Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 16

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:34

LOGOUT.hu

FIFA 16 topikösszefoglaló HASZNOS INFORMÁCIÓK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15201) ikusz válasza Citroware (#15180) üzenetére


ikusz
csendes tag

Szép csapat! :)
Nekem ebben a felállásban játszik Tevezt!
[link]
Elég jól működik ez a felállás (legalábbis nálam), a védelem stabil, Marci és Nainggollan jól szűr, Sandroval és Di Mariaval gyors a széljáték és a Dybala-Tevez-Agüero támadó trió nekem nagyon bejön!

(#15202) balisz válasza Takika14 (#15195) üzenetére


balisz
senior tag

(#15203) thebigK


thebigK
addikt

szent szar

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#15204) Z'Z" válasza thebigK (#15203) üzenetére


Z'Z"
őstag

"First vampire to play in La Liga" ;] :DDD

(#15205) TBMC válasza balisz (#15200) üzenetére


TBMC
addikt

Nem sajnos, nem lehet.

markbellus.hu 

(#15206) tigomigocika


tigomigocika
senior tag

Hali!

PS! bajnokság frissítve!
Szóljatok a többieknek , hogy csipkedjék magukat!
Vagyunk páran akik már többször annyi meccset letoltunk,mint egyesek...
Szóval hajrá fiúk! :R

XBOX LIVE: rolandinho007

(#15207) thebigK


thebigK
addikt

Huu emberek, mi ez a vihar elotti csend? :DDD

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#15208) Rypejakten válasza thebigK (#15207) üzenetére


Rypejakten
addikt

egy zsák fos a Rumblepad 2, ehhez a játékhoz használhatatlanul pocsék az ergonómiája, úgyhogy ahelyett, hogy nagyban csapatnám, a régi F310-es Logi USB kábelét forrasztgathatom össze, és próbálom működésre bírni. :(((

utána majd hozok videót is, hogy hogyan aláznak el div8-ban a sprinthuszárok. ;]

[ Szerkesztve ]

(#15209) MdewC


MdewC
nagyúr

Eladtam TOTY Pogbat, 350K veszteségel. Talán jön vissza belőle némi coin TOTS alatt, meg talán kevesebb lesz a ...

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#15210) thebigK válasza Rypejakten (#15208) üzenetére


thebigK
addikt

En most visszatertem a trust compact gamepadjahoz, 30 meccsen talan harom vereseg csuszott be, abbop ketto tiziparbaj :DDD
MdewC - mar PC-n is 1,7 millioert adjak. Ajj de banom, hogy idiota voltam es elpakkoztam jomultkor azt a soksok zsetont :(

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#15211) Z'Z"


Z'Z"
őstag

Fontos Nemzetközi versenyek (Copa América június 3 és Euro 2016 június 10) miatt a lehetséges TOTS időpontok:

Gold Most Consistent but never IF TOTS
From April 27th Wednesday to May 4th Wednesday

Silver Most Consistent but never IF TOTS
From April 27th Wednesday to May 4th Wednesday

Bronze Most Consistent but never IF TOTS
From April 27th Wednesday to May 4th Wednesday

Barclays Premier League TOTS
From May 4th Wednesday to May 11th Wednesday

Football League TOTS
From May 6th Friday to May 9th Monday

Bundesliga TOTS
From May 11th Wednesday to May 18th Wednesday

Saudi Professional League TOTS
From May 13th Friday to May 16th Monday

Liga BBVA TOTS
From May 18th Wednesday to May 25th Wednesday

Latin America TOTS
From May 20th Friday to May 23rd Monday

Ligue 1 TOTS
From May 25th Wednesday to June 1st Wednesday

Serie A TOTS
From May 25th Wednesday to June 1st Wednesday

Benelux TOTS
From May 27th Friday to May 30th Monday

Rest of the World TOTS
From May 27th Friday to May 30th Monday

EAS TOTS
From June 1st Wednesday to June 8th Wednesday

MLS TOTS
From July 29th Friday to August 3rd Wednesday

 
Note:
Slight diferences may occur depending of time zones and platforms.

