Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36501) galervin93 válasza Tomasz72 (#36498) üzenetére


galervin93
őstag

Ma a 755-ös csabait (is) húzta pl., néztem is, elsőre távolról furcsa gépnek tűnt. Most éppen Keleti fűtőházban pihen. Emigen bal felső sarokban a keresőbe a pályaszámát (915504310011) beírva meg is találhatod.

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#36502) Tomasz72 válasza galervin93 (#36501) üzenetére


Tomasz72
tag

Ja ja! Láttam már felénk is a csabain.
A vörös csillag kivételével, olyan mint az első, eredeti fényezése... :D
Néztem az Emig-es oldalt, de nem gondoltam volna, hogy ennyi az egész, ezer hála!
:R

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#36503) Serpiko válasza Tomasz72 (#36500) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem lehet könnyű így az biztos szoktàk mondani majd elmúlik Lolipop! Na kezdem a műszakot csapassuk egy hónapja nem éjszakáztam szép lesz :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36504) flymi válasza Tomasz72 (#36498) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Én megmondom neked fejből: sínen van. :P
Vagy emelőn.

Ugyanolyan randa szili mint a többi, bocs ha ezzel megbántottalak. De elmesélhetnéd miért pont az a kedvenc...

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#36505) Tomasz72 válasza flymi (#36504) üzenetére


Tomasz72
tag

Most néztem, hogy kijött a karámból, és egy negyed óra múlva elrobog a kertek alatt....
Csak annyi emlék fűz hozzá, hogy mikor még suliba jártam, József városban volt ilyen fényezésű bőven, vörös csillaggal az orrán...
Vonzódom valamiért az ilyen nagy vasakhoz :D

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#36506) flymi válasza Tomasz72 (#36505) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Akkor inkább M61 Nohab vagy M62 Szergej. :K
A tolatós mozdonya (vonaliak futkározósa) nálunk a mai napig egy Szergej.
Meg kikopó félben lévő M44-el (Bobó) tolatunk az esetek 95%-ban. A maradékban M43 kisdácsia a tartalék tartaléka.
De az épp felújítás alatt álló Járműjavító mögött is szép számmal akadnak rozsdaette monstrumok.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#36507) Tomasz72 válasza flymi (#36506) üzenetére


Tomasz72
tag

Ó a 61-62 páros...!
Nagybratyóék Beregszászban valami ipartelep mellett laktak, ott noszogatták a teher vagonokat M62-vel.
A mellkasomon éreztem mikor közeledett :D
10 éve voltam egyszer a járműjavítóban, modell kiállítás meg egyebek.
Öregem bemászott egy Szergej motorterébe, úgy beverte a búráját, hogy a nyomát hetekig látni lehetett.. :D :D .

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#36508) galervin93 válasza flymi (#36506) üzenetére


galervin93
őstag

Nálunk a vágányzár miatt szó szerint minden is van. Nem csak az egész 'tradicionális' hazai paletta mozog, de a különböző maszek vasutak millióféle külföldi vasa is. Meg persze ilyen daru, olyan géplánc, betonozó szerelvény, anyám tyúkja... De már csak két hónap és vége. Egyrészt várom, mert végre megszűnnek a vágányzáras hercehurcák, másrészt viszont vannak aggályaim azzal kapcsolatban, hogy a korábbi, feszített menetrendnél még sűrűbbet terveznek bevezetni, és hát a 80-as vonalon (ahogy nagyrészt a többi elővárosi vonalon sem) a fővárostól távolabb eső vonalszakaszok minőségével van a gond, hanem az elővárosban a fejpályaudvarok környékén, márpedig ahhoz nem nyúltak hozzá. Azaz a változatlan infrastruktúrára engedünk rá a korábbi (már akkor is pengeélen táncoló, a legkisebb zavartatásra is boruló) menetrendnél is sűrűbbet. Nem lesz ennek jó vége, de ne legyen igazam... :(

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#36509) fant0mi


fant0mi
addikt

Fene a gusztusotokat. :DD

(#36510) samu2062 válasza fant0mi (#36509) üzenetére


samu2062
aktív tag

Most mé?
Nekem is a szergej a kedvencem. :P
Tudom, vezér szemmel más.

