Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dying Light

Hozzászólások

(#151) mark!


mark!
őstag

Jó játék, de én mint kezdő parkour-os, kicsit alakítgatnám. Amennyit játszottam vele, a parkour borzalmas. Csomószor volt hogy leestem, megmozdultam aztán felmászott. A Mirrors Edge jobb. Egyébkéntjó lenne, ha egy picit javítanák ezt.

>

(#152) Mr.Csizmás válasza McW1 (#150) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mondjuk hanyagold a széklábat, meg ilyeneket, azok kb. az első missionra jók :) vegyél valami kiskést, bármit, rakjál rá tuningot, blueprintet, és hocca kaszabolni. headshotért asszem külön számláz, a szeme vonalába rakd a célzópöttyöt, és akkor lefejezi.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#153) McW1 válasza Mr.Csizmás (#152) üzenetére


McW1
tag

Köszi a tippeket. :)

Bár én nem vagyok híve ennek a "buzogányos" harcnak, várom már a lőfegyvereket, csak addig gondolom nem árt kicsit feltápolni a combat skilleket

Azt hiszed, hogy mit gondolsz?

(#154) Mr.Csizmás válasza McW1 (#153) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

lőfegyver = zaj = maunika (vagy éjjel a predator klónok)

inkább szapora E-vel rugdosd el őket, háztetőkről még this is SPARTAAA is lehet :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#155) zozyk válasza McW1 (#153) üzenetére


zozyk
addikt

Lövöldözést?
A legjobb móka egy felpimpelt ólmosbottal végigvágni rajtuk,vagy egy picit lángoló gázpalackot közéjük dobni(bár ez elég zajos)

Eddig nagyon tetszik ez a játék,sajna magyarítás talán nyár végére lesz hozzá,SG fórumon írtak szerint.
Valahogy Dark Messiah of Might and Magic beütése van,ott élveztem ennyire a karóba rugdalást. :D

(#156) sunci_02 válasza zozyk (#155) üzenetére


sunci_02
aktív tag

Dark Messiah of Might and Magic

de jó játék volt....

(#157) sixpak válasza sunci_02 (#156) üzenetére


sixpak
nagyúr

Ilyen baszóskardozós volt, jól emlékszem? :D
Pedig megvan valahol dobozosban....
Valami barlangos rész maradt meg bennem...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#158) gtamate2


gtamate2
veterán

Nektek nem szokott kifagyni? Nekem néha teljesen jól megy, játszottam ma vele 1 órát aztán kifagyott valami hibaüzenettel. Van hogy csak kidob a játék mindenféle hiba nélkül, az előbb újraindult az egész gép (vga nem érzékelt jelet ~1perc után restartolta magát). i5-2400@3.6ghz, gtx660, 6gb ddr3 ram lenne a konfigom. A memória lenne neki kevés?
Ja és FullHD-n mediumon játszok.

[ Szerkesztve ]

*Sn0w

(#159) #85552128 válasza gtamate2 (#158) üzenetére


#85552128
törölt tag

Attól még nem kéne elmennie a képnek/újraindulnia, ez inkább VGA-val lehet kapcsolatos. Ha kevés lenne a ram szerintem csak az asztalra crashelne.

[ Szerkesztve ]

(#160) Eagle16 válasza gtamate2 (#158) üzenetére


Eagle16
addikt

Nekem egyszer fagyott ki, mikor felraktam a textúrákat high-ra, aztán kiírta a windows hogy nincs elég memória.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#161) Habugi válasza gtamate2 (#158) üzenetére


Habugi
addikt

Röstellem bevallani, de nálam már futott egyhuzamban 7órát a játék.. :DDD :K
Még sosem fagyott ki, mivel rendre monitorozom a gépet, azt már észrevettem hogy 6-6.5GB RAM simán elfogy, időintervallumot nem tudok hozzá mondani, este majd megnézed (ebbe az értékbe a Win7 "munkássága" is benne foglaltatik..).
Emelett pedig 10-12GB -ot felzabál a lapozófájlból is.., igaz nem ez az első ilyen játék.

