Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1401) k.kristof


k.kristof
őstag

A mai rész csillagos ötös, már akkor tudtam, hogy jó lesz, amikor megláttam a cím alatt Gareth Roberts nevét.

(#1402) spammer válasza Bucsi13 (#1395) üzenetére


spammer
veterán

Egy SPOILER jelzés túl nagy kérés lenne, ha már olyanról írtok, ami még le sem ment? Engem nem érdekel előre, mi lesz a jövő héten. Az majd a jövő héten fog érdekelni, amikor elindítom az epizódot. :(((

Amúgy azt is el kellene döntenünk tényleg, hogy akkor a már leadott epizódokat kell-e spoilerrel jelölni, vagy csak a le nem adott+előzetes infókat. Mert most is hiába van kiírva egy hsz elejére, hogy SPOILER, ha nincs jelezve, miről/melyik epizódról szól, csak beleolvasás után lehet megtudni. Úgy meg olvasson bele a halál. :U

___

8x06 - Caretaker

Nem volt rossz, de annyira nem is jött be. Legalább Danny jelenetei jók voltak, ő nagyon szimpi, bár erre rá is segítettek az írók, hogy a Doctort ilyen kicsit Dr. House-os stílusba terelték időnként. ;] Zene és néhány jelenet komponálása pedig tiszta Sherlock volt megint.

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1403) jonnyjoker01 válasza spammer (#1402) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

szerintem írjunk spoilert mindig, van aki még nem látta végig a sorozatot

pl most te sem írtál spoilert :D

Üdv. Johnny

(#1404) salapp válasza jonnyjoker01 (#1403) üzenetére


salapp
addikt

Spoiler
Van egy ilyen fickó, nem is tudom, öreg, fiatal, alacsony, magas, szóval nem is tudom. Van neki egy társa, egy olyan szőke nő, vagy nem is, egy fekete nő, vagy inkább egy vörös hajú.
Na mindegy, ezek beszállnak egy kék fülkébe, ami belül nagyobb.
Utaznak térben és időben.
Szóval érted, na.
Spoiler

:DD

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#1405) Bucsi13 válasza spammer (#1402) üzenetére


Bucsi13
tag

Bocsi, az én "szabályrendszerem" szerint az a spoiler, ha leírom, hogy a következő rész forgatásáról kiderült, hogy szerepelni fog benne a Mester. (Természetesen nem, a következő részről ezt tudjuk:

[SPOILER]
A Doktor és Clara Courtney-val, illetve egy öngyilkos küldetés "lebonyolítóival" együtt utaznak a Holdra, mert annak árapály-hatása a Földet veszélyezteti. Pók-izék vannak a Holdon, és nem barátságosak. A Doktor valami nagyon megdöbbentőt fog tenni.
[/SPOILER]

) <- na EZ a spoiler.

---

Jelölni kellene az elmúlt részek spoilereti is, csak talán nem olyan szigorúan:
River csak az A Good Man Goes to War végén bukkan fel
vs.

[SPOILER]
A GMGtW végén kiderül, hogy River Amy lánya.
[/SPOILER]

[ Szerkesztve ]

„Everything ends and it's always sad. But everything begins again and it's always happy. Be happy .”

(#1406) spammer válasza jonnyjoker01 (#1403) üzenetére


spammer
veterán

Én arról a részről írtam, ami lement, és ki is írtam az elejére a címét. És a mondandómban nem igazán volt spoiler, ha csak annyi nem, hogy

8x06

[SPOILER]
Danny szerepelt benne, vagy hogy milyenre vették a stílust. :P
[/SPOILER]

Na szóval, oké, ha úgy akarjátok, akkor tőlem lehet visszafele is minden spoiler, ami spoiler, csak akkor legyen szíves mindenki odaírni a hsz elejére, hogy melyik epizódra vagy mégis kb. mire vonatkozik a spoiler, mert egy sima spoiler feliratból nem található ki, hogy a 4. évadról, a 7. évadról, az aktuális epizódról, a következő epizódról, vagy netán a majdani karácsonyi epizódról szóló információ. :U Persze végig lehet kattintani a válasz-előzményeket, csak ha senki nem írja ki, miről van szó, akkor ugyanúgy zsákutca az egész. :U

