Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Disney+

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 01:37:39

LOGOUT.hu

Üdv a Disney+ Topikjában! Használd az Összefoglalót! Jó filmnézést!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2241) zseko válasza Chris0321 (#2240) üzenetére


zseko
veterán

Én nem panaszkodtam. Véleményt írtam, mindössze másfél sorban. Tudtommal szabad. A panaszkodás kissé máshol kezdődik.

A második hsz bár kissé terjedelmesebb lett, de az se panaszkodás volt, hanem nézőpont kibontás a véleménycseréhez; nem az igazam alátámasztására. Hanem hogy mitől gondolom így. Ettől persze még nincs igazam, ahogy neked meg igazad van abban hogy több nézői réteget is ki kell szolgálnia.

Amúgy meg ez a 'te kezdted' meg annyira gyerekes, én is mondhatnám hogy ha nem reagálsz el se kezdődik, ahogy már sokszor olvastam ezt is leírva: ha nem tetszik, továbbtekersz, nem kötelező elolvasni, reagálni.

Egyébként most fejeztem be a Ms. Marvel sorozatot, mégis jobbnak találom - pedig ebben is volt ami kevésbé tetszett - ami vicces, ha azt nézzük hogy na ez meg aztán végképp nem az én korosztályomnak volt szánva.

HR24.hu

(#2242) TrollBalint válasza zseko (#2233) üzenetére


TrollBalint
addikt

Véleményed alapján hasonló lehet az ízlésünk Marvel terén úgy, hogy akkor ennek neki se állok. Az 'éneklős bolygót' meg nem is tudom hova tenni... :F (Mondjuk eleve nem szeretem, mikor egy filmben vannak éneklős részek :) )

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#2243) mephi666 válasza TrollBalint (#2242) üzenetére


mephi666
nagyúr

ott úgy éreztem, hogy hollywood kezd lassan bollywood szintre kerülni... mindezt úgy, hogy ránézésre full komolyan gondolják, amit csinálnak :DDD

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2244) TrollBalint válasza mephi666 (#2243) üzenetére


TrollBalint
addikt

Hát kb. :DDD
De ezt legalább nem gondolták komolyan :) (remélem :) )

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#2245) zseko válasza TrollBalint (#2242) üzenetére


zseko
veterán

Ha úgy állsz neki akkor azért egyszer nézhető :) Csak nem kell tőle annyit várni mint a régiektől. Nem tudom mennyire spoiler - bár szerintem nem igazán, max a 'poént' lövi le (bár nekem jobb lett volna ha tudom előre :DDD) - az az éneklős bolygó arról szólna, hogy csak énekelve és rímelve tudnak kommunikálni, a normál beszédet nem értik. Kivéve a herceg, ő tud 'idegen nyelven' beszélni... :O Na meg... legyen tánc! :DDD :DDD :DDD
Bevallom, annál úgy ahogy volt áttekertem az egészet.

Az is közrejátszhat, hogy az utóbbi években elszoktam a filmektől, na meg főleg az amerikai tartalmaktól (nem véletlenül) - német, svéd, norvég, spanyol, ázsiai, stb. tartalmakat nézek már inkább, és főképp 4-6-8-10-12-16 részes sorozatokat - de az a része biztos, hogy az a humor ami az újabb Marvelekben van, az nem jön be.

[ Szerkesztve ]

HR24.hu

(#2246) mephi666 válasza zseko (#2245) üzenetére


mephi666
nagyúr

én az egész filmet tekintve azért fogtam a fejem, mert:

igazából elég lett volna cpt marcsát felhívni, hogy "gyere már át bszki beröffenteni a napunkat, mert kezd lemerülni" ...építgettek valamit sztori néven, szétvertek egy bolygót, csomó civil áldozat... végül a gonosz elszólta magát, hogy "pedig ő csak a népét akarja megmenteni" ...lukat vertek a téridő-kontinuumra is, közben meg elég lett volna csak szépen megkérni, hogy segítsen már :W esküszöm fájt az egész... a tojásból kikelt hordányi kismacskáról nem is beszélve, akik felfalták a teljes legénységet, hogy az egyetlen mentőkabinban lehozhassák a földre, majd mindenkit sértetlenül kiköpjenek

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#2247) zseko válasza mephi666 (#2246) üzenetére


zseko
veterán

Na igen, az értelmes kommunikáció hiányát sok filmben és sorozatban tapasztalni.

