Hirdetés

2024. június 10., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 16

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:34

LOGOUT.hu

FIFA 16 topikösszefoglaló HASZNOS INFORMÁCIÓK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15851) Stylerr válasza szupersanyi (#15850) üzenetére


Stylerr
addikt

Nekem mindig az a fontos, hogy a Bayern essen ki. :)

(#15852) Kristof_94 válasza szupersanyi (#15850) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Én személy szerint a Bayern-nek szorítok, de lehet csak azért mert a Barca a 2. kedvenc csapatom és az Atleti kiejtette őket. :D

(#15851) Stylerr: Mi baj a bajorokkal? Szerintem jó kis csapat. Vagy tán csak nem pusztazebra vagy? :D

[ Szerkesztve ]

(#15853) LendvaiFeri1 válasza Stylerr (#15851) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Nyerni fog az Athletico, ahogy a döntőben is. Sajnos.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#15854) Stylerr válasza Kristof_94 (#15852) üzenetére


Stylerr
addikt

Nem-nem, én Barcás vagyok már vagy 13 éve.

(#15855) Rypejakten válasza atti29 (#15848) üzenetére


Rypejakten
addikt

inkább az adblockot próbáld ki. :)) hasznos jószág.

* * *

LendvaiFeri: Atletico, h nélkül.
és szerintem már most kiejti őket a Bayern, akiket amúgy nem kedvelek, de Simeone antifocijától hányingerem van már.

(#15856) Kristof_94 válasza Rypejakten (#15855) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Azért az a 60-16-os gólarány elmond valamit. Bunkerfoci.

(#15857) mitisz


mitisz
tag

Nem vártam még további price dropra, leütöttem 295k-ért TOTS Marchisio-t! :D Nagyon örülök! :)

(#15858) Citroware válasza mitisz (#15857) üzenetére


Citroware
addikt

Nagyon jó vétel volt. ;)

(#15859) LendvaiFeri1 válasza Rypejakten (#15855) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Jól csinálja, amit csinál. Ha ez kell a győzelemhez, akkor ez van. Ez is egyfajta játékstílus. Nehezebb így játszani, mint 70%-ban birtokolni a labdát ~90 percig.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#15860) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Alves vagy IF Maicon?

Brazil csapatot tervezem.

Gunner for life

(#15861) Sz7Cs válasza ProgenXL (#15860) üzenetére


Sz7Cs
aktív tag

Danilo ;)

(#15862) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Ezt a kezdőt már megtudnám venni.

IF Willian később jöhet. De még rakosgatom egy ideig. Aztán meglátjuk mi sül ki belőle. Addig is tradelés.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

(#15863) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Hányinger ez az Atletico...

(#15864) Rypejakten válasza ProgenXL (#15862) üzenetére


Rypejakten
addikt

semmiképp se költenék IF Luisra, Hulkkal meg megutálod az életet, annyira darabos csatárként, Jonas sem tipikus CAM.. szerintem! :R

meccs: respect Torresnek, hogy szándékosan Neuerbe lőtte a kamutizit!

;]

csak ne Real-Atleti döntő legyen, szóval hajrá City.

[ Szerkesztve ]

(#15865) LendvaiFeri1 válasza Kristof_94 (#15863) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

A lényeg ugyanaz... :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#15866) mitisz válasza Citroware (#15858) üzenetére