8x10 kamuspoiler próba

[SPOILER]
Mivel még nem tartunk ott, az előzetes kamuspoilert jeleztem. Példának. Ennyi.
[/SPOILER]

Sorry, nem akarok itt spoilernáciskodni, csak akkor legyen lefixálva egy szabály, hogy mit és hogyan kell jelölni, hogy ne csesszünk ki egymással. :)

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1407) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na megnéztem én is az új részt tegnap. Tetszett, nagyon is, Pink boy egész jól viselte a dolgot. :DDD

Live-Die-Respawn

(#1408) #54715584 válasza spammer (#1406) üzenetére


#54715584
törölt tag

De kiírja :P Vagyis ha szombat este azt írom, hogy a mai rész, akkor az egyértelmű :P
Aki meg nem olvas minden hsz-t és emiatt nem tudja követni, az magára vessen :U :)
Ha meg spoileres, akkor igazából mindegy melyik részhez tartozik, nem? :)

[ Szerkesztve ]

(#1409) Armahun


Armahun
addikt

Hát...
Ez egy kimondottan unalmas rész volt. :(((
Az első fél óra gyakorlatilag nem szólt semmiről, aztán egy picit szaladgáltak.
Sehol egy poén sehol egy fordulat, esetleg egy pici rejtély.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1410) #54715584 válasza Armahun (#1409) üzenetére


#54715584
törölt tag

Melyik rész volt ez? És főleg, hol a spoiler felirat? :DDD ;]

(#1411) Armahun válasza #54715584 (#1410) üzenetére


Armahun
addikt

8x6

Ennek a résznek nyugodtan leírhatnám a tartalmát spoilet nélkül, hisz nem történt benne semmi :DDD

Ja de mégis:

[SPOILER]

Megtudtuk a doktor nevét: John Smits

[/SPOILER]

;]

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1412) #54715584 válasza Armahun (#1411) üzenetére


#54715584
törölt tag

s08e06

SPOILER

John Smith, nem? :D

SPOILER VÉGE

[ Szerkesztve ]

(#1413) spammer válasza #54715584 (#1408) üzenetére


spammer
veterán

"Ha meg spoileres, akkor igazából mindegy melyik részhez tartozik, nem? "

Nem. Lásd: "következő rész tartalmából", vagy "következő special epizód" és egyebek. Mert pl. a múlt heti részt vagy az aktuálisat vagy a régi évadosokat simán elolvasom, mivel már láttam őket. Viszont olyanokat még véletlenül sem akarok elolvasni, hogy mi várható majd x rész múlva. És ha nincs jelölve, hogy miről szól a spoiler, akkor nem lehet szelektálni.

[ Szerkesztve ]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1414) Zoli133 válasza #54715584 (#1410) üzenetére


Zoli133
őstag

Mondtam volna, hogy azért nem írt részt mert az összesre, igaz, de az avatarommal ez még is csak pofátlanság lenne. :D

[ Szerkesztve ]

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#1415) Armahun válasza Zoli133 (#1414) üzenetére


Armahun
addikt

Már az avatarod is spoiler, kérlek takart el! :D

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1416) bambano válasza Armahun (#1409) üzenetére


bambano
titán

én könnyesre röhögtem a szemem ezen... most volt időm megnézni a feliratosat az indavideón.
szerintem jó volt.

