Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#62) huskydog17


huskydog17
addikt
LOGOUT blog

PC verzió a tesztpadon - alapos technikai teszt

Mantle 1,5 GB-ot lecsíp a VRAM használatból, az azért mennyire durva. Ezen felül a tesztelők arról is beszámolnak, hogy Mantle alatt eltűntek a CPU anomáliák, így a játék sebessége sokkal stabilabb, eltűntek a véletlenszerű akadások.

Csak nekem tűnik a sebesség túlságosan alacsonynak? Az, hogy egyik VGA sem képes FullHD felbontásban maxon stabil 60 FPS-el futtatni a játékot, valamint 1440p-ben mindegyik 30 FPS környékén van, szerintem nagyon szomorú. Én eddig sokkal jobb teljesítményre számítottam, ez alulmúlta várakozásaimat. Egy Frostbite 3 motortól én arra számítottam, hogy legdrágább VGA-k még 1440p felbontásban is hozni fogják a stabil 60 FPS-t, erre ott 30-al küzdenek. :(

A látványvilága sem nyűgözött le a videók alapján, az összehasonlításban nekem csak az tűnt fel, hogy Low-on nagyon feltűnő az élsimítás hiánya és erősen zizeg a kép, míg Ultra-n az élsimítás miatt sokkal nyugodtabb az egész, ezért utóbbin szebb, de ezt leszámítva drasztikus képminőségbeli különbséget nem látok Low és Ultra között.

Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.