mitisz
tag

Azt hiszem, hogy igen. :D Gondoltam, hogy a statjai alapján kiváló lesz, de ez a lap valami elképesztő, minden előzetes várakozásom felülmúlta, attól függetlenül hogy a ráköltött 295k-m miatt nyilván elfogult vagyok. :D Eddig 2 meccset játszottam vele CM pozicíóban, 4 gólt lőtt, mind a 4 olyan elképesztő lehetetlen lövés volt amit sima laptól szökőévente látni, ez a TOTS Marchisio lap meg csak úgy lazán egymás után verte ezeket az elképesztő távoli bombákat, jobbal, ballal, erőből, finesse shottal, mindennel. :D Mindkét meccsen 9.5-ös ratinget kapott. A védekezésben és a támadásban is egyaránt ilyen kiemelkedően bomba lap nincs szerintem a játékban egyelőre, 7-8 sikeres szerelést mutatott be meccsenként kb. hibázás nélkül. A 98 stamina és a High/High workrate miatt egész meccsen rohangált mint a mérgezett egér fel-le a pályán, elképesztő, mindenhol ott volt. :D A passzai fantasztikusak, olyan félpályás keresztlabdákat lehet vele adni, amiket eddig csak SIF Özil-től láttam a játékban. Továbbá ami még meglepő, az a Dribble (90-nél jobbnak érződik sokkal), hihetetlen sima vele a labdavazetés, és az Agility, Balance és Strength hármas kombó miatt lehetetlen tőle elvenni a labdát, nem egyszer végigvezettem vele a pályán a lasztit anélkül, hogy bárki leszerelte vagy ellökte volna. Meccsenként kb. 30 (!!!) sikeres labdavezetést mutatott be. Elképesztő lap, messze a legkiemelkedőbb amit eddig valaha próbáltam, szó szerint nincs olyan eleme a játéknak, amelyben nem fantasztikusan jó. 300k alatt zseniális vétel, mindenkinek ajánlom!

(#15867) atti29 válasza Rypejakten (#15855) üzenetére


atti29
tag

Hali!
Bocs,de nem értem mire a probléma ?

(#15868) TBMC válasza TBMC (#15845) üzenetére


TBMC
addikt

szerintetek? :B
nagyon agyalok rajta :K

markbellus.hu 

(#15869) Citroware válasza TBMC (#15868) üzenetére


Citroware
addikt

Busquets borzasztó, Ibra pedig, hát nem tudom, játékstílustól függ. Van olyan, akinek egyáltalán bejön?

Ilyesmivel próbálkozhatnál: [link]

(#15870) balisz válasza Rypejakten (#15864) üzenetére


balisz
senior tag

A tizenegyesről: az egyértelmű hogy a 16-oson kívülről kezdete Martinez a becsúszást, de megrúgni már szinte a vonalon rúgta meg, nem olyan egyértelmű ez. Érdekes meccs volt az biztos.

(#15871) _adaml21_ válasza TBMC (#15868) üzenetére


_adaml21_
őstag

Nekem nem tetszik, Busquets nem oda való, Modric 6chem, Neymar nem az igazi LF-ben, Ramos High attacking workrate, Matuidi felesleges pénzköltés.

Nekem nagyjából ennyi a bajom vele. Bocsi az őszinteségért :B

(#15872) Citroware válasza _adaml21_ (#15871) üzenetére


Citroware
addikt

Matuidiből a SIF lap viszont eléggé ütős (több plusz statot kapott, mint általában az IF lapok), CDM-ben nagyon jó lehet, és nem annyira botlábú már.

(#15873) mitisz válasza Citroware (#15872) üzenetére


mitisz
tag

SIF Matuidit én is imádom, még amikor kijött beszereztem. :) Egyik legjobb CM a játékban, egyetlen pont amiben nem erős az a lövések, de még abban is jónak mondható.

(#15874) Borusito válasza ProgenXL (#15862) üzenetére


Borusito
tag

Amit én ajánlanék:

RB Danilo-> Peres/Alves
LB Luis->Marcelo

Ezzel a formációval gyakran fennragadnak a fullbackek, szóval spurizniuk kell vissza. Futásra alkalmas embert jobb oldalt még könnyen találsz, a másik oldalon nekem csak a kék Marcell segített :D

Gustavo->Fernandinho (Teixi, de ő nem biztos, hogy neked is beválik)

Gustavo CDM-be jó, CM-be nem való. Ha kopasz vagy akkor próbáld meg, ha nem akkor inkább ne, mert kihullik tőle az összes hajad. :DDD

Jonas->bárki (ott minden CAM isten lesz, mondjuk Jonas pont nem CAM :N )

Én mondjuk Taisont nyúzom, zseniálisan játszik.