(#15212) #16514048 válasza Z'Z" (#15211) üzenetére


#16514048
törölt tag

Az árak mikor szoktak a legalacsonyabbak lenni, mikor érdemes visszavenni a játékosokat? Vagy ezt nem lehet kiszámítani?

(#15213) MdewC


MdewC
nagyúr

Úgy érzem, az idei részben csak vissza fejlődni lehet, tudok.
7végén 3 meccs volt 4 pontra a div1-től, elcsalta. Most 0-3-3 állok a div2-ben. Nos, engem átb@sztak. De nagyon.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#15214) LilJohnny válasza MdewC (#15213) üzenetére


LilJohnny
csendes tag

Én ebben az évben a 4.ből a 8.ba estem,ott is ragadtam.
Ezen a héten 4 osztályt léptem egybe, a 3.hoz kellett volna 1pont,Most meg 5vereség zsinórban.
Ki érti ezt?
:(

(#15215) Z'Z" válasza MdewC (#15213) üzenetére


Z'Z"
őstag

De lehet ez a 4-3-2-1-es felállás nem fekszik neked. Nem :F

(#15212) kdavid94:
Nehéz megmondani, mert idén szvsz. elég sok kockázat van a játékos kereskedésben.
Sőt a youtuberek is valamilyen szinten befolyásolják az árfolyamot.
Csak annyi biztos, hogy amikor a legértékesebb játékosokat lehet nyitni, onnantól még jobban esnek majd az árak.
Szerintem a TOTS vége előtt már érdemes visszavenni a játékosokat.

(#15216) balisz


balisz
senior tag

Hogy oldjam itt a negatív hangulatot: velem most esett meg először FIFA-ás karrierem során hogy zsinórban kétszer megnyertem az UT DIV1-et. :) Ha valaki kíváncsi akkor megoszthatom a két csapatot amit váltogattam.

(#15217) thebigK válasza balisz (#15216) üzenetére


thebigK
addikt

Gratula :R
Johet :K

[ Szerkesztve ]

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#15218) thebigK


thebigK
addikt

Fú emberek, bocsánat, hogy korán reggel panaszkodással kezdem a napot, de ezt ki kell adnom magamból mielőtt egy gyengébb pillanatomban esetleg átfejelem a monitort.
Hazaértem, nemvoltam még álmos, gondoltam játszok egyet. Div1, átlagosnál is GYENGÉBB ellenfél, jó csapat. Igen, az első öt percben elvolt döntve, hogy itt biza ő fog nyerni, hiába abból állt a játéka, hogy szlalomozott és hogy csak háttal volt képes passzolni. Nembaj, az ilyeneket kell tolni. Akkora POFÁTLAN, MOCSKOS SZEMÉTLÁDA hendit kaptam a nyakamba, hogy ekkorával a 16 során még nem találkoztam. A sima online single match-ek olyanok, mint az álom, ott alig érezhető a gép hatalma, de ez, ami most szembejött velem, ez egyszerűen a gusztustalan kategória. Úgy picsázott el 4-1re, hogy fogalma nem volt a fociról, akivel arra járt, gólt lőtt, hiába volt csak 5(!) kapura lövése. Én persze Tevezzel úgy durrogtattam mellé 10-15 méterről, ahogy egy részeg megyekettes focista a szomszédvári rangadón.
Próbáltam megemészteni, mondom mégegy meccs még belefér. Hát komám, ugyanaz a f@sz jött szembe és érdekes módon az első félidőben eltudtam menni 3-1re. Gondolta a gép, hogy ez így nem oké, a második félidőben fel kell hozni a srácot. És lám, jött a csoda, úgy elfelejtettem játszani, ahogy illik, a játékosaim csak álltak mint repedtsarkú a 84es út szélén, be nem indultak, labdát nem tudtak átvenni. A srác rúgott is gyorsan egyet, majd biztos ami biztos, kapott is egy 11est, a kapura tartó labdának a drága jó kapusom mellényúlt, 3-3. Ezekután a hab a tortán a kisköcsög újabb 11ese volt. Azthittem kiugrok a másodikról. De jó is, hogy nem tettem, kivédtem majd egy Aguero góllal eldöntöttem a meccset. Olyan mocskosul szembetűnő handicap, mint ezen a 2 (1,5) meccsen szembejött, rég nem járt felém. Hihetetlen, hogy egy meccsen belül hogy megtud változni a játék képe, ha a gép úgy akarja. Gusztustalan. Soha többé divízió. Megyek vissza a single matchekhez, ott béke van és nyugalom.
Bocsánat a rinyáért, de ezt nem bírtam magamban tartani.
Jóéjszakát :R