(#36511) fant0mi válasza samu2062 (#36510) üzenetére


fant0mi
addikt

Mondjuk pont a szergej az, amin el lehet lenni huzamosabb ideig. Az kenyelmes.
Nekem az 1216-os (183-mas) sorozat, ami a kedvencem.

(#36512) Serpiko


Serpiko
addikt

Elindult a műszak remelem nyugi lesz egész éjjel. :D valaki itt lesz velem?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36513) fant0mi válasza Serpiko (#36512) üzenetére


fant0mi
addikt

Vagyok. Egy szopas, rohangalas az egesz ejszaka. Szfvar - Hegyeshalom - Rajka - Gyor - Movar - Hegyes. Most 3 ora szunya, aztan ha felebredtem, megyek haza. Eleg is volt. :)

(#36514) Serpiko válasza fant0mi (#36513) üzenetére


Serpiko
addikt

Nálunk nyugi van szerencsére :D jó pihent majd neked!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36515) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Már Szerbiában.
Délutánra Várnában leszünk, csütörtökig bulgáriai munka van.

#?*@&!

(#36516) Serpiko válasza zeon.hu (#36515) üzenetére


Serpiko
addikt

Nem semmi kitartás! Legalább van meló bőven. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36517) samu2062


samu2062
aktív tag

Dupla éjszaka. Jaj, de fincsi.
Most is, holnap is. De ez még mindig jobb talán, mint a dupla nappal. Az is lesz a hónapban.

[ Szerkesztve ]

(#36518) flymi válasza samu2062 (#36517) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Nekem ma fényben/tejfölben mászkálás, holnap éjjel és utána végre 6 nap pihi. :C
Igazából nem lesz pihi, a padlásról kell kiszanálni pár holmit, kacatjaimat elrendezni. Kocsira is ráférne egy kis takarítás (igazából egy polírt is elviselne, de arra most nincs keret), remélem jó idő lesz. A babaszobába el kell dugni a kábeleket, hosszabbítókat, felszerelni egy csomó fiókzárat. Szóval biztonságosabbá tenni a házat mert erősen kúszik-mászik már. Egy hét múlva lesz 7 hónapos a törpém. :)

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#36519) Serpiko válasza samu2062 (#36517) üzenetére


Serpiko
addikt

Én is jobban szeretem a dupla éjszakai műszakot. Mondjuk hétvégén jöhet a dupla nappal az nyugis nálunk.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36520) samu2062 válasza flymi (#36518) üzenetére


samu2062
aktív tag

Akkor most írnám, hogy jó pihenést, de az nem sok lesz.
Szóval jó barkácsolást és egyebeket.
Gyorsan megy az idő, már 7 hónapos.
Az enyém most lett 8 éves. Hihetetlen.

Serpiko itt sajnos a hétvége is húzós legtöbbször. Bár a mostani dupla nappalom hétköznap lesz.

(#36521) _drk


_drk
őstag

Negyedszerre nyomom a dupla éjszakát. A hónapra vámpír lettem szinte :D.
Amúgy ha így rá van állva a szervezet, meg közte van normális pihenő, mondjuk nem reggel 8 fele alszok el, hanem nyugodtan otthon még éjszaka 3 óra fele, kibírható.
És mivel már nem vagyok 20 éves, az se érdekel, hogy rá megy a hétvégém.
Most pont ezen gondolkoztam el, mikortól kezdődött ez?

