Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#37101) Serpiko válasza samu2062 (#37098) üzenetére


Serpiko
addikt

Csak nappalos műszakot tolok mostanában. Nem hiányzik az éjszakai műszak. Amúgy jovohet pénteken leszek éjszakai műszakos elvileg. Jó pihenést nektek.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#37102) samu2062


samu2062
aktív tag

Na, akkor nem vagyok egyedül.
Kitartás, már nincs sok vissza.
Sikerült aludnom 2 és fél órát, az is valami. :)

Köszi Serpiko , meglesz.

(#37103) Serpiko válasza samu2062 (#37102) üzenetére


Serpiko
addikt

2 és fél óra az nem rossz. :D amúgy túlóra van nálunk elég sok még mindig nem panaszkodom de fárasztó na.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#37104) Serpiko


Serpiko
addikt

Újra itt ma érdekes műszak 16 órától 04 óráig lol. Reggel végzek utána viszem le kutyát aztán legkésőbb 5 órakor alvás.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#37105) samu2062 válasza Serpiko (#37104) üzenetére


samu2062
aktív tag

Legalább pénzben megéri az a sok túlóra?

Fura műszak ez a 16-tól 4-ig. Hosszúnak fog tűnni szerintem. De majd a halacska... :))
Én most dupla nappalt nyomok. Úgy, hogy már alszok is, hogy fel tudjak kelni reggel.
Neked meg kitartást.

(#37106) Serpiko válasza samu2062 (#37105) üzenetére


Serpiko
addikt

Jól bírom eddig a halacska most úszik lefelé. :D megéri a túlóra Kb. Plusz 150 ezer de sok vót éreztem is.

Jó ejt neked.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#37107) samu2062 válasza Serpiko (#37106) üzenetére


samu2062
aktív tag

Akkor megéri gondolom, csak nem szabad túlzásba vinni, csak amennyi egészséges. A baj az, hogy ezt nem mi határozzuk meg sok esetben, ha sokat vár el a munkáltató. Én régebben másodállásban is dolgoztam. Nyomtam éjjel nappal sok évig, aztán egyszer csak azt mondtam, hogy állj. Hiába volt több pénzem, ha kicsinálom magam idővel.
Meg aztán kezdett egyik a másik rovására menni. Nem tudtam koncentrálni sokszor eléggé. A vasúti forgalom meg nem gyerekjáték. Nincs kedvem éveket ülni. És az még a kisebbik baj akár.
Tudom az én esetem más, csak mellékesen írtam. :)

(#37108) Serpiko válasza samu2062 (#37107) üzenetére


Serpiko
addikt

Néha nincs választás de legtöbbször megkérdezik vállalom vagy sem szerencsére. Amúgy tényleg nem szabad túl tolni mert akkor vaj lesz. Meg pihenni is kell valamikor pont múltkor itthon voltam négy napot amikor hívtak mondtam nem megyek be kell a pihenés. Amúgy tényleg lehet sok pénzed van de nem tudod élvezni mert fáradt vagy. Pár hónapig oké de hosszútávon nem lehet csinálni. Vagyis én nem csinálnám. Van felelősség nálunk is ezzel nincs gondom vállalom nem bújok el van aki igen.

A vasúthoz képest nálunk nincs akkor felelősség a tiétek veszélyes üzem nem gyengén.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#37109) Serpiko


Serpiko
addikt

Újra itt jó estet urak. :D reggel 6 ig tolom.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#37110) Serpiko


Serpiko
addikt

Éjszakai műszak ON :D valaki itt lesz velem?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#37111) fant0mi válasza Serpiko (#37110) üzenetére


fant0mi
addikt

Majd holnap ejszaka.

