Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 02:26:43

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3101) // Chaka //


// Chaka //
tag

Sziasztok! Az év elején játszottam még a Tarkovval, aztán dolgom akadt. Most alaplap. proci csere után ujratelepítés, és a Launcher küldené az ellenrzö kódot, de nem küldi. Mindent is végigpróbáltam, amit a fórumán írtak, de semmi. Valakinek volt már ilyen problem?

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#3102) Picco válasza // Chaka // (#3101) üzenetére


Picco
addikt

live/hotmail emailed van? ezekkel a domainokkal eleg sokan panaszkodtak hasonlora

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3103) // Chaka // válasza Picco (#3102) üzenetére


// Chaka //
tag

gmail levelező van átirányítva a saját levelezőmre. De a gmail-t megnézve sincs bejövő forgalom. A password reset üzenetet elküldi, de az Authorize üzenetet nem.

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#3104) Picco válasza // Chaka // (#3103) üzenetére


Picco
addikt

az erdekes, gondolom spamet etc nezted.

kuldj egy bugreportot/support requestet, hatha, de eleg sok rosszat hallani

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3105) // Chaka // válasza Picco (#3104) üzenetére


// Chaka //
tag

Várakozó álláspontra helyezkedek. Mire kijavítják pl. a lag problémát, hátha ez is meggyógyul.

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#3106) Picco válasza // Chaka // (#3105) üzenetére


Picco
addikt

mire kijavitjak a lag problemat, mar az unokad fog jatszani :(

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3107) // Chaka // válasza Picco (#3106) üzenetére


// Chaka //
tag

Francba is, kár ezért a játékért. Akkora ötlet, és nagyon jól ki van találva. Ennyire még nem fostam más játék alatt :DDD

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#3108) // Chaka //


// Chaka //
tag

Naszóval. Át kellett irányítanom a Windowsban a szervereik IP címét azokra a szervereikre, amelyek el is küldik az ellenőrző kódot. Google a barátom :)

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#3109) Picco válasza // Chaka // (#3108) üzenetére


Picco
addikt

berakod a leirast ide is legyszi hogy ha masok belefutnanak akkor megtalaljak?

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3110) // Chaka // válasza Picco (#3109) üzenetére


// Chaka //
tag

Aha. El kell indítani a Wordpad-et vagy más szövegszerkesztőt admin módban. Megnyitni ezt a file-t: c:\windows\system32\drivers\etc\hosts. A végére beírni ezt a három átirányítást, hogy a Launcher kedvesebb szerver felé küldje el a kéréseket:
104.22.28.180 172.67.41.203
104.22.29.180 172.67.41.203
185.19.218.150 172.67.41.203
Aztán mentés, hiába rimánkodik a Windows, hogy ne. Nekem csak így működött akárhány próbálkozás után, de így elsőre jó volt.

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#3111) // Chaka //


// Chaka //
tag

Tudtok adni SCAV jogi tanácsadást? Van itt egy SCAV büntetőjogász? Naszóval. Ha player SCAV vagyok, és belém lő egy player SCAV, és utána lelövöm, akkor ez jogos önvédelem, vagy szimpla gyilkosság? Ha a player SCAV társam karmája kifogásolható, és egy bot SCAV megtámadja, akkor kit érdemes lőnöm?

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#3112) vaakuum válasza // Chaka // (#3111) üzenetére


vaakuum
addikt

Ha player scav sebez meg, az utána nyugodtan lelőhető. Az NPC scavek lelövése után - repu jár minden esetben. Illetve ha csak megsebzed az NPC-t, aggrózik, és lőni fog rád ő is meg a haverjai is. De ha lelövöd, akkor - repu neked.
HA a haverodat lövik az npc scavek, akkor annak oka van. HA véded, és lövöd az npc scaveket, akkor nyilván téged is lőni fognak utána, és ha véletlenül lelősz közülük egyet is, jön a - repu.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#3113) // Chaka // válasza vaakuum (#3112) üzenetére


// Chaka //
tag

Idáig is gyakorta adtam a pajtinak egy-egy sorozatot, de ezután már tudatosan teszem :) Köszi szépen az infót :R

