Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-13 17:05:15

LOGOUT.hu

A Fallout 4 egy poszt-apokaliptikus szerepjáték, ami a többszörös díjnyertes Fallout 3 és Elder Srcolls: Skyrim játékok alkotóinak legújabb játéka, mely 2015. november 10-én jelent meg Xbox One, Playstation 4 és PC platformokra. A sorozat főbb kiadásai tekintetében ez a rész az ötödik, amellyel a Bethesda Games Studios új területeket kíván meghódítani a nyitott világú játékok terén.
A játék a Fallout játékok történetének legmeghatározóbb napján, a Nagy Háború idején veszi kezdetét, de egy váratlan esemény következtében egy nukleáris háború sújtotta világban találjuk magunkat több, mint kétszáz évvel később. Az események helyszíne ezúttal az Államközösség (The Commonwealth), ami Bostont és a titokzatos Intézetet (Institute) foglalja magába. A játék eseményei a Fallout 3 után tíz, és a New Vegas után hat évvel zajlanak.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7851) Chabe89 válasza Doki16 (#7850) üzenetére


Chabe89
addikt

Ott csak azok jelennek meg amit innen szedsz le. Ettől még működni fognak természetesen és nem is ajánlom, hogy a Bethesda oldalával szenvedj.

[ Szerkesztve ]

(#7852) protegum válasza Chabe89 (#7849) üzenetére


protegum
aktív tag

Nem is a "mentésekkel" van a gond. Habár van, hogy az ember elfelejt aludni vagy ide még elmegyek aztán alszom. Ha ilyenkor megölnek az az én hülyeségem. De általában scout karaktert építek. Mindenhova lopakodva érek el és az ellenfeleket is becserkészem inkább, aztán hangtompítóssal vagy késsel elintézem. A harc előtt mindig találtam párnácskát, de vadászat közben az nehezebb észlelhetőség miatt poziciót kell gyakran váltani. Na ilyenkor gyakran lehet textúrahibát találni. De ez az feature az összes bethesdás játékba benne van.

(#7853) Doki16 válasza Chabe89 (#7851) üzenetére


Doki16
addikt

Ohh értem :)
Mentést nem töltöttem még be, hogy kipróbáljam. Na majd ma megnézem.

Ti milyen módokat használtok amik tetszenek? :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#7854) protegum válasza Doki16 (#7853) üzenetére


protegum
aktív tag

Nude mode ;]

(#7855) Doki16 válasza protegum (#7854) üzenetére


Doki16
addikt

Az asszony nem hiszem, hogy díjazná :D

Így is már megkaptam, hogy hetek óta Fallouttal játszom :D

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#7856) MrPappa válasza Doki16 (#7850) üzenetére


MrPappa
csendes tag

Aszta... full magyar minden? :N

(#7857) Doki16 válasza MrPappa (#7856) üzenetére


Doki16
addikt

Igen. A teljes alapjátékkal végeztek már a srácok :) [link]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#7858) Doki16


Doki16
addikt

Feltettem ezt a Backpacks of the Commonwealth módot. Hol találom a hátizsákokat a játékban?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#7859) Chabe89 válasza Doki16 (#7858) üzenetére


Chabe89
addikt

Random találod meg a világban NPC-knél, vagy különböző helyeken, de gondolom craftolni is lehet. Itt a lista.

(#7860) Doki16


Doki16
addikt

Ki a legjobb társ a játékban akit a leginkább érdemes magunkkal vinni?

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#7861) SaGa59 válasza Doki16 (#7860) üzenetére


SaGa59
őstag

Egy darabig mindet, míg fel nem deríted a hátterét és nem csinálod meg a hozzá tartozó questet Aztán majd eldöntöd, melyiknek tetszik a harcmodora és a viszonyulása a stílusodhoz.

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#7862) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

VATS-ban lehet gránátot dobni?

(#7863) protegum válasza Sanyi.mTs (#7862) üzenetére


protegum
aktív tag

Igen.

(#7864) Doki16 válasza SaGa59 (#7861) üzenetére


Doki16
addikt

Ezt nem is tudtam. Minden vihető karakternek van egy sztorija? Nick, Hancock stb? Curienek a sztoriját megcsináltam. Azt hittem, hogy az egyedi :)

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#7865) protegum válasza Doki16 (#7864) üzenetére


protegum
aktív tag

Én Nicket vittem magammal a legtöbbször, sőt őt érdemes vinni Far Harborba is. Persze ez függ a játék stílustól is, én egy spec. op. karakterrel játszom általában.

