Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20551) qnadam válasza Kenderice (#20550) üzenetére


qnadam
veterán

nem a stick a szűk keresztmetszet, ahol a kis pálcikával nincs vétel stickkel, ott tévébe dugva se nagyon van.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#20552) wassermann válasza Kenderice (#20550) üzenetére


wassermann
Topikgazda

Rendes antenna kell! Valószínű, hogy nem a stick-el van a baj, hanem a hozzá adott picike antennával. Ezzel a TV-m sem talált adást, egy rendes tetőantennával tökéletes lett mindkettő.

(#20553) Bozek válasza wassermann (#20552) üzenetére


Bozek
nagyúr

Telefonos TV-zést írt, ott meg nehéz megoldani a tetőantennával. Vagy legalábbis furán nézne ki, ha a hátára kötné. :D

(#20554) wassermann válasza Bozek (#20553) üzenetére


wassermann
Topikgazda

Értem, de rendes antenna nélkül sehogy sem lesz megfelelő jele a vételhez!

(#20555) Bozek válasza wassermann (#20554) üzenetére


Bozek
nagyúr

Sok minden függ a toronytól való távolságtól és a jelerősségtől. Én olyan 10-12 km-re a toronytól simán fogtam az adást egy kis szobaantennával, az meg azért még a hordozható kategória.

(#20556) BTom1970


BTom1970
tag

Lenne egy kérdésem egy Conax kártya olvasóról.
Erre térnénk át a Settop box helyett.
A TV-kkel vajon fog működni rendesen a kártyaolvasó?

A Kalásznet így írta:
"CAM modul használatához fontos, hogy a tévékészülék rendelkezzen DVB-C szabványú MPEG-4 kódolást ismerő digitális tunerrel."
Tehát a mi 2db Tv-nk tudja ezt?
A két TV adatlapjáról: [kép] [kép]

Philips 32 PFS5603 - 2018as
Hangolóegység/Vétel/Adás
Digitális TV : DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
MPEG támogatás : MPEG2, MPEG4

Panasonic CX 750 - 2015ös
Digitális vétel : DVB-T2/C/S2/DVB IP-n keresztül
MPEG-4 AVC h.264 / HEVC támogatás: igen igen igen
A két TV teljes adatlapja:
https://www.philips.hu/c-p/32PFS5603_12/5600-series-full-hd-ultra-slim-led-tv

https://hdtelevizija.com/2016/01/08/panasonic-55cx750e-cx750-firefox-os-ultra-hd-tv-recenzija/

Köszönöm a válaszokat!

"Az élet az, ami velünk történik, miközben nekünk más terveink vannak" /John Lennon/

(#20557) wassermann válasza BTom1970 (#20556) üzenetére


wassermann
Topikgazda

Már a te posztodban is ott vannak benne ("C" és "MPEG4"), hogy mind a kettő TV tudja. Nagyon-nagyon régi TV-nek kell lennie ahhoz, hogy ne tudja

(#20558) BTom1970 válasza wassermann (#20557) üzenetére


BTom1970
tag

Köszi! Csak biztosra akartam. :R

"Az élet az, ami velünk történik, miközben nekünk más terveink vannak" /John Lennon/

(#20559) attilav2


attilav2
őstag

Válottam konfigot a windows 11 kompatibilitás miatt. i3 4160, giga b85m-hd3-r4 -> i3 12100f, asrock b660m-hdv. Nem ismerte fel a lap PCIe x1-es TBS6221 tv kártyámat, hát sík ideg voltam, cserélgettem a PCie slotokban, reseteltem a biost, nem segített semmi, másik gép persze felismerte, már azthittem gariztathatom a lapot, de aztán a bios beállításokba jobban belenézve láttam hogy slotonként lehet a PCIe sebességet állítani, hát ezt még megpróbálom, PCIe x1-es sebességre állítottam a tv kártyát tartalmazó slotot, és megjelent az eszközkezelőben a TBS kártya :) (Alapból az összes PCIe slot sebessége 'Auto'-n van).

