Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1451) #54715584


#54715584
törölt tag

(#1452) Bucsi13


Bucsi13
tag

Én eddig agyaltam, és még mindig nem tudom hova rakni a KtM-t. Egyszerre volt zseniális és k.szar.
A sztorik különállóságával nincs bajom, bízok Moffban, hogy tudja mit csinál. Aki összefüggőséget akar, nézzen Sherlockot :P

„Everything ends and it's always sad. But everything begins again and it's always happy. Be happy .”

(#1453) Alexios válasza Bucsi13 (#1452) üzenetére


Alexios
veterán

Aki összefüggőséget akar, nézzen Sherlockot :P

Nem mintha korábban pl. nem lett volna a Doktor neve rész a Silencel ugye, vagy a River szál, a Last centurion, stb. Ami a legjobban bosszant, hogy az előző évad egyértelműen úgy ért véget, hogy a Doktor Galifrey-el lesz elfoglalva, most meg még csak meg se említik, mintha megse történt volna, holott messze ez lenne a legjelentősebb dolog. Ehelyett lesz majd az évad végén egy duplarész ezzel a Missy-s szállal, és majd talán következő évadban a Doktor eszébe jut Galifrey, de ki tudja. Ja, ha már Last centurion ugye akkoriban tűnt fel Cappaldi is, amire volt is utalás az évad első felében, aztán úgytűnik ezt is elfelejtette gyorsan a Doktor.

(#1454) VIPowER válasza Alexios (#1449) üzenetére


VIPowER
senior tag

Ezzel az új évaddal lassan azt érzem hogy nem is Doctor Who-t nézek. Valahogy nem az igazi, és nem is várom a következő részt, mert tudom, hogy az sem lesz az igazi. Pedig az egyik kedvenc sorozatom "volt". Valami nem stimmel.

(#1455) tDr1v3r válasza VIPowER (#1454) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Szerintem nem rossz az évad eddig. A Robot of Sherwood, The Caretaker és a Kill the Moon eddig nem tetszettek, de ezek se voltak rosszak igazából. A többi nagyon jó volt szvsz, még az annyira nem várt Time Heist is.

Capaldi egy állat és Clara karaktere is pozitívabb lett (mondjuk nekem eddig se volt bajom vele).

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#1456) VIPowER válasza tDr1v3r (#1455) üzenetére


VIPowER
senior tag

Őt is utáltam az első egy két részben, de megkedveltem hamar. Ezzel nem azt akarom mondani hogy Capaldi-t utálom, mert nem is vele van a baj, hanem az a baj, hogy igazán nem tudom mi a baj, csak nekem nem kerek valahogy a dolog. Lehet hogy Clara Ó lába? Neeem, hiszen az a régi dokival sem zavart. :) Hátha alakul majd valami belőle.

(#1457) Armahun


Armahun
addikt

A következő részben nem keresztezi egymást egy régi énjével?
Egyszer már voltak Amy-ékkel az Orienten egyiptomi istenséget helyre tenni.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1458) salapp válasza VIPowER (#1454) üzenetére


salapp
addikt

Ilyesmi motoszkál bennem is. És tényleg nem Capaldival van a gond, vagy bármelyik karakterrel. Maguk a sztorik és a megoldások...

Mattet én is pont két részig nem tudtam Dávid után feldolgozni.

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#1459) Alexios válasza VIPowER (#1456) üzenetére


Alexios
veterán

Nekem az a bajom, hogy most próbálnak talán kicsit jobban "komolyak" lenni a részek, de a gyerekes vonalat sem akarják elhagyni, és valahogy ez nem áll össze annyira, mint az előző évadokban.

