Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dying Light

Hozzászólások

(#901) Joey89


Joey89
tag

Sziasztok!

Valaki homályosítson már fel, a co-op al kapcsolatban. Barátnőmet akarom betanítani rá, PC-n játszok, van hozzá gamepad-om. Ez hogy működik a valóságban? egyik player a billentyűzeten a másik a gamepad-dal nyomul gondolom. én most a játék elején járok, bekapcsolodhat tetszőlegesen a játékba másik karakterrel?
Azért is kérdezem, mert ettől függ, hogy megvegyem-e gyorsba a játékot...
Köszi a válaszokat :))

(#902) Mr.Csizmás válasza Joey89 (#901) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

van osztott képernyős mód? :F

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#903) Joey89 válasza Mr.Csizmás (#902) üzenetére


Joey89
tag

Húha, jó a kérdés. A Pc-s változatban nincs alapból benne vagy a monitortól függ? úgy gondoltam tv-vel össze van kötve, aztán azon kéne csapatni.

(#904) daveoff válasza Joey89 (#903) üzenetére


daveoff
veterán

Egy játékkal, egy gépen nem fogtok tudni egyszerre ketten játszani. Két játék, két gép kell a coop-hoz.

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#905) Joey89 válasza daveoff (#904) üzenetére


Joey89
tag

Monitor-Tv Kombó? Konzolokon hogy van ez megoldva?

(#906) frankdelgado


frankdelgado
őstag

Hali!

Hogy csudába tudok lőfegyverre szert tenni? Most egy olyan küldetést kéne lenyomnom ahol fegyveresek vannak azt lőnek mint a veszedelem. Tudok már csinálni robbanó meg lángoló shurikent, meg van/volt molotov koktélom is de eldurrogtattam banditákra. :)

(#907) romero28 válasza frankdelgado (#906) üzenetére


romero28
senior tag

vagy csalj el egy fegyverest és csapd agyon azzal amid van , és a fegyverét vedd fel , vagy tedd félre a küldit és gyűjtögess alapanyagot molotovhoz , shurikenhez , és úgy kezdj neki .

(#908) daveoff


daveoff
veterán

Dying Light Wallpapers Free hi-res download

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#909) pilu85 válasza frankdelgado (#906) üzenetére


pilu85
őstag

Ha megfelelő szintű a karaktered akkor adogatni fogja a játék. Am meg coopba is kérhetsz vkitől.

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#910) VW válasza frankdelgado (#906) üzenetére


VW
aktív tag

ha elég magas a szinted a játékban,akkor találsz a rendőrfurgonokban.

Sajnos a légzés nem intelligencia függõ, különben elég sok probléma megoldódna.

(#911) daveoff


daveoff
veterán

Van ötletetek hol találok Wrenchet? Kellene az egyik steames assignmenthez, de nem találok sehol.... :F Vagy esetleg valaki tud adni egyet?

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#912) sixpak válasza daveoff (#911) üzenetére


sixpak
nagyúr

Este megnézem van-e nekem...ha van, akkor adom természetesen.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#913) Mr.Csizmás válasza daveoff (#911) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

legegyszerűbb a horgászni akaró idióta boltjában, a gettóban a jobb alsó sarokban, az utcán. side mission is van oda.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#914) daveoff válasza sixpak (#912) üzenetére


daveoff
veterán

Azt megköszönöm! :R

(#913) Mr.Csizmás: Már megcsináltam mindent, amit lehetett, nekem már nem ad ilyen "fegyvereket", mint a wrench. Most a steames küldetésekre is csak azért mentem rá, mert a játékban már nincs mit csinálni.

Majd steames coop küldetésekhez is kellene valaki segíteni! :R

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#915) Mr.Csizmás válasza daveoff (#914) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

attól még a kecóba elmehetsz.

vagy nyithatsz egy új gamet új karakterrel hc-n. ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#916) pilu85


pilu85
őstag

ez olyan bénaság, hogy a steam kitalál a játékhoz achivementeket, egy másodpercet nem áldoznék rá.
hc valami hihetetlen sar szerintem, s megérzés hogy ha nem farmolod szét az agyad sűrűn fogsz bajba lenni.

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#917) Mr.Csizmás válasza pilu85 (#916) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a hc olyan mint a csajok, négyesben együtt jó :U :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#918) daveoff válasza Mr.Csizmás (#915) üzenetére


daveoff
veterán

Nem tudom melyik horgászra gondolsz, itt nincs senki...

(#916) pilu85: Te nem áldoznál rá, én meg áldozok, mivel nincs mit csinálni, most mi ezzel a baj?

