Hirdetés

2024. június 2., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Dzsin

Hozzászólások

(#1) djinn


djinn
csendes tag

nah szal elkezdem en is, de celom nem a szep idezetek es melyrehato gondolatok... ecceruen csak leirom mi van es kesz. elolvasni felesleges mert unalmas lesz, osszefuggestelen es ertelmetlen.

Mark, ami a labat illeti...

(#2) djinn


djinn
csendes tag

uj felhasznalokent az elkovetkezendo par napot azzal fogom tolteni, hogy felkeresem az oszes sablon topicot es hszeket fogok gyujteni, hogy kesob szobaalljanak velem a piacteren...

Mark, ami a labat illeti...

(#3) djinn


djinn
csendes tag

kerdes: hogy szaporodik egy meduza? :)

Mark, ami a labat illeti...

(#4) djinn


djinn
csendes tag

szokvanyos vasarnapi nap. delig alvas aztan egy kis seta egy fagyizas.. es ennyi.

holnap pedig melo 1000L

Mark, ami a labat illeti...

(#5) djinn


djinn
csendes tag

adott egy ceg tulajdonosa (a gore) es adott 2 kisker. a gore egyeb elfoglaltsagai miatt sosem foglalkozik a kiskerekkel, sosem kozol semmi informaciot azokkal...
a kiskerek elnek eldegelnek. neha a gore megjelenik es elkezdi osztani az eszt, hogy miert nem csinaljak a kiskerek ezt- meg azt es miert igy meg ugy csinaljak mikor maskepp kene.... jo rendben a kiskerek nyelnek egyet.
a kisker alkalmazottja vasarol maganak egy monitort (beker aron), ra 3 napra a gore telefonal, hogy mi az, hogy az alkalmazott beker aron vasarol...?!?!

kerdem en: mi a qrva anyjaert nem doglik meg az ilyet mocskos dog aki arra kepes, hogy lesse ki-milyen aron vasarol de arra nem kepes, hogy kozolje velunk, hogy mik az elkepzelesei...?!?!?!

grrrr!

valoban minden gore ekkora mocsadek vagy csak nekem sikerult az eletem soran kifognom a szarabbnal szarabb fonokoket?
15 eves korom ota dolgozom vagy masodallasban vagy foallasban esetleg suli mellett, de normalis fonokom talan ha 2 volt... a kisemberek a hatalomtol kapnak verszemet a gazdag pedig olyan smucig mint 6 masik... a maffiozo nagykepu es fenyegetozo meg a sajat alkalmazottjaval is... de talan a mindkozul a legrosszabb a gazdag es buta fonok!
barkinek is van fogalma arrol, hogy milyen lehet egy szerszamkeszito szakmunkas egy szamtech kis es nagyker vezetojekent? es ehhez meg hozzajon nemi alvilagi kapcsolat es ebbol szarmazo plusz nagykepuseg is..? appaaam!

Mark, ami a labat illeti...

(#6) djinn


djinn
csendes tag

a szereplok es a tortenet termeszetesen kitalalt. barmilyen hasonlosag a valosaggal csak es kizarolag a veletlen muve. sosem dolgoztam es sosem volt monitorom... es a fonokomet kifelyezetten kedvelem. kellemes vidam es bolcs ember.

de ha mar itt tartunk... itt a karacsony, jon a hideg, szilveszterre elutaznank... kene egy kis fizu emeles :)

Mark, ami a labat illeti...

(#7) djinn


djinn
csendes tag

kivancsi lennek ra, hogy mi tortenne ha betiltanak a vilagban az Arial betutipust. Nem lehetne hasznalni semmilyen formaban. A letezo osszes online portalrol, weblaprol mindenhonnan torolni kellene... Nem lehetne benne a Windowsban, stb..

kb 2 napba telne bele mire megjelenne az elso warez portalon es 3 nap lenne mire letoltheto lenne DC++ es tarsairol :)
Fel ev elteltevel a Holland kormany legalizalna az Arial betutipus hasznalatat de csak es kizarolag internet cofek-ban. A fidesz rogton nyomozast inditana, hogy Gyurcsany cegeinek a levelezeseben tobb helyen is megtalalhato a tiltott betutipus. Erre reagalva az mszp iziben elohozna, hogy Tokaj kornyeken szinten fellelheto a betutipus az iratok kozt :D Az szdsz surgetne egy vizsgalo bizottsag felallitasat ami felulvizsgalna a kerdeses eseteket. Ennek koltsege meghaladna az 1milliard Ft-ot amit a parlament kulonleges ulesen megszavaznanak :)
Ekozben az USA-ban Bill Gates pert nyerne az allammal szemben, hogy x ezer milliard dollar kart okoztak neki es ennek megfizetesere kotelezne a amerikai kormanyt. :D

A magyar parasztok persze mar a parlament elott tontetnenek traktorokkal az Arial betiltasa ellen mivel lefagyott a termes :U
a fasisztak mar regesreg megmondtak, hogy az Arial a zsidok muve es rossz. Az egyhaz allasfoglalasaban elitelne es a satan muvnek nevezne az Arial betutipust...

