Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dying Light

Hozzászólások

(#251) sixpak válasza Mr.Csizmás (#250) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nálam ez a veszély nem fenyeget...6,5 órám vann benn, 13% story line és nincs semmim, csak pár rozsdás csövem... :D
Inkább csak nézelődök, szoknom kell még ezt a gyűjtögetős játékot. :K

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#252) sunci_02 válasza sixpak (#251) üzenetére


sunci_02
aktív tag

Meg kell hackelni a játékot és a Far Cry-ból átrakni a lángszórót... :DDD

(#253) kovsol válasza sixpak (#251) üzenetére


kovsol
titán

Én most toltam egy olyan küldetést ahol meg kellett ölni 4 vagy 5 katonát. Vért izzadtam, meg vagy 10 medkitet elnyomtam, erre az utolsónál fegyver volt, és lelőtt egy pillanat alatt. Szépen visszaosontam és dobó csillagot bele toltam a hátába 4-t és megfeküdt. :D Most így meglett az első lőfegyverem.
Én 25% körül járok.

May the Force be with you!

(#254) sixpak válasza kovsol (#253) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nekem is van egy karabélyom, igaz csak 15 lőszer volt hozzá....ami már csak 10, mert nem bírtam ki, hogy ne adjak le egy sorozatot. :D

Sunci: hát igen, egy lángszóró elengedhetetlen lenne egy ilyen városban...de nekem azzal kell gazdálkodnom ami van....ez jelen esetben néhány rossz cső, egy franciakulcs és egy rövid kés. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#255) Enton válasza Habugi (#247) üzenetére


Enton
addikt

Az olyan dolgokat amik nem foglalnak helyet a táskában azt miért rakod le a megőrzőbe?
Én csak a táskahely foglalókat szoktam ledobni.
Esetleg skill-fákról lőhetnél egy-egy képet, mondjuk ez is akkor lenne jó ha tudnád milyen sorban lettek unlockolva.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#256) Habugi


Habugi
addikt

A második video fun factora ne vonja el a figyelmet az elsőről, csak azért csináltam mert tudom/emléxem még milyen volt a fürdőszoba vízhálózatának egyes darabjaival harcba menni vagy szöggel kivert faléccel.. :D

A lényeg az elsőn van, arról a helyről szépen lehet XP-zni, minden irányból védett, nem tudnak csapatostul beszabadulni.
Van pár játékórám már és ehhez hasonló helyet még nem találtam.. :N

(#250) Mr.Csizmás:

Igen, én abban bízom, hogy a New Game Plusz azért felhúzza őket, esetleg 1-1 új dög is megjelenik. Kizárólag azért nem kezdtem még bele, mert Kingből szeretnék átvinni legalább 8-10db-ot, Slamsben tized ennyi lehetőség sincs a jó lootra. :(

(#253) kovsol:

Sill fán elég hamar unlockolható, hogy Te magad tudj készíteni. Egyetlen egy fajtát érdemes nyomatni a játék elején, de azt orrvérzésig, azt amelyik meg is gyújtja őket! :K
Emberek ellen nagyon hatásos, szinte csak lábra éri meg dobni szemből, mert afölött kivédik/hárítják, lábra viszont elég sűrűn összejön, meggyulladnak és onnantól nem veled lesznek elfoglalva.. :DDD ;]
Simán neki lehet így mennyi akár vascsővel is 2-3 rohampuskás embernek.

(#255) Enton:

Minden szemetet felszedek/eladok, egy pillanat alatt káosszá válik az inventorym, jobb cuccokat amiket a Pluszra őrzök, illetve fegyó upgradeket ezért nem hordom magammal.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#257) WhiteAngel89


WhiteAngel89
aktív tag

Nekem egy érdekes probléma állt elő.Igaz hogy megmaradt a mentésem,de hiába viszem tovább a játékot mert kilépés után elveszik minden amit vittem rajta és ugyan attol a mentéstöl kezdi megint ami megmaradt.Ha valaki tudja a megoldást pls irja le

iPhone 15 pro, Macbook Pro 13 m1 2020

(#258) Redcaster válasza WhiteAngel89 (#257) üzenetére


Redcaster
őstag

Én más játékkal szivtam így, pl. Alien Isolation, Far Cry 3, Far Cry 4, és nekem megoldotta, hogy rendszergazdaként indítottam a játékot.

Más:
Már egy ideje játszok, lassan 30 órám lesz benne, de king upgradet egyelőre csak 1-et találtam... Ennyire ritka, vagy csak nekem nincs szerencsém? Hol érdemes keresni?