Pl. az utolsó részben is spoiler

szerintem hiteltelen volt ez a megnyomjam-e a gombot és akkor megmentek egy lényt, cserébe feláldozom az emberiséget dilemma. Egyszerűen nem tudtam elhinni, hogy azt fogják választani, hogy ne robbantsák fel, Clara is csak a doktorba vetett hite miatt tiltakozott a végén. A megoldás meg, hogy azonnal tojást rakott meg a nevetséges kategória szerintem, persze lehet mondani, hogy ez egy ilyen lény, de ettől még nem érzem kevésbé hiteltelen megoldásnak.

[ Szerkesztve ]

(#1460) tDr1v3r válasza Alexios (#1459) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Nekem is ez a problémám. Ezt a gyerekes dolgot annyira el kéne engedni... Tennant-nél és Smith-nél okés volt, de nálam pont ez ölte meg a fentebb említett részeket.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#1461) Bucsi13 válasza Alexios (#1453) üzenetére


Bucsi13
tag

Megmondta a Moff, hogy nem lesz hamar Gallifrey!
Gondolj bele: A Doktor VALAHOGYAN rájön, hogy hogyan hozza vissza Gallifrey-t. Nyit egy 5. évados repedést, azt a kedvenc sótartóink érzékelik, és BLAM, IDŐHÁBORÚ #02!!!! Szerintem tudja a Doktor, hogy van még dolga, de "ráér".

Igen, az 5-6(-7). évad nagyon össze volt kötve, szidták is Moffot. Most direkt különálló részek vannak, és azért van vele bajuk az embereknek....

Az arcát meg nagyon szívesen kiderítené, de fél attól, hogy ki lehet az attack eyebrows igazi tulajdonosa XD

„Everything ends and it's always sad. But everything begins again and it's always happy. Be happy .”

(#1462) #79621120


#79621120
törölt tag

(#1463) Bucsi13 válasza #79621120 (#1462) üzenetére


Bucsi13
tag

#10-et igazán számolhatták volna kétszer...
És ezzel a harmadolós probléma is meg lenne oldva

[ Szerkesztve ]

„Everything ends and it's always sad. But everything begins again and it's always happy. Be happy .”

(#1464) jonnyjoker01 válasza #79621120 (#1462) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ezt jó videó, köszi :R

Üdv. Johnny

(#1465) Ragnar95 válasza Alexios (#1449) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Óriási +1 :K
Az alapötlet elég jó volt, tetszett is volna, de a megvalósítás elég gagyira sikeredett, a vége meg elkapkodott és logikátlan, nagyon gyenge lett a sztori ebben a részben...
És a mellékszereplők valóban nagyon gyengén alakítottak szerintem is.
SPOILER!!!
Mondjuk a végén jó volt, ahogy Clara kiosztotta a Doktort, ő zseniálisan alakított, aztán Danny is elég jó volt :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1466) bambano válasza Ragnar95 (#1465) üzenetére


bambano
titán

most már legalább tudjuk, hogy a doki egy előző életében House volt :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#1467) jonnyjoker01 válasza bambano (#1466) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Teljesen igaz :D

Üdv. Johnny

(#1468) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

A mostani résszel mi van? Leadták rendesen?

Nincs fent még a neten de már lassan lefeküdnék, eléggé fárasztó napom volt :(

Üdv. Johnny

(#1469) #54715584 válasza jonnyjoker01 (#1468) üzenetére


#54715584
törölt tag

Semmise :D

[ Szerkesztve ]

(#1470) jonnyjoker01 válasza #54715584 (#1469) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Áhh meg is van... Akarom mondani már megnéztem élőben igen! Jó lesz volt! ;)

Üdv. Johnny

(#1471) #54715584 válasza jonnyjoker01 (#1470) üzenetére


#54715584
törölt tag

Látod, csak kicsit kellett várni :D

[ Szerkesztve ]

(#1472) Zoli133


Zoli133
őstag

8x08:

Nos, nekem tetszett, ebből az évadból mindeképp az élmezőnybe tenném ezt a részt. :)

SPOILER:

