Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dying Light

Hozzászólások

(#851) rocket válasza pilu85 (#840) üzenetére


rocket
nagyúr

Szerintem is rosszabb lett, sok esetben magasnak tunik a frame time, mivel uj VGA drivert nem raktam fel (nincs is), igy biztos, hogy az 1.5-os patch miatt van.

MSI Afterburner logban aztan raleltem az okara:

1.4:

1.5:

Elcsesztek a VGA memoria kezelest :(
2 kep csak 30 perces jatek reszlete a logbol, mindket esetben kb 2.5 orat jatszottam, es vegig hasonloan stabil 1.4 alatt, es nem stabil 1.5 alatt a memoria hasznalat.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#852) daveoff válasza rocket (#851) üzenetére


daveoff
veterán

Nálam ugyanolyan, mint a patch előtt, majd ha gép elé kerülök, akkor ránézek én is a VRAM használatra...

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#853) sixpak válasza daveoff (#852) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nálam is...sőt akartam mondani, hogy stabilabb lett, 60 fps alatti értéket nem láttam egyszer sem.
Én is vetek egy pillantást a vram használatra később...

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#854) rocket válasza daveoff (#852) üzenetére


rocket
nagyúr

Radeon-om van, ugye ott probalnak allandoan kicsikarni nemi plusz teljesitmenyt, ha mar az AMD nem kepes ra, de lehet tulzasba vittek :(

Egyszer akkorat laggolt azt hittem hirtelen lefagyott,aztan tovabb ment, neztem a logban 25 mb-ra esett a VRAM felhasznalas 1 masodpercre.

Neztem frame timeot is, nem mondhato tul stabilnak. (sajnos ezt nem mertem 1.4 alatt)

FPS:

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#855) sixpak válasza sixpak (#853) üzenetére


sixpak
nagyúr

Valami tényleg nem fasza....50 fps-re leesett néha, ilyen nem mostanában volt.

Ja, és vram használat:

:Y

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#856) pilu85


pilu85
őstag

5 king-et adok valakinek ha ad 100 herb-et

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#857) Mr.Csizmás válasza pilu85 (#856) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

miért nem farmolsz térképváltogatással? torony előtt 2 utcával a dombon, aztán át old townba, ott meg a szélén, csak kötéllel kell lecsúszni. (majd vissza a gettóba)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#858) pilu85 válasza Mr.Csizmás (#857) üzenetére


pilu85
őstag

így gyorsabb. nincs kedvem farmolni. :)

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#859) Scholes9 válasza sixpak (#855) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ez remek, gondolkodtam h megveszem de akkor még várok...legalább olcsóbb lesz mire megveszem 😄

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#860) sixpak válasza Scholes9 (#859) üzenetére


sixpak
nagyúr

Azért érdemes megvenni, megy szépen amúgy, csak most valamit elszartak....

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#861) daveoff válasza Scholes9 (#859) üzenetére


daveoff
veterán

NV-vel nincs gond, hibátlanul megy....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#862) daveoff


daveoff
veterán

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#863) sixpak válasza daveoff (#862) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nagyon jó! :C

Dave, kellesz majd hétvégén, a zombilábtörős témához...nem megy. :D
Rád írhatok majd?

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#864) daveoff válasza sixpak (#863) üzenetére


daveoff
veterán

Aha, de csak szombat jó, vasárnap szolgálat....

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#865) sixpak válasza daveoff (#864) üzenetére


sixpak
nagyúr

OK, megbeszéltük...thx. :R

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#866) pilu85 válasza daveoff (#862) üzenetére


pilu85
őstag

nem túlzás hogy ennyi zombit ölt meg????

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#867) daveoff válasza pilu85 (#866) üzenetére


daveoff
veterán

Ki? A 3,2 millió játékos? Szerintem nem.... :N

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#868) Rossi válasza pilu85 (#866) üzenetére


Rossi
addikt

Itt a you a többes szám 2. személy.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#869) pilu85 válasza Rossi (#868) üzenetére


pilu85
őstag

áhámm. köszi. :)

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#870) rocket


rocket
nagyúr

Valaki talalt mar gold fegyvert?:)

Lehet korai aprilis elsejei trefa akart lenni, hogy letezik :DDD

You can run, but you can't hide :DDD

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#871) pilu85 válasza rocket (#870) üzenetére


pilu85
őstag

youtubeon sincs, ugyhogy tuti nincs.

