Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  eGPU tapasztalatok

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2018-06-28 01:11:11

LOGOUT.hu

Topic összefoglaló:

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1035) Richárd92


Richárd92
újonc

Sziasztok!

Egy ideje én is szemezgetek ezzel az eGPU lehetősséggel, de rengeteg dolgot lehet találni a neten (angol és magyar nyelven egyaránt) és azért néhány kérdést tisztáznék magamba, mielőtt bármibe is belevágnék. A mostani rendszerem a következő:

DELL XPS 17 L702x

Intel Code i7-2720QM
6 GB RAM
NVidia gt 555m
Win 7 x64

továbbá épp ma rendeltem bele egy Samsung 840 pro 120GB-os SSD meghajtót, és némi RAM-ot, illetve tervezem a Win 8.1 rendszer felpakolását.

Milyen kártyát javasoltok, ha mondjuk az összeg lehet 6 számjegyű (de azért ne kezdődjön kettesnél nagyobbal)?
Több oldalt is találtam, ahonnan lehet rendelni komplett egpu szettet (PE4L/PE4H, kábelek stb...), ezek közül egyik oldalt sem ismerem és legtöbbnél előre kell fizetni a több napos (inkább hetes) szállítás mellett. Melyik oldalt tudnátok ajánlani? Esetleg van pontos szett, ami be van járatva és mindent tartalmaz, ami kell?

Láttam a készülő oldalt, és nagyon jól néz ki a design. Szívesen segítenék a fejlesztésben, akár a saját már elkészült egpu rendszeremet leírva, akár kisebb fordítási munkákba (angolról, nagyon esetleg németről), egyéb tanácsokkal.

Útvonal

Fórumok  »  Videokártyák  »  eGPU tapasztalatok
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.