Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dying Light

Hozzászólások

(#101) Habugi


Habugi
addikt

Hát beleraktam pár órát a játékba.., nekem ez eddig baromira tetszik! :K

Megjegyzem emberemlékezet óta ez az első "zombis" játék amit játszom és nem is ez fogott meg benne, sokkal inkább az egész atmoszférája, szerintem zseniális! :C

A Crafting/loot/skill rendszer pedig a "szokásos", semmi extra de ha nem így működne az hiányzott volna.
A grafika szerintem szintén baromi szép, nemrég váltottam egy ősrégi TN-ről IPS-re, csak tátom a számat olyan színvilágot vonultat fel a játék. Highon megy szépen a patch óta, DoF/MotionBlur van csak kikapcsolva.

A GTA V-ig szerintem bőven elleszek vele.. :K

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#102) sunci_02 válasza Mr.Csizmás (#100) üzenetére


sunci_02
aktív tag

90 metal part...nem semmi. Akkor le vagyok még maradva....

(#103) Mr.Csizmás válasza sunci_02 (#102) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

amit felveszek csöveket, meg ratyi fegyókat (fehér, szürke), azokat az Y gombbal küldöm aprításra.

habár már lassan csak zöld meg lilák esnek :))

ha gondolod, híjjá be magadhoz, megdobálhatlak pár dologgal ingyé'.

hint: a hídon a túloldalra átmászva tonnányi medkitet lehet összeguberálni.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#104) sunci_02 válasza Mr.Csizmás (#103) üzenetére


sunci_02
aktív tag

Húúú öööö izé.... milyen fehér milyen lila??? Fényévekkel előrébb jársz

(#105) Mr.Csizmás válasza sunci_02 (#104) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

diablo 3-hoz hasonlóan színekkel van jelölve a minőségük (meg az upgradeknek is)

fehér, szürke a szemét, zöld átlag, kék jó, lila kiváló, aztán narancs a legend.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#106) berzol43


berzol43
csendes tag

A gépem gyengébb mint a minimumban megadott, a videó beállításoknál mindent kapásból kikapcsoltam.

A patch előtt rendszertelen időközönként a kép lemerevedett 1mp-re még a toronyban is a legkisebb felbontáson.
A patch felrakása után már csak a hirtelen fordulásoknál maradt egy kis lagg, de már 1280x1024 felbontáson is aránylag játszható. Remélem az AMD CPU-s gépek nyűgjére készülő (remélem lesz belőle valami) javítás hatása nálam is érezhető lesz.

Az lenne az egyik kérdésem, hogy melyik küldetésnél indul el az óra? Küldetés részfeladatait teljesítve ugrik az óra?
Az első adag Antizin után (még nem vettem föl Spike első küldetését) elmentem kicsit bóklászni, a karórán nem változott az idő.

Azt vettem észre, hogy ha bizonyos távolságra elmenve a zombik "újra termelődnek". (A torony és a doki közötti utcát kipucoltam, utána lementem a vízpartra, majd vissza, és a zombik ott voltak az utcán)
A kérdés, a ládák tartalma is "újra termelődik"?

(#107) FullGas


FullGas
aktív tag

Sziasztok!

Mi a véleményetek, érdemes megvárni a dobozos kiadást? Előrendelve elvileg adnak hozzá: "A lemezes kiadás elhalasztott megjelenése miatt minden előrendelő ajándékba kapja a "Cuisine & Cargo" és az "Ultimate Survivor Bundle" DLC-csomagokat." 9999 Ft.

(#108) Mr.Csizmás válasza berzol43 (#106) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

igen, és be is záródnak újra.

amúgy vicces ez a folytatósdi, coopban bementünk egy safehouseba sleppelni, és kiléptünk, másnap folytattam, hogy hosztoljam a meccset, erre nem 21:09-kor letesz a híd alatt, a semmi közepén, legközelebbi SH jó messze...csak sprinteltem az életet jelentő kék fény után :D

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#109) Frod válasza Mr.Csizmás (#100) üzenetére


Frod
addikt

Gyártsál pár Korek Machete-t, mindjárt nem marad annyi Metal Parts, mivel darabjához kell vagy 20 asszem :D
(egyébként ha már ki van fejlesztve az, hogy a Repair nem fejtétlen vonódik le egy fegyvernél, meg az a skill, hogy alapból erősebbnek teszi össze, akkor már használhatóak a fegyverek, vagy továbbra is minden max 15 ütés után törik?)