Szerk.:

Áhhá, ugye-e hogy ugye-e :K
Növeljétek a lapozófájl méretét, nálam bő másfél éve 20GB..

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#162) Eagle16 válasza Habugi (#161) üzenetére


Eagle16
addikt

Nálam 512Mb van beállítva fixen :) Le volt tiltva teljesen, de mondom hátha kell valaminek. Még sose volt belőle problémám semminél, a textúrát amúgy is csak meg akartam nézni, de örülök a közepes felbontásnak is, nekem megfelel úgy is.
3,5 Gb RAM-ot eszik maga a játék az én beállításaimmal ahogy néztem, szóval mostanában kezdem nem megbánni, hogy anno két darab 4Gb-os modult vettem (darabja volt újonnan 4900 Ft, pont akkor vettem mikor a padlón volt az ára). Egészen eddig minden belefért 4Gb-ba is, amivel játszottam, windows-zal együtt.
Akadozni szerencsére nem szokott, ilyen beállításokon elég neki ennyi RAM, meg SSD-re pakoltam, hátha segít valamennyit.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#163) #85552128


#85552128
törölt tag

Nálam is 512 MB van, amúgy szerintem ez annyit eszik jelenleg amennyit tud.
4 GB-t használ pár perccel az indítás után és csak feljebb megy...

[ Szerkesztve ]

(#164) gtamate2


gtamate2
veterán

Na közben az nVidia HBAO+ -t kikapcsoltam mellette pedig az alkalmazás prioritását magasra állítottam és futott rendesen, crash nélkül. Most fejeztem be már kezdett picit monoton lenni :D

Habugi: A lapozófájlt teljesen felesleges 20 gigára tenni, nekem ssd-n van a rendszer és 400 megát hagytam neki, de nem szaggat semmi.

[ Szerkesztve ]

*Sn0w

(#165) Habugi válasza gtamate2 (#164) üzenetére


Habugi
addikt

Az elmúlt 27perc Dying Light:

Nekem is SSD-n van a rendszer, így a lapozófájl is.

Az, hogy szerinted felesleges.., okké.
Amikor egy-két óra Arma3 után azt látom, hogy VirtualMemoryCommited 17000Mb akkor nem fogom levenni 500Mb-ra akkor sem ha a Pápa javasolja, sem úgy beállítani hogy a Windows "kezelje".
Egy jótanács/észrevétel volt a kérdéseddel kapcsolatban, no offense de ha annyit nem tudsz kinyögni hogy "kösz" akkor már azt is vond meg tőlem, hogy szerinted miért felesleges! ;)

Szaggatásról egyébként nem beszélt senki, ez honnan jött?

:R

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#166) gtamate2 válasza Habugi (#165) üzenetére


gtamate2
veterán

Tehát 8 gb memória mellé te még szükségét érzed hogy az ssd-ről 20 giga virtuális memóriád legyen?
A lapozófájlt inkább 4 giga körül, alatt szokták bekapcsolni nagyobb méretbe mert felette a windows nem igazán használja, hiszen ott van neki a ram (ami a te esetedben 8 giga) . Tehát ehhez akkor nyúl ha elfogyott neked a 8 giga, azaz csak a végső esetben, ezért írtam a szaggatást.
Használd úgy ahogy akarod, a tied végülis, de ha ráérsz próbáld ki hogy miben változik ha 500 mb csak a lapozófájl. A 22 gb/s helyett inkább 6 gb/s-osat fogja használni? Szerintem nálad azért használhat ennyit mert a windows teleszemeteli a videókártya memóriájához, ramhoz hasonlóan.

A tanácsokat pedig köszönöm, tényleg kiment a fejemből megköszönni.