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#919) pilu85 válasza rocket (#838) üzenetére


pilu85
őstag

ha találsz 6* javítható fegyót szólj s klónozom. :)
daveoff: jó persze azt csinálsz amit akarsz. de könnyen vannak iyleneket kitalálni,s az embert lehet felidegeli hogy fele van csak kész közbe nem is a játék szerves része.

[ Szerkesztve ]

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#920) daveoff válasza pilu85 (#919) üzenetére


daveoff
veterán

Figyelj, nekem rég kész a játék, és 80%-a megvan az Achievementeknek, úgy hogy nem is foglalkoztam vele eddig. Most mivel nincs mit csinálni, ezért nekiállok a maradék 20%-nak.... :R

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#921) pilu85 válasza daveoff (#920) üzenetére


pilu85
őstag

oksi.:) csináljad csak.:P

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#922) Mr.Csizmás válasza daveoff (#918) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nem. ott a kecó balra fel, annak a környékén van egy bolt, hátul polcos raktárral, és a polcokon csomó szemét van, lockpick, palánk, stb. valahol ott van egy wrench is. elvileg újraspawnol.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#923) daveoff válasza Mr.Csizmás (#922) üzenetére


daveoff
veterán

Ok, megnézem!:R

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#924) pilu85 válasza Mr.Csizmás (#922) üzenetére


pilu85
őstag

screent róla pls a térképről. :)

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#925) daveoff válasza Mr.Csizmás (#922) üzenetére


daveoff
veterán

Megnéztem, de nekem már nem ad ilyen csicska fegyvereket, mint a wrench, csak ilyen 1000 damage körüli fegyókat.

Ha valakinek lenne egy elfekvőben, azt elfogadnám! :B :R

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#926) pilu85 válasza daveoff (#925) üzenetére


pilu85
őstag

durva hogy vannak páran ogy csicska fegyverekkel, semmit feloldva képesek 5-6 óra alatt kitolni a főszálat, aztán azt mondani ajátékra hogy sar. :(

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#927) Viper26 válasza pilu85 (#926) üzenetére


Viper26
nagyúr

Én sosem értettem az ilyen rohanósokat, saját maguknak teszik tönkre a játékélményt. :U

Visszavittem a levegővel teli táskáját a gázmaszkos fazonnak, örült neki.:D

Pixel 7 | FR955

(#928) sixpak válasza Viper26 (#927) üzenetére


sixpak
nagyúr

Én nem rohanok...még legalább 10 side quest hátravan... :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#929) daveoff válasza Viper26 (#927) üzenetére


daveoff
veterán

Én sem rohantam, de 35 óra alatt megcsináltam mindent amit lehet. Másodszorra szerintem meglesz 30 alatt is, ha nekiállok. Bár lehet kipróbálom a hard módot, az biztos szívás. Mit kellene csinálnom nézegessem a tájat? Vagy órákig írtsam a zombikat?

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#930) frankdelgado válasza romero28 (#907) üzenetére


frankdelgado
őstag

Hali!

Na! Tegnap összekukáztam néhány molotovra, meg robbanócsillagra valót, azt visszamentem a leszakadt hídhoz. Jót koktéloztam az őrökkel, melynek során szert tettem 2 db. gépkarabélyra meg némi dinamitra. Na mondom elviszem a dinamitot a megbízóhoz, azt nagy örömömben odafele meglockpickeltem egy kormányzati járművet, oszt találtam benne a pisztolyt :C Ha egy üzlet beindul.......

(#931) Joey89


Joey89
tag

Sziasztok

Megrendeltem a játékot, de nyilván kipróbáltam előtte, a mentéseket át tudom pakolni? nem igazán találtam meg...
Coop-hoz hol találok embert, ha játszani akarok vagy hogy működik a dolog? (magyarokkal lenne jó)

[ Szerkesztve ]

(#932) daveoff válasza Joey89 (#931) üzenetére


daveoff
veterán

Steamen csinált az egyik kollega magyar Dying Light csoportot, ahhoz csatlakozz, vagyunk már páran, ott találsz társakat coophoz.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#933) Joey89 válasza daveoff (#932) üzenetére


Joey89
tag

Ok, megkeresem majd, köszi! :)
Mentést szerinted át tudom rakni vagy kezdhetem előről az egészet?

(#934) sixpak válasza Joey89 (#933) üzenetére


sixpak
nagyúr

Kezdd előről...sokkal nagyobb buli, mint fullos fegyverekkel egy csapásra szétvágni őket...szerintem.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#935) Joey89 válasza sixpak (#934) üzenetére


Joey89
tag

Igazából még az elején vagyok, 3as vagy 4es szinten. a sztoriban most járok ott, hogy megkerestem Gazi-t.