Továbbá rájöttem egy baromi nagy hiányosságra amit igazán nem lett volna nagy kunszt beletenni, mégis hatalmas könnyebbséget jelentett volna: a felszerelésünk lehetett volna két szettből álló, és akár vagy manuálisan válthattunk volna köztük, vagy éjszaka automatikusan lett volna "az éjszakai szett".
Mert elég zavaró minden éjjel átpakolni az UV lámpát, a fáklyákat, az éjszaka-látó löttyöt, míg ugye nappal ezek helyén a molotov koktél meg társai pihennek.

Do you see the white shadow?

(#110) Habugi


Habugi
addikt

Nem tudom ki hol tart a storylineban, cirka 30%-nál vagyok, most rabolták el a profot és mennék érte..

Viszont kb. minden storyline küldetésben azt várom, mikor ejtenek foglyul és tűnik el a fullos inventorym/pénzem.., nem röhög.. :N ;] , manapság ez divat lett..

Kell ilyesmire számítanom?
Nem kell semmi konkrétum mert páran felsírak majd h spoiler (valamiért ez is divat lett..), csak egy igen vagy nem!

Köszönet!

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#111) Rexcor


Rexcor
őstag

A felszedett jegyzeteket hol lehet elolvasni és a zombi szobroknak mi hasznuk van?

Habugi: nekem az összes lőszerem tűnt csak el random valami miatt. :F

[ Szerkesztve ]

(#112) Prosector válasza Habugi (#110) üzenetére


Prosector
addikt

Igen.

Rexcor: azt hiszem(nem biztos) az inventory résznél, jobbra lent irja a menu, F gomb a collectables. Ott vannak a note-ok.

A szobroknak sztem semmilyen haszna nincs, legalabbis en nem vettem eszre.

[ Szerkesztve ]

(#113) Prosector


Prosector
addikt

Egyebkent az eletben nem jatszottam meg zombis jatekkal, sosem tetszettek... de ez... valami csoda.

Utoljara talan a Skyrim jott be ennyire.

Foleg miota megvan a dropkick/more damage kombo. Visitok a rohogestol gyilok kozben :D

A 45 ora jatekidobol, 35 tuti dropkickes killekkel ment el...eszmeletlen fun.

Pont ezert vagyok csak 30 %-nal a storylineban.

(#114) killer095


killer095
őstag

Sziasztok tud valaki valamit arrol hogy jön-e patch amitől nem 22fpsel kell rohangálnom?
Mert ez igy ilyen formában nagy nulla..

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#115) Scholes9 válasza Prosector (#113) üzenetére


Scholes9
nagyúr

+1👌

killer095: remélhetőleg jönni fog egy ami majd javítja a cpu kihasznalast.

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#116) Rexcor válasza Prosector (#112) üzenetére


Rexcor
őstag

Köszi, majd megnézem.

(#117) Prosector


Prosector
addikt

A collctables menuben van van egy ilyen : " flags 0/30 "

Mik ezek a zaszlok? Hogy lehet szerezni? Nekem meg egy sincs.

(#118) Mr.Csizmás válasza Prosector (#117) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

kis rongyos zászlók, tornyok, antennák tetején vannak főleg, a trükk az hogy 90%-ban a földön, 2 arasz magasságú vackok. pl. a hídpillér tetején is van, én is csak másodjára vettem észre, hogy a lábam elé néztem.

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#119) Prosector válasza Mr.Csizmás (#118) üzenetére


Prosector
addikt

Akkor ranezek, koszi!
Eddig errol nem is tudtam.

(#120) Doki16 válasza killer095 (#114) üzenetére


Doki16
addikt

Nem regen vettél uj kártyát, nem igaz, hogy ilyen rosszul menjen. :) Nekem a 7950-el soha nem megy 30 fps ala, konzolokon se jobb a helyzet.

A Tyrannosaurus Rex legközelebbi ma is élő rokona: a csirke.

(#121) Mrdevil válasza Doki16 (#120) üzenetére


Mrdevil
addikt

Sziasztok.
New Game+ -ra nyomott már rá valaki, mi változik, dobál nagyobb fegyókat, mik maradnak meg, mik mennek vajon? Nem sok infot találok róla a neten, Valami olyasmit néztem, inv, cash, skillek maradnak, fő story nullázódik csak.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#122) killer095 válasza Doki16 (#120) üzenetére


killer095
őstag

AMD procim van..és a játék nem igazán szereti az AMD-t :(

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#123) Prosector


Prosector
addikt

Talan kicsit spoiler:

Old Townbol vissza lehet menni az alap mapre? Vagy csak, ha minden questet megcsinaltam? Most ertem oda es a map menuben nem latszik mas csak Old Town.