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#3114) Drenadar válasza // Chaka // (#3111) üzenetére


Drenadar
veterán

"Ha a player SCAV társam karmája kifogásolható, és egy bot SCAV megtámadja, akkor kit érdemes lőnöm?"
ha haverod megöli az AI scavet, akkor természetesen Őt, a haverodat :D (+ repu jár érte)
amúgy meg az ellenséges PMCket lődd scavként, ne bonyolódj bele abba hogy haverod már bocsánat de nem ismeri a játékot és elcseszi a karmát.

mostanában vagy több az új, vagy csak sokszor találkozom sunyi szar alakokkal, akik scavplayerként lelőnek engem scavként úgy hogy nem vagyok pmc cuccokban sőt direkt sokszor nyomkodom az F1et hogy hallja már az a szerencsétlen hogy scav vagyok. de nem... sokan ami mozog, azt meg kell őlni...

(#3115) KaraDani


KaraDani
addikt

[link] Veritas de szépen összefoglalta ebben a videóban mi a baj a játékkal, és sokan miért sírjuk vissza a "régi szép időket" hiába sok minden milliószor jobb mint volt.

(#3116) Ombi5 válasza KaraDani (#3115) üzenetére


Ombi5
őstag

Mert tamogattuk a kokain es vodka fogyasztasat ennek a dagi keszitonek!!

(#3117) Picco válasza Ombi5 (#3116) üzenetére


Picco
addikt

szivesen tamogatom a te kokain es vodka fogyasztasodat ha csinalsz jobbat :K :P

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3118) xundyingx


xundyingx
tag

Üdv, újként itt a fórumban de nem új a játékban.

Szerintetek mikor javítják a jelenlegi patch (legalább is számomra) legidegesítőbb bugját és az a loot/mag drill óriás hangja? Mindig javítani akarnak valamit de közben elrontanak másik 3 dolgot...

(#3119) Szeszkazán válasza xundyingx (#3118) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Elméletileg ma reggel volt valami patch.

(#3120) Picco válasza xundyingx (#3118) üzenetére


Picco
addikt

lot hangjat mar javitottak jopar napja, csak 1-2 naping volt nalam jelen a problema.
magdrill hangereje meg mindig fulsuketito.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3121) xundyingx válasza Szeszkazán (#3119) üzenetére


xundyingx
tag

Végre! Ez a része javítva. :D
De azért van még mit csiszolni, meglestem én is azt a Veritas-os videót és így 2000 tarkov óra után sajnos sok dologgal egyet kell, hogy értsek. :/
Főleg azzal a résszel ahol az egyik kommentelő is írta:

"Tarkov feels like a full time job made for streamers rather than fans."

(#3122) Picco


Picco
addikt

kinek hogy telik a wipe?

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3123) Sanyaaa26 válasza Picco (#3122) üzenetére


Sanyaaa26
senior tag

Néha olyan desync-el, hogy 10 métert 30 méter alatt teszek meg, amúgy minden faxa :N

(#3124) PistiSan


PistiSan
addikt

Sziasztok!

Egyik ismerősöm kersett meg, hogy a gyereke szeretne ezzel a játékkal játszani, nekik ilyen laptopjuk van.
HP 255 G7
AMD Ryzen 3 3200U 2.6 | 8GB DDR4 | 256GB SSD | 0GB HDD | 15,6" matt | 1920X1080 (FULL HD) | AMD Radeon Vega 3 Graphics
Régen játszottam utoljára, szóval nagyjából ahogy nézem a minimumnak kb megfelelhet a gép.
Szerintetek fog ez futni minimum grafikán elfogadható fps mellett, vagy ezen a vason ez esélytelen?
Ami tök jó lenne, ha lenne valami kipróbálási lehetőség a játékban, steamen ahogy nézem nincs fent a játék, gondolom itt pedig nincs olyan lehetőség, hogy kifizetem, megnézem hogy fut a játék, és ha nem megy, akkor vissza kérem az árát mondjuk 1-2 napon belül.
Ha van, légyszi írjátok meg!
Előre is köszönöm! :R