SPOILER

ahogy a doki próbálta megérteni az emberek párkapcsolati szokásait, meg ahogy fordított helyzet volt: klárika hazai pályán, doki vendégként. rotfl.

mondjuk volt benne pár logikai bakugrás, beesik Klárika, hogy menjenek, erre a doki azt mondja, hogy nem lehet. egy időgéppel???
zsémbelt, mint egy vén szatyor :P

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#1417) Ragnar95 válasza bambano (#1416) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ez a logikai bakit elég gyakran elkövetik, hogy nem mehetnek el valahova, mert épp történik valami, de lehet, hogy az erre a logikus magyarázat, hogy éppen akkor jár ott a Doktor és a saját idővonalát nem keresztezheti, bár akkor visszaérkezhetnének 1perccel későbbre, akkor csak nem dől össze a világ :D
De nem olyan egyszerű egy ekkora sci-fi világot felépíteni, nem kell mindenben logikát keresni :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1418) bambano válasza Ragnar95 (#1417) üzenetére


bambano
titán

SPOILER

aszongya a doki klárikának, hogy néha még éttermi vacsora közben is elzúznak moszkva külsőre.
merthogy vissza tud menni pár másodperccel az indulás utánra, amit egyébként az eddigi dokik nem tudtak.
akkor mi akadályozza meg, hogy:
1. elmenjenek nyaralni, majd visszamenjen becsengetésre
2. a 24 óra alatt összerakandó cuccal elmenjen messzire, összerakja és visszajöjjön?

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#1419) jonnyjoker01 válasza bambano (#1418) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ismételten: NE keress logikát :DDD

Üdv. Johnny

(#1420) #54715584 válasza bambano (#1418) üzenetére


#54715584
törölt tag

SPOILER

A Gyuri miatt, mert pókerezik :D

(#1421) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

8x06
Ennél többet nem érdemes erről a részről írni. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1422) jonnyjoker01 válasza .LnB (#1421) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ennyire azért nem volt rossz :U

Üdv. Johnny

(#1423) .LnB válasza jonnyjoker01 (#1422) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem is úgy értettem, hogy rossz volt. Olyan nincs, hogy rossz DW epizód. Csak olyan semmilyen :) Megnéztem, oké, jöhet a következő :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1424) spammer válasza .LnB (#1423) üzenetére


spammer
veterán

"Olyan nincs, hogy rossz DW epizód"

De ezen kívül is volt jó pár epizód RTD idejében, amin legszívesebben felvágtam volna az ereimet. ;]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1425) .LnB válasza spammer (#1424) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Azokat túl kellett élni :D Nekem Ű"szerencsém" volt mert akkorát változott az életem akkoriban, hogy szinte sokkos állapotban néztem végig az első évadot :D

Ez a baj, ezért nem merem senkinek ajánlani a DW-t. Mert azokat a részeket látva nem fogja elhinni, hogy mennyire jó sorozat.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1426) Ragnar95 válasza .LnB (#1425) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Az 1. évad engem sem fogott meg annyira, csodálkoztam is, h mit szeretnek ezen ennyien, de a 2. már jó volt szerintem és az elsőt is túl lehetett élni a változatossága miatt. Amúgy a Slitheenek nekem kifejezetten tetszettek :D

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1427) salapp válasza Ragnar95 (#1426) üzenetére


salapp
addikt

+1 A fingósakra.

Az első évad CE és Rose miatt sem nagy kedvenc, de abban is volt egy sajátos humor, ami nekem eddig a mostani évad részeiből hiányzik.
Majdnem olyan lapos, mint Barbados és olyan kiszámitható, mint magyar politikus választások előtt.

[ Szerkesztve ]

Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

(#1428) Ragnar95 válasza salapp (#1427) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Ecclestone valóban nem sokaknak lett a kedvence, de szerintem ő sem volt kifejezetten rossz, inkább az egész DW volt még kezdetleges eléggé, Rose-t pedig kifejezetten megszerettem, főleg a későbbi évadokban történő visszatérései miatt, de companionként is jó volt szerintem.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1429) jonnyjoker01 válasza spammer (#1424) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

VIDD A SZEMEM ELŐL!!! :O ;]

Rose-t csípem, szerintem jól játszotta a szerepét. Báááár...