Örülök, hogy Clara nem távozott és az előző részben megismert kiscsaj se tűnt fel, remélem ez utóbbi így marad, valamiért nem volt szimpatikus.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#1473) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

8x08 & SPOILER:

Mindenképp jó rész volt, bár volt egy pár zavaros dolog, pl hogyan jutottak ki olyan gyorsan abból a szobából Clara és a megmentett nő, meg hát valahogy elég érdekes volt az, hogy a végén Clara mégis csak "visszatér", nem rossz, de azért már érdekelne a fő szál is :) Ja, a legjobban Danny játszotta a szerepét :P (mint mindig :D) 7/10

Üdv. Johnny

(#1474) #54715584


#54715584
törölt tag

Az elején a zenefeldolgozás megvolt? :)

SPOILER

Klárikáék azért jutottak ki, mert Gus irányított mindent.
Engem az zavart, hogy az elején, amikor a folyosón álltak a kamerabeállítástól függően pózolt a Doktor is, ami viszont baromira feltűnő volt és zavart :D
Egyébként nagyon tetszett ez a rész, mindenképpen a Listen-nel versenyzik :K
A Paradicsomos szálat én is hiányolom, haladhatnánk vele.
És ahogy láttam, a következő rész is jó lesz :K

[ Szerkesztve ]

(#1475) jonnyjoker01 válasza #54715584 (#1474) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

A gond az, hogy látszik, hogy a következő rész sem a főszálat viszi majd tovább. Ettől függetlenül jó benyomást keltett az előzetes. Ezek a részek amik az évadban voltak, nagyon jól sikerültek, nem kapcsolódnak össze, de minden egyes rész egyedi ötletet rejt magában, ami dícséretes. Kiv. persze a dalekokat meg a cybermen-et, de hát nekik minden évadban benne kell lenniük, tradíció. Najó a bankrablásban is volt pár más filmről beütés, de valószínűleg nem tudatosan. Remélem valamikor az évad vége felé kapunk majd a Paradicsomból is, viszont vannak forgatási képek Missyről és a Doktorról együtt, szóval az is meglesz remélhetőleg. :)

Ui na mostmrá jó éjt :)

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#1476) #54715584 válasza jonnyjoker01 (#1475) üzenetére


#54715584
törölt tag

Biztosan :K
Viszont nekem River is hiányzik.

(#1477) oriic válasza #54715584 (#1476) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem River szálat lezárták véglegesen.

Live-Die-Respawn

(#1478) cattus válasza oriic (#1477) üzenetére


cattus
őstag

Azért én még várom, hogy utoljára felbukkanjon és megtudja amit meg kell tudnia, mielőtt végleg elbúcsúznak.

[ Szerkesztve ]

Do the thing!

(#1479) Bucsi13 válasza oriic (#1477) üzenetére


Bucsi13
tag

BBC America teaser:

[SPOILER]
pár órája postoltak Instagramra egy videót, amin Alex Kingston egy SPOILERS! felkiáltással köszönt minket...
[/SPOILER]

[ Szerkesztve ]

„Everything ends and it's always sad. But everything begins again and it's always happy. Be happy .”

(#1480) Armahun válasza oriic (#1477) üzenetére


Armahun
addikt

Szerintem az a szál még egy vagy két egész évadot fog kapni.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1481) oriic válasza Bucsi13 (#1479) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nesze neked lezárt szál.:D Rivert akarom. :C

Meg is van a bejegyzés.

:))

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#1482) bambano válasza oriic (#1481) üzenetére


bambano
titán

miért, eltalálta a ruhaméretét? :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#1483) Bucsi13 válasza oriic (#1481) üzenetére


Bucsi13
tag

Mi is Rivert akarjuk!!!

„Everything ends and it's always sad. But everything begins again and it's always happy. Be happy .”

(#1484) #54715584 válasza oriic (#1481) üzenetére


#54715584
törölt tag

Jééééééj, mondom én, hogy kell még :D spoilers :D

(#1485) #79621120


#79621120
törölt tag

Emlékszik még valaki erre a részre ?