(#37112) Serpiko válasza fant0mi (#37111) üzenetére


Serpiko
addikt

Kár :D amúgy rövid pihenőnap lesz hétfőn túlóra jeee!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#37113) fant0mi válasza Serpiko (#37112) üzenetére


fant0mi
addikt

Nekem nem kar. Igy is hetvegi pihenon lettem volna. Ugrott a vasarnap estere tervezett grillezes, ma meg nincs jo ido hozza. Pedig megvettem a talca soproni meggyes sort is. :)

(#37114) Serpiko válasza fant0mi (#37113) üzenetére


Serpiko
addikt

Ismeros a helyzet sokszor van nekem is ilyen utolsó pillanatban kavarnak be. Múltkor indulok vidékre családhoz éppen kifordulok a sarokig jutok hívnak be kéne jönni. Mondom lol vidékre megyek, szerencsére megoldották máshogy.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#37115) galervin93


galervin93
őstag

Nekem hétfő nappalra jutott egy gázolás, a miskolci IC sodort el valakit, ma éjszakára meg úgy jöttem be, hogy Szolnok felé az egyik vágány kizárva, a felsővezetéken ott lóg egy áramszedő... Azóta sincs még kész...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#37116) Serpiko válasza galervin93 (#37115) üzenetére


Serpiko
addikt

Mozgalmas lehet a munkád nem kicsit. Nekem most ismét dupla nappal jön majd vasárnap leszek éjszakai műszakos. Gázolás csúnya lehet brrr.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#37117) fant0mi válasza Serpiko (#37116) üzenetére


fant0mi
addikt

Amikor onnan tudod, hogy ez valaki volt nem pedig valami, hogy talalsz mellette egy papucsot is...

(#37118) galervin93 válasza fant0mi (#37117) üzenetére


galervin93
őstag

:(

---

Majdnem ugyanaz, a vonat, majdnem ugyanott, csak egy nappal később. Nómális??? :(((
A tegnapi így nézett ki (nem saját kép).

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#37119) samu2062 válasza galervin93 (#37118) üzenetére


samu2062
aktív tag

Olvastam a facebookon, mindkét esetet. Egyből eszembe is jutottál.

[ Szerkesztve ]

(#37120) galervin93


galervin93
őstag

Naccerű éjszaka volt ez is. Teljes állomási feszültségmentesítés, három plafontapasztó dolgozott az állomáson (karbantartási munkák), Szergej mint dízel kitoló, és persze a vonatok jöttek-jöttek-jöttek... Jó hosszú volt ez az este is... Holnap vissza nappal.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#37121) fant0mi válasza galervin93 (#37120) üzenetére


fant0mi
addikt

Hát nekem is. Amilyen jól hangzó szolgálatnak indult (vonat végén 4 órát lobogni, majd 1 órás gépmenet, aztán kb 4 óra szunya, aztán megindulni egy teherrel Pestig max 3 órában előadva), annak az ellentettje lett.
Beszart gépen műszaki segítségnyújtás 2 órában (zsír, olaj, por, valamint a felsőruházat teljes átizzadása is, aztán 400 km előre, hogy az ország túlsó felében végezzek. Most hazautazás alatt próbálok magamtól is távolságot tartani. :D

(#37122) galervin93 válasza fant0mi (#37121) üzenetére


galervin93
őstag

Az is szépen hangzik. :( Jó pihit előre is!
Mostanában megint bejöttek ezek a szopi-nyali napok, esküszöm nem tudok mondani az utóbbi időszakból olyan szolit, hogy valami rendkívüli ne történt volna. :(

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#37123) fant0mi válasza galervin93 (#37122) üzenetére


fant0mi
addikt

Jaja, olvasom meg tapasztalom. :( Minden nap jut a 120a-ra valami. Neked meg meg ott van a 80-as is.
Mar egy oraval korabban elindulok valtani, hatha akkor nem kesem le az eredeti feljelentkezest. Igy sem mindig sikerul.

(#37124) flymi válasza galervin93 (#37122) üzenetére


flymi
addikt

Én már be se jelentkezem mert nincs rá idő, illetve éjjel háromkor már inkább csak krumplis zsákként eldőlök. Mostanában minden éjszaka roller.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#37125) Serpiko válasza flymi (#37124) üzenetére