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#15219) Borusito válasza thebigK (#15218) üzenetére


Borusito
tag

"Gondolta a gép, hogy ez így nem oké, a második félidőben fel kell hozni a srácot."

Azért te is tudod, hogy ez nem pontosan így megy. :U

https://www.youtube.com/c/borusitojr

(#15220) thebigK válasza Borusito (#15219) üzenetére


thebigK
addikt

Az a baj, hogy a latvanyos visszafejlodesemet es a csavo feljavulasat a masodik felidoben nem lehet racionalisan megmagyarazni :)

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#15221) Sirandrish válasza thebigK (#15220) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az első félidőben evett vagy nassolt játék közben. Esetleg az anyja magyarázott neki valamit ezért nem tudott rendesen odafigyelni. Vagy csengettek és arra figyelt hogy ki az. Vagy például a testvérével tárgyalt, vagy csak szórakozott vele, vagy épp egy haverral. Valaki hívta telefonon az első félidőben. Vagy csak odaadta valakinek a controllert aki jobb nála.

Ha nagyon megerőltetem magam még ki tudok találni néhányat, pedig most végeztem az éjszakás műszakkal :D

Tudom hogy amikor az ideg az emberben van akkor aztán mindegy hogy mi van, de ezek mind racionális és mindamellett teljesen hétköznapi magyarázatok lehetnek a jelenségre. :R

A visszafejlődésedet meg csak te érzed az esetlegesen erősebb ellenfél miatt. Én is azt hiszem időnként hogy fejlődök aztán mikor MedwC kolléga mellett egy passzt nem tudok pontosan eltolni, akkor rájövök hogy van még hova :D

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15222) tigomigocika


tigomigocika
senior tag

Akkor beállok én is a sorba
Vissza estem a div5
Így most sima szezont tolom ott jobban megy a játék

XBOX LIVE: rolandinho007

(#15223) ProgenXL válasza Sirandrish (#15221) üzenetére


ProgenXL
őstag

pár napja volt egy ilyen meccsem. Az első félidőben nem volt kapura lövése. Még csak olyan se amit mellé/fölé rúgott volna. A második félidő elején a semmiből berámolt 2gólt. 2-2 lett a vége de egy félidő alatt lőtt annyit kapura mint én 90perc alatt. Bár tudom hogy ez az én hibám is lehet a feljavulása.

Gunner for life

(#15224) MdewC válasza Z'Z" (#15215) üzenetére


MdewC
nagyúr

A múlt hétvégi és a tegnapi ámokfutás között nyertem egy online kupát és barátok ellen is játszottam. 7végén még én is erre gondoltam, de egyébként idén 1000szer jobb ez az alakzat, mint a 4-2-3-1, mert veszélyesebb, védekezésben pedig nem gyengébb. (De teljesen mind1, bármit próbálok, bármit állítok, vmi nagyon nincs rendben, a panaszkodásnak pedig már nincs ereje sem.)
Arról nem az alakzat tehet, hogy nem mennek a passzok, későn lövi el, gyengék a játékosok és rengeteg szerelésem vissza pattan... Előtte meg kaptam a kapusról kijövő gólokat.
Sajnos minden rossz, ami csak rossz lehet. Vissza fejleszt a játék, legalább is így érzem. Nem lehet belejönni, ha valami egyszer működik, máskor meg az miatt vesztem a meccset.