(#259) WhiteAngel89 válasza Redcaster (#258) üzenetére


WhiteAngel89
aktív tag

valóban thanx.

iPhone 15 pro, Macbook Pro 13 m1 2020

(#260) McW1


McW1
tag

Többen is írtátok, hogy az éjszakai volatiles-ket viszonylag könnyű lőfegyverrel likvidálni, csak fejest kell húzni nekik, vagy a dulpacsövű sógunnal 1-2 lövés.

Na mármost én nappal kipróbáltam, hogy egy alagút bejáratánál kellő biztonságban elkezdtem lövöldözni egyet, iszonyat sokat kellett tolni bele. Éjszaka kb esélytelen lenne amikor egyszerre sokan jönnek az emberre.

Power skillem kb 11-12 szint, de azt gondoltam, hogy a lőfegyverek hatékonyságát nem befolyásolja, csak a kézit, vagy mégse? :F

Azt hiszed, hogy mit gondolsz?

(#261) Enton válasza McW1 (#260) üzenetére


Enton
addikt

Fegyvereknek eddig én kb 3 szintet láttam max lehet még egy vagy 2 plusz szint. De a shoti az tényleg bivaly sebzésben, csak minnél közelebbről.
Majd olyan 1000+ sebzésű fegyverek mellett már nem lesz olyan nehéz őket aprítani. :K

Power szint meg csak a skillfához jó, fegyvereket a survivor szint nyitja, illetve lépteti.

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#262) McW1 válasza Enton (#261) üzenetére


McW1
tag

Na de pont ez a kérdésem, hogy a szintlépés (csak elmondásod szerint akkor nem a power, hanem a survivor) befolyásolja a lőfegyverek sebzését is, mert az nem logikus.

Kézi fegyverből max olyan 300-as sebzésű van még csak, az pedig ugyebár nudli, a shoti pedig 1500 (asszem). De abból is sokat kellett beleereszteni, persze nem közvetlen közelről toltam.

Azt hiszed, hogy mit gondolsz?

(#263) Enton válasza McW1 (#262) üzenetére


Enton
addikt

Bocsánat a félrefogalmazásért.

Lőfegyverből láttam eddig kb 3 szintnyit (survivor lvl 17), kézifegyverek meg szépen survivor szintenként táposodnak.
Még DI meg Riptidben pl a lőfegyverek is elromlottak(javíthatatlanul) itt most kivül esnek ezen a barkács és szintezős részen egy külön kategóriát képviselve. Ezen belül látam kb 3 szintnyi ugrást eddig.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#264) McW1 válasza Enton (#263) üzenetére


McW1
tag

Köszi a választ, akkor mégis jól gondoltam. Magasabb szinten jobb lőfegyvert kapsz tehát, ami "kimaxolja" a sebzést, de szintektől függetlenül mindig ugyanannyit sebez, ha jól értem.

Azt hiszed, hogy mit gondolsz?

(#265) đe$|re


đe$|re
senior tag

Survivor: 13
Agility: 11
Power: 12

Legjobb fegyver:
Hunter's Machete (lila)+Barbarian+Bruiser+King+Angel Sword 423/61/111

Összedobtam a Punk Queen-t, eddig tetszik. ;]

(#266) sixpak


sixpak
nagyúr

Na, nekem most ütött vissza az, hogy nem gyűjtögettem és craftoltam.
Bementem valami iskolába a tetőn keresztül, nagy nehezen elimináltam azt a pár zombit, viszont benn a suliban emberek vannak, 2 perc alatt kinyírnak. :K
Nincs se medkitem, se semmim. 2 rossz kés meg egy franciakulcs. :D
Most 2-3 napig csak beszerző úton leszek, talán hétvégén már vissza tudok menni.
Hacsak nem árulja el valaki, hogy hol találok a karabélyomba lőszert. :D
Ha van egyáltalán, még nagyon az elején vagyok...talán 15%-nál.

Szerk. vagy inkább megnézem Habugi videóját... :D

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#267) kovsol válasza sixpak (#266) üzenetére


kovsol
titán

Én azt úgy csináltam meg rendes fegyverek hiányában, hogy kalapácsra raktam elektromos upgradet, meg dobó csillaggal dobáltam őket. De azért úgy 8-10 medkit legyen nálad. :D

May the Force be with you!