Serpiko
addikt

Kitartast! Pénteken veled lesz az éjszakai műszakban. Mostanában megint csak nappali műszak volt.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#37126) flymi válasza Serpiko (#37125) üzenetére


flymi
addikt

Ja nem, ma reggel értem haza. Legközelebb Szombat lesz éjszakás.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#37127) samu2062


samu2062
aktív tag

Én ma nyomom az éjszakát. Van itt is ribillió, de szerencsére nagy dolgok nem szoktak lenni. Vagyis ritkán. Múltkor például összecsattant a tartalék egy kocsival. Nagyot szólt. :D
A vizsgálat szerint 25-el ütközött neki, ami ilyen súlyos tonnáknál már nem kevés. Igaz voltak itt keményebb dolgok is, de tényleg ritka szerencsére.
Mondjuk itt ez kicsivel kisebb állomás, kicsivel kisebb forgalommal.
Ami viszont gáz, hogy ránk szálltak az éjszakai ellenőrzésekkel. Nem nagyon lehet ledögleni, mert csesztetnek, meg kapjuk a megrovást. :(((

(#37128) samu2062


samu2062
aktív tag

Ezt meg csak úgy itt hagyom. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#37129) galervin93 válasza samu2062 (#37127) üzenetére


galervin93
őstag

Csatt, előferdül... néha... :))
Nekem a feszmentben a vmax 40-es átmenőn simán átgurult a teher, pedig a két bejárati jelző között van vagy 3 kilométer, meg a vége felé egy kis emelkedő és 11 kitérő a vágányútban. Szóval vmax 40... :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#37130) Serpiko válasza samu2062 (#37128) üzenetére


Serpiko
addikt

Kb. pont ilyen fejem szokott lenni reggelre. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#37131) galervin93 válasza fant0mi (#37123) üzenetére


galervin93
őstag

A mai napot se tesszük ki az ablakba. Hajnal óta Kőbánya-felsőn szarakodott a biztber, Megállj! mellett közlekedés. Az 502-es miskolci IC volt a nap vesztese - belefutott a kőbányai szívásba, +10 perc. Pécelen feszültségmentes szakasz alatt maradt, további +15. Majd Gödöllő és Aszód között áramszedője törött. Vagy 2 órát állt a nyíltvonalon, mire a katasztrófavédelemmel karöltve átszállították az utasokat. Utána is este 6-ig egy vágány kizárva a két állomás között, mert megsérült a vezeték is. Közben kora délután a kőbányai berendezés olyan szinten sz*rta össze magát, hogy nem fogadott, nem indított vonatot. Összességében a vonalon 30-90 perces késések, a 97 volt a teteje. Persze ez átgyűrűzik a szolnoki vonalra is, ott is vonat kimaradások meg késések. Aztán amikor hullámokban megindult, akkor percek alatt kellett volna leközlekedtetni egy rakat vonatot. Szóval lehetett agyalni, mi-hova fér be, minél kevesebb késést kapjon minden, én úgy elfáradtam estére...
Mostmár túl vagyok egy jéghideg pohár ouzon meg egy doboz sörikén... Végre...

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#37132) fant0mi válasza galervin93 (#37131) üzenetére


fant0mi
addikt

Azt a rohadt :Y
De jo, hogy szabin vagyok. :)
Kozlom, hogy kellemes a Balaton vize, valamint ma meg nem ittam vizet. :D

(#37133) galervin93 válasza fant0mi (#37132) üzenetére


galervin93
őstag

Akkor tessék kihasználni a szabit! :)
Khm, izé...
Ritka elátkozott egy környék. Egy héten belül a harmadik.
...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#37134) fant0mi válasza galervin93 (#37133) üzenetére


fant0mi
addikt

Erre bakker ma meg hideg van es fuj a szel. :(

(#37135) Serpiko


Serpiko
addikt

Újra itt ma hajtás van eddig PH-ni sem tudtam. :D talán mostmár nyugi lesz lassan vacsorázom. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#37136) Tomasz72


Tomasz72
tag

Na szóval, ma és holnap éjszaka!
Jó lenne, ha nyugis lenne!
Ez az elmúlt két hónap kritikán aluli volt!
Hétvégén nem mentünk, mert megpályázta a cég ezt az állami támogatási rendszert.
Szerintem 6 vagy 7 éve kaptam ennyi fizetést...
Július elsejével kivettek belőle, így beosztás szerint mehetek, 7 (!) nap maradék szabival, amiből 5 kell év végére...
Így strand gyanánt marad a kertben felállított 2.66-os medancié...

