Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#36351) Serpiko válasza Tomasz72 (#36350) üzenetére


Serpiko
addikt

Pedig de jó lenne pár apróság leesett a kamionról cucc :D

Bizony itt a halacska nemsokára megeszem Nyami! Ti mit esztek?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36352) Serpiko


Serpiko
addikt

Na hogy birjátok. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36353) Tomasz72 válasza Serpiko (#36352) üzenetére


Tomasz72
tag

Egy fél órája voltam kint. Egész kellemes az idő, kicsit felrázott... És már alig két óra van hátra!

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#36354) Serpiko válasza Tomasz72 (#36353) üzenetére


Serpiko
addikt

Mindjárt vége Je! Tényleg jó idő van most majd délben lesz 30 plusz.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36355) Serpiko


Serpiko
addikt

Kitartást annak aki ma éjszakai műszakos nekem csak hétfőn kell mennem fényben járni. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36356) samu2062 válasza Serpiko (#36355) üzenetére


samu2062
aktív tag

Köszke.
Szombat éjjel itt nem vészes. Belefér pár órácska döglés, majd éjfél után.

(#36357) Serpiko válasza samu2062 (#36356) üzenetére


Serpiko
addikt

Nálunk tegnap éjjel 3 órától volt kis relax. :D jó is az néha kell.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36358) samu2062 válasza Serpiko (#36357) üzenetére


samu2062
aktív tag

Bizony, kell is.
Ma, hétköznap lévén erre nem lesz nagy esély. Nem baj, ahogy mondani szoktuk: "Reggel legyen, baj ne legyen." :)

(#36359) Serpiko válasza samu2062 (#36358) üzenetére


Serpiko
addikt

Jó kis mondás. :D nos holnap nappal megyek szombat éjjel. Szombaton lesz meg valaki éjszakai műszakba?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36360) galervin93 válasza Serpiko (#36359) üzenetére


galervin93
őstag

Ugyanez a leosztás részemről.
Lesz egy 20-a éjszakám is, az sose baj. :D

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#36361) Serpiko válasza galervin93 (#36360) üzenetére


Serpiko
addikt

20.-àn nappalos leszek nem baj nagy pénzért megyek legalább. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36362) flymi válasza galervin93 (#36360) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

+1
Hét óra ünnepi lóvé. Plusz van már két remu.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#36363) Serpiko válasza flymi (#36362) üzenetére


Serpiko
addikt

Remu az meg mi a szösz?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36364) flymi válasza Serpiko (#36363) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Rendkívüli munkavégzés. Túlóra, plusz műszak ha úgy tetszik.

[ Szerkesztve ]

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#36365) Serpiko válasza flymi (#36364) üzenetére


Serpiko
addikt

Így már értem nem szoktam örülni neki. De most jól jön a plusz pénz ezért szívesen megyek 20.-ÁN.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36366) fant0mi


fant0mi
addikt

Én majd csak 25-26 nappal Romania, ha hagynak szabin, akkor addig semmi. De mikor legyen az embernek izuleti gyulladasa, ha nem a szabadsag alatt...

(#36367) Serpiko


Serpiko
addikt

Nos csapatjuk az éjszakai műszakot... valaki itt van velem?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36368) zeon.hu válasza Serpiko (#36367) üzenetére


zeon.hu
nagyúr

Délután 3-kor estem haza, totál zombiként, brutál hosszú volt a hét.

#?*@&!

(#36369) Serpiko válasza zeon.hu (#36368) üzenetére


Serpiko
addikt

Akkor jó pihenést kívánok! :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36370) samu2062 válasza Serpiko (#36367) üzenetére


samu2062
aktív tag

Majd holnap. :)

fant0mi jobbulást!

zeon.hu jó pihit!

