Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:26:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3701) h.adam.92 válasza ONEFREE (#3694) üzenetére


h.adam.92
őstag

Ha van profilja annak, aki megölt, akkor tényleg player. Velem egyszer volt csak ilyen eddig, pár hete. Egyébiránt úgy van, ahogy a többiek is írták, AI PMC-k vannak a pályán rajtad kívül.

(#3702) ONEFREE válasza h.adam.92 (#3701) üzenetére


ONEFREE
aktív tag

:R
Igazatok van! Nem voltam naprakész infóval. Bocsánat, hogy behabzott a szám mikor instant kaptam a fejeseket utána kiosztottam párat és meg láttam a dogtag okat. Azt gondoltam sétagalopp lesz. De nem az néha.

(#3703) etrop01 válasza ONEFREE (#3702) üzenetére


etrop01
tag

wow, ritkán látni ilyet a mai világban.
Szép volt, hogy elismerted a hibád!
GG
további jó raideket!

Az egyszerűség a kifinomultság csúcsa.

(#3704) Kupszi


Kupszi
aktív tag

Tegnapi nap folyamán még 3-4 percek után bedobált a PVe mód, ma eddig 2x 20 percet és vagy 3x 10 perc körülit nyomtam ki, és még mindig nem tudtam ma játszani.
Köszönöm Nikita, ez valami fenomenális 1.5 órát várni arra hogy 30 perc Customs-t tudjak tolni!

Pipapapa strikes back again! Avagy újabb tégla a falba!

(#3705) ONEFREE


ONEFREE
aktív tag

Sajnálom a tegnapi kirohanásom. Most, hogy már értem mi miért van így teljesen más. Tökéletes lenne az élmény. Rég nem játszottam ilyen jó a tarkoval mint tegnap. Sajnos kevés a pályára kapott idő. Amúgy nekem 10/10. Hajnal 3 ig nyomtam. Régen volt már ilyen játék ami így lekötött volna. :B

[ Szerkesztve ]

(#3706) Shkiz0 válasza Kupszi (#3704) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Ma hajnal 3-ig nekem ilyen 3-6 percek kozott dobott be aztan 3 utan nem tudom mi tortent, mert barmilyen szervert valasztottam is 10p utan se galalt szerveteket.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3707) Kupszi válasza Shkiz0 (#3706) üzenetére


Kupszi
aktív tag

Tegnap délutánra megjavult úgy ahogy. 6-7 perces bejutások nálam, viszont ma már megint panaszkodnak a redditen hogy megint leálltak a szerverek.
Nesze neked 250euro-s csomag :D

Pipapapa strikes back again! Avagy újabb tégla a falba!

(#3708) vaakuum válasza Kupszi (#3707) üzenetére


vaakuum
addikt

Ezalatt az ArenaBreakoutban kihúztam egy kb. lvl25 meg egy lvl 20 accot, és élvezem a játékot. Mindezt úgy, hogy nagyjából mindig tudom, hogy miért haltam meg, honnan lőttek el.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#3709) Hauptmann válasza vaakuum (#3708) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nekem nagyon tetszik benne a végén, hogy vissza lehet nézni a térképen, mi történt.

(#3710) Kupszi válasza vaakuum (#3708) üzenetére


Kupszi
aktív tag

Nem is lenne ezzel gond, de az Arena elvekben egy különálló játék lenne.

Viszont tudjuk jól hogy szerverbővítést nem tervez Nikita, gondolom a jelenlegi szerverekkel kell valahogy balanszolni az Arena/PVP/PVe módokat.

Pipapapa strikes back again! Avagy újabb tégla a falba!

(#3711) Shkiz0 válasza vaakuum (#3708) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Nem lenne rossz játék én első körben már teszteltem de le is töröltem kb 1 hét után.
Mikor zsinórba 4x halsz spawn után 1p-en belül, mert annyira közel vannak a spawnok egymáshoz az annyira nem vicces.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3712) vaakuum válasza Shkiz0 (#3711) üzenetére


vaakuum
addikt

Pedig azért kár volt.
[link] [link]
Minden játékban természetesen meg kell tanulni a spawn-pontokat, sajnos nem létezik optimális algoritmus a játékosok bedobálásához a tarkovban sem. Eddig 2-szer haltam meg spawn közelében, bár mostanában talán már elindult, hogy a playerek tudatosan megnézik maguk körül a többi spawn-pontot, így várhatóan elég hamar elkezdődik a pitty-putty. Vagy ügyesen kell bujkálni.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#3713) ONEFREE válasza Shkiz0 (#3706) üzenetére