[ Szerkesztve ]

(#36522) Serpiko


Serpiko
addikt

Néha én is végzek korán 3-4 óra közt. Azt szeretem és sokkal jobban bírom mint mikor reggel 6-7 óra közt fekszem le.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36523) Serpiko


Serpiko
addikt

Újra itt ma rövid műszak 04 órakor vegezek majd. Így azért jó félotkor már alvás Je :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36524) Serpiko


Serpiko
addikt

Megint itt vagyok éjszakai műszak ünnepi pénzèrt. :D valaki tolja vele?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36525) zeon.hu válasza Serpiko (#36524) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Nem, ma reggel 4-kor (akkor értem haza) véget ért a hét nekem.
Kitartás!

#?*@&!

(#36526) Serpiko válasza zeon.hu (#36525) üzenetére


Serpiko
addikt

Köszi neked jó pihenést! Elég jól bírom majd 3-4 óra körül lesz a holtpont. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36527) fant0mi válasza Serpiko (#36524) üzenetére


fant0mi
addikt

18:30 ota meloban. Ejfelkor felborultam, most ebredtem. :)

[ Szerkesztve ]

(#36528) Serpiko válasza fant0mi (#36527) üzenetére


Serpiko
addikt

Én 3 órakor borultam meg kicsit. Most már itthon végre. Jó pihenést neked!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36529) Tomasz72


Tomasz72
tag

Fú gyerekek!
Én most fordultam nappalos műszakba, és valami brutál szarul bírtam az elmúlt éjszakákat...!
Gyerekem hazahozott valami nyavalyát kb egy hónapja, azóta lappang bennem.
Szerda délelőtt felkeltem, és olyan voltam mint egy tál kocsonya, amivel a tizedik emeletre szaladtak fel.
Egy órán keresztül remegtem...

Most kezd nagyon lassan jobb lenni.
Persze meló közben gyógyulok, mert kell az a kurv@ pénz!

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#36530) Serpiko válasza Tomasz72 (#36529) üzenetére


Serpiko
addikt

Én is beteg vagyok kicsit szerintem bent kaptam el valakitől. Vagy az előző hetekben amikor reggel hideg volt délután pedig 24 fok felett volt a fene tudja. Ki hordom lábon tudom nem jó de nekem is kell a pénz. Jobbulást!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36531) Tomasz72 válasza Serpiko (#36530) üzenetére


Tomasz72
tag

Köszi! Jobbulást Neked is!

Meg ahogy mondod, egyik nap 24 fok, 5 nap múlva már fagy, aztán 15 fok esőben...
Közben meg lassan már havat kéne söpörni... :F

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#36532) Serpiko válasza Tomasz72 (#36531) üzenetére


Serpiko
addikt

Bizony nincs átmenet már az évszakok közt. Főleg éjszakai műszakban rossz bemegyek még jó idő van aztán éjjel megfagyunk lehet ettől fáztam meg azt a fene tudja.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36533) samu2062


samu2062
aktív tag

Én meg ma tolom az éjszakát. Umva sokat jövök most egymás után, 10 napból 8-at, de ebből csak 3 a bagolyműszak, többi az fénybenjárás.

Tomasz 72, Serpiko jobbulást nektek. Tényleg xar ez a hirtelen 20 fok csökkenés, egyik napról a másikra.

(#36534) Serpiko válasza samu2062 (#36533) üzenetére


Serpiko
addikt

És megint melegszik az idő hihetetlen. Kitartast neked én holnap leszek fénybenjáró 6-18 közt utána éjjel megyek.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36535) Tomasz72 válasza Serpiko (#36534) üzenetére


Tomasz72
tag

Reggel nézem, 8 fok. Kigurultam bringával a piacra, mire visszatértem, mindenem csurom víz volt. Holnapra megint esőt mond, még jó, hogy fejtágításon vagyok...

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#36536) Serpiko válasza Tomasz72 (#36535) üzenetére


Serpiko
addikt

Furcsa egy időjárásunk van ez tény nekem nem jön be. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36537) galervin93


galervin93
őstag

Hú, nekem szerdán volt olyan éjszakám, hogy reggel olyan voltam, mint a mosott zokni. A 100-as vonalon Üllőn történt felsővezeték-szakadás miatt zsákszámra jöttek a felénk terelt tehervonatok, emellett két vágányzár (szakiknak: körvasúton vörös mellett állomástáv.)... Reggel már jojózott a szemem. :( Következő felvonás holnap éjjel.
Kitartást mindenkinek!