*Sn0w

(#167) haverkulum


haverkulum
aktív tag

Üdv, nem láttam a HSZek közt megosztva, így gondoltam közzéteszem ezt a kis programot, sokat segíthet azoknak akiknek hozzám hasonlóan játszhatatlanul akad(t) a játék szabad téren :) A lényege, hogy az ingame beállításokon kívül további lehetőségeket ad a grafika butítására valamint lehet vele beállítani gombot a karóra megnézéséhez :) Igaz, hogy a high beállításokhoz képest igencsak csúnyácska lesz a játék, de engem alapból annyira megfogott a hangulata, hogy nekem így is megérte :D Ez a progi nélkül volt kb 10-20 közötti FPS-em, ezzel 40-80 között mozog, csak nagyon szélsőséges helyzetekben ugrik le 30 alá ^^ Addig is megteszi, amíg kezdenek valamit az AMD procik támogatásával :) (bár lehet nekem alapból gyenge hozzá a proci :O )

Link a programhoz: [link]

Screenshot a képességeiről:

ui.: amikor jön ki frissebb verzió, indításnál felajánlja a letöltését :)

(#168) sunci_02


sunci_02
aktív tag

Át lehet vinni a mentést? Meg tetszett a game, támogatnám a fejlesztőket!

(#169) Prosector válasza zozyk (#155) üzenetére


Prosector
addikt

A DMOMM is isteni jatek volt, nem is ertettem miert nem teszik bele a jatekokba a rugast...aztan megjelent ez.

Abban is nagy fun volt lerugdalni az orkokat meg a goblinokat a szakadekba :DDD

Az orkok uvoltottek, h " stranger will die! " , a goblinok meg 2-3 rugas utan visitottak, h " runaway! " :D

Fel is raktam 1-2 honapja.

Csinalhatna az Arkane egy 2. reszt...

(#170) Eagle16


Eagle16
addikt

Rájöttem mi hiányzik ebből a játékból. [link]

Mondjuk nem vagyok még a végén, de kétlem hogy benne lenne, akár a hagyományos változata is szuper lenne szerintem. Mint a Crysis 3-ban, lehetne vele különböző hatású nyilakat kilőni :)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#171) sunci_02 válasza Eagle16 (#170) üzenetére


sunci_02
aktív tag

Bizony lehetne. Tegnap sikerült egy részen kipucolni a Zombikat, és kinyitottam egy rendőrségi autót. Eddigi legjobb fegyvert kaptam egy pajszert. Célszerű már most rárakni valami tuningot vagy várjak még??

(#172) Prosector válasza sunci_02 (#171) üzenetére


Prosector
addikt

Bocs, beleszolok, sztem mehet az upgrade. Ha surun hasznalod az a 3-4 repair ugysem tart sokaig es legalabb addig is taposabb, uj upgradeket meg ugyis talalsz.

(#173) sunci_02 válasza Prosector (#172) üzenetére


sunci_02
aktív tag

Azt vettem észre ha a fegyver kezd elromlani, de még a csík a felénél feljebb van és ha akkor javítod akkor nem csökken a javíthatóság száma

(#174) Prosector válasza sunci_02 (#173) üzenetére


Prosector
addikt

Na ez új! Ha hazaerek, kiprobalom, errol fogalmam sem volt, en mindig csak a vegen repaireltem

(#175) sunci_02 válasza Prosector (#174) üzenetére


sunci_02
aktív tag

Amikor 60% még van a csíkból akkor szoktam javítani, és akkor nem csökkent ugyan úgy 3/3 volt a Repair... Nem rég értem el valami Skill ami ezt segíti, hogy ne fogyjon a lehetőség.

SKILL TYPE: Passive
REQUIRES: Survival Level 7
PRE-REQUISITE: Crafting Expertise

Get better at repairs. Repairing a weapon will often not use a weapons repair slot.

(#176) Prosector válasza sunci_02 (#175) üzenetére


Prosector
addikt

Ja, ertem. En ezt akkor meg nem tanultam meg, masra raktam a pontokat, pedig mar level 15 vagyok :W

Pedig ez fejlodik a leglassabban, power/agility mar maxon van.

(#177) Enton válasza Prosector (#176) üzenetére


Enton
addikt

Könnyű ám a survivort is tápolni.
Én a piactól futkároztam az éjszakai etetőig kb 10mp megjárni:

Egy alap odamész lelövöd a kajáscsókát visszamész alszol egyet olyan 3-4000 közti survivor pontot ad, de lehet még ugrabugrálni meg zombitölni pluszba akkor szépen megy fel a pont is.

