Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#896) ldave


ldave
félisten

Másfél év késéssel, de végre én is belevágtam a kalandba, eddig nem volt gépem, most vettem PS4-et, PS3-on pedig már nem akartam ezzel játszani. Az előző két játékban harcos karakterrel voltam, most tolvajjal kezdtem bele a történetbe (a mágusok valamiért nem jönnek be ebben a játékban), a lopakodás egész hasznos a Disrupt Rift mechanikához.

Innentől spoiler lehet: A történetben jelenleg ott tartok, hogy magam mellé állítottam a mágusokat és indulhat a csapat bezárni a Breach-et. A tolvajokat leszámítva minden kasztból megvan a 3 csapattárs, szóval gondolom valaki még hiányzik. Hinterlands-on a sárkány területét leszámítva nagyjából bejártam és megcsináltam mindent, amit eddig adott a játék, 23 óránál tartok játékidőben, 10-es szintű a csapatom. Több területet is megnyitottam már (sivatag, tengerpart, valami mocsaras rész), de azokon még csak a kezdőhely környékén néztem szét, nem merészkedtem messzebbre, előbb most haladok kicsit a fő történettel.
A csapat egyelőre még nem ér fel számomra a DA 1 és 2 (Aveline <3 ) társaihoz, de persze még nem is jöttek elő a történeteik, szóval még nem aggódom. Solas és Blackwall olyan semmilyen, Sera és Cassandra eddig, akik úgy ahogy felkeltették az érdeklődésem. Varric-t bár bírom, de belőle elég volt a DA2.

Egyelőre ennyi :)

A Slime draws near! Command?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.