HR24.hu

(#2248) azbest


azbest
félisten

A konkurenciánál látott éneklős star trek epizód után már nem tud meglepni semmi :DDD Hát egy kaptafára jár a forgatőkönyvírók AI robotja.

(#2249) Chris0321 válasza azbest (#2248) üzenetére


Chris0321
addikt

Éneklős rész rengeteg filmben és sorozatban van. Van ami jó, van ami kevésbé. Lényegében lassan már kötelező valamilyen szinten belerakni, ez még egy rövid kis valami volt, teljesen elviselhető.

(#2250) TrollBalint válasza zseko (#2245) üzenetére


TrollBalint
addikt

Pontosan ettől féltem, hogy ilyen lesz.
Abban mondjuk igazad van, hogy ha úgy állok hozzá, hogy ez sz@r lesz, akkor lehet még élvezni fogom, mint az már történt pár ilyen filmmel :)

https://www.pathofexile.com/account/view-profile/Haarkon/characters

(#2251) Gallmix válasza TrollBalint (#2250) üzenetére


Gallmix
aktív tag

Sajnos van az a film aminél már az sem hat :(

(#2252) kammler


kammler
senior tag

Ezeknek van magyar oldaluk? Pontosabban magyarországról hivatalosan elérhető? Csak mert a googli retkes román oldalra visz. Telefonon németre. Úgy, hogy a találatok közt ott a hu-hu

[ Szerkesztve ]

(#2253) tomp válasza kammler (#2252) üzenetére


tomp
félisten

Persze, hogy van.
Disney.hu
Ha magyar IP-ről nyitod meg akkor alapból a magyar oldal jön be.

(#2254) kammler válasza tomp (#2253) üzenetére


kammler
senior tag

Az oké, csak ezen csodálkoztam:

https://www.disneyplus.com/hu-hu Na ez ugrik a románra, telón a németre.

(#2255) rothfb válasza kammler (#2254) üzenetére


rothfb
veterán

Az ip címed nem magyar. Valószínűleg.

(#2256) mukkele válasza rothfb (#2255) üzenetére


mukkele
kezdő

Hát mi? Totál magyar yettel telekom. Geolokácio alapján is magyar. Város is stimmel.

[ Szerkesztve ]

(#2257) l.skywalker válasza mukkele (#2256) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

Hőbörgés helyett érdemes lenne megtanulni, hogy a legtöbb globális szolgáltató oldalán van alul nyelv/lokáció választó

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2258) kammler válasza l.skywalker (#2257) üzenetére


kammler
senior tag

Azon neked mi a hőbörgös öcsém, hogy a https://www.disneyplus.com/hu-hu tetvedék linkre három gépen három különböző neten román tetvedék oldal jön be. De úgy ám a hu-hu helyet ro-ro van. Átirányít. Átirányított. Ahonnan mehetsz tovább angolra nyelvválasztással. Ezen neked mi a hőbörgés? Pont erre voltam kíváncsi melyik okostojás áll neki okosnak lenni. Amúgy nem akartam disney+ t.

[ Szerkesztve ]

(#2259) l.skywalker válasza kammler (#2258) üzenetére


l.skywalker
Topikgazda

És a legjobb megoldásnak azt találtad bátyám, hogy beírsz egy fórumra. Írj legközelebb nyugodtan egy levelet a supportnak, ha az itteni válaszokkal már előre nem vagy megelégedve és mindenki jól jár.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#2260) rothfb válasza kammler (#2258) üzenetére


rothfb
veterán

Sokat öcsémezel, kívül találod magad a fórumon...;]

Útvonal

Fórumok  »  Hálózat, szolgáltatók  »  Disney+
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.