Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #91658752

    törölt tag

    válasz toxicjew #9155 üzenetére

    Pedig volt időszak, amikor hittem néhány Youtube és Tiktok videónak. Néhány ezer forintból vett pontokat pár tag és olyan csomagokat nyitottak, hogy csak pislogtam.
    Március utolsó hete óta, megnéztem a vásárlást, pedig azt hittem régebb óta. Napi 2-3 meccs, hétvégén napi 5-10 között.
    Sose tudok feljebb jutni. Az mennyire van tiltva, hogy megkérek valakit, akinek szintén PlayStation 5 van és tud is játszani profi szinten, nem úgy, mint én, hogy lépjen be hozzám és jusson fel, illetve Championsban érjen el valamit? Nekem egyszer jött össze 7 győzelem, a többit elvesztettem.

    Kristof_94: Köszönöm. :R Nem vonzott a FiFa, főleg, amikor láttam, hogy öcsém idegbeteg állapotba került miatta sokszor. Szerintem több vezérlő tört nála össze, mint ahányszor leesik a pici sminktükröm vagy a telefonom, pedig kétbalkezes vagyok. :B
    Érdekelni akkor kezdett, amikor YouTube egyszer kidobott a fiókomból és a kezdőlapon épp elő esport FiFa ment.

Új hozzászólás Aktív témák