Mindezt persze ezért:

[link]

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#178) Prosector válasza Enton (#177) üzenetére


Prosector
addikt

Ezt majd kiprobalom, koszi!

Nekem mar megvan a hook, de mindig elfelejtem hasznalni :D

(#179) MaTpr0F válasza Prosector (#178) üzenetére


MaTpr0F
senior tag

Én az autószerelőnél szoktam a tüskébe rugdosni a volatile-eket. Ott pont az uv lámpa alatt van egy. Közel jönnek, elvakítja őket, mögé rohansz és belerugdosod. 800/kill szóval elég szépen megy felfelé az a pont is nem csak a survivor.

(#180) Habugi válasza gtamate2 (#166) üzenetére


Habugi
addikt

Elnézésed kérem, félreérthetően írtam..! :R

Ugye a virtuális memória ha jól tudom a RAM + lapozófájl összessége, szóval nálam nem 20GB a lapozófájl "csak" 12GB, erre jön rá a RAM, így lesz 20GB virtuális memória.

Elég ránézned a HWInfo64 szeletre amit linkeltem, a RAM peak 6.5GB volt ezzel párhuzamosan pedig 3GB lapozófájl szinten, így jön ki a virtuális memória peakhez a 9.5GB. Ezt fél óra játék után..
Ergo az, hogy csak akkor nyúl a lapozófájlhoz ha megtelt a RAM sajnos nem igaz, legalábbis látszólag.

Arról látod pont fogalmam sincsen, hogy mi és mit pakolgathat a lapozófájlba, szóval ez a vRamhoz köthető esetleges párhuzam számomra új volt, thx. :R

Mint mindenki aki első multira elindította az Arma3-at anno, én is egyből becsapódam a topicjába, hogy hilfe mert ez bizony elég szarul fut. Ott ajánlották először a lapozófájl fixre vételét illetve annak kiterjesztését, jópár más dologgal párhuzamosan persze.., azóta használom így.
Csak annyit látok, nagyon sok játék szívesen terpeszkedik benne, mélyebb technikai tudás hiányában nem tudom, pl az ARMA3 esetén a lapozófájlba/ra került 9GB (ugye erre írtam hogy láttam már ott 17-18GB-os virtual memory peaket..) hova máshova tudna "menni" vagy mi is az az adatmennyiség pontosan. Ez a 12GB pont nem hiányzik és szemmel láthatóan használják is a játékok bőszen, tömören ezért nem tartom szerencsés vagy logikus lépésnek a herélését.. :N

(#177) Enton:

Survivor "húzásra" toronymagasan ver mindent az Airdropok szedegetése/Quartermasternél való leadása, az első pályarészen még 2db jóság van egy ládában, a másodikon már többnyire csak 1db és ugye darabra jár a Survivor XP. Speciel hamar ráálltam arra, ha meghallottam a repülőt már néztem is fel az égre és felvettem a futócipőt.. :K
Az éjszaka a Combat/Agility skillfa húzására kiváló.

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#181) Enton


Enton
addikt

Azért tudnak elég beteg dolgokat belerajzolni:

Dead Island-ek se voltak kutyák de most kitettek magukért a designerek.

(#180) Habugi:

Van sok mód szerencsére hogy szintre lehessen húzni a csávót.

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#182) DeathAdder


DeathAdder
veterán

A stun kill skill hogy a rákba működik?
Power level -ben első sor bal első skliije amikor is F-et megnyomva állítólag le lehet térdelni az ellenség fejét?

Nekem sehogyan sem megy :(

(#183) Mr.Csizmás válasza Enton (#181) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

a toronynál a fűnyírós ember az nem a híres grafittis (Cottsby?) előtt respect?

amúgy a repair skill az csak random néha nem veszi le, nem 60%-tól függ.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#184) Eagle16 válasza Mr.Csizmás (#183) üzenetére


Eagle16
addikt

Nem Banksy?

