Hirdetés

2024. május 20., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7401) aggleány


aggleány
addikt

Szia Mindenki!

Jó ideje olvasgatom a topikot, de nem sikerült eldöntenem, hogy a 300.000,- Ft-os kategória befér-e még ide. Ha igen, légyszíves segítsetek nekem választani. Abszolút kezdő vagyok komolyabb órák terén, eddig mezei órákat hordtam, az utóbbi időkben pedig okosórát, de most valahogy rádöbbentem, hogy szeretnék egy igazit is, bár a keret elég szűkös.

Régóta szeretem az órákat, de sajnos csak az egyszerűbbekre volt keret, de olyan nem fordult elő, hogy 10-15 óránál kevesebb állt volna a dobozban (bár az összes nem tette ki egy komoly óra árát).

Egyetlen komolyabb órám van, egy Tudor California dial-lel, de nagyon picike, és emiatt nem hordom.

Amit szeretnék: 39-41mm, mivel nőneműként a nagyobbak lelógnának a csuklómról, a kis női órákat viszont nem szeretem. Fémszíjas, sötét számlapos, automata órát szeretnék. A chrono-s verziók nagyon tetszenek, de ahogy néztem, az nem nagyon fér bele a keretembe. Amit találtam, az a Longines Conquest 41mm automatic, ez eléggé tetszik, de biztosan van ennél jobb is, szebb is.

A topik elején olvastam, hogy itt vannak olyan emberkék, akik esetleg tudnának segíteni barátibb áron történő beszerzésben, ha találok valamit, amibe beleszeretek.

Bocsánat, hogy kicsit hosszúra nyúlt. Előre is köszönöm a segítséget. :R

(#7402) EnterR válasza phranxinatra (#7399) üzenetére


EnterR
veterán

Titánium :DDD

PSN ID: marquuard

(#7403) Macyke82 válasza phranxinatra (#7399) üzenetére


Macyke82
tag

Az ultra ronda lemaradt....... :U

(#7404) djeperto válasza EnterR (#7402) üzenetére

Mindjárt kapsz egy fricskát, hogy az magyarul TITÁN nem titánium :DD
...szerintem meg tökmind1

"there are more jacks then one at the fair..."

(#7405) g0n21 válasza aggleány (#7401) üzenetére


g0n21
senior tag

Szia,
300 ezer alatt számtalan lehetőséged van - csak úgy, mint felette. Természetesen befér ide, még a 200.000 forintos, sőt a swatchos kérdések is.

Megnézném még a Certina DS-eket, fémszíjas, automata, ebben améretben, vagy vannak Steinhartok, Microbrandek, egy-két Rado is be tud csúszni ebbe a kategóriába, amikor épp akciózzák őket. Tényleg sok típus van ennyiért. Használtan még TH aquaracer is belefér a keretbe, tehát tényleg, rengeteg. A facebook csoportban már nézelődtél (facebook.com/hasznaltorak)

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#7406) EnterR válasza djeperto (#7404) üzenetére


EnterR
veterán

Ezen akadtam fent. :))

PSN ID: marquuard

(#7407) Tulku válasza Macyke82 (#7403) üzenetére


Tulku
veterán

Ez nagyon profán volt...

Mondjuk igaz ;]

(#7408) g0n21 válasza EnterR (#7406) üzenetére


g0n21
senior tag

a nyelvújítást nem feltétlen a tudatlanság kell szülje

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#7409) WiZARD válasza aggleány (#7401) üzenetére


WiZARD
addikt

Szia!

A g0n21 által írtakat 4 márkával egészíteném ki, ezekből pár típus még újonnan is belefér a keretbe:
Sinn, Stowa, Laco, Seiko
A Longines se rossz választás.
young78-at érdemes megkérdezni új Longines, Certina esetén. ;)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#7410) g0n21 válasza WiZARD (#7409) üzenetére


g0n21
senior tag

Uhh, a Sinn!

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#7411) aggleány válasza g0n21 (#7405) üzenetére


aggleány
addikt

Köszönöm, megnézem azokat is, és az arckönyves csoportot is. :R

(#7412) Szulita28 válasza WiZARD (#7409) üzenetére


Szulita28
senior tag

Fémszíjas férfi Sinn újan 300e-ből? :F Én is kérek :B

Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

(#7413) squir válasza Szulita28 (#7412) üzenetére


squir
aktív tag

Sinn 434 és 556
Németektől 280-320e HUF között

(#7414) Szulita28 válasza squir (#7413) üzenetére


Szulita28
senior tag

Tennél be egy-két linket, légyszi?