ONEFREE
aktív tag

Úgy tűnik én szerencsés vagyok. 1x volt még 4 perc a szerver keresés. Rendre 4 perc alatt bent vagyok. Imádom a Pve módot! :C :C :DDD

(#3714) Shkiz0 válasza vaakuum (#3712) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Az első videó 4 éves. Abban az időben a tarkovban is megvolt ez a jelenség, aztán változtattak rajta.
A másik videó meg a csillagok együttállása. Egy kezemen meg tudom számolni az utóbbi 2-3 de akár 4 évben hányszor haltam meg szinte instant a betöltés után.
Maponként 1-1 hely van talán ahol hatványozottabban fent áll a veszélye hogy hamar halsz de amúgy nem vészes (reserve pl ilyen ha a bunkerek mellett spawnolsz a scav base mellett ott volt már olyan, hogy lőttek balról a map széléről a bunkerek felől, lőttek rám jobb oldalról a vasút felől, és még szemből is lőttek a dómból sniperral de szerencsére mind vak és gyengénlátó volt, elértem a medesig :D

Nem mondom, hogy rossz játék az ABI de bőven van mit csiszolni rajta.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3715) RazoR válasza Shkiz0 (#3714) üzenetére


RazoR
veterán

Béta, de szerintem jó lesz ha nem lepik el a csalók ezt is.
Úgy mondanám, hogy Tarkov light, benne van sok olyan dolog ami a Tarkovban értelmetlen és felesleges nehezítés miatt nincs....

(#3716) Kupszi válasza RazoR (#3715) üzenetére


Kupszi
aktív tag

Nem vennék rá mérget hogy nem lesz tömve csalóval...sőt! UE4 játék nem egy nehéz a hacking része. De ne így legyen.

Pipapapa strikes back again! Avagy újabb tégla a falba!

(#3717) KaraDani válasza Shkiz0 (#3714) üzenetére


KaraDani
addikt

Legutóbb amikor fél év után beloadoltam, hogy na jó megnézem milyen az új wipe, akkor első raidem úgy nézett ki ground zeron, hogy megfordulni és egyet lépni épp volt időm load után mire kaptam a fejest. És nem szar gépem van amivel magyarázható lenne, hogy percekkel később kéne betöltenem. Úgyhogy az biztos, hogy a tökéletestől máig messze van a spawn rendszer.

(#3718) ONEFREE


ONEFREE
aktív tag

Ezért játszom Pve t én is. Elegem lett az ilyen élményekből.

(#3719) Dyde


Dyde
aktív tag

Kipróbáltam kicsit a PVE-t, úgyis nemsokára jön a wipe, kicsit emlékeztetőül az első ground zeros taskok meg itemek mik fognak kelleni early hideoutra. Első meccsen kaptam egyből egy instant thorax kill-t egy bot pmc-től na mondom ez mókás lesz, de aztán hamar ellaposodott. Az a baj nem nagyon van benne így kihívás, bot pmc-k is elég lightosak, amíg szerintem nem megy el az ember raider/rogue/boss-ozni addig pont az nincs meg benne mint a rendes pvp-sben, az adrenalin, az konkrétan 0 így nálam. Cserébe viszont okádja rám a scaveket, van hogy mozdulni nem tudok mert old gasnál 14 scavet kell megölni hogy kijussak. Ehh. 204 K/D, hát pvp-ben meg ha jól megy örülök a 7-es körülinek :D Remélem 1 max 2 hét és wipe :U

[ Szerkesztve ]

(#3720) ONEFREE válasza Dyde (#3719) üzenetére


ONEFREE
aktív tag

Ez tényleg benne van, hogy a scav 15 alatt nem is számolom :)). 300 tartalék lőszer és 4 teli tár alatt el sem indulok már :)).

(#3721) malacka87 válasza KaraDani (#3717) üzenetére


malacka87
senior tag

Az a map egy rák spawn szempontból… 3 olyan spot is van ahol 10 secen belül jöhet ellenség!