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#1430) Bucsi13 válasza .LnB (#1425) üzenetére


Bucsi13
tag

Javaslom a saját stratégiámat: "csali" epizódokkal függővé kell tenni az embereket, és akkor érteni fogják, hogy végig kell szenvedni azt az első évadot. Én ezeket használom sikeresen, bármilyen sorrendben: 5x14/6x00 'A Christmas Carol', 3x10 'Blink', 2x02 'The Girl in the Fireplace', 5x10 'The Lodger', 4x02 'The Fires of Pompeii', és a teszteletlen újonc, a 8x03 'Robot of Sherwood'.

Az 1x04-1x05 pedig ugyan nem volt jó, de fontos: Az első évad szvsz legjobb része, az 1x11 'Boom Town' ugyanis nem lett volna az Espumisan-reklámok nélkül.

„Everything ends and it's always sad. But everything begins again and it's always happy. Be happy .”

(#1431) bambano válasza Bucsi13 (#1430) üzenetére


bambano
titán

aki engem a blink-kel csábított volna, egyrészt nyolc napon túl gyógyult volna, másrészt nem lennék dw fan.

Az S.S. Pompadour jó volt. Nekem Ecclestone is bejött, Rose-zal kapcsolatban meg ingadozó véleményen vagyok.

csábítani szerintem doktor donna tech hablatyával lehetne.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#1432) .LnB válasza bambano (#1431) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nekem pont a Blink epizód hozta meg a nagy függőséget, ott tudatosult bennem, hogy ez a sorozat csodákra képes :D

(#1430) Bucsi13: Blinket szoktam ajánlani, de többet nem. :) Aztán úgy is vagyok vele, hogy ha nem nézik akkor nem nézik. Csak ne jöjjenek nekem azzal akkor, hogy a GoT mekkora állat sorozat. Csak kacagni szoktam az ilyeneken :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1433) Ragnar95 válasza .LnB (#1432) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Én mindig azt mondom erre,h ízlések és pofonok :))
Én szeretem a GoT-t és a DW-t is, de megértem azt is, akit előbbiben a sok vér/szex nem fog meg, illetve azt is, akit a SW sci-fi világa nem vonz.

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#1434) #54715584


#54715584
törölt tag

Jó volt a mai rész is, Claranak volt egy nagyon jó mondata :DDD

(#1435) jonnyjoker01 válasza #54715584 (#1434) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

Ah, pont most kezdeném el nézni, gondoltam felugrok fórumra :D Majd megfigyelem azt a mondatot :)

Üdv. Johnny

(#1436) Armahun


Armahun
addikt

Nekem az tűnt fel, hogy mennyivel csinosabb Klárika, ebben a részben, hogy nincs rajta egy kiló festék.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#1437) jonnyjoker01


jonnyjoker01
veterán

SPOILER (8x07)

The moon is an egg :Y 10/10 legjobb ötlet ever!!!! :D

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#1438) #54715584 válasza jonnyjoker01 (#1437) üzenetére


#54715584
törölt tag

SPOILER

És ha ez nem lenne elég, gyorsan oda is tojt egyet :DDD
Clara mondata megvolt? Valami ilyesmi, hogy: I'll smack you so hard that you'll regenerate.
Komoly szitu volt, de itt felröhögtem :D

(#1439) jonnyjoker01 válasza #54715584 (#1438) üzenetére


jonnyjoker01
veterán

SPOILER

Jaja, én is elmosolyodtam a kis aranyoson. A Doktor a másságát tényleg megmutatja, hogy otthagyta Clarát a döntésben és majdnem hagyta meghalni. Ugyan nem néztem meg a következő rész előzetesét, de mivel Clara azt mondta, hogy vissza se jöjjön többet, szerintem valahol itt fog bejönni Missy és haladni fogunk a főszállal is.