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#15225) Sirandrish válasza ProgenXL (#15223) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nehogy félre értsetek...én nem azt mondom hogy nincsenek vagy nem lehetnek furcsaságok. De néha azért bizony az általam felsorolt, vagy egyéb teljesen szokványos dolgok is lehetnek az ügy hátterében, és nem feltétlenül az EA "ügyeskedései" :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15226) Rypejakten válasza MdewC (#15224) üzenetére


Rypejakten
addikt

kolléga, mivel nem játszottam veled sosem, csak a belinkelt videóid néztem meg, így nem tudok teljes képet kialakítani, ezért ha úgy érzed, rosszul látom a helyzetet, nyugodtan vedd figyelmen kívül, amit írok.

szerintem mindig is kihasználtad a játék OP részeit. 14-ben fejelés, 15-ben sprint és through ball, idén, a 16-ban nem igazán van a játéknak a szlalomon kívül ilyen pontja, de arra meg ritkán veszi rá az ember magát, ha van egy kis önbecsülése..
az idei közzétett videóidból azt láttam, hogy nagyon úgy akarsz játszani online is, ahogy offline tolod. fölöslegesen a biztonságra való törekvés, csomó driven pass, amikkel nem jutsz fentebb, csak max. elpattan tőled a laszta.
nincs meg az a dinamika, mint amit a 15-ös videóidban láttam, hogy 3 passzból felépítettél egy támadást, és kegyetlenül befejezted.

arra tudok gondolni, hogy mivel a játék sem kedvez a labdatartós, majd onnan építkezős focinak, lehet, hogy most nem tudod annyira dominálni az ellenfelet, kapura veszélyesen, mint az előző években? tényleg kérdés, nem szurkálódás! :R mintha hiányozna a játékodból a véletlen, az offline játék talán kiszámíthatóbbá alakítja az ember stílusát, passz.

biztos vagyok benne, hogy kapod a hendit is rendesen, ez még egy kalappal rátesz az összhatásra, hogy az embernek tényleg semmi kedve ne legyen játszani.

mit gondolsz? tényleg nem okításnak szántam, ne is vedd annak, csak hangosan gondolkodtam. :K

[ Szerkesztve ]

(#15227) MdewC válasza Rypejakten (#15226) üzenetére


MdewC
nagyúr

Írom az általam írt, vagy kollégákkal megbeszélt tapasztalataimat, ami miatt nem megy:
1. Nincs fej játékom. Nem arra gondolok, ami a 14-ben volt, mert már előtte is a játékom részét képezte, csak arra, hogy idén irreálisan kevés a fejes gól. Szögletnél nulla.
2. A védekezéstől hullanak a könnyiem. Mindig is ebben voltam a legjobb, ami most van az kiábrándító. Potya gólok, vissza pattanó labdák, késő és random emberváltás. Teljesen játékidegen.
3. Az alakzatom 4-2-3-1 idén alkalmatlan agressziót kifejteni. A játék annak kedvez, aki agresszíven megyelőre...
4. Tényleg nem ismered a játékom, lehet jobb is, de bárkit megkérdezhetsz innen, akivel játszottam korábban, idén, vagy valaha, hogy próbálom változatosan tolni. Rengeteg energiát fektettem abba, hogy idén is veszélyesebb legyen a támadás építés és igen, 1-2 videóból nem lehet levonni semmit.
5. Az online ellenfeleim többsége és most itt nem a barát listára gondolok, hanem az ismeretlenekre, nem is ismer egy csomó kombinációt, csak megy, egysíkúan, abból előnyönyöm egy jó ideje nincs, ha változatosan játszom, akár egy lövőcsel, vagy vissza húzás, testcsel, reggelig sorolhatnám, azt se tudják mik ezek, én meg csak szívok miatta, mert lelassulok, vagy későn veszi be, vagy be se adja és szerelnek...