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#185) sunci_02 válasza Mr.Csizmás (#183) üzenetére


sunci_02
aktív tag

Rájöttem..... Hát volt egy érdekes rész..

SPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILER
Ezt a lövöldözős - Dokis- Arénás cucc abszolút nem illet ide.SPOILER
SPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILER

(#186) laja80


laja80
tag

Üdv!
Eddig Tunngle-n keresztül coopoztam,ma inditom a tunnglet,viszont belépés után a videonál kidob:tunngle gui müködése leállt...mi lehet a hiba?
Köszi

Bárminek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem.:)

(#187) Mr.Csizmás válasza sunci_02 (#185) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

az arénás az magában egy (kettő) utalás :K telivan ilyenekkel a game, pl. 28 nappal később, Dawn of dead, Shaun dead, stb :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#188) sunci_02


sunci_02
aktív tag

Nekem kezd unalmassá válni. 84%-on áll a játék, visszamentem a első részhez ott csinálom a mellékküldetéseket. Kár, hogy nem csökken a zombik száma, kár, hogy ezt kivették belőle. lehetne bizonyos blokkokat kitisztítani és persze nem a safe helyekre gondolok. Nem tudom ti hogy csináljátok én csak a rendőrségi teherautót, illetve a hard boxokat nyitom a többire rá se nézek. Ami nem narancs vagy lila craftolom metallá.

(#189) Habugi válasza sunci_02 (#188) üzenetére


Habugi
addikt

Van bármi ötleted azt illetőleg, hogy a lőfegyvereknél mi jelentősége van a színnek?

Tegnap találtam narancs Riflet és Shotgunt, várom hogy kiderüljön az extrájuk de van egy sanda gyanúm h nem fog.. :)

70%-on van a Storyline, összes mellék küldetés készvan, Survivor utolsó szintjéért küzdök h előrhetővé váljanak a fullos fegyverek. A Combat fa már maxos, az Agility még nudli, talán 17es csak..
1300-1400 damage körülre upgradelt machetékkel eléggé sétagaloppá vált az éjszaka, Volatileok egy csapással hullanak, egyedül a Devastátoroknak kell kettő vagy egy "erőcsapás". :D

Egyébként akinek bármelyik boosterhez Alga kéne, minden más helyszínnel ellentétben ide jöjjön: [link], [link]
Ebben a csatornában cirka 50-60db van, kb több mint mindenhol máshol együtt véve.
Érdemes éjszaka merülni, akkor jobban látni őket.

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#190) sunci_02 válasza Habugi (#189) üzenetére


sunci_02
aktív tag

1300-1400 damage körülre upgradelt machetékkel

Jesszus! Akkor én csöndbe maradok... most van egy "klaffa" :) machetem az ~300.... :O Hogyan csináltad?

(#191) Enton válasza sunci_02 (#190) üzenetére


Enton
addikt

Gondolom 3 king upgrade meg valami nagyon hasznos barkácslista rá, most kedvenc az Angel sword:

[link]

[link]

De hátha lesz valami jobb is majd.

[ Szerkesztve ]

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#192) sixpak válasza Habugi (#189) üzenetére


sixpak
nagyúr

Hány órát toltál bele?
A coop mode milyen?
Végigjátszás után el lehet lenni vele?

Én jövő héten szerzem be, innen.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#193) Habugi válasza sunci_02 (#190) üzenetére


Habugi
addikt

Minél magasabb a Szörvájvör szinted, annál magasabb sebzésű fegyvereket érsz el/tudsz venni, pénz meg annyi van a játékban mint a szemét. Ugye írtam, h az utolsó szintért "küzdök".., valami 350k XP a LvL 24 --> LvL 25re ugrás.. :O

24-en már van az árusoknál Lila Machete is néha, aminek 1100as az alap sebzése.., a narancs nagyon ritka.
Nagyobb kézifegyvereknek még több is, de a kezelhetősége miatt a machetéket részesítem előnyben, ugye a kardok lassabbak/nehezebbek..

