Hirdetés

2024. május 19., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 16

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:34

LOGOUT.hu

FIFA 16 topikösszefoglaló HASZNOS INFORMÁCIÓK!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16101) Csokipuding8 válasza Z'Z" (#16087) üzenetére


Csokipuding8
tag

Köszönöm a segítséget!
Akkor elvileg így már jó lesz:
[link]

A lényegi részre viszont még mindig semmi :) Pedig az a tapasztalatom hogy a csapatépítési fétise megvan itt mindenkinek, ahogy nekem is :) Meg igazából konkrétumokat kérdezek egy-egy emberről, azért szeretnék direkt választ :) :R

(#16102) thebigK válasza Csokipuding8 (#16101) üzenetére


thebigK
addikt

Jol nez ki! Esetleg Ben Yedder erosebb lapja, ha van ra keret :)

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#16103) thebigK


thebigK
addikt

Ha lemegy a BPL TOTS hype azthiszem eladok mindenkit es megprobalok fogni egy TOTS Mahrezt. Egeszen brutalis lapnak tunik.

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#16104) szupersanyi válasza thebigK (#16103) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Ezt a csapatot fogom megépíteni először. Mit gondoltok róla? Jó ez így?

[ Szerkesztve ]

(#16105) szupersanyi válasza LendvaiFeri1 (#16079) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

OFF: Kicsit túl spoileres az új profilképed Originen. :D Én már láttam, de sokan nem örülnek neki szerintem. :DD

(#16106) _adaml21_ válasza szupersanyi (#16104) üzenetére


_adaml21_
őstag

Nekem nagyon tetszik, eredeti, és kiegyensúlyozottnak tűnik. Csináld! :)

(#16107) LendvaiFeri1 válasza szupersanyi (#16105) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Volt 1 hetük megnézni, így jártak. Egyébként biztosra lehetett venni, hogy nem fog sokáig ott feküdni az asztalon... :DDD ;]

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16108) thebigK válasza szupersanyi (#16104) üzenetére


thebigK
addikt

Aguerot es Tevezt csereld meg es f@sz@ :)

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#16109) szupersanyi válasza thebigK (#16108) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Miért? Agüero jobban szervez statok alapján. :)

(#16110) Kristof_94


Kristof_94
nagyúr

[ Szerkesztve ]

(#16111) FhRossi


FhRossi
tag

Sziasztok! Most ismerkedem a FUT -al, de már most nagyon tetszik! Rengeteg leírást átnéztem, minél jobban megértsem, de még most sem tiszta minden. A fogalmak, , és a különböző kártyatípusok(pl goldon belül, fakó, csillogó, fekete, Tot) közötti különbségek homályosak. Tudnátok linkelni egy oldalt ami erre van kihegyezve? -ha lehet magyart, mert az angolom gyenge

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#16112) _adaml21_ válasza FhRossi (#16111) üzenetére


_adaml21_
őstag

Magyar forrást nem tudok, de röviden:
- "fakó" - non-rare - "nem ritka"; 74 feletti értékelésű lapok, a kevésbé népszerű játékosok non-rare-ek, de 80 felett már nagyon kevés lap ilyen (pl. Nolito 82)
- "csillogó" - rare - "ritka" - már 75-ösben is van, de 82 felett kizárólag rare lapok vannak, népszerűbb játékosok
- "fekete" - TOTW - ** hét csapata - adott hét csapatába bekerülő játékos kap az alap lapjánál magasabb értékelésű TOTW lapot, szokás IF, SIF, TIF, stb. lapoknak is hívni, mert "in form", tehát "formában", és attól függően, hogy második (Second), harmadik (Third), stb. lapja. Egy újabb IF lap magasabb értékelésű az előző IF lapnál (ha volt. ha nem, akkor az alap lapnál, mint írtam)
- "narancs" - MOTM - Man of the Match - a meccs játékosa - ugyanaz vonatkozik rá, mint az előzőre, csak nem a hét csapatába került be, hanem valami fontos hétközi meccsen (pl. BL-elődöntő) a meccs játékosa lett
- "lila" - Hero - "hős" - ugyanaz, mint előző kettő, csak megdöntött valami rekordot is, pl. góltalansági rekord, 4 gól egy meccsen, stb.
- "kék" - TOTS, TOTY - Team of the Season, Team of the Year - ugyanaz, mint előzőek, csak az év/szezon csapatába kerültek be

Nagyjából ennyi.

(#16113) CR2025 válasza _adaml21_ (#16112) üzenetére


CR2025
csendes tag

Én meg végig abban a tudatban voltam hogy :
IF = In Form
SIF = Super In Form
TIF = Total In Form :DDD

(#16114) _adaml21_ válasza CR2025 (#16113) üzenetére


_adaml21_
őstag

Jó pap is holtáig tanul :DDD

(#16115) szpal17


szpal17
őstag

Már mindenkinek ilyen Team of the Season játékosa van?

