Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 16

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:34

LOGOUT.hu

FIFA 16 topikösszefoglaló HASZNOS INFORMÁCIÓK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) LendvaiFeri1 válasza MdewC (#17000) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Most pozitívan csalódtam. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#17002) szpal17 válasza Rypejakten (#16998) üzenetére


szpal17
őstag

Nyugi én is nekiugrottam kb 10-szer, de nekem folyamatosan elcsalja a gép. De komolyan. Folyamatosan eladják a labdákat a játékosaim. Az ellenfél kapusa megint superman...én feladtam az előbb.

(#17003) Kristof_94 válasza szpal17 (#17002) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én is nekifutottam a múltkorinak vagy 3x, ennek csak egyszer, de elég is volt. Nem ér annyit a nyeremény...
Ma az egyik haverommal ráálltunk a CO-OP módra és nagy meccseket nyomtunk, szóval mostantól lehet átpártolok arra.

(#17004) MdewC válasza LendvaiFeri1 (#17001) üzenetére


MdewC
nagyúr

Sok rejtett "józenébe" lehet beleakadni. :DDD

Mára ennyi, bár pár napja alig tolom a játékot.

Aztán irány pár napra Belgium, jók legyetek Srácok!

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#17005) thebigK válasza MdewC (#17004) üzenetére


thebigK
addikt

10 pont a muzsikáért :K :R
jó utat ;)

[ Szerkesztve ]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#17006) MdewC válasza thebigK (#17005) üzenetére


MdewC
nagyúr

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#17007) Rypejakten válasza MdewC (#17000) üzenetére


Rypejakten
addikt

az biza, de köszi a bátorítást, úgy döntöttem, most egy időre hanyagolom az UT-t, és inkább tanulok, annak legalább van haszna.. :U

jó utat!

(#17008) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Szép estét!

Nekem jelenleg ez a két legfőbb csapatom: [link] és [link]

Melyiket lenne érdemes megtartani, fejleszteni? Vagy esetleg tartsam meg mind a kettőt?
Ha eladnám a BBVA kék lapokat, akkor az 250 ezer zseton lenne, a jelenlegivel együtt kb. 400 ezer.
Ha a BPL játékosokat adnám el, akkor pedig lenne összesen 430 ezer körüli zsetonom.

Amire gondoltam, hogy a BPL csapatba TOTS Mahrez kellene, esetleg valaki Ramires helyére, talán Kanté, Dembélé. A BBVA-ba pedig Neymar, Bale, Iniesta, James.

(#17009) MdewC válasza Rypejakten (#17007) üzenetére


MdewC
nagyúr

Az tuti. :)

(#17008) Kristof_94: Szvsz tökre okés a második keret, nem csak a "felkapott" játékosokkal van tele.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#17010) dracox válasza szpal17 (#17002) üzenetére


dracox
addikt

Én is a döntőig eljutok vagy 3. próbálkozásra aztán az utolsó meccsre felkészülve nyugodtan nekiülök, erre már az első percekben egyből észrevehető, hogy itt nemcsak a játékos ellen kell játszania az embernek hanem a rendszer ellen is..Passz megint rövid vagy ellenfélhez megy mind1 csak ne az én játékosom kapja.. Az első két próbálkozásnál amikor az elődöntőben estem ki ott simán jobb volt az ellenfél nem tapasztaltam semmi hátráltató tényezőt ott a passzok is normálisak voltak. :)

(#17011) gabigyerek válasza ProgenXL (#16994) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Na kb 10 meccsen sikerült letesztelnem TOTS Vardy-t ebben a csapatban és 5 gólt termelt. Nem rossz arány, de valami sántít nekem ebben a fickóban. Van hogy a semmiből nagyon durva tempóban meg tud érkezni de akkor volt csak hatékony amikor kiugrattam és futni kellett meg bepasszolni a kapuba. A csapatjátékban nem tudtam jól alkalmazni, ezért ma fel is raktam a piacra és jön helyette SIF 91-es Aguero.