(#936) daveoff válasza Joey89 (#933) üzenetére


daveoff
veterán

Át lehet rakni a mentést, de nem tudom pontosan hol találod, keress rá itt a topikban, sztem már többen írták, hogy hol van.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#937) pilu85 válasza daveoff (#936) üzenetére


pilu85
őstag

Hiába találja meg a mentést, az eredetinél a Steam a szerverére ment...

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#938) daveoff válasza pilu85 (#937) üzenetére


daveoff
veterán

Az mindegy, bemásolja az adott helyre, és a steam felszinkronizálja. Ugyanúgy ment a játék a gépre is, nem csak a felhőbe....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#939) eami


eami
addikt

Még nem volt időm ránézni de más is igényelt / kapott Developer Toolst?:)

(#940) pilu85 válasza daveoff (#938) üzenetére


pilu85
őstag

Lehet de sztem akkorse fog menni, anno énis ebben ahelyzetben voltam...

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#941) sixpak válasza eami (#939) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem...mit tud?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#942) daveoff válasza pilu85 (#940) üzenetére


daveoff
veterán

Ja, az más, akkor nem szóltam....:R

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#943) eami válasza sixpak (#941) üzenetére


eami
addikt

Még nem volt időm kipróbálni de már aktív nálam. További infó itt.

(#944) Joey89 válasza pilu85 (#940) üzenetére


Joey89
tag

Okay, elvileg holnap megjön, aztán akkor csinálom az elejétől, megkeresem majd a magyar fórumot a steam-en :)

(#945) Atilla001


Atilla001
senior tag

Ez a játék egy hulladék.

Reméltem, hogy egy sokkal relatívabb összetettebb játékról van szó. Teszik a grafika, az időjárás változás.
Tetszett a sok kraftolt csápoló. de..

Mindenki ugyan azzal a hullámlemezzel tetőzött? Valaki nagyon gazdal lett a tüzépen. Egyforma sablonokból van összerakva az egész város..

100-as ikrek voltak, mikor kitört a járvány? Vagy együttérzésből letépte mindenki a jobbkezét ugyan ott ugyan úgy? Kommunisták voltak és konfekció ruha volt hogy mindenki egyformán öltözött?
Különös tekintettel a vasbetonos sárga ruhás nagydarabra, akik néha együtt kószálnak pixelegyformán...

A banditák végignézik, ahogy a társaikat lemolotovozom vagy lemészárolom?? Addig vakaróznak? :F

A szuperzombikat vissza tartja a drótkerítés, a bedeszkázott ajtó?? :W

Addig nem sötétedik be, amíg tűzre nem dobom a ládákat?
A főküldetések között annyit mellékküldizhetek amennyit akarok. Addig a csaj ott vár az iskolánál, hogy egy enterrel indíthassa a szkriptelt jelenetet? Ha van egy pisztolyom puskám, mindenkit kiírtok fütyürészve, míg van lőszer. Fos az összes kraftolt krumplihámozó. Repetitív unalmas csápolásba merül már 25% körül a játék. Annyi "sarlót" találok már hogy rá se nézek, mert felesleges, még eladni is..
Már előre lehet sejteni mi fog történni, milyen zombitípus jön majd..

Történettel jönnek be új zombifajták? Előtte egy sem, megjelenése után meg minden második sarkon..

Trikós Béla elküld a halálzónába egy könyvért meg egy szemüvegért? Milyen barom küldetések ezek? 10 éve volt ilyen hozd el nekem a térkép legsarkából az izét hogy csináljak egy főzetet a térkép másik sarkához.. LOL-már

Igen, ez egy játék.. de 2015 van és egy erőmű kell a játékhoz.. ennél több kellene már. a millió poligon nem elég..

jöhet a flame! :))

[ Szerkesztve ]

Védd a természetet!

(#946) sixpak válasza Atilla001 (#945) üzenetére


sixpak
nagyúr

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#947) Scholes9 válasza Atilla001 (#945) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ez is egy vélemény bár a kisebbséghez tartozol, na nem úgy 😄

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#948) FullGas válasza sixpak (#946) üzenetére


FullGas
aktív tag

:DDD
Van benne igazság amit mond, de ettől függetlenül nekem tetszik. Eddig 30 óránál járok de még mindig le tud kötni.

(#949) Atilla001 válasza sixpak (#946) üzenetére


Atilla001
senior tag

R.I.P. Magdianyus..

Védd a természetet!

(#950) daveoff válasza Atilla001 (#945) üzenetére


daveoff
veterán

Részben egyetértek a felsorolt problémáiddal, de ettől még ez egy rendkívül jó játék a mai piacon. Kicsit jobban el kellene választanod a virtuális valóságot a valódi élettől....:)

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dying Light
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.