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#3722) ONEFREE


ONEFREE
aktív tag

28 perc nagyon kevés mindenre is. A tuzharcba keveredsz akkor örülhetsz ha kijutsz. :W

(#3723) Shkiz0 válasza ONEFREE (#3722) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Én nem látom így. Vagyis tény, hogy lehetne rendes raid idő (lesz is, ahogy bővítik a szervereket, mert ha lesz elég szerver akkor a raid idő is megegyezik majd a PVP verzióval azt mondta nikita) de azért el lehet lenni ennyivel is, igaz haladni kell.
Én 20p alatt bármelyik mapon teleszedem a 6sh-t még harccal együtt is, de van olyan map ahol kb ehhez 10-15p is elég, pláne ha nincs harc.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3724) ONEFREE válasza Shkiz0 (#3723) üzenetére


ONEFREE
aktív tag

Én is el játszogatok. De amikor az Ai nem csak egy hülyére hasonlít akkor jó lenne kicsit több idő mert néha belefutok 2-3 BOSS ba is . Én eddig imádom a Pve t. Csak az idő kevés számomra.

(#3725) Shkiz0 válasza ONEFREE (#3724) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Pedig az a 10p ami átlagosan hiányzik a raidekből nem fogja megváltani a világot, de tény hogy jól jöhet. Én az elején nem foglalkozom a bossokkal, csak akkor ha kell küldinek.
Ha küldizel akkor kerüld el a bossokat, főleg az elején mert úgy sincs normális lőszer elrakni őket.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3726) ONEFREE válasza Shkiz0 (#3725) üzenetére


ONEFREE
aktív tag

A BOSS okból élek :DD :DD :DD pofán lövöm őket :DDD. A lényeg, hogy meg kaptam a választ a felnem tett kérdésemre :DDD.. Lessz időbővités... :R

(#3727) malacka87


malacka87
senior tag

Ez a shoreline event elég jó! Aki elsőnek bejut resortba nyert! :DD :DD

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#3728) Dyde válasza malacka87 (#3727) üzenetére


Dyde
aktív tag

Igen, de ki már nem nagy eséllyel fog :DDD Én már meg se próbálok kijutni, ilyen last man standing-ként fogom fel, annyit magammal vinni amennyit lehet :D . A bossok, meg a pmc-k egy dolog, de 25-30p-nél már özönlenek a scav playerek is akik felkapják a boss geart

[ Szerkesztve ]

(#3729) Termin8 válasza Dyde (#3728) üzenetére


Termin8
tag

Sziasztok!

Két haveromnak időnként erősen packet lossol a játék (általában 30%-os packet loss), Telekomos internettel. Voda, Digi vagy bármi egyéb nettel nem jön elő a probléma. Más is tapasztalta ezt Telekomos internettel? Van erre bármilyen megoldás/hotfix?

Eddig IP, DNS állítgatással próbálkoztak, de semmi siker.

(#3730) Termin8


Termin8
tag

Az előző hsz-t nem válaszként akartam küldeni, csak félrenyomtam :W

(#3731) Shkiz0 válasza Termin8 (#3729) üzenetére


Shkiz0
nagyúr

Igen, telekom jó pár hete problémás csúcsidőben.
Sőt igazából korábban is volt már ilyen, szóval visszatérő probléma.
Egyelőre a telekom szarik rá, és magyarázzák a semmit mutogatnak a Cloudflare felé (nem, nem a CF problémája) de ezen kívül egyelőre használhatatlan esti időszakban sokszor a net.
Jelenleg már NMHH-nál is rengetegen nyújtottak be panaszt a T ellen, szóval várhatóan hamarosan ha maguktól nem is de ezen oldali nyomásra lesz valami változás, mert ez egy szolgáltatás amiért fizetnek az emberek (nem is keveset) miközben az nem használható normálisan.

Megoldás teljes mértékben nincs rá, meg lehet próbálni a VPN-t.

Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

(#3732) malacka87 válasza Shkiz0 (#3731) üzenetére


malacka87
senior tag

Vpn alatt be se enged logolni!

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#3733) ONEFREE


ONEFREE
aktív tag

Update jött ,de már egy órája képtelen frissíteni.. :F :(((

(#3734) Hauptmann válasza ONEFREE (#3733) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nekem most frissült le.

(#3735) ONEFREE válasza Hauptmann (#3734) üzenetére


ONEFREE
aktív tag

Discord official ment a BSG ekézés, hogy 22M mekkora dolog letölteni :DD

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.