A 434 34 mm és kvarc. Nem ilyet keres

[ Szerkesztve ]

Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

(#7415) g0n21 válasza Szulita28 (#7412) üzenetére


g0n21
senior tag

Hol írta, hogy vadonat új legyen?

postával 1110eur, vadonat új, 38,5mm. Belefér sztem.
LINK

[ Szerkesztve ]

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#7416) vadászcsiga válasza Szulita28 (#7412) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Másrészt Wizard nyilván nem pont a sinnre gondolt amikor azt írta hogy ezekből pár típus még újonnan is belefér

(#7417) rbalint88 válasza aggleány (#7411) üzenetére


rbalint88
addikt

Egyetlen tanacs csak: mindenkeppen probald fel vasarlas elott! Nem tudom mekkora csuklod van, de a 41mm longines conquest, hydroconquest elegge termetes ora, lehet optikailag mar nagy lesz. Javaslom bp arkadban a tutut, bajcsyn a seiko butikot, kristof terena wdl-t. Menj be, nezz szet, probalgasd oket.
A certina ds action kvarc 40mm, szep mutatoi vannak es 200e korul van ujonnan itthon, ha mar igy emlegettek a markat es nekem is van ketto certinam :)

(#7418) squir válasza Szulita28 (#7414) üzenetére


squir
aktív tag

Gonzi megelőzött és ez a gyári oldal
EBay.de-n és ch24-en 556 acél szíjjal szokott lenni 280+posta körül. Most 310-ért van alku előtt

(#7419) WiZARD válasza WiZARD (#7409) üzenetére


WiZARD
addikt

fémszíjat kifelejtettem... :U
(így már Laco és Stowa lényegében kiesik)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#7420) aggleány válasza rbalint88 (#7417) üzenetére


aggleány
addikt

Köszönöm, felpróbáltam. :K Most egy okosórának mondott 46mm-es szerkezetet hurcolok a csuklómon, az már valóban nagy, nem fekszik fel rendesen, de a Conquest pont jó méret.

Megnézem a javasolt boltokat, köszönöm a tippet. :R

(#7421) Szulita28 válasza g0n21 (#7415) üzenetére


Szulita28
senior tag

Szerintem ez azt sugallja, de lehet tévedek :)
A topik elején olvastam, hogy itt vannak olyan emberkék, akik esetleg tudnának segíteni barátibb áron történő beszerzésben, ha találok valamit, amibe beleszeretek.

Köszi a linket. Ezt én is ismerem, de ez sajna nem 300e. Még alkuval se. De az kétségtelen, hha ebbe szeret bele, akkor talán akörül beszerezhető.

Squir, neked is köszi.

Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

(#7422) Szulita28 válasza aggleány (#7420) üzenetére


Szulita28
senior tag

Nézzél szét itt is. Jó árai vannak, megbízható, és alkudni is lehet.

[link]

Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

(#7423) aggleány válasza Szulita28 (#7422) üzenetére


aggleány
addikt

Köszönöm, megnézem. :R

(#7424) Skimaster válasza aggleány (#7420) üzenetére


Skimaster
senior tag

Én azt javaslom, hogy szeptember 22-én menj el a chronomeertingre, ott rengeteg órát látsz és bármelyiket fel tudod próbálni... Igaz főleg használt van, de alkudni kötelező..

(#7425) Mercutio_ válasza Skimaster (#7424) üzenetére


Mercutio_
félisten

+ érteni hozzá vagy megbízható eladótól venni.
Volt 1-2 arc aki azt ecsetelte milyen tokba milyen szerkezet kerül majd "és az akkori már olyan lesz mint... " ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#7426) Gempas 70


Gempas 70
aktív tag

Üdv mindenkinek. Abban kérném a segítséget, hogy valaki megtudná mondani milyen erős az Omega Seamaster lume-ja ? Nem várom a Seiko eredményeit de kb mit tud? Köszönöm

(#7427) djeperto válasza EnterR (#7406) üzenetére

Egy kis érdekesség "A magyar kémiai szaknyelv kialakulása" valamint "A természettudományi nem- és fajnevek magyarosításának kérdésérõl"

És az IUPAC "Az elemek szisztematikus elnevezése"-ről

...akit érdekel :)

"there are more jacks then one at the fair..."