[ Szerkesztve ]

(#36371) Serpiko válasza samu2062 (#36370) üzenetére


Serpiko
addikt

Ne már inkább ma dolgozz :D

Ui: hal vacsora lesz megint Lolipop!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36372) galervin93 válasza Serpiko (#36367) üzenetére


galervin93
őstag

Frissen, üdén, kipihenten... És valaki még néhány szúnyogot is beengedett, hú de utálom ezeket a dögöket. :(((
Hosszú hétvége első éjszakájához képest elég "jó" forgalom néz ki, nem félek, hogy pihennem kell... :(

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#36373) Serpiko válasza galervin93 (#36372) üzenetére


Serpiko
addikt

Nálunk most lazítás van lassan megeszem a halat. :D most meg jól bírom olyan 3-4 óra közt jön a holtpont kicsit szunyokàlok szerintem majd akkor. Amúgy nálunk nincs szúnyog szerencsére mondjuk nekem nem viszket a csípése. :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36374) galervin93 válasza Serpiko (#36373) üzenetére


galervin93
őstag

Engem megzabálnak, valahogy nagyon szeretnek.
Pihi elnapolva, majd otthon. :(

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#36375) Serpiko válasza galervin93 (#36374) üzenetére


Serpiko
addikt

Nekem hal megvolt most kezdek elaludni Lolipop! Engem ha megcsíp rögtön meghal a szúnyog repül majd leesik a földre. :D mi lehet a vérében :D

[ Szerkesztve ]

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36376) Serpiko


Serpiko
addikt

Lassan vége a műszaknak nekem 4 és 5 óra közti idő kiesett. Lolipop! Jó pihit!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36377) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Az éjjel aludtam 8 órát, ma délután még 6-ot.
Kicsit fáradt voltam... :D

Kitartás mindenkinek, aki ma is nyomja!

#?*@&!

(#36378) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Az embernek a maradék kis életkedve is elmegy miután hazaér a munkából és leül fél órára a gép elé és mást sem lát csak tolják az arcba a szörnyű híreket, h már megint hány embert robbantottak fel, hány családot irtottak ki, vagy hányan haltak meg az utakon, stb...
Az a baj, h a több tíz vagy százezer közt mindig van egy aki nem normális. És ez az egy aberrált tönkretehet és kiolthat száz másik ártatlan életet. És nem kell ehhez háborús övezetbe menni, sajnos mindenütt ez van.
Most, hogy ha ránézek az alig öt hónapos kislányomra komolyan félek, h milyen jövőben fog majd élni. Persze nem fogok emiatt rettegésben élni és mint a legtöbb szülő én is azon munkálkodom, h a gyermekemből EMBER legyen, de az apa maradék kedvét is elveszik az ilyen dolgok így egy fárasztó nap végén. Többek közt ezért sem nézek már híradót nem is tudom mióta. Talán már több, mint egy éve.

Az állomásunkon is volt rá példa, h a szomszéd faluban lakó nem is annyira nagyon keleti vendégmunkások az utolsó éjszakai vonatról leszállva megkéseltek egy ürgét, majd szépen átléptek rajta és elmentek a szállásra aludni. Őrült egy világban élünk...

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#36379) samu2062 válasza flymi (#36378) üzenetére


samu2062
aktív tag

Teljesen egyetértek.
Én már sok éve nem nézek híradót, de még tv-t is alig.
Facebookot is igyekszem jó dolgokra használni és mindent/mindenkit letiltok amik/akik hülyeségekkel, hazugságokkal, rossz dolgokkal foglalkoznak.
Az viszont más amikor személyesen tapasztalod meg, vagy a környezetedben történik valami. Az ellen nem ilyen egyszerű védekezni.
Csak reménykedhetünk, hogy minket elkerülnek ezek a dolgok.
Én is gondolkodtam már azon, hogy milyen világba fog felnőni a kislányom.
Mert már most rohadék világban élünk, mi lesz még addig.

(#36380) Tomasz72 válasza flymi (#36378) üzenetére


Tomasz72
tag

Alapjába véve normális embernek tartom magam, de komolyan, egyre inkább irigylem, a - hogy is mondjam - "stikkes" embereket!
Élik a kis zárt világukat, ami rossz azt nem engedik be, oszt cső!
Ezt valahogy gyakorolni kéne, mert így, hogy közel négy éve nem nézek híradót, nem veszek újságot, neten is csak azt olvasom ami érdekel, szűrődik be a rossz...!
Lányunk most múlt három éves, és bizony aggódom... :F
Nejem a múltkor valami HBO-s sorozatot nézett, Eufória azt hiszem..
Én csak hallgattam, de elég ijesztő volt így is...