Tegnap nekiálltam a DIV 2-nek (pár hete kiestem..) és szinte csak ilyen csapatok jöttek...minimum 3-4 TOS játékos, meg IF-ek.
Szerencsére nem voltak coin hackerek, és egész jó meccseket lehetett nyomni...mondjuk ez már erősen éjszaka volt.
6 győzelem, 2 furcsa vereség...és így megint visszajutottam.

Lehet elkezdek valakire gyűjteni én is TOS-ből...

Ki lehet ebbe a csapatba erősítés? Bár így is nagyon jók még mindig. Wijnaldum még mindig Isten. :D

(#16116) FhRossi válasza _adaml21_ (#16112) üzenetére


FhRossi
tag

Köszi szépen! Még azt válaszoljátok már meg, hogy a kártyák alján lévő Basic, Hawk, Hunter stb. kifejezések mit takarnak, mi a lényeg!?

[ Szerkesztve ]

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#16117) _adaml21_ válasza FhRossi (#16116) üzenetére


_adaml21_
őstag

Az viszont benn van az összefoglalóban, chemistry lapok, részletesen ki van fejtve :)

(#16118) Sirandrish válasza CR2025 (#16113) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nekem fingom sem volt hogy mit jelentenek, de nem mertem megkérdezni :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16119) FhRossi válasza _adaml21_ (#16117) üzenetére


FhRossi
tag

Valóban! Pedig átnéztem, de elsiklottam felette. Köszönöm a segítséget!

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#16120) mitisz válasza szupersanyi (#16074) üzenetére


mitisz
tag

Rare fitness? Mennyiért adod-veszed? PC?

Rare contract-okkal vagy rare fitness-ekkel jobb kereskedni? Elvileg a contractokra nagyobb a kereslet, nem?

[ Szerkesztve ]

(#16121) #16514048 válasza mitisz (#16120) üzenetére


#16514048
törölt tag

Szerintem ugyanúgy viszik mindkettőt. A legtöbben nem foglalkoznak fitness csapatokkal, inkább dobálják rá a játékosokra a kártyákat ész nélkül.

(#16122) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

BIKAAAAA! PÜÜÜÜ!!! | Jani vs Pisti: FIFA 16 - A döntő.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16123) Sirandrish válasza LendvaiFeri1 (#16122) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem élvezetesebb lett volna ha tolnak előtte 1-2 gyakorló meccset vagy ha legalább Jani elmondja Pistinek az alapokat, mert az azért látszik hogy nincsenek egy ligában. Pisti azt se tudja merre van arcal, míg Jani szöktet, cselezget ésatöbbi.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16124) szupersanyi válasza mitisz (#16120) üzenetére


szupersanyi
aktív tag

Rare fitness, de tegnap nagyon keveset tudtam eladni. Most várok, remélem visszamennek az árak, mert jelenleg csak veszteségesen tudnám eladni őket. És PC. Eddig 300-350-ért vettem, 550-ért adtam el.

Ez lett végül a csapatom, Agüerot majd beszerzem később.

(#16125) LendvaiFeri1


LendvaiFeri1
addikt

Otamendi miért fejeli le, illetve löki el Slimanit 10-ből 9x? :O

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16126) Rypejakten válasza LendvaiFeri1 (#16125) üzenetére


Rypejakten
addikt

mert hálistennek ez nem fifa 14.

(#16127) LendvaiFeri1 válasza Rypejakten (#16126) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ok.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#16128) Csokipuding8 válasza szupersanyi (#16124) üzenetére


Csokipuding8
tag

Nekem van komplett argentin csapat, jól is mennek, egyedül a papíron legerősebb támadó szekcióval nem vagyok megelégedve. Agüerotól ennyi pénzért jobbat várnék. Tevez oké, Dybala so so. Pedig a többi csapatomba rohadt jól mennek a gyors embereim. Kiemelném a kapust... fog olyanokat hogy kamillázok. Itt vannak ni:
[link]

[ Szerkesztve ]

(#16129) MdewC válasza Csokipuding8 (#16128) üzenetére


MdewC
nagyúr

LM Di Maria? :)

Más: Hoztam megint néhány gólt, a hétvégi fun-ból, meg, hogy azért idén is lehet ívelgetni, ha jól jön ki a lépés... :DDD

kupadöntő 5-2, Tévez in action :) (huszonvalahanyadik...)
elődöntős arc kihívott vissza vágóra, jól tolta, de CR alkotott Modric társaságában... :DDD

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#16130) MdewC válasza MdewC (#16129) üzenetére


MdewC
nagyúr

Lehet megvan már a 30 is, csak nem tudom megnézni, mert bebugol az online kupa menüpont, ahol meg tudnám nézni... :(

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#16131) ali75 válasza MdewC (#16129) üzenetére


ali75
aktív tag

Grat!