Szóval ezek vannak, a késő rekciókat, belassulásokat, bakikat, stb már írtam.

Amúgy te mennyit toltad offline és milyen szinten (vagy egyébként online), hogy ennyire tudd, hogy kihat a játékra? Mert egyébként már rég toltam off... Meg egyébként is arra alapozni, hogy csak a gyengeségeket használtam ki? Mire alapozod ezt? Vagy azt mivel magyarázod, hogy a védekezés, mi jól ment, az most a röhej kategóriába tartozik a vicc gólok miatt?

Kérdezek bárkit a fórumról, akivel valaha toltam, hogy tényleg ennyire szánalmas képet mutat ez a történet?

(Az egyéni taktika jelentőségébe idén témába bele se kezdtem... 1 dolgot írok alá, hogy k nehezen vesztek. Ez tény.)

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#15228) Sirandrish válasza MdewC (#15227) üzenetére


Sirandrish
legenda

Én nem igazán vagyok kompetens a témában, de annyit biztosan tudok hogy nem volt "unalmas" a játékod. Elég változatosnak éreztem ahogy aláztál. A teljes képért azért azt tegyük hozzá hogy velem gyakorlatilag azt csináltál/csinálhattál amit akartál...arra nem látok rá hogy egy egy-szinten lévő ellenfélnél mit produkálsz, de kétlem hogy pont onnan hiányozna a változatosság ahova kell, amikor nálam minden rendben volt e-téren.

Ahhoz nem szólnék hozzá hogy mi volt 14-15 tájékán, mivel akkor még nem ismertelek :N

Remélem segíthettem :R

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15229) gabigyerek válasza MdewC (#15227) üzenetére


gabigyerek
senior tag

Amikor én játszottam ellened a legnagyobb pozitívumként azt vettem (bár kikaptam), hogy felismerted az erősségem és lereagáltad gyorsan.

Láttad, hogy messziről egész jól lövöldözök és beálltál mindig a lövések útjába mert tudtad nem paszolom el
láttad hogy a védőkkel kinyílok mert taktikában feljebb húztam a védekezési vonalat és becserélted Aubát meg lacezettet és kihasználtad

Támadásokban annyit mutattál amennyit engedtem :K ez ellenfél függő, mert pl az én 5 -3 -2 rendszeremben kevés a lehetőség nagyokat futni, inkább passzolni kell és kiszenvedni a gólt.

Szal összességében szerintem változatosan játszol és jól reagálsz az ellenfél taktikai lépéseire.

PS4

(#15230) _adaml21_ válasza balisz (#15216) üzenetére


_adaml21_
őstag

Grat, és persze érdekelnek a keretek :)

(#15231) Jokko válasza Z'Z" (#15215) üzenetére


Jokko
tag

Előző évek tapasztalatai alapján van tippetek, hogy az 50k körüli játékokosok ára mennyire zuhan majd meg?

(#15232) szeby241


szeby241
csendes tag

Na és erre ki mit tudna írni/ javasolni hogy mitévő legyek: 3 hete még vígan nyertem még a div4- ez es egy árva pontra voltam div2- tol,azóta abszolút nem tudok zoldagra vergődni ezzel a szarral,annyira belassul minden,csak nálam persze az ellenfél vígan futkarozzik,hogy gyakorlatilag senkivel nem tudok partyban lenni mivel esélyem sincs,semmit nem állítottam el minden úgy van mint regen és mégis ez nem is az a játék ami volt egy hónapja,szanalom!! Az hogy div5- ben vagyok és nem tudok meccseket nyerni,hat en nem tudom,valakinek van ilyen problémája????