[ Szerkesztve ]

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#20560) Hulot


Hulot
tag

Vettem egy CableStar Combo HD CI USB egységet. 12V-ot megkapja, de a PC nem látja az eszközt. Se Win7, se Win 11 gép eszközkezelőjében nem látszik. Van ezen valami led, ami mutatná, hogy egyáltalán működik-e az egység?
Hogyan kell életre kelteni? A távkapcsolóján miért van ki-be kapcsoló gomb?

(#20561) gulyasa válasza Hulot (#20560) üzenetére


gulyasa
őstag

https://www.technisat.com/assets/medias/docus/22/BDA_KURZ_multiling_pc-products_001.pdf

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#20562) garga01 válasza Hulot (#20560) üzenetére


garga01
senior tag

A Technisat PC kártyája kényes állatfaj...
Nekem régen SkyStar2 PCI műholdvevő volt, az se minden foglalatban óhajtott elindulni, vagy ha úgy érezte épp meg se jelent abban amiben tegnap ment.
Amit tudsz próbálj ki, összes USB csatlakozóban, másik és minél rövidebb kábellel, lehetőleg az alap hátsó (közvetlen) USB portjában. És ha van 3.0 és 2.0-ás csatlakozód akkor a 2.0-ában inkább.
Még az is lehet, a tápegység nem ad le elég áramot és egy másik segít. De elsőnek a kábel és USB portok próbálgatását javaslom.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#20563) Hulot válasza garga01 (#20562) üzenetére


Hulot
tag

Köszi. Telepítési leírásom van, átnéztem.
Megpróbálom az összes usb porton.
Azt nem tudom, hogy működik-e. CAM modul nélkül próbálom és a nyílása mellett látok egy led-et, ami nem világít. Kérdés, hogy kellene-e alapból világítania, vagy csak akkor ha be van dugva a CAM?

(#20564) zsoltip


zsoltip
őstag

Üdv Fórumtársak!
(Ha nem jó topikot válaszottam volna, bátran jelezzetek, hol lenne jobb helyen a poszt.)
Beltéri/Szoba antennát keresek, ami alkalmas a földfeszíni vételre.

2-vel szemezek:
1.) EMOS CITY SPIN-C100 J0686
Frekvenciatartomány: FM/VHF/UHF 87,5–230 MHz, 470–698 MHz
Nyereség: 20 dBi
RF kimeneti impedancia: 75 Ω
Tápellátás: DC USB 5 V/550 mA
2.) EMOS CITY LEAF-C600 J0709
Frekvenciatartomány: FM/VHF/DAB/UHF 174–230 MHz, 470–698 MHz
Antenna nyeresége: 20 dBi
RF kimeneti impedancia: 75 Ω
Tápellátás: DC USB 5 V/200 mA

Melyik lehet "jobb" és miben?
Az első a puritán megjelenésében rendkívül tetszetős számomra...
Mi a véleményetek?

(#20565) garga01 válasza zsoltip (#20564) üzenetére


garga01
senior tag

Borzasztóan túlárazottak a szobaantennák :D (Nem csak ezek, sok másik is...)
Van Mindigtv topik, de itt is elfér a kérdés. Viszont ott is olvashatsz tapasztalatokat a szobaantennákról. Azt kellene tudni, hol akarod venni az adást (település és ház típus, társasban hányadik emelet), csak ingyenes vagy fizetős adókat is akarsz-e és tudod-e melyik adótornyot (kb. milyen messze van).

Korábbi posztom bemásolom (címedet írd át, egy siklósi random cím fog bejönni):
Itt tudod te is ellenőrizni elég-e a címeden a szobaantenna. Illetve itt meg tudod nézni merre érdemes fordítani (vagy melyik ablakba kellene tenni).

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#20566) zsoltip válasza garga01 (#20565) üzenetére


zsoltip
őstag

Csak ingyeneseket.
Ahová keresem, azt ha minden igaz: BP 13ker, 4.emeleti lakás.
Több címmel ellenőriztem, de ahová kültérit ír, ott is használjuk beltérivel, ezért bátorkodom ebben gondolkodni.