Ha te is darabosnak érzed Hulkot, akkor Jonas ott tökéletes.

Nekem a TOTS César meg egyelőre minden egyes csavart labdát beenged, függetlenül, hogy távolról, közelről, magasan, alacsonyan, középre, vagy szélre érkezik a labda. :DD

https://www.youtube.com/c/borusitojr

(#15875) Kristof_94 válasza Borusito (#15874) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Van egy TOTY Marcelod?

(#15876) ProgenXL válasza Borusito (#15874) üzenetére


ProgenXL
őstag

ST Jonas akkor ez fix. Mögötte CAM Coutinho akire gondoltam főleg a távoli góljai miatt. Taison egy próbát megér.

Seasonben Gustavo és Fernandinho van CM-be és nem okoztak csalódást. Bár a gyors kontrákra tényleg figyelni kell. Fernadinho megvan free packból tehát majd tesztelek.

Free packból Van egy Diego Alves kapusnak de azért szerintem teszek egy próbát TOTS César-al is.

Marcelo van seasonben LB-be nekem. Ott bevált tehát jöhet. Valamint Alves.

Úgytűnik ez az a keret lesz amit fejben raktam össze és nem a gépen statok alapján. :)

Hulk az itt olvasottak alapján tetszett. Jonast viszont nem akartam kihagyni. Akkor így lesz egy valódi CAM is Coutinho személyében.

Alakul. :)

Gunner for life

(#15877) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Csak én nem tudok belépni a FUT-ba? Folyton visszadob egy hibaüzenettel...

(#15878) ProgenXL válasza Kristof_94 (#15877) üzenetére


ProgenXL
őstag

most halt be nekem is telefonon.

Gunner for life

(#15879) Borusito válasza Kristof_94 (#15875) üzenetére


Borusito
tag

Van, másik oldalt Danci is kék. Nem sok coin ez, főleg ha azt nézzük, hogy az egész pénz amit összeszenvedtem a csapatomra, egy fél sima Ronaldo ára..

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/c/borusitojr

(#15880) Kristof_94 válasza Borusito (#15879) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Milyen platformon játszol?

(#15881) mitisz


mitisz
tag

Egyébként ha már megvettem TOTS Marchisiot, megmutatom a jelenlegi két csapatom, amelyet rotálok fitness miatt, néha 1-2 játékost cserélek (pl. Bonaventura-El Sharaawy), de amúgy ez a két fő csapatom:
http://www.futhead.com/16/squads/12969277/
http://www.futhead.com/16/squads/12969436/

Mindkét csapat 100 team chem a játékon belül. :)
Az elsőben senki csak Tevez van 7 chem-en. A másodikban SIF Florenzi 4 chem CM-ként, mindenki más 10 chem. Mit szóltok ezekhez a csapatokhoz? :)

Kb. 10x sikerült eddig megnyerni a Div 1-et PC-n, volt közöttük azért amibe volt 1-2 coin csaló, de amúgy igyekszem kerülni őket. :)

(#15882) Borusito válasza Kristof_94 (#15880) üzenetére


Borusito
tag

PC

https://www.youtube.com/c/borusitojr

(#15883) Kristof_94 válasza Borusito (#15882) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

Miből lett ennyi zsetonod? :D

(#15884) mitisz válasza mitisz (#15881) üzenetére


mitisz
tag

Azóta játszottam még két meccset vele, hozzásegített egy újabb Division 1 win-hez, 9.5 és 9.2 rating, egy mesterhármas, majd egy gól és egy gólpassz CM-ként. :D Messze a kedvenc lapom eddig.