(#15233) #16514048 válasza Jokko (#15231) üzenetére


#16514048
törölt tag

Engem meg még az érdekelne, hogy IF lapoknál várható valamennyi áresés? Mert ugye azokat nem lehet már nyitni...

(#15234) _adaml21_ válasza Jokko (#15231) üzenetére


_adaml21_
őstag

Azt nem tudom, de tavaly Neymar olyan 300 körül ment amúgy, TOTS idején 190-ért tudtam venni.

(#15235) LedyGyuszi válasza #16514048 (#15233) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

szépen araszolgatnak lefele azok is... :K
pl. 2-3 hete SIF El Fáraó 85k körül mozgott, ma reggel 55k ért vettem belőle párat...

XONE: LedyGyusziHU

(#15236) Z'Z" válasza Jokko (#15231) üzenetére


Z'Z"
őstag

Idén, ahogy írtam is kiszámíthatatlan a játékosok ármozgása, mert már a TOTY után is teljesen máshogy alakultak az árak, mint amire számítani lehetett
Tavaly ugye a Price range miatt teljesen megváltozott a piac, viszont azért ha TOTS alatt ügyes volt az ember, és időben le tudott csapni játékosokra, akkor azt viszonylag jó áron el tudta adni.
Ehhez persze az kellett, hogy ha elkezdődött egy TOTS liga, akkor folyamatosan kellett figyelni a piacot.

[ Szerkesztve ]

(#15237) #TOTTI válasza LedyGyuszi (#15235) üzenetére


#TOTTI
őstag

Lehet többet is venni ugyanabból, esetleg játszatni is? :) Mert akkor vennék pár olcsó Perottit...

Amúgy mivel tudnék összeszedni mondjuk 10-20-50K coin-t? Mert pár ezer után mindig elvásárlom. Szóval mi az ami a legjobban fizet?

[ Szerkesztve ]

(#15238) _adaml21_ válasza #TOTTI (#15237) üzenetére


_adaml21_
őstag

Lehet többet venni ugyanabból a játékosból, de csak egyetlen darab lehet ugyanabból a lapból a klubodban, a többit a transfer listre teheted csak.
Annyival árnyaltabb a dolog, hogy ugyanazon játékos különböző lapjaiból lehet több is a klubodban (PL. sima arany 90-es Suarez, és 97-es Hero Suarez), de egy keretben már csak egyetlen lapja lehet benn.

A kereskedésről szóló dolgokat meg először olvasd el az összefoglalóban :)

(#15239) Citroware válasza LedyGyuszi (#15235) üzenetére


Citroware
addikt

Már csak az a kérdés, mi értelme volt belőle többet venni, ha úgyis csak folyamatosan csökkenni fog az értékük.

(#15240) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Én egy Neymart szeretnék, de 50K-nál nem tudok többet összeharácsolni, annyira meg sose fog leesni az ára :O

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15241) _adaml21_ válasza Sirandrish (#15240) üzenetére


_adaml21_
őstag

Na, olyan olcsó soha nem lesz, ezt most mondom.
A 88-as talán leeshet 100k környékére, TALÁN.

(#15242) Sirandrish válasza _adaml21_ (#15241) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ezt mondtam én is nem? :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#15243) LedyGyuszi válasza Citroware (#15239) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

mert már el is vitték 65k-ért... :K ezzel a lappal kereskedek már az elmúlt 2-3 hétben, így nagyjából meg lehet találni azt az intervallumot, amiben el tudod adni normálisabb nyereséggel... pl. tegnap este még adtam el bőven 70-72k-ért! most megint lement 60k-ra az áruk. Általában reggel-delelőtt lehet találni olcsóbb if lapokat

(#15244) Citroghost:
nem -nem, hosszú távra majd a totsnál, bár kérdés, hogy a játék "végéhez" közeledve mennyire viszik majd fel az árukat újra... :U

[ Szerkesztve ]