(#268) sixpak válasza kovsol (#267) üzenetére


sixpak
nagyúr

Francba!!!
Csupa jó hír...na mindegy, megyek gyűjtögetni. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#269) Mr.Csizmás válasza sixpak (#266) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ha gondolod, invelj magadhoz coopba, és megcsináljuk :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#270) kovsol válasza sixpak (#268) üzenetére


kovsol
titán

Medkitet nem tudom más mennyire halmoz, de nekem mindig van úgy 15db, meg dobócsillagból, petárda stb is mindig kell legyen nálam pár tucat. Anélkül pl éjjel ki se megyek a védett zónából. :D

May the Force be with you!

(#271) Mr.Csizmás válasza kovsol (#270) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

medkitből a leszakadt híd középső részén lehet farmolni ezerrel, főleg ha megnyitod a pillérben lévő szundihelyet.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#272) sixpak válasza Mr.Csizmás (#269) üzenetére


sixpak
nagyúr

Köszi a segítséget. :K

(#270) kovsol: hát van mit bepótolnom...nem működik a "nézegetek, néha lecsapok egy zombit" forgatókönyv. :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#273) kovsol válasza sixpak (#272) üzenetére


kovsol
titán

Az a vicces amikor tolok egy petárdát, vagy minek hívjákot, majd míg ezt lesik a zombik nekiállok virágot szedni szép nyugodtan. :D

May the Force be with you!

(#274) Frod válasza Habugi (#247) üzenetére


Frod
addikt

Igazán szép, és részletes munka lett, köszönjük :)

Do you see the white shadow?

(#275) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Jön a HARD mód:
[link]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#276) MaTpr0F válasza Mrdevil (#275) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

Első hozzászóló:

"Alapból is nehéz héha. Inkább egy könnyű szintet adhattak volna hozzá.
Én nem szeretem nehéz fokozaton tolni a játékokat, mindig könnyűre állítom, ugyanis így szórakoztat, így tudok figyelni a részletekre. Nem a kihívást keresem hanem a játékélményt.
Ha túl könnyű akkor meg nehezebbre állítom.
Ez a játék viszont alapból is frusztrálóan nehéz néha."

Szerintem pont, hogy a nehézség is tud adni a játékélményhez, amíg nem csap át irreális dolgokba (mint néhány fps-ben, ahol hard-on a botok/npc-k instant fejlövést osztanak és nincs szórásuk).

(#277) Mr.Csizmás válasza MaTpr0F (#276) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem nehéz, nekem 13-as szinten annyi lom van a táskában, hogy ihaj, tegnap sixpacknak is adtam 2-3 puskát, meg ugyanennyi vágóeszközt. medkitből is vagy 200 db volt, annak a nagyrészét is odaadtam a coopos társamnak, mert ő gyógyít. a titok: side missionok nyomatása, meg farmolás, 1 side mission, 1 óra farm, után 1 main story. szerintem.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#278) MaTpr0F válasza Mr.Csizmás (#277) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

Én is könnyűnek találom. 15-17 szint felé kb. már olyan fegyverek vannak a rendőrkocsikban amik 2-3 csapással kifektetik az éjszakai rohangálókat is.

(#279) batai15


batai15
félisten

Sziasztok a gépemen h futna a játék? Adatlapomon.

(#280) FullGas válasza batai15 (#279) üzenetére


FullGas
aktív tag

Valahogy így :) :[link]

[ Szerkesztve ]

(#281) batai15 válasza FullGas (#280) üzenetére


batai15
félisten

Mobilról vagyok ez jó?

(#282) MaTpr0F válasza FullGas (#280) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

Azért erre a videóra nem alapoznék. Úgy tuom, hogy a prológus részen mindenkinek dupla annyi fps-e van mint utána a városban.

[ Szerkesztve ]

(#283) sunci_02 válasza MaTpr0F (#276) üzenetére


sunci_02
aktív tag

Én nem vagyok profi, elismerem, de lehetne egy könnyebb mód, nem tudom, ti hogy nyomjátok, de amikor csak gyűjtögettek, és leesés nélkül, rám ront általában 4-5 piros rohanós, legtöbbször lerugdosom őket, de idegesítő, hogy miközben lockolok egy ládát a tetőn 4 mászik fel hozzám. Vagy ha lent vagyok a legidegesítőbb ellenfél a zöld trutymót köpő szinte mindig 100% pontosan eltalál, hacsak ki nem szúrom és oldal+jump billentyűvel elugrok előle, mert akkor megakad a játék mindig, és addig a 150-es életerőmből 100 marad...

