Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  eGPU tapasztalatok

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-28 01:11:11

LOGOUT.hu

Topic összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1156) ∂яσнυη válasza kzsolt00 (#1152) üzenetére


∂яσнυη
senior tag

Ugyan Zsolt! Ezzel engem nem sértettél meg. A saját testi epsegemert pedig én felelek. Te csak tanácsot adtal amit vagy megfogadok vagy nem. Én azt szeretem ha béke és nyugalom van a fórumon és az emberek egymást segítve, tanítva, fejlesztve érik el céljaikat.

Tenken mondataiban tényleg érzek egy kis durvaságot, amit nem értek. Azonban az tény, hogy a te megfogalmazásod alapján ez az egész valóban úgy érződik, mintha ki szeretnéd Magyarországon virágoztatni az egpu rendszert. Ami teszem hosszá nem gond, de szerintem még eléggé kezdetlegesek/teszt jellegűek ezek a dolgok. És egy átlagos embernek biztosan nem javasolnám.

Látszik rajtad, hogy érdekel a téma és szíveden hordod, ez az igyekezeteden is megmutatkozik. Viszont az oldaladon van egy két olyan dolog megfogalmazva, ami érthetetlen. Nyelvtanilag lehetne kicsit magyarosabb, szlengek és sallang nélkül. Mindezt jószándékból mondom, hogy tudd miért kapta fel a vizet Tenken.

Ha céget szeretnél én annak is Örülök és támogatok minden ötleted, kezdeményezést.
Remélem megérted, amit akartam. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  eGPU tapasztalatok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.