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#37137) galervin93


galervin93
őstag

Túl az n+1-edik sűrű éccakán. Teljes feszültség-mentesítés, kitológép, be nem álló váltók, elakadó szerelvények, mozdonyok, tehervonatok... És akkor megkérdezik miért vagyok harapós, amikor a szomszéd állomásról beköszönnek álmosan, hogy "jobb reggelt!". Lol... Hát a vacsorámat is hajnali fél háromkor ettem meg... De most pihi, és nem érdekel hogy reggel van, gyógysörike csusszan.

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#37138) Narxis


Narxis
nagyúr

Keményen toljátok gyerekek, kitartást.

Thanos was right.

(#37139) Serpiko


Serpiko
addikt

Megkezdtem az éjszakai műszakot újra. Csapatjuk a fánkit ma este is? Irodában jó idő van ki sem megyek reggelig :D klima on

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#37140) Tomasz72 válasza Serpiko (#37139) üzenetére


Tomasz72
tag

Iroda!? Légkondi!? Tudsz élni! :DD
Éjfél felé meg jön a monszun...

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#37141) Serpiko válasza Tomasz72 (#37140) üzenetére


Serpiko
addikt

Már most kezd itt esni de meleg van még kint állítólag :D de amúgy le a kalappal aki kint tolja melegben hidegben én biztos nem csinálnám. :D respekt

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#37142) flymi válasza Serpiko (#37141) üzenetére


flymi
addikt

Reggel hatra megyek melózni, nem is bánom ha kicsit lehűl a levegő mert ma is öt kilót leizzadtam.
Utána éccakás, hónap vége felé 3 nap szabi megint amit nem kértem, de így itthon lehetek egy hetet megint.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#37143) Serpiko válasza flymi (#37142) üzenetére


Serpiko
addikt

Amúgy holnap enyhül az idő 23-25 fok lesz csak az a baj bent nem hűl le a lakás. Mondjuk otthon is van klima úgyhogy befogom a pofam. :D amúgy nem szeretem a meleget északi típus vagyok sajnos. A hideget bírom a telet is egy pulloverben végig csinálom

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#37144) flymi válasza Serpiko (#37143) üzenetére


flymi
addikt

Akkor tezsvírek vagyunk. :D
Én se bírom a meleget, pedig muszáj. Tavaly a legmelegebb napon asszem 67°C volt a peronon (beton, nincs árnyék). Rendezőbe kocsik közt, bagikövön is van ennyi.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#37145) Tomasz72 válasza flymi (#37144) üzenetére


Tomasz72
tag

Akkor én fordítva vagyok bekötve... :D
Ha be vagyok öltözve, és szép napsütéses -15 fok van, az oké!
Gyűlölök fázni, gyűlölöm a szelet, az esőt...!

Egyszer két kompresszor közül az egyiket javítanunk kellett, úgy, hogy a másik full gázon ment.
Majdnem 50 fokos olajpára... Mindenki 5 percenként szaladgált ki, én egész jól bírtam.
Most is igazán csak a tűző nap visel meg, nem bírja a tök fejem..
.

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#37146) Serpiko válasza flymi (#37144) üzenetére


Serpiko
addikt

67c az nem semmi biztos ott helyben elájultam volna. Amúgy most van a holtpont kezdek elfáradni.

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#37147) flymi válasza Serpiko (#37146) üzenetére


flymi
addikt

Akkor told be a halacskát. :)

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#37148) Serpiko válasza flymi (#37147) üzenetére


Serpiko
addikt

Az megtörtént :D most megyek aludni jó 8 mindekinek. Kutyákat levittem jól eláztunk.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#37149) Serpiko


Serpiko
addikt

Jó estet újra itt. Nyugodt éjszakai műszakot mindenkinek.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#37150) samu2062 válasza Serpiko (#37149) üzenetére


samu2062
aktív tag

Nekem ma fénybenjárás volt. Holnap leszek éjszakás. Szombat, nem lesz vészes. Annyiban jobb lesz. Ma úgy is bolondok háza volt megint.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.