Ettől függetlenül csereként alkalmaznám szívesen. (Majd ha lemegy 50K-ig az ára :DD )

PS4

(#17012) ProgenXL válasza gabigyerek (#17011) üzenetére


ProgenXL
őstag

csapatjátékban itt se nagyon veszi ki a részét. Általában vele van a legkevesebb passzom. De én inkább a kapu előtt számítok rá :D. Agueroba az tetszett hogy lehetetlen helyzetből is kapura tudja tenni. Nagyon félre lökni se tudják. :) Benne sem fogsz csalódni szerintem. Viszont talán nem annyira mozgékony. De majd kitapasztalod. :)

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#17013) gabigyerek válasza ProgenXL (#17012) üzenetére


gabigyerek
senior tag

A 88-as lapja is meggyőző, de az az igazság, hogy Tevez elnyomja az összes csatárpárját :D

(és sajnos 2 csatárral kell játszanom, mert a középpályám csak átjáróházként van használatban és elől 2 embernek kell kialakítani a gólhelyzeteket és gólokat, ezt igazolja az is, hogy a 10 meccsen rúgott 27 gólból 19-et Tevezzel sikerült összehozni. :) )

PS4

(#17014) ProgenXL válasza gabigyerek (#17013) üzenetére


ProgenXL
őstag

TOTS Kante meg TOTS Dele Alli nekem szépen takarit középpályán. A védelmem ami gyenge egyenlőre.

Gunner for life

(#17015) Stylerr


Stylerr
addikt

Valbuena, szögletből fejesgól Pepe és Godin között.. :D

(#17016) gabigyerek válasza Stylerr (#17015) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Vardyval fejeltem gólt, Zouma és Kompany között érkezve.

Néha a játék csinál érdekes dolgokat :)

Mondjuk eszembe jut régi szép időkből mikor Roberto Carlos elfejelte Jaap Stam elől a labdát egy szögletnél és a visszajátszást nézve Carlos magasabbra ugrott úgy, hogy Stamnak a combja közepénél volt a Carlos lábfeje :)
kb 40-50 centi volt a különbség közöttük magasságban :)

[ Szerkesztve ]

PS4

(#17017) LendvaiFeri1 válasza Stylerr (#17015) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Fullreality... :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#17018) marcess válasza LendvaiFeri1 (#17017) üzenetére


marcess
senior tag

Inkább Futreality :D

(#17019) mitisz


mitisz
tag

Végre összeraktam a TOTS Tevez és a TOTS Griezmann csatárpárost, mögöttük TOTS Marchisioval a középpályán. Azt hiszem ez jó szórakozás lesz. :D Hihetetlen, hogy ezt a csatárpárost 480k alatt ki lehet hozni PC-n (Tevez 207k, Griezmann 274k). :D
Szerk.: Az első két gólom amúgy TOTS Tevezzel.
Elég jól lehet kenni vele ezeket a külsős bombákat. :))
Szerk2.: Melyik videófelvevő progit ajánlanátok amúgy, hogy ne telóval kelljen rögzítenem? :D

[ Szerkesztve ]

(#17020) ProgenXL válasza mitisz (#17019) üzenetére


ProgenXL
őstag

Ha van elég tárhelyed akkor talán Fraps. Csak legyen egy jó renderelő programod.

Gunner for life

(#17021) Rypejakten válasza mitisz (#17019) üzenetére


Rypejakten
addikt

Mirillis Action vagy OBS. esetleg Fraps, csak az nagyon hardverigényes.

(#17022) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

BBVA TOTS árak vajon csökkenni fognak? Szóval ha eladom most Godint és a másik hármat, később vissza tudom őket venni alacsonyabb áron?

(#17023) ProgenXL válasza Kristof_94 (#17022) üzenetére


ProgenXL
őstag

A BPL árak folyamatosan csökkennek még most is. Szóval esélyes hogy az is.

Gunner for life

(#17024) Lori82


Lori82
senior tag

Sziasztok,nem tudjátok véletlenül,a következő TOTS kupa az Serie A(olasz) lesz?

(#17025) mitisz válasza Lori82 (#17024) üzenetére


mitisz
tag

Holnap (szerk.: ma :D) Serie A és Ligue 1 TOTS lesz szinte biztosan egyszerre, úgyhogy igen, mind a kettőhöz lesz kupa, szinte biztosan. :)
Ez a TOTS Tevez - TOTS Griezmann csatárpáros valami elképesztő TOTS Marchisioval megtámogatva. Ők hárman viszik az egész csapat támadásait, egymás között játszva olyan összjátékot és gólokat lehet velük nyomni, hogy komolyan nem élveztem még ennyire az idei Fifa-t mint most ezzel a csapattal. :D Holnap töltök fel gólokat. :D