(#124) Prosector válasza Prosector (#123) üzenetére


Prosector
addikt

Targytalan, rajottem.

(#125) Mr.Csizmás válasza killer095 (#122) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

nekem is 6300 van, de gtx650ti-vel, és játszható :K

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#126) killer095 válasza Mr.Csizmás (#125) üzenetére


killer095
őstag

Akkor nem vágom..

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#127) killer095


killer095
őstag

Nálam kb igy nézzki a dolog,megyek 50 fps(mediumon) elnézek balra 30 jobbra 22...

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#128) Rexcor válasza Prosector (#112) üzenetére


Rexcor
őstag

Azt meg tudnád mondani, hogy hány %-os story-nál következik az be, hogy elveszik az egész inventori. Előtte akkor eladnék mindent, ha persze a pénz nem veszik el. :D

(#129) Eagle16 válasza Rexcor (#128) üzenetére


Eagle16
addikt

Utána visszaadnak mindent...nem veszik el semmi.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#130) Prosector válasza Rexcor (#128) üzenetére


Prosector
addikt

Ahogy Sas Úr mondja, visszaadnak mindent :K

Egyebkent ott is választhatsz, hogy nem kéred vissza, vagy igen.

MÁS:

A Volatile-k ellen ( azt hiszem igy hivjak azokat a nagyon gyors, ejszakai lényeket, akik ugy neznek ki, mintha megnyuztak volna oket) tud vki hatásos fegyvert?

Éjszaka csak par méterre merek elmenni a safe house keritésétol, mert ha nem tudok visszafutni idoben, akkor vegem van, mert ezek rohadt gyorsak, meg erosek.

Ugy tudom csak megolni oket, h a safe house keritesen vagyok, vagy kozvetlenul elotte es igy be tudok ugrani, ha gáz van.

(#131) DariusTrox válasza killer095 (#127) üzenetére


DariusTrox
tag

DoF-al van ilyen FPS drop probléma, azon dolgoznak most, hogy kijavítsák. Utolsó patch leírásban volt benne. Kapcsold ki a Depth of Field-et és úgy próbáld meg, persze ha be van kapcsolva.

I will take what is mine, with Fire and Blood!

(#132) killer095 válasza DariusTrox (#131) üzenetére


killer095
őstag

kivan :(

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#133) Eagle16


Eagle16
addikt

Legújabb játékszer amit összeraktam :D

Biztos lesz ennél még durvább is, de alig pár napja még 20-as sebzésű asztallábbal mentem :D

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#134) Habugi válasza Eagle16 (#133) üzenetére


Habugi
addikt

Most unlockoltam az új városrészt.., felvettem 3-4 sidequestet és elindultam az első felé, hamar észrevettem, hogy 50méteres sugarú körben volt 4db rendőr furgon, ebből 3ban a King nevezetű upgrade.., mindenre +2 így gyorsan rá is raktam mindhármat a Superior Pangámra.. ;]

:C

Kíváncsi vagyok a 84es Durability mire elég..

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#135) Prosector válasza Habugi (#134) üzenetére


Prosector
addikt

Ez kemény cucc...csak birja sokaig :DDD

Most nezem az inventory-d: nekem egy booster sincs, ezt csinalni kell?

[ Szerkesztve ]

(#136) Eagle16 válasza Habugi (#134) üzenetére


Eagle16
addikt

Azigen :D Én most léptem az új területre, holnap fölfedezem :K

Prosector: igen, azt csinálni kell

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#137) Habugi válasza Prosector (#135) üzenetére


Habugi
addikt

Pontosan! :K

A helyi flóra különböző komponenseiből állíthatóak elő, blueprintek között megtalálod elvileg a "recepteket", van pár Sidequest ami extrákat is ad.

(#136) Eagle16:

Jópofa az új terület, feldobja a változatosságot.
Sokkal jobb a loot, több a tápos zombi és mulatságosabb az éjszaka..(nem lehet egyszerre túl nagy távokat lesprintelni..)

