasza thebigK (#15637) üzenetére


Stylerr
addikt

Én Gimenezre pályázok. Remélem 30k körül kapható lesz.

(#15640) atti29 válasza Stylerr (#15639) üzenetére


atti29
tag

Vele Én is szemezek ,Godinnal nem lennének rosszak ! :)

(#15641) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Én Kanté-t néztem ki a csapatomba. Megérné vajon? Ha benne lesz a BPL csapatban, még olcsóbb lesz.
Ami gyengébb stat (Futhead alapján): kapáslövés, tizik, emberfogás, csavarás, szabadrúgás, fejelés. Ezek nem tűnnek vészesnek :)

[ Szerkesztve ]

(#15642) Citroware válasza Kristof_94 (#15641) üzenetére


Citroware
addikt

BPL-ben minden játékos túlárazott, én nem számítanék rá annyira.

(#15643) Kristof_94 válasza Citroware (#15642) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ez igaz, de pl. az olasz bajnokságot nem csipázom és nevetségesen OP játékosok vannak, utálok is ellenük játszani. Viszont egy spanyol csapatot szívesen építenék, de arra rámenne mindenem, mert Neymar-t és Bale-t szeretném a szélekre. Tudom, hogy drágák és vannak mások is olyan jók, de attól függetlenül tetszene a dolog. De szerintem a vége az lesz, hogy maradok ennél a BPL csapatnál :)

[ Szerkesztve ]

(#15644) Citroware


Citroware
addikt

Egy nem túl drága és nem túl rossz csapat: [link]
:))

(#15645) thebigK válasza Citroware (#15644) üzenetére


thebigK
addikt

A vesembe latsz, hasonlo szepsegen torom a fejem :K

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#15646) Kristof_94 válasza Citroware (#15644) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Amúgy jó ez az MC TOTS, sok 20 ezer alatti lap van, szóval bárki vehet egyet, aki vágyik rá.
Pl. ez a McCormack csak szerintem nagyon jó ahhoz képest, hogy milyen olcsó? Bár Diego Costa-t nem biztos, hogy lecserélném rá.

[ Szerkesztve ]

(#15647) Citroware válasza Kristof_94 (#15646) üzenetére


Citroware
addikt

Jó játékos, de se csatárnak nem igazán jó a sebessége miatt, se CAM-nek a passzolása miatt. Sima Tevez jobb.

LOL most nézem, hogy végre van egy igazán jó CAM a Serie A-ban. Az eddig hiányposzt volt a bestbuyok terén. Ilicic

[ Szerkesztve ]

(#15648) Kristof_94 válasza Citroware (#15647) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Diego Costa sem olyan gyors, Tevez meg túl OP szerintem :D

(#15649) Citroware válasza Kristof_94 (#15648) üzenetére


Citroware
addikt

És az miért baj, ha túl jó? Az a jó, ha jó. Vagy mazochista tetszik lenni? Akkor tegye be Discardondot. :DDD

(#15650) Kristof_94 válasza Citroware (#15649) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Nem baj, csak BPL csapatban nincs rá szükségem. :)
Ezt a szegény Vizcarrondo-t jövőre vajon hová fokozzák még le? :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 16
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.