[ Szerkesztve ]

Üdv. Johnny

(#1440) #79621120


#79621120
törölt tag

Semmi bajom a két főszereplőt alakító színésszel , de számomra eddig gyengének tűnik a jelenlegi sorozat . Remélem , hogy a " Múmia az Orient Expresszen " jobb lesz mint az előző történetek .

(#1441) spammer


spammer
veterán

8x07 - Kill the Moon

Szerintem rohadt jó rész volt, bár én imádom a Holdat. :) Time Heist mellett ez a kedvencem eddig az évadból.

[SPOILER]
Rohadt jó ötlet volt ez a tojásos téma, bár a vége picit sántított, hogy azonnal tojást rak a lény és akkor pont megfelelő lesz a Föld számára, semmi probléma, de ennyi baj legyen. Clara pedig nagyon jól alakított a végén, kiosztotta a Doctort rendesen. :))
[/SPOILER]

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1442) #54715584 válasza spammer (#1441) üzenetére


#54715584
törölt tag

SPOILER

Igen, vannak azért benne logikátlanságok, de hát nem tudhatjuk, hogy ez milyen lény. A Tisza is egy napig virágzik :D
De ez a tojásos sztori sztem baromi jó és fantáziadús volt, eszembe nem jutott volna :N

(#1443) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Na meglestem én is, mocskos jó rész volt. :D A folytatás meg, hát érdekes lesz. :DDD

Live-Die-Respawn

(#1444) spammer


spammer
veterán

Lanzarote, Kanári-szigetek, hm, jó lehetett ott forgatni. :))

„A feketébe öltözött ember a sivatagon át menekült, a harcos pedig követte."

(#1445) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

8x07 - Kill the Moon

Tetszett!
Clara csini volt ebben a részben, tetszett a haja.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#1446) #54715584 válasza spammer (#1444) üzenetére


#54715584
törölt tag

Majdnem olyan a neve, mint Trenzalore-nak :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1447) k.kristof válasza #54715584 (#1446) üzenetére


k.kristof
őstag

Egy betűt kivéve az anagrammája is lenne :)

(#1448) negyven2


negyven2
veterán

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#1449) Alexios


Alexios
veterán

Spoiler

Hát nem tudom, nekem spec. nem tetszett annyira ez a rész, sőt. A kiscsaj kifejezetten idegesítő volt(eleve mi az hogy bocsánatot kell kérni tőle hogy azt mondják nem különleges?), a vége meg még dw-hoz képest is következetlenül és idiótán volt megoldva. Kikel a tojás, majd 5mp múlva rak egyet, persze. A szőke csajnak aki fel akarta robbantani a holdat se igazán tetszett a szinészkedése, nekem nagyon nem jött át ez a rész.
Viszont a doktor személyisége egyre jobban kijön, nekem jobban tetszik igazából ez a fajta doktor.

De igazából valahogy az egész évadnál nincs meg az az érzés mint korábban, és nem az új doktor miatt, nem nagyon vannak átívelő szálak(azaz van valami, amiből semmit se láttunk még kb, és a doktor neve, meg hasonló szálakhoz képest elég unalmasnak tűnik), egyszerűen rövidek a részek, korábban sokkal több duplarész volt, ahol sokkal jobb sztorit tudtak írni, volt idejük rá.(bár ha jólemlékszem ebben az évadban is lesz egy).

Azt meg nem szeretem, ha hülyének nézik a nézőket, a Missy féle átívelő szál helyett ugyebár inkább Galifrey keresésével kéne foglalkoznia a doktornak logikusan, aztán egyetlen szó sem esett erről, tök hülyének nézik a nézőket, pedig az előző évad vége egyértelműen erről szólt. Vagy pl. ott van az első rész amikor mondja a Doktor, hogy már látta ezt az arcot korábban, miért pont ezt választotta? Erről se esett semmi eddig.

[ Szerkesztve ]

(#1450) bambano válasza Alexios (#1449) üzenetére


bambano
titán

ez a doki egyre inkább hasonlít ecclestone dokira :)

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.