(#7866) frame>24


frame>24
addikt

Fél- OFF és by the way, de:

GOG ma dobott reklámot többek közt erről:

ATOM RPG

tehát hogy FO1-2 "tribute". Kicsit olcsóbb lesz, veszem.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#7867) bitpork válasza frame>24 (#7866) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem nagyon ment le az ára már egy éve és még mindig ... folyamatában peCSelik :( De amúgy Istenkirály a gamma, én már hetek óta gyűröm :B

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#7868) frame>24 válasza bitpork (#7867) üzenetére


frame>24
addikt

Egy éve?
Új megjelenésként írta, és 2018 dec. 19-es release-el.
Bár lehet, early access-en voltál.

Na mind1, legalább biztatót írsz.

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#7869) bitpork válasza frame>24 (#7868) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

https://www.kickstarter.com/projects/atomrpg/atom-rpg

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#7870) Sanyi.mTs válasza protegum (#7863) üzenetére


Sanyi.mTs
addikt

és azt hogyan? tegnap megnéztem, miket lehet csinálni VATS-ban, de nem jöttem rá, hogy melyik lehet a gránát dobás.

(#7871) jocee777 válasza Sanyi.mTs (#7870) üzenetére


jocee777
csendes tag

Üdv!
Szerintem tedd el a fegyót és csak a gránát legyen kijelölve, aztán mehet a VATS! Ez csak egy tipp!

Eskü nagyon adja a sok meglepődő arc ahogy felszínre hatol a felismerés, hogy a villamossinen egy villamos jön!

(#7872) Doki16 válasza Sanyi.mTs (#7870) üzenetére


Doki16
addikt

Így tudod használni. [link]

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#7873) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

Köszi.

(#7871) jocee777
ez nem működik, mert akkor ököllel akar ütni

(#7872) Doki16
nem erre gondoltam, de ezt is jó tudni. én VATS-ban akarom eldobni (F3-ban talán lehetett), itt meg eldobod a gránátot, majd VATS-ban szétlövöd.

(#7874) protegum válasza Sanyi.mTs (#7873) üzenetére


protegum
aktív tag

A négyesből kivették a direkt dobást vats-ba. Ügyeskedni kell vagy rámenni a demolition perkre. Sajnos.

(#7875) MrPappa


MrPappa
csendes tag

A "Meet up wit hte courser" küliben a X6-88-as ( a feka bőrzakós) folyamatosan csak lövi a társamat ( a Brotherhood kölök) és így nem is reagál a "talk"-omra, nem tudok vele kommunikálni. Vmi ötlet? Vagy hogyan tudom a kölköt lerázni?

(#7876) bitpork válasza MrPappa (#7875) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

tesós társat az Institute közelébe nem viszünk. Azt hittem ez alap :P

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#7877) MrPappa


MrPappa
csendes tag

Kicsit elakadtam a sztorival: Institute-ban megtaláltam állítólag a fiamat, Shaun-t akit csak Father-nak hívnak, de miért is öregebb nálam? Vagy a teleportáló kapu egyben időgép is? :F

(#7878) protegum válasza MrPappa (#7877) üzenetére


protegum
aktív tag

Hátha tényleg eljutottál odáig, akkor Kellog memóriáját is átkutattad és még sok egyéb jelből is kiderülhetett volna már, hogy Shaunt pár évvel korábban olvasztották ki. Az ébredésed és a gyerek elrablása között eltelt pár évtized.

(#7879) MrPappa válasza protegum (#7878) üzenetére


MrPappa
csendes tag

Akkor ez úgy fest kiesett nekem, viszont ha így van, akkor meg Kellognak kellett volna egy vén fószernek lennie mikor levadásztam :/ szóval még így sem kerek a sztori...

(#7880) protegum válasza MrPappa (#7879) üzenetére


protegum
aktív tag

Kelloggot kicsit átépítette az Institute, félig ember, félig synth. Egyébként több mint száz éves.

(#7881) batman91 válasza MrPappa (#7879) üzenetére


batman91
őstag

Ezért kell elolvasni a párbeszédeket, nem csak kattingatni ezerrel.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#7882) Gyula84 válasza batman91 (#7881) üzenetére


Gyula84
veterán

olvasni? :Y ilyenre nem érünk rá ;]

Nem rossz, de nem is jó, de legalább nem rossz.

