Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-10-05 12:17:43

LOGOUT.hu

emag ügyintéző kapcsolása "hack"
Jótállás, garancia és egyéb szolgáltatások -> Termék javítási ideje / telepítési szolgáltatások -> Milyen stádiumban van a termékem javítása?
Így egyből kapcsolja az ügyintézőt
qltsar fórumtársunknak köszönjük az infót

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2720) tutis


tutis
őstag

vicces ez az emag. rendeltem egy állítható asztalt, de időközben meggondoltam magam, masik tipust vettem, így visszaküldeném kb bontatlanul. 6 nappal ezelőtt felettem q kiszallitas napján a visszaküldési kérést. mivel semmi nem változott azóta, írok nekik chaten. Azt mondja küldjem vissza direktbe a forgalmazó cégnek Krakkóba😄😄 Ja mondom pont egy 22 kilós csomagot én fogok postázni, amikor idefele ingyen volt a posta, és ráadásul semmi közöm a céghez, emagon vettem a terméket, mi közöm nekem ahhoz hogy ők kitől rendelik. meg bocsatolt egy eldugott linket a cégről hogy a cég hogy kéri a vissszaárut. termék adatlapon persze csak az van feltüntetve hogy 14 napos elállás, amibe benne vagyok, hisz már aznap jeleztem. Mondtam ugyintezonek itt 2 opció vany vagy kijon a futár és elviszi, vagy leadom boltba és oldják meg. nonszensz az egész. volt már valakinek hasonló ügye?

http://www.youtube.com/tutisgsxr

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.