A linkelt 2 közül vagy 2-ről vélemény?

(#20567) pjen válasza zsoltip (#20566) üzenetére


pjen
félisten

Először próbálj ki valamit. Én a 17.ben lakom családiban. Ha bedugok a tvbe eg y 3 méteres réz drótot az összes ingyenes csatorna bejön. A 86 oson a teszt is. Próbáld meg, lehet egy sokkal olcsóbb passziv antenna is elég, ha jó felé néz az ablak.

(#20568) qnadam válasza pjen (#20567) üzenetére


qnadam
veterán

xiii-ban elég kicsi az esély erre a negyedik emeleten, hacsak nem a folyóparton van :) de valóban, egy próbát megér.

istálló? gazemberség? hupákolás?

(#20569) zöldfülű


zöldfülű
csendes tag

Szép estét! Kinéztem egy VU+ Uno 4K SE beltérit. A kérdésem az lenne, hogy ez alkalmas digi vagy direkt one műholdas előfizetésekhez? A diginel kapásból telefonon nem tudtak információt adni, illetve azt mondták, a kódolás miatt nagy valószínűséggel nem fog együttműködni a beltéri az előfizetéssel. Köszönöm előre is a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

"Az ember egy kupacba gyűjti össze élete minden hibáját. Így hozza létre a szörnyet, amit végzetnek nevez" John Homes

(#20570) Kenderice válasza zöldfülű (#20569) üzenetére


Kenderice
senior tag

Nem alkalmas digire, ugyanis a diginél össze van párosítva a kártya a boxszal.
Azaz csak szolgáltatói boxban működik a kártya.
Direct one-t nem ismerem.
Itt érdeklődj, itt profik vannak:
https://www.netboard.hu/sat/

Van alternatív megoldás is.
Ha érdekel, keress privátban.

(#20571) zöldfülű válasza Kenderice (#20570) üzenetére


zöldfülű
csendes tag

Köszönöm!

"Az ember egy kupacba gyűjti össze élete minden hibáját. Így hozza létre a szörnyet, amit végzetnek nevez" John Homes

(#20572) David888 válasza zöldfülű (#20569) üzenetére


David888
tag

Szia, Uno 4K SE-m van és a Direct One kártyát kezeli (még OScam alatt is). Azonban jelezni kell, hogy van saját eszközöd.

(itt is vannak profik :U )

[ Szerkesztve ]

XLive: SentineLHUN | Nintendo: SW-1636-2305-7415

(#20573) norbi3344 válasza David888 (#20572) üzenetére


norbi3344
lelkes újonc

nekem vu uno és vu+ zero 4K dobozaim vannak

(#20574) V60


V60
aktív tag

Sziasztok!
Monitor+TV box-hoz használok egy ilyet: Eddig nem volt semmi gond vele. ma viszont a hang elkezdett recsegni, ropogni szépen a háttérben a hangfalakból, a képpel semmi gond nincs. Másik hagfallal is ugyanezt produkálja így kizárt, hogy a hangfallal lenne gond. Megadta volna magát a converter?

Válaszokat előre is köszönöm. :R
Üdv Zola

A bugyi nem a legjobb dolog a világon de közel áll hozzá!!!

(#20575) gulyasa válasza V60 (#20574) üzenetére


gulyasa
őstag

Ez nem digitális tuner, tehát nem ebbe a topikba való...

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#20576) V60 válasza gulyasa (#20575) üzenetére


V60
aktív tag

Értem, rendben.
Akkor konkrétan a TV Box-al kapcsolatban kérnék segítséget. Tehát adott egy Amiko Imulse T2/C ami össze van kötve HDMI kábellel egy monitorral amin nincs hangszóró.
A hangot szeretném hallani egy 2.1-es hangfalon.

A kérdés, hogy hogy oldható meg a kettő összekötése, hogy legyen hang? Egy ilyen segíthet esetleg?
AV jel csatlakozó átalakító OEM Scart - 3x RCA + S-Video kapcsolható IN/OUT - Átalakító | Alza.hu
Vagy valami más kell hozzá.