(#3125) BandiHUN válasza PistiSan (#3124) üzenetére


BandiHUN
veterán

A proci szerintem rém gyenge... de ne legyen igazam.
Kipróbálni szerintem egy kölcsön accal ki tudnátok, nincs meg valakinek? Nem tudom, van-e refund idő, szerintem mivel "béta" kiadás, nincs. De az oldal hátha írja. Amúgy külömben érdemesebb talán akciósan megvenni, és wipe-kor nekifogni, mert már most mindenki überholmival megy, így sikerélmény player ellen... Ez meg nem az a játék, ami bármi érdemi örömöt adna legalább társ és időben kezdés nélkül. Gondolja át, ez kell-e. Ez nem Cod vagy pl. rainbow6, hogy be lehessen bármikor ugrani.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#3126) Picco válasza PistiSan (#3124) üzenetére


Picco
addikt

legion 5 ryzen 5800h/3060 130w/32gb 3200.
low mediumon jol fut a legtobb palya de streets meg ezen a vason is beesik 30fps es ala.

velemenyem szerint eselytelen hogy azon a laptopon integralt VGAval elfusson akar stabil 30fps mellett is.

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3127) PistiSan


PistiSan
addikt

Köszönöm mindkettőtök visszajelzését, szerintem le beszélem róla a szülőket!
:R

(#3128) Picco válasza PistiSan (#3127) üzenetére


Picco
addikt

zarojelben jegyzem meg: nem tudom mennyi idos a gyerkoc, de erosen nem ajanlanam

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3129) malacka87


malacka87
senior tag

Ez a mai update valami katasztrófa. Hangok megint elvannak baszódva. :W :W

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#3130) Picco válasza malacka87 (#3129) üzenetére


Picco
addikt

nekem elore-hatra hangok jobbnak tunnek, de meg nem teszteltem eleget

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3131) Picco


Picco
addikt

video a tarkov cheater problemarol

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3132) Drenadar válasza Picco (#3131) üzenetére


Drenadar
veterán

oké hogy valahol a fejlesztőknek nem érdekük a cheaterek ellen véglegesen fellépni, de azért valamit kitalálhatnának...

bezzeg ha működne a game streaming akkor ezek nagy eséllyel egyáltalán nem lennének

(#3133) vaakuum válasza Drenadar (#3132) üzenetére


vaakuum
addikt

Én ha ma lennék pályakezdő és érdekelne a programozás, biztos, hogy gépi tanulásos anticheat irányba mennék el. Szoftver simán tudná elemezni a játékosok mozgását (akár realtime is), és egy cheater, aki átlát a falon, máshogy mozog, máshogy kezeli az egeret, mint aki nem. Ezt gépi tanulással simán meg lehetne fogni, és nem a konkrét cheatprogramok ellen kellene harcolni. És embereknek sem nagyon kellene elemezgetni semmit, a gép gyorsabb, hatékonyabb...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#3134) Picco válasza vaakuum (#3133) üzenetére


Picco
addikt

van egy ilyen kezdemenyezes mas esportoknal, eltaroljak a videokat/inputokat (mint olimpian a vert) es amint jon uj kielemzo eszkoz, raengedik a regi felvetelekre.

tarkovnal sokkal alapvetobbek a problemak a hozzaertobb postolok szerint.
amit legtobbszor emlegetnek az hogy amikor elkezdtek programozni a jatekot, eszukbe se jutott hogy cheat problema lenne, legtobb jatek irasanal ezt szemben tartjak.
masik hogy nagyon sok resze nem szerver authorativ hanem kliens...ami nagy gaz.

inkabb aruljanak weapon skineket es lepjenek a cheaterek torkara mint a mostani rendszer szvsz.

bonusz: a tobb szaz post es alatta levo tobbezer komment EFT redditen sajnos kiesett a 16ik emeleti ablakon :(((

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3135) Drenadar válasza Picco (#3134) üzenetére


Drenadar
veterán

ugye elméletileg az van, hogy a kliens megkap minden adatot és a cheat azt olvassa ki :D

vajon miért nem tesznek bele KAMU adatot (pl nagy bokorban fekvő karakter, amit csak a cheat látna) és ha valaki azt megsebzi auto ban

