Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 4

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-08-13 17:05:15

LOGOUT.hu

A Fallout 4 egy poszt-apokaliptikus szerepjáték, ami a többszörös díjnyertes Fallout 3 és Elder Srcolls: Skyrim játékok alkotóinak legújabb játéka, mely 2015. november 10-én jelent meg Xbox One, Playstation 4 és PC platformokra. A sorozat főbb kiadásai tekintetében ez a rész az ötödik, amellyel a Bethesda Games Studios új területeket kíván meghódítani a nyitott világú játékok terén.
A játék a Fallout játékok történetének legmeghatározóbb napján, a Nagy Háború idején veszi kezdetét, de egy váratlan esemény következtében egy nukleáris háború sújtotta világban találjuk magunkat több, mint kétszáz évvel később. Az események helyszíne ezúttal az Államközösség (The Commonwealth), ami Bostont és a titokzatos Intézetet (Institute) foglalja magába. A játék eseményei a Fallout 3 után tíz, és a New Vegas után hat évvel zajlanak.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#403) Nissifer válasza gyimger (#400) üzenetére


Nissifer
tag

Nekem a javítás az elsődleges képzettségem a Fallout New Vegasban. Rommá van moddolva a játékom mindenféle nehezítésekkel, izgalmas kiegészítésekkel. Imádok mindent összegyűjteni/szétszedni benne, és egyedi cuccokat, egyedi lőszereket gyártani. Nincs is annál szebb, mint mikor a hüvelyt, gyutacst és a lőport is én állítom elő, de még a levegőből a nitrogén kivonásához szükséges fuel-t is a talált itókák alkohol tartalmának kinyeréséből kapom. Amiből lesz egy kis nitric acid, a szakadt könyvekből pedig cellulóz és máris megvan a lőpor. ;) I fucking love this game! :D

Nagyon várom már a Fallout 4-et. A gyűjtögetés, barkácsolás eleve hangsúlyosabb lesz benne, és az új perk rendszer is teljesen levett a lábamról. Annyira áttekinthető és átgondolt az egész fejlődési koncepció, illetve annyira teljesen egyedülálló a napjaink játékai között a művészi szinten és elképesztő alapossággal kidolgozott, hangulatos környezet, hogy konkrétan leszarom, milyen vas kell hozzá. Ha meg kell vennem hozzá a deep blue-t, akkor megveszem. :D

A megjelenésig, pedig, hogy ne kapjak a várakozástól idegösszeroppanást, a Fallout New Vegas-ban sétálgatok, ha rohamom van. Nem a küldetésekkel foglalkozom, hanem, mint egy turista, bejárom a nevezetes helyeket, nézegetem a falakon lévő dekorációt, miközben testközelből pofán lövök a kedvenc 40mm-es gránátpuskámmal (saját készítésű flechette lőszerrel) egy-két szemtelen deathclaw-t.. :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Fallout 4
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.