Válaszokat előre is köszi!
Üdv Zola

A bugyi nem a legjobb dolog a világon de közel áll hozzá!!!

(#20577) pjen válasza V60 (#20576) üzenetére


pjen
félisten

Pont olyan Amikóm nincs, de a 8265 höz van egy 4polusú jack amin kijön a hang is. Szerintem a Tieden is van. Én kipróbálnám azt a kütyüt amit linkeltél.

(#20578) garga01 válasza pjen (#20577) üzenetére


garga01
senior tag

Berakta a képet a boxról, ha megnéznéd (vagy ráguglizol), láthatod, hogy nincs rajta Jack, mivel ezen Scart van. :DDD (Nincs olyan Amiko box, amin lenne mindkettő... vagy 3 db RCA vagy Scart vagy 4 pin-es Jack van.

@V60: Vegyél egy Scart-RCA átalakítót, azzal simán össze tudod kötni. Arra figyelj, olyan scart kell ami "OUT", azaz kimenet, vagy kapcsolható. Pl. ez teljesen jó hozzá: [link] Persze olcsóbban is meg lehet találni, akár lehet találsz otthon. Lehet csak a dugót is külön venni, sajnos azok elég gagyik, de ilyet is lehet találsz akár: [link]
(Szerk.: Ja látom te is ilyet linkeltél. Az teljesen jó hozzá.)

A HDMI konverter lehet bedöglött amúgy, vagy megadta magát a tápja. Nézd meg milyen feszültégű és bekötésű, ha van ugyanolyanod próbáld ki egy másikkal is esetleg.

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#20579) V60 válasza pjen (#20577) üzenetére


V60
aktív tag

Köszi, kipróbálom majd.

A bugyi nem a legjobb dolog a világon de közel áll hozzá!!!

(#20580) V60 válasza garga01 (#20578) üzenetére


V60
aktív tag

Köszi! :R
A konverter meg azt csinálja, ezt akkor hallottam amikor közelebb hajoltam hozzá, hogy elég durván cicereg vagy mit csinál mintha sisteregne belül valami. :U

A bugyi nem a legjobb dolog a világon de közel áll hozzá!!!

(#20581) gulyasa válasza V60 (#20580) üzenetére


gulyasa
őstag

Csak ideerőszakoltad... :D

A külső megjelenéséből tippelve, ez valami kínai tucat termék lehet.
Lutri...
Kínaiaknak vannak teljesen jó cuccaik, meg hulladékok is. Ez most az utóbbi lehet. :F

[ Szerkesztve ]

Samsung S23+ 512GB, LG OLED 48" C1, Zidoo Z9X, OCTAGON SF8008 4K UHD E2, Sony WH-1000XM3, LG HBS-FN6, Tribit MoveBuds H1

(#20582) garga01 válasza V60 (#20580) üzenetére


garga01
senior tag

A scart átalakítóval jobban jársz :) Egy hibalehetőséggel kevesebb és nem kell plusz adapter sem.
A belső fura hang lehet meghibásodás is belül (vagy rossz táp miatt is akár).

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#20583) azbest válasza V60 (#20580) üzenetére


azbest
félisten

földhurok vagy más elektronikus zaj. Az olcsóbb usb tápokról bemegy könnyen, a hdmi hang leválasztó nem nagyon szűri a tápbemenetét. Vagy ha több eszköz van közös tápba dugva, akkor átmegy az elektronikus zaj egyikről a másikra.

Ha magából az eszközből és nem hangszóróból hallod a cicergést, akkor pesze lehet, hogy az eszköz hibásodott meg.

[ Szerkesztve ]

(#20584) pjen válasza garga01 (#20578) üzenetére


pjen
félisten

[kép]
Csak Neked, ezt hozta a jézuska.