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#36538) Serpiko válasza galervin93 (#36537) üzenetére


Serpiko
addikt

Kitartást! Nem semmi ami nálatok megy :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36539) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Mi meg remélem mára befejeztük. Még személykocsizunk egyet éjfélkor, de tehervonatokat ellöködtük.
Kicsit volt csak szar, mert nincs bobo. Dácsiával nem olyan buli.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#36540) Serpiko válasza flymi (#36539) üzenetére


Serpiko
addikt

Jó pihenést majd én most kezdek majd 6 órakor.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36541) fant0mi válasza flymi (#36539) üzenetére


fant0mi
addikt

Napasztmek, en meg most ertem Sl magasfogadora. Kvajo ez a hely, gyalogolhatok majdnem egy orat mire lebattyogok a szemelybe. Majd ha felkel a nap. Nem feherembernek valo videk ez itt.

(#36542) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Ledöntött a lábamról valami nyavaja, éreztem már az este is mikor a tartalékon lobogtam. Reggelre torokgyulladás + hőemelkedés, vagyis az életemért küzdök. :D
Ha holnapra nem múlik el, akkor az idén elöször táppénz lesz.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#36543) Tomasz72 válasza flymi (#36542) üzenetére


Tomasz72
tag

Mondtam én, hogy van valami a levegőben..!
Oszt nem ám ilyen 2 nap alatt kifexem...

LINK! :DD

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#36544) Serpiko


Serpiko
addikt

Megint tolom az éjszakai műszakot valaki velem tart....

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36545) Tomasz72 válasza Serpiko (#36544) üzenetére


Tomasz72
tag

Jelentem itt vagyok én is! Jó lenne egy nyugis éjszaka, mert egy darabig mínusz 2 emberrel vagyunk... Nem tudom mi lesz így az év végi szabadsággal..

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#36546) Serpiko válasza Tomasz72 (#36545) üzenetére


Serpiko
addikt

Ez az Je csapassuk! Nálunk nyugi van szerencsére és elég jól bírom eddig. Nálunk a nappal sz@pó általában. Szabadság nálunk is van bőven még mindenkinek nekem személy szerint 24 napom van még :D mikor adják majd ki passz. Tuti 15 napot át viszek jövőre.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36547) fant0mi válasza Serpiko (#36546) üzenetére


fant0mi
addikt

Csak az eletkor utan jaro napok vihetok at. Az meg, ha oreg is vagy, max 10 nap.

(#36548) Serpiko válasza fant0mi (#36547) üzenetére


Serpiko
addikt

Jó ezt tudni amúgy 37 vók
“Vén b@zi”. :D Akkor nálunk valamit nagyon ügyesen csinálnak mert asszem 3-4 éve 20 napot vittem tovább. :D januárban illetve februárban adtak ki sokat.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36549) fant0mi válasza Serpiko (#36548) üzenetére


fant0mi
addikt

Hat akkor a 20 nap alapszabin feluli 6-7 napod lehetne atvinni.
Hacsak... Nincs kollektiv szerzodes, es abban engedik atvinni az elso negyedevre a tavalyi szabi egynegyedet.
Fogalmatlan emberek ulnek sok poszton, aztan megy a csodalkozas egy munkaugyi ellenorzes eredmenye lattan.

[ Szerkesztve ]

(#36550) Serpiko válasza fant0mi (#36549) üzenetére


Serpiko
addikt

Bizony olyan emberek ülnek ott sajnos. A nagyobb baj lesza@rnak mindent ezt sem Figyelik kinek mennyi szabadsága van. Érdekes túlórát be tudják írni, de azt nem kérdezik meg pihenni szeretnél. Lolipop!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.