Old Townban a kedvenc éjszakai farmolóhelyem közelében a pirkadat közeledtével az egyik csalódott Volatile éppen keserű szájízzel konstatálja, hogy a következő mozdulatsorral elválasztom a bal agyféltekét a jobbtól..:

(#191) Enton:

3db Kinget eddig egyetlen alkalommal öltem csak bele egy fegyverbe, gyorsan jöttek nagy mákkal.
Azóta van megint kincstári 4db, de megtartom egy maxos lvl25-ös arany machetének őket, hármat legalábbis biztos. :K

Az Angel sword bizony megvan, általában ráteszem az éppen legerősebb fegyveremre, megjegyzem vészhelyzeti szituációkban veszem csak elő amikor durvábban rombolni kell, mert a ramazuri közepette gyakran magamat is megperzselem az égő hullákkal, nomeg a másodlagos effektje is ha éppen 3-4 bitert/volatilelt ráz egyszerre, akkor nem ritkán rám is átugrik ha túl közel vagyok.. :D
Szóval az Angel sword nagyon durva, szó szerint Ön és közveszélyes.

Egy lvl 24-es narancs machete + valami 3db "csak" lila upgrade ami damage +2 és +1 handling/durability plusz az Angel sword, az olyan 1600 körüli sebzés lehet. De mondom narancsra még nem raktam rá mert nem szeretem, tömegsex közben meggyulladok tőle, vagy ráz az áram vagy mindkettő.. :DDD ;]

(#192) sixpak:

31óránál járok azthiszem, a coopot még nem próbáltam, majd csak akkor ha Steamen beszerzem.
Van pár Steam achievementekre bekattant haverom, gyakorlatilag rájuk várok a coopal, ők meg arra hogy patcheljék még. Végigjátszás után.., passzolom. De alapból nem rövid a játék, Challengekbe pl még alig kezdtem bele, van vagy két tucat már..

[ Szerkesztve ]

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#194) FullGas válasza sixpak (#192) üzenetére


FullGas
aktív tag

Én előrendeltem 576-nál, most már kibírom 27-ig. Addigra talán gatyába rázzák patch-ekkel :)

[ Szerkesztve ]

(#195) eami válasza Habugi (#193) üzenetére


eami
addikt

amúgy ha co-opban kapsz magasabb szintű játékostól magasabb szintű fegyókat, azokat gond nélkül tudod használni akármelyik szinten :K

(#196) Mrdevil válasza Habugi (#193) üzenetére


Mrdevil
addikt

Én most vettem meg LVL25-ön egy brutál sárga katanát. Így felhúzva 2600 sebzés + kb 130 handling, persze a 3 kinget beledobtam gyorsan. Úgy vettem észre 25-ön nincs már machete, így NEW GAME+ -ban lehet haladni könnyen. :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#197) Habugi válasza eami (#195) üzenetére


Habugi
addikt

Köszi, de mondom coop az csak később játszik, addigra lesz pár DLC is remélhetőleg.

(#196) Mrdevil:

"Úgy vettem észre 25-ön nincs már machete"

Ne keseríts el basszus!!! :( :O

Pedig mindjárt megvan a 25, kajak végigfogom járni az összes kereskedőt macheteért!! :D

Aztán.., "New Game+" ??? :Y
Van második végigjátszás vagy hogy érted?

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#198) Mrdevil válasza Habugi (#197) üzenetére


Mrdevil
addikt

Persze, hogy van NEW GAME+, advanced fülnél. Már azt tolom egy ideje, PS4-en. :K
Túl sok változást nem veszek észre sajna.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#199) Enton válasza Mrdevil (#198) üzenetére


Enton
addikt

Gondolom hasonlóüan megy mint a DI-ben vége a storynak kezdhetsz mindent előröl csak feltápolva felszerelkezve.

"mert gyakorlatilag megszámolhatatlan mennyiségű papucsállatka használ gazdatestként internetezésre humanoidokat és ez követhetetlen."

(#200) Mrdevil válasza Enton (#199) üzenetére


Mrdevil
addikt

Igen, igen. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dying Light
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.