(#20585) garga01 válasza pjen (#20584) üzenetére


garga01
senior tag

Megint sötét vagy :D
Az hagyján, hogy igénytelenség netovábbja vakuval lefotózni egy kijelzőt, amikor mindenen van beépített képernyőfotó, (vagy belinkeltél volna egy webshopos kéept)
de...olvasd már el mi van Jack alá írva! :W

Segítek, IR IN, az az infra bemenet. Na ehhez vehetett volna Jack-RCA káblet és várhatná a hangot, mert egy deka ki nem meg rajta. Ha itt nem tudtad elolvasni, tessék itt a nagy felbontású kép: [link] Ennek az infra vevő kábele megy bele, ha szekrényben, tv mögött, stb. van a box, akkor is tudd vezérelni: [link]

Nem kell mindenhez hozzászólni, ha nem értesz hozzá, mert megint csak azt sikerült bizonyítanod. :)
Az, hogy van 1 db Amiko boxod még nem jelenti azt, hogy értesz hozzá. Nekem vagy 20 fajta megfordult kezem alatt, beállítás, szoftver csere, javítás vagy antenna felszerelés miatt. Lehet értek is hozzá kicsit már :D

[ Szerkesztve ]

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#20586) pjen válasza garga01 (#20585) üzenetére


pjen
félisten

"Pont olyan Amikóm nincs, de a 8265 höz van egy 4polusú jack amin kijön a hang is. Szerintem a Tieden is van."
Látod, így kezdtem. Azért írtam, hogy szerintem.
A Telón nem láttam tisztán a képet, a piros LED pedig nem világított eléggé. A Fotó pedig:teló lett fotózva telóról.

(#20587) garga01 válasza pjen (#20586) üzenetére


garga01
senior tag

De megint belemnél a témába és tök feleslegesen ontod a hsz.-eket, ahelyett hogy a képet megnézted volna.
A fotóról leírtam már a véleményem, meg kéne tanulni használni a printscreent, mert bizony telón is létezik.... Azt én is látom h fotóztál egy másik telót, tök fölöslegesen :D
A piros led-nek meg semmi köze a jelen témához, de látom pörögsz rajta még mindig :DDD

Na zártam a témát, megint ott tartunk, hogy vitázni sem érdemes veled mert annyira nem érted az egészet amiről beszélek, csak a széllel szembe *** mégy...

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#20588) V60 válasza garga01 (#20578) üzenetére


V60
aktív tag

Na ez most érdekes lett mert, hogy USB-s a tápnak a bemenete, kihúzva a tápból és bedugva a TV Box oldalán lévő USB-be a cicergésnek nyoma sincs.
Mindjárt összedugom újra a HDMI és hang kábeleket és kiderül, lehet, hogy a tutit mondtad/mondtátok a táppal kapcsolatban. :R :C

A bugyi nem a legjobb dolog a világon de közel áll hozzá!!!

(#20589) V60


V60
aktív tag

És igen, a táp volt a bűnös :DD De az meg érdekes, hogy a hangot a monitorba dugtam be / mert már próbáltam mindent közbe / és ott hagytam összekötve a hangfalakkal és ugyanúgy jön a hang. Be se kell dugni közvetlenül a Converterbe? Vagy ez csak nekem különös? :U

A bugyi nem a legjobb dolog a világon de közel áll hozzá!!!

(#20590) garga01 válasza V60 (#20589) üzenetére


garga01
senior tag

Én ebből nem értem mit hova dugál, fotózd inkább le. Vagy mi a a gond most lényegében?

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#20591) V60 válasza garga01 (#20590) üzenetére


V60
aktív tag

Nincs gond lényegében. A monitorban ugye van fejhallgató kimenet, na most azt kötöttem össze a hangfallal és van hang, Miközben előtte a convertert és a hangfalakat kötöttem össze. :D

A bugyi nem a legjobb dolog a világon de közel áll hozzá!!!

(#20592) garga01 válasza V60 (#20591) üzenetére


garga01
senior tag

Jah.. gondolom tv-monitor kombó lehet akkor. Azt is lehet persze, csak az már alapból erősített kimenet (ne hangosítsd nagyon fel a monitoron, mert akkor torzulhat a hang).
Illetve változó, van amelyiknek zajosabb a fejhallgató kimenete.