Es mivel tiltott dologrol van szo, tuti 100, hogy minden 14-28 ev kozotti lazado lelkuletu ember mar csakazertis Arial betutipussal irna az osszes levelet, kiadnanak egy irc scriptet alap Arial betutipussal es a Quake es Counter-Strike rajongok is megirnak a kulonbozo scriptjeiket Arial betutipusra :)

Alternativ zenekarok megirnak az Arial slagert es letoltheto lenne az Arial operatorlogo :D :D :D

Mark, ami a labat illeti...

(#8) djinn


djinn
csendes tag

reggel a teveben egy asztrologus kijelentette, hogy a skorpio havaba leptunk es mindenki vigyazzon mert nagyon veselyes a skorpio! sunyi, alattomos stb stb..

Nah kerdem en, ezek utan milyen eselyekkel indulnank egy nonel mikor 10 nobol 9 legkesobb az elso randin megkerdezi, hogy milyen jegyben szulettunk...
skorpio. ehh jajj huha ajajaj! skorpio? az gaz mert en vizonto, kos, bika... stb vagyok es aszontak vigyazzak veletek...

kisebbség lettunk. irany az ombucman! :DDD

Mark, ami a labat illeti...

(#9) djinn


djinn
csendes tag

adott egy ceges telefon egy uzlet es ket elado. egyik elado megemliti, hogy ''huha de sok lesz a telefonszamla, a fonok le fog cseszni'' erre a masik elado rezzenestelen arcal az aggodo fel szemebe nez es aszongya ''en nem hivtam meg semmilyen magan szamot'' es ezzel a mozdulattal megfogja a telefont, kisetal vele az uzlet ele es felhivja a baratnojet...

pofam leszakad :DDD

es ezek utan ha azt merem allitani, hogy utalom az embereket mert hazug allatok akkor meg en vagyok a rossz.

Mark, ami a labat illeti...

(#10) djinn


djinn
csendes tag

ez kb ugyan olyan,hogy az ember szereti, imadja a baratnojet megbizik benne, rabizna az eletet, stb.. a baratno szinten allitja ugyan ezt. adott szituacio mikor tudod, hogy a lany nem mondott igazat. nem nagy dolog, kis aprosag de teny, hogy hazudott. ezek utan annyit emlitesz meg a csajnak, hogy ''baromi rossz erzes, hogy nem vagy velem teljesen oszinte'' es mi erre a valasz? a szemedbe nez ''eletem! en sosem hazudnek neked!''

soha az eletben ne higgy nonek! akarmennyire is szereted...

Mark, ami a labat illeti...

(#11) djinn


djinn
csendes tag

mondhatnam, hogy nem tortent semmi napok ota, de nem teszem. sikerult egyutt lennunk jo sokat es sikerult osszevesznunk egy franciakremesen...
illetve egy sorbanallason. tortent ugyanis, hogy ofelsege rossz sorba allt be a cukraszdaban es ezt szova is tette egy ferfi. persze kedvesem egoja az egegbe szokott es miutan megemlitettem neki, hogy ne pampogjon mert nem neki van igaza, meg en voltam a rossz trmeszetesen.

ezek vagytok ti nok!!! :(((

Mark, ami a labat illeti...

(#12) djinn


djinn
csendes tag

munkatarsamat ma kirugtak mert kesett. telefonon kozoltek vele, hogy ne a boltba jojjon hanem mennyen rogton a gorehoz a munkakonyveert. ennyit er egy ember. teny, hogy a csoka minden nap elkesett de a fonok ezt nem tudta. azert rugta ki, mert egyszer kesett... karacsony elott allas nelkul eleg szar. bar meg mindig jobb mint januarban megtudni, hogy kibaxtak mert akkor plane szopas. na mind1 ugysem kedveltuk egymast a csokaval.

Mark, ami a labat illeti...

(#13) djinn


djinn
csendes tag

kollegam fizujat megemeltek tegnap 50%-kal :U

bezzeg nekem! :) joo persze, ket eve van a cegnel meg minden, de akkoris... engem meg atbasztak a beigert fizuemelessel is... na mind1

nemsokara irany kulfold!

Mark, ami a labat illeti...