Csapatodat linkelnéd? Köszi

(#16132) MdewC válasza ali75 (#16131) üzenetére


MdewC
nagyúr

Köszi. :)

1
2

Már csak kék Marci kell. :)

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#16133) Sirandrish válasza MdewC (#16132) üzenetére


Sirandrish
legenda

Van lóvé ecsém... :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16134) MdewC válasza Sirandrish (#16133) üzenetére


MdewC
nagyúr

Tudod a kereskedési tippjeim. :K Mikor játszunk Veled meg asszonysággal? :)

:R :R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#16135) Sirandrish válasza MdewC (#16134) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mik is a tippek? Vegyek IF játékosokat majd ha nem nyithatóak adjam el? :B
Egy hete a PS sem volt bekapcsolva...pont most beszéltem asszonnyal hogy milyen rég meccseltünk...mármint ő meg én.
Te meg én nem meccselünk, te csak szimplán bedarálsz :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16136) MdewC válasza Sirandrish (#16135) üzenetére


MdewC
nagyúr

Nem, szokásos fogyó eszköz kereskedés, amit írtam, többiek is, bár most a tots alatt nekem is belassult a dolog... :(

Majd kérdezd meg tőle, hogy benne van-e egy fifa (édes) hármas meccsben? :DDD Csak a feleségem meg ne tudja... :DDD

:R

[ Szerkesztve ]

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#16137) Sirandrish válasza MdewC (#16136) üzenetére


Sirandrish
legenda

PS4en is megy a biznisz? Mesélj csak :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16138) Stylerr válasza MdewC (#16132) üzenetére


Stylerr
addikt

Cuadradon mennyire érezhető az, hogy tavaly H/M volt, idén pedig M/H lett? Tavaly imádtam, viszont idén az M/H miatt nem próbáltam.

(#16139) thebigK válasza Stylerr (#16138) üzenetére


thebigK
addikt

Annyira nem, mint amennyire varna az ember, probald csak ki nyugodtan :)

“Hard times create strong men. Strong men create good times. Good times create weak men. And, weak men create hard times.”

(#16140) tigomigocika


tigomigocika
senior tag

PS4 bajnokság jó ideje nem megy...
Lezártam!
A végeredmény:

XBOX LIVE: rolandinho007

(#16141) Sirandrish válasza tigomigocika (#16140) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ilyen is volt? Mik vannak kérem :)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#16142) Rypejakten válasza Stylerr (#16138) üzenetére


Rypejakten
addikt

4-4-1-1-ben használom, ahol nagyon fontos, hogy legyen érkező a jobboldalon második hullámban, alapon érezhető, hogy túlságosan mélyről indul, de miután ráraktam egy stay forward-ot, tökéletes lett.

amúgy Willian-hez hasonlítható, kicsit kevésbé fordulékony, viszont jobban lő.

[ Szerkesztve ]

(#16143) gabigyerek


gabigyerek
senior tag

Pozitív élmény. Pénteken kijöttek a BPL TOTS-ok.

Na mondom nyitok egy 25 ezres pakkot hátha! Azt elsőre kidobta 93-as Mahrezt. Nagy mázli volt.

(Kb ennyit már el is pakkoztam, de így kb 0-án vagyok)

;)

PS4

(#16144) MdewC válasza Stylerr (#16138) üzenetére


MdewC
nagyúr

Cuad? Nem agyaltam a wr-jén (kivételesen). Szeretek vele játszani, mert nagyon könnyű irányítani, aránylag jól passzol és fejez be. Picit távolabbról indul, de én nem bánom, mert nem egyből a védők mellett kell átvennie a labdát, hanem van lehetőség rájuk vezetni. De ez alakzat függő is. Próbát megér. ;)

Tigo: Köszönjük a szervezést!!! :)

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#16145) scholl


scholl
tag

haliho

Kapusoknál van favorit chem?
86 Handanovicra milyent érdemes tenni?

(#16146) Citroware válasza tigomigocika (#16140) üzenetére


Citroware
addikt

Ha a 17-ben lesz ilyen, tuti beszállok!
Remélem az én nevemmel fog kezdődni a lista. :DDD ;]

(#16147) Yodamest


Yodamest
addikt

PS4-en mi a helyzet a csalókkal? Abszolút nincsenek 1. osztályban? Megerősítést kérek :)

Nekem most kicsit parkol a gém, néha letolok 1-2 meccset seasonsban, de az UT ami pont, hogy a legjobban érdekelne teljesen játszhatatlan a hekkerek miatt. 1. osztályban kb minden 10-15. meccsem olyan, hogy nem csaló ez így nem adja.

Azért kérdem, mert ha PS4-en ez nincs és normális a játék, elgondolkozok rajta, hogy talán még az idei részt is újra megvenném PS-re, de a 17-et egész biztosan már arra a platformra fogom....

(#16148) MdewC válasza Citroware (#16146) üzenetére


MdewC
nagyúr

Megnyugtatlak, minden tiszteltem ellenére, nem valószínű. :DDD
De máshogy nincs is értelme nekiállni, ezt aláírom.

:R

praise the Lord then finesse / One shot, one kill

(#16149) LedyGyuszi válasza Yodamest (#16147) üzenetére


LedyGyuszi
addikt

ha lenne boxod, ott már szinte inygen tolhatnád a 16-ot... :K

XONE: LedyGyusziHU

(#16150) LendvaiFeri1 válasza LedyGyuszi (#16149) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Plusz ~18eJMF, hogy tudjon online játszani. :DDD

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  FIFA 16
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.