XONE: LedyGyusziHU

(#15244) Citroware válasza LedyGyuszi (#15243) üzenetére


Citroware
addikt

Ja azt hittem, hogy hosszabb távú befektetésnek szántad. Így érthető. :))

(#15245) Rypejakten válasza MdewC (#15227) üzenetére


Rypejakten
addikt

ajj de most miért kell ennyire mellre venni? :( tényleg nem kötözködni akartam.

tény, hogy PC-n egyszerűbb, de idén úgy nyertem div1-et (se tavaly, se tavalyelőtt nem sikerült), hogy csomó fórumos kollégától kikaptam, mert nem volt kifejezetten tartása, stílusa a játékomnak, csak a hibákat használtam ki, meg mindent helyzetem belőttem (fejelni talán 20 meccsenként fejeltem 1-1 üreskapus gólt).

ebből kifolyólag gondoltam arra, hogy mivel én mocskosul sokat szenvedtem offline, mert gyűlöltem, ha ellenem gurigáznak, és a gép profi szinttől felfelé már irreálisan jól tartja a labdát, te meg elég jól toltad ott, hátha beleivódott a játékodba a végletekig biztonságos labdatartás - ahogy amúgy a profik is csinálják, lásd a tavaly FIFA World Cup, meccsenként max 1-2 góllal.

most tökre azt veszem le, hogy a képességeidbe való kételkedésnek vetted a posztom, miközben csak arra reflektáltam, hogy a néhány év fifás topikjai alatt mindig adtál Krasi és Ovvy tanácsaira, akik az OP részekre mentek rá, de brutálisan, és ezért voltak nagyon sikeresek.
azt nem mondtam, hogy unalmasan meg kreativitás nélkül játszol, tekintve, hogy nem játszottam ellened személyesen sosem - amúgy is, valszeg elvernél, nekem kiiktatja a játékomat, ha az ellen pontosan passzol.

csak tippeltem. ennyi.

(#15246) #16514048 válasza Sirandrish (#15240) üzenetére


#16514048
törölt tag

Kicsit több, mint két hete kezdtem újra kereskedni, 100k-val kezdtem, most vagyok 350-nél.

Napi 10k-t lazán össze lehet szedni sima fogyóeszköz kereskedéssel is, a TOTS meg még egy hónap múlva is bőven zajlani fog, szóval hajrá! :K Ha ügyes vagy, még egy Bale-t is vehetsz a másik oldalra. :D

(#15247) Citroware válasza MdewC (#15227) üzenetére


Citroware
addikt

Mindenkinek olyan a játékstílusa, amilyen. Teljesen jó volt veled játszani, változatos, szoros meccsek voltak. Abban viszont egyetértek Rypejakten kollégával, hogy tényleg én is gyakran úgy éreztem, hogy feleslegesen passzolgatsz hátul, mert csak a játékidő megy (és ha ráadásul még vezettél is), az nem volt annyira jó, de végül többnyire te nyertél, szóval hatékonynak tűnik.

(#15248) Citroware válasza LedyGyuszi (#15243) üzenetére


Citroware
addikt

Erre tisztán emlékszem tavalyról, hiszen én a FIFA 15-be áprilisban kapcsolódtam be: TOTS után feljebb mentek az árak, nem sokkal, de úgy kb 20-30%-kal.

(#15249) Citroware válasza #16514048 (#15246) üzenetére


Citroware
addikt

És hogy csináltad pontosan ezt a kereskedést, illetve mennyi időt vett ez el az életedből egy nap? :))

Ó, még szerkeszthettem volna az előző hozzászólásom is. :U Mindegy, így legalább könnyebb lekövetni, ha egymásba ágazó beszélgetés alakul ki.

[ Szerkesztve ]

(#15250) LedyGyuszi válasza Citroware (#15248) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

igen, kb, én is annyit látok reálisnak... :K :R

XONE: LedyGyusziHU

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 16
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.