(#14) djinn


djinn
csendes tag

tegnap egy oran at ecsetelte a fonokom, hogy ugyan annyi fizetesert mennyivel tobbet kene dolgoznom es mennyivel tobb dolgot varna el tolem. es hozzatette, hogy ha ez nekem nem tetszik, akkor termeszetesen nem gond, jo a helyemre 3 masik..

gg kocccsog!

Mark, ami a labat illeti...

(#15) djinn


djinn
csendes tag

miota megujult a ph, nem tudom szerkeszteni a hozzaszolasomat grrrrr :(((

Mark, ami a labat illeti...

(#16) djinn


djinn
csendes tag

1 napos hetvege pont lofaszt sem er. reggel 9kor keltem es azota rohangasz... hulla vagyok es hajnalban megint keles :S

Mark, ami a labat illeti...

(#17) djinn


djinn
csendes tag

hihetetlen, hogy ujoncken tenyleg nemtudok semmit eladni... talan ha ingyen adnam meg akkor sem kellene senkinek mivel gyanus :D

Mark, ami a labat illeti...

(#18) djinn


djinn
csendes tag

www.fotozz.hu regen az egyik leg kivalobb fotos oldal volt, tele rendkivuli fotokkal. ma megnezi az ember es egy felhigult fost talal. naponta feltoltenek 2-300 fotot is szerintem es ennek kb a tizede amit erdemes lenne megosztani a vilaggal... :U

pl: [link]

[Szerkesztve]

Mark, ami a labat illeti...

(#19) djinn


djinn
csendes tag

feladok egy hirdetest, komplett konfig, egyben elado... erre csoka beirja , hogy menyiert adom csak a hazat es azt is tapegyseg nelkul?!?! jah es kepet mutassak rola!

na kapja be a faxomat az ilyen gyokerrr :(((

Mark, ami a labat illeti...

(#20) djinn


djinn
csendes tag

vege a sulinetnek! (reszben) vegre egy kis nyugalom :P

Mark, ami a labat illeti...

(#21) djinn


djinn
csendes tag

talaltam egy kedves kis boltot a 16. keruletben. nyalas eladok, pofatlan arak...
a termekaraik nettoban ertve megkozelitik egy atlag szamtech bolt brutto arait, es a szolgaltatasok arai... [link]
es ezek netto arak! :DDD

Mark, ami a labat illeti...

(#22) djinn


djinn
csendes tag

kollegam akkora jofej arc, hogy a heten 5nap-bol 3napon nem jon be dolgozni. egyik nap suli, masik nap vizsga, harmadik nap meg mar elore tudja, hogy annyira faj a foga, hogy holnap fogorvoshoz kell majd mennie es tuti annyira verezni fog, hogy nem fog tudni bejonni...

gg vazzeg, gg!

Mark, ami a labat illeti...

(#23) djinn


djinn
csendes tag

bejon az ember a boltba: ''eltort a videokartya hutoventillatorom. szerinted most mit csinaljak bazdmeg?''

:C

Mark, ami a labat illeti...

(#24) djinn


djinn
csendes tag

beleolvastam egy masik blogba. mi az elso amit talalok? [link]

szegenyke... megneznem az arcat mikor radobben, hogy egyik sem kulonb a tobbinel :U

Mark, ami a labat illeti...

(#25) djinn


djinn
csendes tag

elkezdem olvasgatni a tobbi blogot, hatha megtalalom bennuk az elet ertelmet :)

szvsz masra nem jo a blog, csak hsz-t gyujteni. illetve ez egy kicsit olyan mintha elmeselnem valakinek a szarabbnal-szarabb sztooriaimat es az a vslski csak unott fejjel bologatna :)

Mark, ami a labat illeti...

(#26) djinn


djinn
csendes tag

olyan fura, hogy az emberek tobbsege utal egyedul lenni. allandoan keresik a tarsasagot, a parkapcsolatokat. en pedig attol szenvede, hogy nem lehetek tobbszor egymagam. ezt nem ugy kell am erteni, hogy szeretnek egyedul lenni a szobamban, mert persze arra mindenkinek szuksege van, hanem, hogy annak ellenere, hogy boldog parkapcsolatbane lek, megis sokszor lennek inkabb singli (ez a kifejezest a sex es NY-bol ismerem es azt sem tudom, hogy hasznaljak-e ferfiakra is :) ) es 10 esetbol 9x ha a haverokkal megbeszelek egy talalkat, akkor azok alol is kibuvot keresek, mert egyszeruen nincs kedvem hozza, inkabb egymagam elmegyek cangazni vagy edzeni vagy csak egyszeruen setalni egyet a varosban...

en vagyok hulye vagy a tobbiek? :)

en nem lehetek hulye! a hangok a fejemben megmondtak..

Mark, ami a labat illeti...