Nekem túl nehéz, egyes helyeken pedig teljesen bugos:

Hibák amiket tapasztaltam:

1. Ha létrára kell kimászni a vízből nehezen érzékeli az utasítást.

2. Ha a leszakadt nagy híd részére mész fegyverekért, illetve medkit-ért. Kipucolom a hidat ~200-300 m szakaszról beszélünk... majd ha körbejárom ismét van 50 ellenfél. Kérdezem honnan? Értem én, hogy a városban ez jól van így, hiszen sok ember alakultak át, de könyörgöm ez egy lezárt autópálya szakasz! Így gagyivá teszi.
Estére értem ide, de nyugodt voltam, hiszen tudtam, hogy nincs ellenfél hiszen mindenkit likvidáltam a felét úgy, hogy (ne essen szét a fegyver,) belelöktem az óceánba, de az este leszálltával a semmiből 8 "éjjeli bagoly" érkezett és 1,4 másodperc alatt meghaltam.

3. Lehet nincs kifejlesztve a skill, de futás közben miért nem tudok újratölteni egy puskát, illetve gyógyítani magam? Megkérdezhették volna Fár Krájékat vagy lophattak volna tőlük ötleteket.

4. Stamina.... ha ez egy mászkálós játék, miért nem fejlődik a rohangálás függvényében az állóképessége a karakternek?! Miért nincs "Always run ON" funkció? Megnézném mennyi óra van benne de futok 40 métert, ugrálok 8-at és kifúj a karakter.... elég idegesítő.

5. Katonák állandó jelleg tökéletesen védik a közelharc támadást. Dobócsillaggal szoktam vagy molotovot adok nekik és utána megyek közel hozzájuk.

(#284) MaTpr0F válasza sunci_02 (#283) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

Igen a trutymónál vagy olyan helyen ahol ilyen vegyi takony van, nekem is mindig beakad (bugnak gondolnám, bár YT videókon senkinek nem akad be :F).

A hídon mindig újra spawnolnak elég idegesítő, viszont este a csalogatós bombával lehet húzni szépen a skill-t. Ha ott akarsz zárat feltörni előtte kend be magad béllel akkor békén hagynak.

Ha az agility részt kimaxolod a legvégén lesz, hogy soha nem fárad el.

Van egy olyan képesség, hogy ha rád támad el tudod lökni másik irányba. Elhasal, odamész és levágod.

(#285) sunci_02 válasza MaTpr0F (#284) üzenetére


sunci_02
aktív tag

De amiket fent írtam, attól független imádom. Nyomom esténként, vagy amikor egy kis időm van. Csak várom azt a katarzis érzést, hogy nyugodtan rohangálhatok, kaszabolhatok akár éjjel is.... megbosszulnám jóóóó pár meghalásomat... ;] ;]

(#286) FullGas válasza MaTpr0F (#282) üzenetére


FullGas
aktív tag

Ezt nem tudtam, de talán tud játszani low/med beállításokon vele ha nem is full HD-ba.
Nekem sajnos nincs még tapasztalatom, mert előrendeltem a dobozost, ami csak 27.-én jelenik meg.
Remélem azért a Gtx 750 ti-n eldöcög Full HD-ba. Ha nagyon vérszegény lesz lehet becserélem egy Gtx 960-ra, bár a 970 lenne az igazi :)

(#287) Mr.Csizmás válasza batai15 (#279) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

task manageres trükközéssel simán.

exe-nel high affinity-t adni, meg a magokat levenni cpu0-ra, aztán sorban visszaadogatni...

fx6300+gtx650, medium textúrák, 0 árnyék, 25% látótáv

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#288) sixpak válasza FullGas (#286) üzenetére


sixpak
nagyúr

Vga számít a legkevésbé....nyilván egy bizonyos szint felett.
Én high beállításon tolom, aa on, vd kb. 50 %-on, 1080p,vsync off.
És beesik 30-40 fps körülire is, ahol sok a zombi. De azért általában szépen megy, bőven 60 fps felett.
Egyértelmű, hogy a cpu a ludas a dologban.
4690k-t használok alapórajelen (3,5ghz, turbo 3,9 ghz), de látszólag kevés a játéknak...ezért kezelem fenntartásokkal az olyan hozzászólásokat (többek közt itt is), melyekben azt látom, hogy full settings mellett fix 60 fps...mondjuk egy 3-4 éves procival. :U

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#289) Habugi válasza sixpak (#288) üzenetére


Habugi
addikt

Nálam is hasonlók a beállítások, FHD, minden High, AA on, DoF/MotionBlur kikapcsolva (csak mert utálom mindkettőt..), látótáv cirka 25-30% körül.

Detto az amit magad is leírsz, néha beesik 30-35re mint minimum, de szépen megy 50-60FPS-el.
A 60 fölött szabadtéren az azért ritka..