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#20593) azbest válasza V60 (#20591) üzenetére


azbest
félisten

van amelyik monitor képes maga leválasztani a hangot és kiadni jacken, akkor is ha nincs saját hangszórója. A dvi csatolón át nem megy a hang (ha valóban a régi dvi protokolt használja, ahhoz kell csak külön leválasztó). Nekem is vannak olyan monitoraim, aminek nincs beépített hangszórója, de van jack hangkimenete.

[ Szerkesztve ]

(#20594) V60 válasza azbest (#20593) üzenetére


V60
aktív tag

Ilyenen nézem a TV-t: 31.5" AOC C32G1 - Specifications (displayspecifications.com) :K

A bugyi nem a legjobb dolog a világon de közel áll hozzá!!!

(#20595) Dr.Szilvi


Dr.Szilvi
friss újonc

Sziasztok!

Szeretnék egy kis segítséget kérni. Van egy GLOBO HD XC3 Twin DVB-C boxunk, ami úgy néz ki kezd tönkremenni, viszont már nem kapható sehol. Hasonlóra lenne szükségünk, ami DVB-C vevő és ezen kívül időzítve is akár fel tud venni Digi kábeltévés műsorokat miközben egy másik műsort nézünk (vagy épp nem vagyunk otthon) egy USB háttértárra.
Lehet hogy valahol a topicban már volt erről szó, nem tudtam végigolvasni mindent.
Tudtok nekem abban segíteni, hogy jelenleg milyen beltéri egységek kaphatók, amik ezt tudják viszonylag nem túl drágán (max. 50 ezer forintig)?
Köszi előre is!

Dr.Szilvi

(#20596) Kenderice válasza Dr.Szilvi (#20595) üzenetére


Kenderice
senior tag

Dupla C tuneres box nagyon ritka.
Opció lehet cserélhető tuneres vagy FBC tuneres box.
Mondjuk ezek is ritkák.

(#20597) jovás válasza Dr.Szilvi (#20595) üzenetére


jovás
aktív tag

Ennyiért nem nagyon találsz, használtan esetleg. Hasonló van, de ez 4 tuneres: [link] [link]
Mondjuk én a helyedben nem nagyon mozdulnék rá, mert nagy eséllyel záros határidőn belül a DIGI változtatni fog a műsorsugárzás típusán, utána pedig csak papírnehezéknek lehet majd használni. :(((

(#20598) garga01 válasza Dr.Szilvi (#20595) üzenetére


garga01
senior tag

Esetleg olyan E2 box jöhet szóba, amiben van beépített C-s tuner, és bedugsz mellé egy USB DVB-C vevőt második tunernak. De amit írt jovás is, érdemes megvárni merre megy tovább a szolgáltatás. Ha "csak" kódolnak és CI modul fog kelleni, a linkelt Technisat box tökéletes, mert CI+ kompatibilis. De sajnos nincs még róla infó, hogy kódolás lesz vagy IPTV-re állás...

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki, mint amelyik nincs áram alatt..... csak más a fogása!

(#20599) zichie


zichie
senior tag

Van egy VU+ Zero 4K box, a DVB-S2 tuneres változat OpenPLI-vel. Az antenna most éppen az Eutelsat 33F (33°Kelet) műholdra néz a Dakar Rally közvetítések miatt, ami innen (is) fogható. Ezekkel nincs is gond, de ezen a holdon két transzponder is van, amin tv adások is vannak, ezek közül a 12646 H gond nélkül bejön, de a 11444 H nem, itt van jel is szinte max-on, jelminőség is rendben, de csak adat csatornát talál.

[ Szerkesztve ]

(#20600) Atomantiii válasza zichie (#20599) üzenetére


Atomantiii
őstag

Ha jól látom T2-MI rendszerben sugároznak, azt meg nem tudja a VU+ szerintem. Indulás napján befogtam de akkor még szerintem normál üzemmódban üzemeltek. Azóta nem néztem, de majd este ránézek a Dakar után.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.