(#15885) drachoHUN válasza mitisz (#15881) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Ha div1-et nyersz vele, akkor ideális...:D

Magam részéről:
Annyi kiváló kp van a játékban, főleg a Serie A-ban, hogy ez a Florenzi nekem nagyon nem tetszik ott. :D
Mondjuk én jobb hátvédben használtam és nem voltam vele megelégedve. De jobb is mert, őt is el kellett nekem ahhoz adni, hogy megvegyem TOTS Marcit, aki valóban bitang jó lap...
Most nyomom a kereskedést agyba-főbe, hogy összekaparjak elég zsetont TOTS Pogbára vagy TOTS Dybalára, de nem lesz egyszerű...

Thiago Silva jó Chiellini mellett? Eszembe juttattad, hogy őt ki akartam próbálni, de mindig elfelejtem.

Forza JUVE!!!

(#15886) szupersanyi


szupersanyi
aktív tag

Nem vagyok teljesen tisztaban a piaccal. Az ea minden eladott kartya utan levon a penzbol 10%-ot? Vagy hogy van ez? Egy 600-ert eladott fitness arabol mennyit vesznek el?

(#15887) gabigyerek válasza szupersanyi (#15886) üzenetére


gabigyerek
senior tag

5% az adó. (ha jól tudom)

Tapasztaltam már én is mikor 200k ért eladtam Robbent anno, meg még pár non rare játékost plusz szerződéseket és 199 volt az egyenlegem :)

Plusz belefutottam abba hogy 600k s játékost vettem meg adtam el és örültem hogy lett egy kereskedésen 50 ezer profitom, ja...majdnem ...csak 20 max

PS4

(#15888) szupersanyi válasza gabigyerek (#15887) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

És 1000 coins alatti eladásoknál is van adó?

(#15889) Rypejakten válasza szupersanyi (#15888) üzenetére


Rypejakten
addikt

mindenhol.

(#15890) rento


rento
őstag

szerintetek megéri még ma befektetni egy TOTS Kanté vagy TOTS Dembelé-be, hogy 1-2 hét múlva profittal eladjam? 130körül megy Dembelé, 170 körül Kanté. Ha már nem lehet őket nyitni menni fog feljebb gondolom, ahogy TOTW idején nem?

(#15891) Csokipuding8


Csokipuding8
tag

Üdv Urak!

Eddig csak olvastam a topikot, külső szemlélőként követve és olykor megélve az érzelmeket, valamint felhasználva a tanácsokat. Ma rászántam magam hogy papíron is bekapcsolódjak a körforgásba. Egyenlőre a piacolással kapcsolatban.
TOTS kezdetére én is eladtam az értékeimet, és ugyan minimális idő-ráfordítással, de igyekeztem felturbózni azt a nem túl sok coinomat. Lényeg: beszereztem egy pár - számomra - értékesebb játékost, például egy komplett Cityt összeraktam kezdőnek. Na most ez nálam inkább csak azért történt, mert nyilván én is ki szeretnék próbálni komolyabb emberkéket mint mindenki, így viszonylag jó árakon szaggattam le a csapat tagjait a piacról. Kérdés: egy Tourénak, Agueronak, Kompanynak stb, fog visszamenni az ára olyan drasztikusan hogy megvárjam, vagy ez a TOTS őrület már nem fogja engedni és minél hamarabb adjak túl rajtuk? Csak mert megvolt a próba, és pár emberke nagyon nem az a szint ami az ára.... adnám elfele és veszek mást amíg viszonylag értelmes áron mozognak. 88-as Agüerot például 80500-ért fogtam vmelyik este. Azt látom hogy már most is ment vissza, és nyernék rajta. De nem mindegy hogy 10-20 vagy 30 ezret... Tanácsok, érvek? Köszi előre is :) Meg kitartást aki most is agyrombol :D