A videóimon látható, hogyan fut ilyen beállításokkal.
5Ghz-en egyszálon még mindig nem vagyok ott, ahol te turbóval 3.9-en.. :D

(#275) Mrdevil:

Hard mode? :C :C

(#287) Mr.Csizmás:

Ennek a priority majd affinitás mókolásnak nem csak az 1.2.1 patching volt értelme?

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#290) Scholes9 válasza sixpak (#288) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Tényleg nem értem miért eroltetitek a vd-t amikor semmit nem ad a latvanyhoz...sebességét meg zabálja.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#291) MaTpr0F válasza sixpak (#288) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

Cpu kihasználtság mennyin megy nálad?

(#292) Habugi válasza Scholes9 (#290) üzenetére


Habugi
addikt

Egy hete sincs, hogy felemeltem 0%-ról a nevezett 25-30%-ra, mert azért észrevettem dolgokat.. :U

0%-on messzebb lévő házaknak már nem volt terasza, olyan volt az egész homlokzat mint 1db nagy textúra, a legszembetűnőbb azonban éjjel!
A fények.., a város fényei! :K

0%-on gyakorlatilag nincsenek, sötétek, kezd el emelni és meglátod mi történik.
Megjelennek a neon reklámok, utcai lámpák stb..

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#293) sixpak válasza Habugi (#289) üzenetére


sixpak
nagyúr

Jaja, csekkoltam a videóidat. :K

MaTpr0F: melózok, de este megnézem. :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#294) Redcaster


Redcaster
őstag

Storyline-ban most tartok 83%-nál. Csinálhatom a küldetéseket? Történetszál után lehet még futkosni a városban, vagy vége lesz a játéknak?

(#295) sixpak válasza MaTpr0F (#291) üzenetére


sixpak
nagyúr

Sőt, itt megnézheted.
240hsz.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#296) Mr.Csizmás válasza Habugi (#289) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hááttt, én úgy szoktam, hogy átváltok a taskmanagerre, és a háttérben ott látszik a menü, meg a füst és zászló, na azon megfigyelhető a hatás.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#297) Enton


Enton
addikt

Áhh sajnálatos, hogy nincs mire költeni a pénzt:

Az elődökben sosem volt ilyen, mondjuk az elején még nagyon nem így festet, csak miután megnyitja az Old Town-t.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#298) Habugi válasza Enton (#297) üzenetére


Habugi
addikt

Simán jó ha van tartalékod, ki tudja mit hoz a HardMode DLC.. :D

Amúgy pont tegnap táraztam be lila fegyókból (200k dodó értékben), 4 upgrade lehetőség, tűrhető damage. A 2k fölötti sebzésű motyóimat jószerivel még nem is használtam, óvom őket a továbbiakra.

(#294) Redcaster:

Elvileg van második végigjátszás, egy PS4-es topictárs hintette el az infót, sok konkrétum azonban ezzel kapcsolatban még nincs, Valószínüleg ma este már tudok majd róla valami infót adni..(jól potyogott tegnap a King.. :D)

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#299) Enton válasza Habugi (#298) üzenetére


Enton
addikt

A legnagyobb baj, hogy már nincs is miért küzdeni, még a storyt végig viszem most olyan 53% ha nem tévedek.
Fegyverek mind lvl 17-esek egy kis upgraddel de már így sincs ellenfél.
Egy olyan toronytól nemesszi farmolóhelynél a buszok fölött 15000 susrvivor pont, egész jó, kösz a tippet.

Néha napján lehet menni hentelni, de ennyi. Új zombiféle nem lesz valószinűleg, az újrajátszszás sem lesz nehezebb, ez a HC mód meg vicc, annyi kiaknázatlan rész lenne még a térképen kismillió küldivel akár.

Én Old Town-ban wártam hogy minden egyes ilyen tetőkaput kinyithassak, és bent szétnézhessek de semmi.
Nem hazudok ha azt mondom ettől a játéktól pont nem sajnálnám az 50-60GB helyet még ha DLC-ben is, de gondolom hamarabb csinálnak új Outfitt és fegyverkollekciót mint tartalmilag bővítsék a játékot. :(

Mindettől eltekint végre ittvan és játszhatunk vele.
Kiváncsi leszek DI2 milyen lesz, főleg, hogy UE hajtja majd, de videón nem volt rossz eddig.

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#300) MaTpr0F válasza sixpak (#240) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

Érdekes. Nálam is alap órajelen nem megy 65% fölé egyik mag sem.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dying Light
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.