(#27) djinn


djinn
csendes tag

regebben, ugy 8-10 evvel ezelott volt egy baratnom, akirol azt kell tudni, hogy imad dugni. kb 7-8 honapot jartam vele, de ennyi ido eppen eleg volt arra, hogy a varos osszes pontjan hupakoljunk. villamosmegalloban, patakparton, keritesen, lecsohazban, muzeumkertben... a vilagon mindenhol kepesek voltunk nekiallni. a napokban ismet osszefutottunk es nehany sms utan mar ott tartottunk, hogy elkezdte emlegetni a regi szep idoket es azt irta, hogy a mai napig senkivel nem elvezte annyira a szexet mint velem. ez baromi jol esett, es ami az igazat illeti, sajnos nekem is vele volt eddig a leg szuperebb. felvetodott a dolog, hogy talalkozzunk es mennyunk el moziba, beszelgesunk egy kicsit, de ismerem ot annyira, hogy tuti hamar nekemesne, es nagyon felek tole, hogy nem tudnam tartoztatni magamat. imadom-szeretem a mostani baratnomet a vilagon mindennel jobban, de ha a szexrol van szo, akkor sajna nem sok kalandot tudnek megemliteni. mindennek ellenere nem akarom megcsalni, de ehhez sajnos az kell, hogy ne talalkozzak azzal a lannyal. igen! gyenge szar vagyok, de ez van. hiaba az egetrengeto serelem, hiaba a mindent elsopro erzelmek ha a szex egy gyenge kozepes minositest kap. melyikunk lehet a hibas? egyaltalan hibas valamelyikunk vagy egyszeruen meroben masak a szexualis szokasaink? elmondasa alapjan o is megelt mar sokmindent es anno megismerkedesunkkor azt allitotta, hogyha szexrol van szo, akkor nincs tabu. ehhez kepest nalunk a szex a paplan alatt maradt es nemigen nevezhetnem valtozatosnak sem. hianyzik az izgalom, a spontan perverzitas. nem pisi-kaki szexrol beszelek, csak arrol a kis plusszrol amitol felall az ember hatan a szor es libaboros lesz tetotol-talpig.
tul sokat szeretnek?

Mark, ami a labat illeti...

(#28) djinn


djinn
csendes tag

keves az ember a cegnel, szal a szombati napokra a fonok azt mondta ''hozzadobok egy otost'' nah most kulon kivancsi leszek ho vegen, hogy elfelejti-e, es hogy szombatonkent 1-1 otos vagy 5 ropi es kesz. ahogy ismerem a smucig allatot, elfelejti es ha megemlitem, akkor talal valami kifogast, hogy miert nem adott, vagy ravagja, hogy majd jovore kivehetjuk plusz szabadnapnak... ritka smucig alak.

bar az elozo melo sem volt jobb, ott pedig egy egoista barom 30 eves fonokom volt, ako folyamatosan onmagarol meselt es kepes volt barmilyen beszelgetesbe beleszolni es a sajat sztorijat eloadni mert ugye ez mind mar megesett vele is... az ego veselyes dolog, de ha penz is tarsul a dologhoz, akkor katasztrofa a vegeredmeny. hat nala sajnos volt mind a kettobol boven. apanak penze, sracnak egoja :)

Mark, ami a labat illeti...

(#29) djinn


djinn
csendes tag

Nah most ott tartunk a csajjal, hogy rákérdeztem mit is akar tulajdonkeppen és a válasz kissé ledöbbentő volt. Egy sms-ben elküldte, hogy isten igazából meg mindig beleborzong, ha rágondol a régi nagy dugásainkra és szeretne velem újra kefélni.

És baszki a falat kaparnám mar legszívesebben. Egy férfinak ez olyan, mint amikor a kutya előtt csóváljak a csontot. De közben életem értelme lelkesen dolgozik a melóhelyen és alig varja, hogy újra találkozhasson velem este. Bár ebben sem vagyok annyira biztos. A heten eddig 1x találkoztunk, akkor is csak azért, mert angolra együtt járunk. atya habakkuk de szeretnek most független lenni! :D

Alapvetően az egésszel nem lenne semmi gond, ha kielégítő lenne a szexuális életem. de a gyatra kifejezés sem elég jó ahhoz, hogy jellemezzem a szexuális életemet...

Mark, ami a labat illeti...

(#30) djinn


djinn
csendes tag

valaki lopott albatron vga-kat arul a ph-n. kivancsi vagyok mi lesz a vege, ha a gazdajahoz visszajut a hir, akkor verengzes lesz belole. de legalabb egy jo nagy veres lesz a vege :U

Mark, ami a labat illeti...

Útvonal

Fórumok  »  Logoszféra  »  Dzsin
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.