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#138) Prosector


Prosector
addikt

Koszonom mindkettotoknek :R

(#139) Mr.Csizmás válasza Prosector (#130) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ki lehet azokat nyírni halomra, csak coopban kell dobálni az uv flaret, meg lőni őket, ha odaengeded magadhoz, véged.

amúgy nappal ők a maunika-show-osok, ha valami hangosat csinálsz, megjelennek.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#140) Frod válasza Mr.Csizmás (#139) üzenetére


Frod
addikt

...vagy rendelkezz azzal a képességgel, hogy el tudod dobni a fegyvereket és legyen meg az EXPcalibur kard (de gondolom egy hasonlóan erőssel is működik) és parancsoljatok: How To Kill Night Zombies Instantly (Volatile)

Do you see the white shadow?

(#141) Rexcor válasza Prosector (#130) üzenetére


Rexcor
őstag

A 750+ sebzésű cuccokkal már elég könnyű őket megölni, a játék elején még para volt az este de erős fegyverekkel már egyáltalán nem az, meg általában keresek egy helyet ahol bele lehet őket ütni, rugdosni a tüskékbe vagy ők maguk futnak bele.

(#142) Scholes9 válasza Mr.Csizmás (#139) üzenetére


Scholes9
nagyúr

amúgy nappal ők a maunika-show-osok, ha valami hangosat csinálsz, megjelennek.

:DD :DD :DD :C

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#143) Mr.Csizmás válasza Scholes9 (#142) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

tényleg ez jutott eszembe róluk :D mindig röhögök, amikor jönnek :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#144) MaTpr0F


MaTpr0F
senior tag

Nem tudom, más beleütközött-e ebbe a problémába:
A játék normálisan fut, viszont ha bemegyek a kezdő magas toronyházba akkor időközönként beakad a kép és a hang majd megy tovább. Próbáltam DoF kikapcsolva is, de ugyan úgy fenn áll.

Előfordul még a doki teherautójánál is, meg a riválisok főhadiszállásán is. Mintha azokon a helyeken jönne elő ahol több baráti npc is van.

Másol nem tapasztalom ezt a hibát, a városba ugrabugrálva küldetések közben nem jön elő.

Szerk: most látom, hogy berzol43 kolléga is szenved tőle.

[ Szerkesztve ]

(#145) Scholes9 válasza Mr.Csizmás (#143) üzenetére


Scholes9
nagyúr

MO jövője...szégyen...

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#146) Habugi válasza Scholes9 (#145) üzenetére


Habugi
addikt

Az a szégyen, hogy ezt a műsort és a benne látottakat szánt szándékkal hangulatkeltés céljából csinálták azoknak, akiknek felnőtt koruk ellenére nincs megfelelő Ön és ellenség képe/tudata.

Ennek a szemétnek szerintem semmi keresnivalója itt, nem vagyok rá kíváncsi, sem pedig a szemétről alkotott véleményetekre. Nem az undorotokat akarom vitatni vagy az igazatokat megkérdőjelezni, semmi ilyesmi, egyszerűen nem akarom magam ezen a hulladék műsoron felb@szni. Elég baj, hogy anno volt kivel megetetni ezt a szemetet minden este, ez sokkal inkább jellemzi Mo-t mint az a réteg akiket sokszor bemutatott..! :((

Ez egy játék topicja, szórakozás céljából járunk/írunk ide, engem ez a f*s nem szórakoztat, kiborít, szerintem titeket is, lehetne befejezni?

:R

..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

(#147) secler07


secler07
tag

Hát én is várom a patch-et :( a kis 7770-et még highon se hajlandó jobban pörgetni mint 70%... asszem félre rakom egy hónapig aztán majd VGA csere után neki esek hátha jobb lesz a helyzet :/

(#148) Scholes9 válasza Habugi (#146) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Természetesen be :R

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#149) sunci_02


sunci_02
aktív tag

Tegnap beüzemeltem az új VGA-t ma már 1000 tolom a játékot. Nagyon hosszú volt ez a 2 nap :)

(#150) McW1


McW1
tag

Viszonylag a játék elején tartok és az lenne a kérdésem, hogy a skillek fejlesztését hogyan lehet balanszba tartani?

Mert ugye az "agility" az folyamatosan fejlődik, mikor rohangálsz és mászol a városban (ez olyan 7-8 szinten van most nekem), de a power skill-em csak 3-4 körül. Az csak akkor halad, ha állandóan püfölöm a zombik fejét szöges fadarabokkal meg rozsdás csövekkel? :F Nem túl élvezetes egy idő után...

Néztem magasabb szinteken pedig elég jó skillek vannak, amivel sokkal könnyebb lesz eliminálni az ellent...

Azt hiszed, hogy mit gondolsz?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dying Light
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.