[ Szerkesztve ]

(#17026) gabigyerek válasza mitisz (#17025) üzenetére


gabigyerek
senior tag

TOTS Tevezt jobb oldalra kell rakni ST-be, és onnan mindig a hosszúra célozni, lövést 3/4 ig feltolva :)

Az a helyzet, hogy első 15-20 meccsen nekem is ment mint a gép, viszont tegnap betettem mellé SIF 91 Aguero-t és helyzete is csak elvétve volt...lehet megsértődött :D

PS4

(#17028) ProgenXL


ProgenXL
őstag

TOTS Vardy multkor 149k-ért vettem azonnaliba, most 165k a legalja. TOTS Mahrez is 219k most. A hét elején 200alá is beesett. Úgytűnik kicsit megállt az árcsökkenés. Na majd ma. :D

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#17030) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Sziasztok!

Szerintetek megéri megvenni Chiellini IF lapját? Nem sok esély van rá, hogy TOTS lapot kap, így elvileg az IF értéke nőne valamennyit. Befektetésnek szánom...

(#17031) mitisz válasza Kristof_94 (#17030) üzenetére


mitisz
tag

Kicsit elkéstél már vele. És egyébként sose lehet tudni, az EA kinek ad TOTS lapot, gyakran nincs összefüggésben a tényleges teljesítménnyel (lásd TOTS Tevez :D ). Szerintem hagyd, túl drága, túl kockázatos. :) Akkor már inkább IF Nainggolan-ba kellett volna befektetned, de szerintem azzal is késő van már így a TOTS napján.

(#17032) Kristof_94 válasza mitisz (#17031) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Ő most 89-90 ezer, nem tudom előtte mennyi volt.

(#17033) mitisz válasza Kristof_94 (#17032) üzenetére


mitisz
tag

Láttam 70k-ért is (PC) :)

(#17034) szupersanyi


szupersanyi
aktív tag

Na végre bejelentették Mourinhot. A következő Zlatan. Jövőre újra bajnokesélyesek leszünk szerintem. :) És Wenger nem sokáig örülhetett, hogy megszabadult Mou-tól. :DDD

(#17035) Rypejakten válasza szupersanyi (#17034) üzenetére


Rypejakten
addikt

Mourinho, Zlatan.. hol van már a Ferguson-féle MU emléke.. :(

ezennel vége is Lingard, Fosu-Mensah, és a többi, még fel nem hozott ifi karrierének.
talán Rashford és Martial megússza a Mourinho-uralmat.

(#17036) gabigyerek válasza Rypejakten (#17035) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Zlatan nem tudom mennyire fog beleilleni BPL-be. Azért ott néha amikor a "kis" csapatok elkezdenek darálni Zlatan hamar ki fog dőlni.

Félre értés ne essék, az egyik kedvencem (ha nem a kedvenc), de sztem a BPL neki már túl gyors lesz és túl darálós. Nagyon technikás játékos és nagy erős fizikumú agilis játékos, aki jól lát a pályán, de ő csak akkor tud jól funkcionálni ha körülötte a csapat is rendben van és szinte mindenki rá játszik :D

Murinnyo meg sztem lejárt lemez, bár abból kiindulva hogy diego costából csinált mindig egy ügyeletes rosszfiút a pályán és kiboríttatta az ellenfél védőit vele, talán Zlatannal is ez a célja. ha tényleg ezt tervezi majd vele is akkor a legjobbat választja mivel Zlatan 2x akkora bajkeverő mint Costa volt.

PS4

(#17037) LendvaiFeri1 válasza szupersanyi (#17034) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Talán az EL meglesz 1xx millió £ elszórása után. :D

[ Szerkesztve ]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#17038) Stylerr válasza gabigyerek (#17036) üzenetére


Stylerr
addikt

Zlatan egyáltalán nem csak befejezőt tud játszani. Anno játszott ő árnyékéket is elég hatékonyan, bár nyilván itt is ő lesz a befejező ember, mert az egoja nem engedi meg neki, hogy ne ő legyen a sztár. :)

(#17039) szupersanyi válasza Rypejakten (#17035) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Mourinho tényleg nem illik a csapathoz, de most csak az a fontos, hogy valaki visszahozza a sikereket. Amúgy is mi, United szurkolók Ferguson-hoz szoktunk és ilyen nem lesz még egyszer sehol sem. Már megint Wengerezek, de ő a másik és szerintem az utolsó ilyen edző, csak ő közel sem olyan jó és sikeres, mint Sir Alex volt.