(#1486) oriic válasza #79621120 (#1485) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze, River utolsó felbukkanása. Mármint úgy az utolsó, hogy itt tudjuk meg mi történik vele az élete végén.

Live-Die-Respawn

(#1487) Flashback válasza oriic (#1481) üzenetére


Flashback
addikt

:R

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#1488) spammer


spammer
veterán

8x08 - Mummy on the Orient Express

Ez lesz Sheldon kedvenc epizódja. :D

Jó volt, ötletes volt, de a vége megint kicsit egyszerűen el lett intézve.

[SPOILER]
Viszont a végén mikor ott ültek a köveken és beszélgettek, az nagyon hangulatos volt, illetve utána a TARDIS-ban is tetszett a beszélgetés, egészen addig, míg Klárika úgy nem döntött, hogy mégsem gáz, hajrá, mehet tovább a buli, ami azonnal szét is csapta az előtte lévő jeleneteket. Egyébként Klárika sérója tetszett, jól állt neki. Illetve az "Are you my mummy?" is frankó visszautalás volt. :C
[/SPOILER]

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1489) #79621120 válasza oriic (#1486) üzenetére


#79621120
törölt tag

Talán ő is az Igéret Földjére / Menyországba került . És itt lép be a történetbe Missy . ( vadabb elképzelés Missy = River )

[ Szerkesztve ]

(#1490) Zoli133 válasza oriic (#1486) üzenetére


Zoli133
őstag

River történetszálát nézve a time of the docotorban később vagyunk nem? Mármint az emlékeim szerint a könyvtári események után van.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#1491) Armahun válasza Zoli133 (#1490) üzenetére


Armahun
addikt

Egymáshoz képes fordított az idővonaluk

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1492) Zoli133 válasza Armahun (#1491) üzenetére


Zoli133
őstag

Kivéve Name of the Doctorban.

Spoileres wiki link
Spoiler:
River elmonjda, hogy már meghalt és csak egy "visszhang" és emiatt látja csak clara és a Docotr nem (utóbbi persze kiderül, hogy nem igaz, a Doctor is látja)
szerk: Legalábbis erre emlékszem és szerény angoltudásom szerint a wiki link is ezt támasztja alá

[ Szerkesztve ]

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#1493) salapp válasza Armahun (#1491) üzenetére


salapp
addikt

River is jöhetne, meg Jim, a hal :-))

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#1494) oriic válasza Zoli133 (#1490) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A konkrét dátum szerint a könyvtáras utóbb van szerintem.

Live-Die-Respawn

(#1495) Flashback


Flashback
addikt

Egyik kedvenc részem: [link]

[ Szerkesztve ]

Bocs nincs hosszú ö, ü és néha az á is ä :)

(#1496) bambano válasza Flashback (#1495) üzenetére


bambano
titán

szerintem is könnyű úgy csajozni, hogy a vespa robogódban jakuzzi, évszázados gardrób és bazi nagy konyha is van :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#1497) Bucsi13 válasza bambano (#1496) üzenetére


Bucsi13
tag

Nem tudjuk hogy van-e konyha... ;)

„Everything ends and it's always sad. But everything begins again and it's always happy. Be happy .”

(#1498) bambano válasza Bucsi13 (#1497) üzenetére


bambano
titán

Időspirál is van benne, de ha hinni lehet a mai vezércikknek, ez nem hatja meg a nőket, csak a szempilla spirál...

ja, és igazi linuxos a cucc, mert van benne vespa robogó is... tehát rekurzív definíció :)

[ Szerkesztve ]

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#1499) Bucsi13 válasza bambano (#1498) üzenetére


Bucsi13
tag

Yay, linux!
*penguin intesifies*

„Everything ends and it's always sad. But everything begins again and it's always happy. Be happy .”

(#1500) #54715584


#54715584
törölt tag
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.