(#15892) sz_abika


sz_abika
addikt

Középpályára kellene 4-4-1-1es hadrendbe egy CM, aki védekezésben besegítene szűrőben. Stat alapján annyira nem is erős, de Nainngolan nagyon bejött és a támadásoknál is működik, viszont De Rossi már hagy némi kivetnivalót.
Kulcsszavak: DEF,PHY,CM, Serie A vagy belga nemzetiség és fekete gyereket se akarok a csapatba úgyhogy Pogbát ne is ajánljátok ;]

PSN: xszabikax

(#15893) ProgenXL


ProgenXL
őstag

Hihetetlen hogy már season-ben is csalnak. Kifogtam egy ellenfelet, lassított felvételben játszottunk addig amíg meg nem untam és kiléptem. Megnéztem a statját, 20 meccsből 15 győzelem ebből 14-et 3-0-ra nyert. Gondolom mindenki kilépett a lagg miatt...

Gunner for life

(#15894) Borusito válasza Kristof_94 (#15883) üzenetére


Borusito
tag

Kereskedés, meg amit adott a szezonok végén. Egyszer vettem egy MOTM Kádit 32k-ért, aztán egy hónap múlva mikor már kihalt, beraktam 200k azonnaliba és pár óra múlva megvették. :D Előtte Tevezeket vettem és adtam el 1k-val többért. Előtte meg apróságok, amire itt kaptam infókat. :)

https://www.youtube.com/c/borusitojr

(#15895) TBMC válasza _adaml21_ (#15871) üzenetére


TBMC
addikt

köszönöm, és Neked is Citroghost.
a másik felállásban is összepakoltam , kicsit másképp, szerintetek így milyen? mennyire játszható? :)

(ibra neymár párost már próbáltamebben a felállásban, nekem nagyon bejött, jól sszetudok velük játszani)

:R

markbellus.hu 

(#15896) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

Sziasztok!

Másnak is előfordult már olyan eset, hogy az xbox kontroller néha magától fel-le csatlakozott a géphez? Folyamatosan be van dugva a cucc, de néha 4-5x egymás után hallom azt a hangot, amit akkor ad ki a gép, amikor csatlakoztatom a kontrollert. (kb. mintha minden pillanatban kihúznám, majd visszadugnám a csatlakozót...) Sokszor az ellenfélválasztásnál is vissza dob a kerethez azzal a szöveggel, hogy lecsatlakozott a kontroller... Bocsi, ha kissé hülyén magyaráztam el :D

[ Szerkesztve ]

(#15897) drachoHUN válasza Kristof_94 (#15896) üzenetére


drachoHUN
senior tag

Igen. Akkor amikor a vezeték megadta magát. :D

[ Szerkesztve ]

Forza JUVE!!!

(#15898) Kristof_94 válasza drachoHUN (#15897) üzenetére


Kristof_94
nagyúr

De még csak 3 hónapja használom :(
Ráadásul ez a Konzolok szervize BP-en van, a futár oda-vissza 3000 forint lenne, plusz még a javítási költségek. Ha egyáltalán valaha visszakapom...
Inkább vettem volna az 576-tól, az van itt is, szóval csak be kellett volna vinni a boltba.

[ Szerkesztve ]

(#15899) dudu5130 válasza Rypejakten (#15839) üzenetére


dudu5130
őstag

Nyilván én is balfaszkodtam, de ahogy leírtam, azokat a helyzeteket amit az első félidőben simán berúgtam a másodikban simán kihagyták a játékosaim. semmit nem csináltam máshogy, a lövés erő, minden mindig szinte ugyan akkora volt.

(#15900) ProgenXL válasza Kristof_94 (#15896) üzenetére


ProgenXL
őstag

próbáltad másik usb csatlakozóba? asszem nekem is ott lett véve de még nem volt ilyen. Egyébként garanciás.

[ Szerkesztve ]

Gunner for life

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 16
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.