(#3136) M@trixfan válasza vaakuum (#3133) üzenetére


M@trixfan
addikt

Ez sajnos egyre rosszabb lehet az idő előre haladtával. A következő szintje a csalásnak (ami tudományos szemszögből érdekes amúgy) ott tart, hogy robotika mozgatja az egeret és teljesen a sima renderelt képből dolgozik, semmi injektált kód, vagy exploit nincs. Egészen egyszerűen csak tökéletesen reagál az emberi észlelésnél, mozgáskoordinációnál gyorsabban. Hardveres aimbot basszus…

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

(#3137) KaraDani válasza Picco (#3131) üzenetére


KaraDani
addikt

Tudtam, hogy szar a helyzet, de hogy ennyire szar...

(#3138) // Chaka // válasza vaakuum (#3133) üzenetére


// Chaka //
tag

Jaja. Az ügyesebb csalók úgy csalnak, hogy alig lehessen észrevenni, és nehéz legyen bizonyítani. Na ezekkel semmi bajom :)

Több ezer telefonszámot tudok fejből, csak azt nem tudom, hogy melyik kié.

(#3139) vaakuum válasza // Chaka // (#3138) üzenetére


vaakuum
addikt

:((( Pedig kellene, hogy legyen... ellenük sem egyenlő esélyekkel harcolsz, mert miközben te pásztázod a 29 colos képernyőt, hogy hol látsz rajta valami apró mozgást a fák között, ami nem a szél miatti bokormozgás, Ő a marha nagy színes téglalappal pontosan tudja, melyik fa mögül fogsz felbukkanni, kb. mikor, és azt is látja, ha már nyugodtan elkezdhet lőni, mert max 1-2 levél van csak útban. És ehhez még aimbot sem kell, bőven előnyben van azzal, hogy lát mindenen keresztül.

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#3140) malacka87


malacka87
senior tag

Haha bekerült valami anti cheat. 700player kapásból kapott is bannt😁

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#3141) Ombi5 válasza malacka87 (#3140) üzenetére


Ombi5
őstag

Hol olvastad?

(#3142) malacka87 válasza Ombi5 (#3141) üzenetére


malacka87
senior tag

Tarkov Twitter. Van egy doc benne a kibannolt emberek neveivel.

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#3143) yozsee11 válasza malacka87 (#3142) üzenetére


yozsee11
aktív tag

Van ott kicsit lejjebb, hétfői dátummal egy 4 ezres lista is.

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#3144) malacka87 válasza yozsee11 (#3143) üzenetére


malacka87
senior tag

Aj látom! Van 70 millióm lehet érdemes lenne hétvégén égetni egy kis geart! :DD

btag:Sveryn#2510 uplay:MoRu_PManiac87 Origin:partymaniac87 World of Warships:partymaniac87 E60 520I

(#3145) Picco válasza yozsee11 (#3143) üzenetére


Picco
addikt

allitolag minden nap bannolnak "several thousands of accounts for cheating".
kovezzetek meg de ennek egy toredeket sem hiszem.
fleamarketen 200 flearepes emberek sokhelyen, lv50+ rage cheater aki 50 meterrol 20at lo az altynod faceshieldjebe etc...az egesz "Nikita AMA" inkabb damagecontrol-nak szaglik szamomra. :(

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3146) nanorambo


nanorambo
őstag

hello.
mennyire van még támogatva a játék?

(#3147) Picco válasza nanorambo (#3146) üzenetére


Picco
addikt

tamogatva? :F

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#3148) Hauptmann válasza nanorambo (#3146) üzenetére


Hauptmann
addikt

Mire gondolsz támogatás alatt? Fejlesztgetik folyamatosan.

(#3149) nanorambo válasza Hauptmann (#3148) üzenetére


nanorambo
őstag

Igen-igen erre gondoltam. :R

(#3150) Drenadar válasza nanorambo (#3149) üzenetére


Drenadar
veterán

3 év alatt kijött egy új pálya, amire azt mondták hogy igazából a tervezett pályának a negyede kb... :D

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Escape from Tarkov
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.