Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Félhomály

Hozzászólások

(#24) Mirage


Mirage
tag

Szép estét,

A mai nap zeneszáma: Innerpartysystem – American Trash [link]

A mai nap röviden: Mára kicsit azt érzem, hogy kifutottam az írnivalóból, persze most eléggé „uborkaszezon” van, ami a mindennapjaim illet, még úgy egy két hétig ez így is marad amíg be nem indul az egyetem. Ilyenkor azért megfordul a fejemben, hogy lehet nem kellene mindennap írnom, ugyanakkor egy naplónak meg ez lenne a lényege, nem? :U

Megjött hát az új telcsi is, igazából a délelőtt/délután jó részét azzal töltöttem, hogy az adatokat átvittem, appokat leszedtem, és a régin kikapcsoltam a 2FA dolgokat, majd formáztam.
Utána azt fel is tettem árulni, ahogy terveztem is, arra számítottam, hogy lassan fog elkelni, de kb fél óra után végülis leboltoltuk egy fórumtaggal, el is ugrottam a csomaggal a foxpost automatához még kora este.

Na és mik az első benyomások?
Maga a teló pedig, hát hol is kezdjem. Azt hittem nehezebb lesz átszokni az Androidra, de nem, bár tény, hogy én azért elég sok tekintetben „multiplatform” vagyok, szóval ez általában nem okozott gondot soha.
A fénytöréstől függően színt változtató hátlap élőben sokkal jobban néz ki, mint képeken, nagyon szimpi. A rendszer maga gyors, bár ezt el is várnám a snapdragon 865-től, azért hiába egy éves, nem egy gyenge cpu.
A kijelző jóval nagyobb, ami bejön, illetve amoled is, ami külön jó, szépek a szinek. A felbontás is kicsit nagyobb, de ilyen szempontból nem tudok különbséget tenni.
Összességében az XR-hez képest jobb a kijelző.
Amit észrevettem még, hogy a mobilnet is mintha gyorsabb lenne, érdekes mód az iPhone a házban mindig csak 2 csíkot jelzett a hálozatnál, míg ez telit, így talán nem placebo ez az érzés. Az iPhone jobbára 30mb/s-t hozott 4G-vel, míg ez 50-60-at.
Lehet ebben jobb az „antenna”, elvégre 5G-t is tud, de azt egyelőre nem tudtam letesztelni.

A Warp Charge is nagyon bitang még, egy szűk 20 perc alatt felhúzta az aksit 18%-ról közel 85-re.

Hát egyelőre ennyi a tapasztalatom röviden.

Holnap reggel irány a fogászatra, naaagyon remélem, hogy mostmár betudják fejezni azt az egy fogam.
Utána megyek átvenni a könyveim is, mint kiderült már megjöttek, végre lesz mit olvasnom.

De persze csak értesítőt dobtak be róla, amin ugyan az áll, hogy megkísérelték az átadást, de nem jött össze, úgyhogy menjek átvenni.
Ez persze masszív kamu, hiszen itthon voltam és ide egy lélek sem csengetett be.
Na de mindegy, annyira nem lényeges. Itt nincsenek nagy távolságok, szóval a fogászatról hazafele nem tart semmiből arra kanyarodni a kocsival.
Ha meg nem tudnék rendesen beszélni utána közvetlen, majd mutogatok! :DDD

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Félhomály
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.