(#7428) Spet válasza Skimaster (#7424) üzenetére


Spet
addikt

De vigyen sokkolót, harcikutyát, hogy ideférjen a kiszemelt asztalhoz, vagy ne akarjanak mások a személyes térben a túlzottnál több időt eltölteni. :U

Eladó Seiko 7016-5000 Seiko Monaco

(#7429) vadászcsiga válasza Gempas 70 (#7426) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Yodamestah tesztje. Seamaster vs Monster

[ Szerkesztve ]

(#7430) aggleány válasza Skimaster (#7424) üzenetére


aggleány
addikt

Köszönöm, megyek. :K

(#7431) aggleány válasza Spet (#7428) üzenetére


aggleány
addikt

Harcikutya pont van itthon. :C Fél éves francia bulldog, felettébb veszedelmes jószág. A múltkor pitbullnak nézték. :D

(#7432) Gempas 70 válasza vadászcsiga (#7429) üzenetére


Gempas 70
aktív tag

Csiga THX. Nem felejtettelek el, jelentkezem. :)

(#7433) Gempas 70 válasza vadászcsiga (#7429) üzenetére


Gempas 70
aktív tag

Még annyi, hogy a képek között mennyi az időeltérés?

(#7434) yodamastah


yodamastah
őstag

Smp-n látni :)

(#7435) WiZARD válasza Gempas 70 (#7433) üzenetére


WiZARD
addikt

lume teszt, ezt se ma csináltam... ;)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#7436) Gempas 70 válasza WiZARD (#7435) üzenetére


Gempas 70
aktív tag

köszi.. nekem elég az omega ereje :)

(#7437) fagyalllo


fagyalllo
őstag

Mit szóltok a legfrissebb hírhez, hogy a Rolex a nagyon megnövekedett kereslet miatt egy svájci bérgyártóval szövetkezett és külső helyszínen is fogják gyártani a sub-ot, gmt mastert?

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#7438) WiZARD válasza fagyalllo (#7437) üzenetére


WiZARD
addikt

Kína? :DDD

Forrás?

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#7439) fagyalllo válasza WiZARD (#7438) üzenetére


fagyalllo
őstag

Én vagyok a forrás, reggel jutott eszembe, hogy meg kellene törni a csendet. :)

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#7440) b4zsi- válasza fagyalllo (#7439) üzenetére


b4zsi-
őstag

Vehettél volna egy GS-t is. :DDD

(#7441) vadászcsiga válasza b4zsi- (#7440) üzenetére


vadászcsiga
félisten

:DD

(#7442) pulutodurumo válasza b4zsi- (#7440) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Vagy egy Rolexet. Az szólt volna csak nagyot. ;] :D

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#7443) Tulku


Tulku
veterán

Akkó mink is megtörjük...

(#7444) consono válasza Tulku (#7443) üzenetére


consono
nagyúr

Még megvan? :) Amúgy érdekes ez az óra, minden szíjjal teljesen máshogy néz ki...

"In God we trust. All others must bring data"

(#7445) Tulku válasza consono (#7444) üzenetére


Tulku
veterán

A második felvetésed teljesen helytálló....
Az elsőre nem reflektálnék mert sértő lényemnek :)

(#7446) WiZARD


WiZARD
addikt

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#7447) pulutodurumo válasza WiZARD (#7446) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Nemrég néztem a Watchfinder videót ami erről is szólt. Jóféle.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#7448) bendeguz76


bendeguz76
aktív tag

Az új Breitling superocean ll-ben milyen szerkezet van,a sajátjuk?Eléggé bejön az új design.

bendeguz_HUN

(#7449) Aladdin válasza bendeguz76 (#7448) üzenetére


Aladdin
senior tag

ETA. A saját szerkezetesek másfél-kétszeres árról indulnak :)

(#7450) bendeguz76 válasza Aladdin (#7449) üzenetére


bendeguz76
aktív tag

Miért nem lepődöm meg ezen?lehúzós banda.

bendeguz_HUN

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.