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#872) rocket válasza pilu85 (#871) üzenetére


rocket
nagyúr

Steam forumon vannak kepek gold fegyverekrol, de azok mod-al nyomjak.

Lassan eljutok 1000 nyitasig, es akkor mar kene adjon, ha valoban 0.1% az esely.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#873) pilu85 válasza rocket (#872) üzenetére


pilu85
őstag

Szolj ha lesz s masoljuk. Addig ne hasznald.

[ Szerkesztve ]

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#874) Viper26


Viper26
nagyúr

Hogyan lehet használni az UV lámpát?
Nem tudok rájönni hogyan kéne átváltani rá.

Pixel 7 | FR955

(#875) Rossi válasza Viper26 (#874) üzenetére


Rossi
addikt

1-es gomb, de előtte be kell tenni oda, ahol a molotov koktél, flares, egyéb hajigálható dolgok vannak.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#876) romero28 válasza rocket (#870) üzenetére


romero28
senior tag

sehol semmi :( pedig jóformán csak ez motivál , hogy találjak . mivel minden fő-és mellékküldi megvan , kb 100 órám van a játékban , pár challenge hiányzik még . nem győzöm csinálni a lockpick-eket , mert oly mértékben fogy a sok nyitogatástól... a legtutibb blueprint-ek vannak félretéve a tarsolyban a leendő gold-ra , de batik adni . :D

(#877) pilu85 válasza romero28 (#876) üzenetére


pilu85
őstag

melyik a legtutibb? én ígyis elvagyok coopba bekapcsolód máshová,éjszakázunk egy kicsit stb.

[ Szerkesztve ]

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#878) romero28 válasza pilu85 (#877) üzenetére


romero28
senior tag

sok jó van , nálam ezek vannak : toxic , all in one , strobe knight , angel sword , poison blast , god hammer . utóbbi 3 a legjobb . biztos létezik még ezeken kívül , csak nekem nincs meg , vagy már elhasználtam . ezeken kívül az upgrade-ek is sokat dobnak a fegyveren -és nem csak a damage-en , mint a blueprintek- hanem a kezelhetőségén , és a strapabíróságán is . hirtelen ezek jutnak eszembe , mint legjobb upgrade-ek :clicker és king .

(#879) pilu85 válasza romero28 (#878) üzenetére


pilu85
őstag

allinone meg angel swoerd meg lehet a toxic ezek ugyanannyit sebeznek. sztem az allinone a legjobb. king upgrade-ből 3 rá oszt kancsó. így van egy erős pengépm. 2595öt sebez. durability 80 körülvan a handling meg 13-40 má nemtom.

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#880) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

Q:

antenna környékén hol lehet elbújni?

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#881) Viper26 válasza Rossi (#875) üzenetére


Viper26
nagyúr

Akkor gondolom nem megy középső gombról.

Pixel 7 | FR955

(#882) Rossi válasza Viper26 (#881) üzenetére


Rossi
addikt

De, arról megy (legalábbis alapbeállításon).

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#883) rocket


rocket
nagyúr

Megjott a AMD Catalyst 15.3 Beta driver, par perc jatek alapjan ugytunik hozott teljesitmeny novekedest :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#884) daveoff válasza rocket (#883) üzenetére


daveoff
veterán

Akinek CF van, az semmiképpen ne tegye fel, vagy ha fel is teszi, nem fog menni a CF. Ennyi van a leírásban a Dying Light-al kapcsolatban, semmi több...

Important Note:
The AMD CrossFire™ profile for Dying Light is currently disabled in this driver while AMD works with Techland to investigate an issue where AMD CrossFire configurations are not performing as intended. An update is expected on this issue in the near future through an updated game patch or an AMD driver posting.

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#885) rocket válasza daveoff (#884) üzenetére


rocket
nagyúr

Orulhetnek a tulajok, kozel 2 honappal megjelenes utan kikapcsoljak a CF-t (megint nem hagytak mag a lehetoseget se, hogy a felhasznalo eldontse hasznalja kevesbe hatekonyan, vagy nem), mert nem hozza a megfelelo teljesitmenyt, mar reg javitani kellett volna.