Zlatan pedig szerintem 2 évre nagyon jó lesz, addig fejlődik Rashford. Minden csapatba kell egy óriási bunkó (azt nem szeretem, ha túl sok van belőlük, mint pl. a Chelseanél, Realnál vagy a Barcanál), de Fellaini most elmegy valószínűleg, ezért kell a helyére valaki más. Emellett Ibra még focizni is tud. :D

A fiatalokról sokan írják ezt, de ha utánanéztek rendesen, akkor ez sem ilyen egyértelmű. Eddig melyik klubjában várták el Mou-tól, hogy beépítse az ifiket? Porto-ra én már nem emlékszem, Chelsea-nél Abramovic teljesen lesz*rja a fiatalok beépítését (pedig a CFC-nek nagyon erős az akadémiája), a Realnál tudjuk, hogy csak az a cél, hogy megelőzzék a Barcat (eddig csak Mourinho volt képes beelőzni Pep-et) és a fiatalokkal gusztustalanul bánnak szerintem, az Internél szintén csak a siker volt a fontos. DE a United filozófiája az, hogy a saját nevelésű/ angol játékosok alkotják a csapat gerincét. Mourinhonak Ferguson kb. a példaképe, ezért is hiszem azt, hogy a nagy tehetségeket itt használni fogja. Persze nem fogja úgy bedobálni az ifiket, mint LVG, de az a másik véglet. Rashford biztos játszani fog, Fosu-Mensah pont olyan romboló középpályás, amilyet Mou szeret, Lingard és a többiek meg gondolom kapnak lehetőséget kupákban. Ha nem használná a fiatalokat, akkor a szurkolók (köztük én is) gyorsan megutálnák őt. És ezt Mourinho nem akarhatja.

(#17040) Citroware


Citroware
addikt

Szerintem hamarosan következik minden idők legjobb TOTS csapata. :DD

(#17041) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Nem tetszett a szervernek hogy vettem 140 rare gold szerződét. :C

Gunner for life

(#17042) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

Igen szarul ment ma a játék, de ez a TOTS Aubameyang már-már legális cheatnek érződött. Semmit se tudtam csinálni ellene. Talán majd máskor, ha jobban megy a játék, de durva lap az biztos. Elgondolkoztam a megvételén, de inkább a Serie A TOTS-ba ölöm a coinjaimat.

Progen ne is említsd a rare gold szerződéseket. Az elmúlt egy hónapban azokkal keltem és feküdtem. Kb. 1 milla coint kereskedtem velük össze.:D

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#17043) Kristof_94 válasza ProgenXL (#17041) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Mennyiért sikerült elhozni őket?

(#17044) ProgenXL válasza Kristof_94 (#17043) üzenetére


ProgenXL
őstag

200/250 azonnali. tekerj el 1óra hosszáig ott mindig van. Csak néha sietni kell mert hamar veszik. :)

Gunner for life

(#17045) Nazara


Nazara
őstag

Na mizu skacok, pörög az ipar? :D

Rudimentary creatures of blood and flesh, you touch my mind, fumbling in ignorance, incapable of understanding.

(#17046) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

EA sport oldalra még nem, de máshova kikerültek már a Ligue1 és a SERIA A TOTS-ok.

NA EZ A ZLATAN LAP MÁR MEGÉRNE EGY MISÉT :)

[ Szerkesztve ]

PS4

(#17047) drachoHUN


drachoHUN
senior tag

OMG! De nehéz lesz választani...

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#17048) Citroware


Citroware
addikt

Se Candreva, se Cuadrado, se Florenzi (és még így is a legjobb TOTS). El van cseszve a Serie A jobb oldala. De hibridnek jó lesz a közép és a bal oldal.

(#17049) drachoHUN válasza Citroware (#17048) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Florenzi meglepő, hogy kimaradt, de Candreva és Cuadrado nem.
Ja és még ott van a Tournament, már ha lesz a Serie A-hoz. Lehet oda dobják be Florenzit.

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#17050) Sirandrish válasza ProgenXL (#17044) üzenetére


Sirandrish
legenda

Kafa..én mire eltekerek 5 percig, már rég hibával visszadob az oldal..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 16
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.