És, hogy valami jó is történjen, #zeon.hu megdöntötte az idei alvás rekordját... :D

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#36381) fant0mi válasza zeon.hu (#36377) üzenetére


fant0mi
addikt

1 nap alatt tobbet aludtal, mint eddig egesz evben. Te kis lustasag. :DD

(#36382) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Nnna, egy jó kis éjszakás szoli lesz talán. Vigasztal, h éjféltől ünnepi pénzért ketyeg a játék.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#36383) Serpiko


Serpiko
addikt

Ünnepi pénz gyere ma fényben járok :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36384) flymi válasza Serpiko (#36383) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Én éjfélkor megvacsiztam, utána forgolódtam kicsit de hajnalban szunyáltam vagy másfél órát. Sajnos nem volt valami pihentető mert a k*va vasúttal álmodtam... :(

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#36385) Serpiko válasza flymi (#36384) üzenetére


Serpiko
addikt

Vasutas vasúttal álmodik Lolipop! Én meg csavarral :D jó meleg lesz ma is

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36386) Serpiko


Serpiko
addikt

Megy a műszak valaki tolja velem?

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36387) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Napot!

Rövid hét volt, 3 Media Markt volt soron, jövő héten ismétlés.

#?*@&!

(#36388) Serpiko válasza zeon.hu (#36387) üzenetére


Serpiko
addikt

Jó neked én most megint nappalozok a szabik miatt. Ma holnap és hétfőn is :D

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36389) zeon.hu


zeon.hu
nagyúr

Kitartást mindenkinek!
Ma nagyon hamar haza tudtam érni, pedig Békéscsaba volt műsoron.

#?*@&!

(#36390) samu2062 válasza zeon.hu (#36389) üzenetére


samu2062
aktív tag

Nem sokára vége. Aztán este vissza.
Nem szeretem ezeket a dupla éjszakákat.
Neked jó pihenést!

(#36391) Serpiko válasza samu2062 (#36390) üzenetére


Serpiko
addikt

Jó pihenést nektek! Most nappalozok sokat a szabik miatt.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36392) samu2062 válasza Serpiko (#36391) üzenetére


samu2062
aktív tag

Köszi, kipihentem magam.
Jól kialudva jöttem vissza ma is éjszakára.
Ma könnyebb is, mert hárman vagyunk, két beosztottal. :)

(#36393) Serpiko válasza samu2062 (#36392) üzenetére


Serpiko
addikt

Akkor lassan vegzel :D én most indulok fényben járni.

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36394) galervin93


galervin93
őstag

Nekem éjszaka lett volna 30 percem aludni, de valaki vagy valami automata 10-20 percenként csengette az egyik telefonom. :(((
Ma-holnap pihi (már amennyire egy 10 hetes törpetacskó engedi - de imádom a kis dögöt :)) ), péntek nappal, szombat éjjel...
A kutyu miatt sok pihenő nincs otthon így Éjszakás után sem, ráadásul este vendégek jönnek... Sebaj, hozzászoktattam már magam a gondolathoz, alszom majd a sírban. :N

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#36395) Serpiko válasza galervin93 (#36394) üzenetére


Serpiko
addikt

Jó pihenést! Ismerős az érzés nekem yorki kutyám van bár már öreg így alszik velem szó nélkül. Ha nagyon akar lemenni akkor kelt csak fel. Öreg csont 15 éves!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36396) samu2062 válasza galervin93 (#36394) üzenetére


samu2062
aktív tag

Nekem bőven elég a gyerek.
Egy percig nem hagy nyugton. :DDD

(#36397) Serpiko válasza samu2062 (#36396) üzenetére


Serpiko
addikt

Kutya gyerek kombo a legjobb! :D Lolipop!

A titok akkor marad titok, ha arról három ember tud és ebből kettő halott. Névtelen kínai bölcs

(#36398) galervin93 válasza samu2062 (#36396) üzenetére


galervin93
őstag

Bár beszéltünk már róla, korainak találjuk még a kölköt. De ami késik... :) Na akkor gondolom visszasírom majd a kutyuval töltött napokat. :))

Holnap nappal, utálom a pénteket. Mindenki akar mindent IS, leginkább azonnalra...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#36399) nemethabcd


nemethabcd
friss újonc

Milyen tabletet érdemes vennie egy éjjeliőrnek? 8 órás rendelkezésre állást szeretnék.

(#36400) Tomasz72 válasza nemethabcd (#36399) üzenetére


Tomasz72
tag

Nem hiszem, hogy van olyan ami 8 órát menne...
Esteleg mellé valami bika powerbank...

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.