Nalam szepen nott a teljesitmeny, fuves reszeken mostmar nem esik be 40fps-re, csak 60 ala kevessel :)

Mostmar csak a Techland kene javitsa a memoria bugot amit elcsesztek az 1.5-os updattel AMD kartyaknal, es +~60 nap elteltevel mar olyan lesz a jatek mint elso nap kellett volna legyen. ;]

Tenyleg vicc amit az AMD muvel, ennel gyengebb supporttal en meg nem talalkoztam, ezek azt hiszik majd honapokig nyugodtan var minden felhasznalo, hogy elvegezzek a munkat, amit megjelenesre kellett volna.

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#886) daveoff válasza rocket (#885) üzenetére


daveoff
veterán

Pontosan ez a legnagyobb baj a piros oldallal, a support, és az optimalizálás, maga a hardver brutál erős, mégsem tudod kihasználni, talán majd a DX12-vel változik valami....talán. Pl most került bele a driverbe a Far Cry 4 CF profil, eddig akinek két kártyája van, az a hajára kenhette a másodikat (most ugyanez a helyzet Dying Light alatt) már a DLC-ket is rég kijátszotta mindenki, mit akarnak most már....

[ Szerkesztve ]

LG 27GL83A 27'' UltraGear™ QHD IPS 1ms Gaming Monitor with G-Sync®

(#887) pilu85


pilu85
őstag

a dlc,amit eddig mutatott kb 200 ft-ot ér. 1 karanténzónával találkoztam eddig, az is tök béna volt...

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#888) rocket


rocket
nagyúr

Jol fogy a jatek :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#889) Scholes9 válasza pilu85 (#887) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Season passos?

daveoff: ez azért sztem elég gáz h így kiszúrnak az emberrel AMD oldalon...

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#890) pilu85 válasza Scholes9 (#889) üzenetére


pilu85
őstag

hát én megvettem :(

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#891) pilu85


pilu85
őstag

jól értelmezem hogy a new game plus-sal újra kezdődik a játék a meglévő fegyókkal??? ugyanugy normal módba???

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#892) Rossi


Rossi
addikt

18 óra, 22%. :)) És abszolút nem tötymörgő módban.

Megfigyeltétek, milyen gyorsan elmegy a nap a játékban csak a zombik lecsapkodásával?
Pl. a buszpályaudvaron akkumulátor-keresés közben simán rám esteledett...

[ Szerkesztve ]

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#893) FullGas


FullGas
aktív tag

Story 100% :DD A mellék szálon 61%-nál járok.
Coop-t szívesen kipróbálnám, ha valaki gondolja vegyen fel: NEZI :)

(#894) rocket válasza pilu85 (#891) üzenetére


rocket
nagyúr

Igen, de normal es hard mod kozott barmikor lehet valtani az aktualis jatek mentesen belul.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#895) pilu85 válasza rocket (#894) üzenetére


pilu85
őstag

igen. sikerült már éski is próbáltam. a legerősebb katddal sem érdemes bemenni a tömegbe mert gyorsan meglepnek, a futós zombik ból percenként mindig jön 4-5. medkitből sok kell. nemtudodom folna e erőm elejétől kezdve azzal kinlódni hogy alig van farmolni való, de nincs medkit mert elmegy.......szóval hardnak hardnak tűnt, nembeszélve arról hogy itt már nincs az hogy a q-betűvel mutatja hogy mit lehet nyitni.

"A jó hír: ha fel tudod ismerni egy illúzióról, hogy illúzió, akkor szertefoszlik. "Az illúzió felismerése annak végét is jelenti. Életben maradása attól függ, hogy összetéveszted-e a valósággal."

(#896) L_ajos


L_ajos
őstag

Ma beszereztem. Eddig üt :) - kíváncsi leszek, haladtomban mennyire ragad magával :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#897) rocket válasza L_ajos (#896) üzenetére


rocket
nagyúr

Az eljen kell turelmesnek lenni, amikor meg nincs ertelmes fegyver, es kinszenvedes a harc.

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#898) sixpak válasza L_ajos (#896) üzenetére


sixpak
nagyúr

Egyre jobban.... :K

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#899) rocket válasza sixpak (#898) üzenetére


rocket
nagyúr

Vagy uninstall lesz, ez a ket variacio van :D

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#900) sixpak válasza rocket (#899) üzenetére


sixpak
nagyúr

Hahahaha...igaz. :C

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Dying Light
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.