(#7883) batman91 válasza Gyula84 (#7882) üzenetére


batman91
őstag

Minek az, mi? :DDD Azt el is felejtettem, hogy ebben a részében teljes szinkronnal rendelkeznek a párbeszédek. Szóval elég csak fülelni, hogy ha az ember nem akar olvasni.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#7884) Enton válasza batman91 (#7883) üzenetére


Enton
addikt

Ha elnyomkodod akkor a szöveg felénél a hangot is levágja. De igen ha figyelmesen végigolvasod/hallgatod akkor bőven érthető ki kicsoda micsoda és miért is.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#7885) joeetm


joeetm
tag

Sziasztok,

Alapjátékkal játszok, de minden indításnál visszaírja a konfigban a godrays beállítást low-ra, pedig mindig offolom. Semmi mást nem ír át, csak ezt. Tudok neki hekkelni valamit? :)

_Az a hülye aki nem normális_

(#7886) SaGa59 válasza joeetm (#7885) üzenetére


SaGa59
őstag

Kapcsold be a read-only opciót a konfig fájlokon a My Games mappádban…

STALKER modok: https://drive.google.com/folderview?id=0B_PtTRL86S2UQllOam9MUWZ1ak0&usp=sharing

(#7887) hubai38


hubai38
aktív tag

Sziasztok,szép napot.A fall out 4-ben szeretnék egy textura módot berakni csak itt másképp van,mint a háromban .Ebben kéne segítség.Hogy tudom bemódolni?Előre is köszönöm a választ.

(#7888) Chabe89 válasza hubai38 (#7887) üzenetére


Chabe89
addikt

(#7889) hubai38 válasza Chabe89 (#7888) üzenetére


hubai38
aktív tag

Köszönöm szépen a segítséget.

(#7890) MrPappa


MrPappa
csendes tag

A "Mass fusion" sztoriban el kell döntened h hova tovább, Brotherhoodokkal vagy /Synth/ Fatherékkal mész tovább. Bármelyiket választom, a játék megy tovább csak külön szálon vagy melyiket érdemes? Lelkifurkám lenne ha a pont a fiamat árulnám el... :)

(#7891) Sanyi.mTs


Sanyi.mTs
addikt

egy végigjátszással az összes achievement megcsinálható a választásomtól függetlenül (synt/brotherhood/minuteman/railroad)?

(#7892) batman91 válasza Sanyi.mTs (#7891) üzenetére


batman91
őstag

A válasz nem. Onnantól kezdve, hogy frakciót választasz eltérnek a teljesítmények.

"A man chooses. A slave obeys." - Andrew Ryan

(#7893) MrPappa


MrPappa
csendes tag

Vashiányban szenvedek, lomizásból nem sok jön össze, hogyan lehet aktiválni a kereskedőbódékat, mert már telepítettem a bódét, embert is rá, de nem folyik kereskedelem...

(#7894) joeetm válasza MrPappa (#7893) üzenetére


joeetm
tag

Szerintem attól még nem lesz több vas az aktuális workbench-ben hogy vannak kereskedők, te tudsz velük kereskedni.
Scrapper perk-et ha kimaxolod sokat segít, illetve a science-et annyira hogy tudj industrial water purifier-t építeni, és akkor ha eleget felhúzol, dől a lé. (Azaz a purified water, amit könnyen pénzzé tudsz tenni)

[ Szerkesztve ]

_Az a hülye aki nem normális_

(#7895) xFreex válasza MrPappa (#7893) üzenetére


xFreex
aktív tag

A kereskedő bódék csak kupakot fognak neked termelni a munkaasztalba. Viszont a lomi kereskedőnél találsz shipment of steel-t ami sok vasat ad csak meg kell tőle venni. A felesleges fegyvereket, páncélokat és drogokat eladva rengeteg kupak összejön..
Sokszor csak azért veszek ilyen shipmenteket, mert a kereskedőnek nincs elég pénze hogy megvegye a cuccaimat. :U :D

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

(#7896) protegum válasza MrPappa (#7893) üzenetére


protegum
aktív tag

Építs Scavenging station-t. Hozzárendelsz egy settlert és napi 2 junk-ot termel, igaz randomot, de akár lehet az steel is. Amúgy remek felszívó hely az unatkozó dologtalanoknak.

(#7897) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Ezt most csak úgy itt hagyom. coub warning

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#7898) Doki16 válasza bitpork (#7897) üzenetére


Doki16
addikt

Nagyon kemény arcok voltak :D
Engem nem vettek be a bandába :(

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#7899) Interceptor


Interceptor
addikt

Hello,

Az lenne a kérdésem ha survival módban fertőzést kapa karakter, gyógyszerek nélkül is kigyógyul belőle idővel? Ha az nincs mi a megoldás? Köszi.

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#7900) xFreex válasza Interceptor (#7899) üzenetére


xFreex
aktív tag

Dokit kell keresni. Van vándordoki meg állandó településen.

- This one is a live one. - BULLSHIT! You're lying. - Let the zone take me if I am...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.