Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DIRT Rally 2.0

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:10:54

LOGOUT.hu

Dirt Rally 2.0 steames linkje
PH Klubok az összefoglalóra kattintva

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3251) Találtgyerek válasza biker (#3250) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Ezek szerint Gerisoft néven futsz? :)
Így tovább! Meglesz az első 10 is.

06-3o/9759I39

(#3252) biker válasza Találtgyerek (#3251) üzenetére


biker
nagyúr

ja igen, ha az aláírásom nem volt ráutaló egyezés :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3253) fatal` válasza Találtgyerek (#3248) üzenetére


fatal`
titán

Jah, eléggé repesztettem, volt, ahol szerencsém is volt kis billenéssel. :D

Ma nem biztos, hogy fogok tudni játszani, de azért tervezem lenyomni a németet. Ott szerintem simán adsz majd szakaszonként 20 secet (ha nem lesz defektem), ahogy néztem korábban a spanyolt, sokkal gyorsabb vagy aszfalton, mint én.

(#3254) Találtgyerek válasza fatal` (#3253) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Én 3 hét pihi alatt behoztam a WRC közvetítéses lemaradásomat. Annyit estek szerencsétlen Ford-osok.
Elég gyorsak voltak, de pár szakasz után kiestek.
Gondoltam megpróbálom még jobban beleélni magam és magamhoz képest kicsit visszafogottabban, biztonságosan, de gyorsan menni.
Szerintem aszfalton azért vagyok gyorsabb, mert ott én is Soft gumival megyek. Murvát jobban élvezem, de ott csak medium gumival még hátsókerekessel is. :)
Megpróbálom kicsit visszahozni a németek a lemaradást.

Biker: Nem is figyeltem az aláírásod. :R

06-3o/9759I39

(#3255) Találtgyerek válasza biker (#3252) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Te csinálod a havi Subaru WRC eventet?

06-3o/9759I39

(#3256) biker válasza Találtgyerek (#3255) üzenetére


biker
nagyúr

Nincs annyi időm sajna

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3257) Találtgyerek válasza fatal` (#3253) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Nem tudtalak kivárni, megcsináltam a németet. Egy megforgásom volt. A hátulja kiment a fűre aztán beforogtam. Nem volt szerencsém, mert elég szűk volt kétszer is kellett tolatnom.
10-15mp maradhatott bent. Ezen kívül teljesen hibátlan, biztonságos és egész gyors voltam.
Megint nem kellett jó formán javítani semmit az autón.

06-3o/9759I39

(#3258) fatal`


fatal`
titán

Lenyomtam a németet, de sok köszönet nem volt benne, fel is baszott, sztem egy hétig el se indítom. :DDD Lett 3 perc hátrányom, el is vitted ezt a havit, mert ezt nem lehet visszahozni, főleg, hogy a finn rallyn is szar vagyok (bár most a heti A-n megelőztelek még úgyis, hogy volt egy defektem). :DDD

Méghogy a skóton szar az itiner. Keveset mentem ezen, de olyan szar a navigáció, hogy ilyet még nem láttam.

Aztán a legszarabb helyre rakják a sziklákat, a dombokon random megcsúszik az autó, az FFB meg ugye aszfalton egy nagy rakás szar. Egyszer megcsúsztam, erre visszarak a pályára, mert szerinte nagyon vágtam az épp jövő 1 jobbot. Mások a time trialen meg mennek tökön-babon. :D

(#3259) Találtgyerek válasza fatal` (#3258) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Ne add fel! A finn nekem is borulós szokott lenni, ha visszaemlékszel. :D
A heti Finn A-n? Azon nem volt nehéz. Ha jól emlékszem azon próbáltam ki a Subarut.
Volt egy néző gázolásom, egy defektem és két erdőjárásom. A utolsó két szakaszra viszont sikerült a difit úgy beállítanom, hogy ne legyen annyira orrtolós. Úgy már elég jól tudtam vele autózni. Nem értettem, hogy miért nincs soha az elejében 95-ös Subaru. Valahogy tényleg nem lehet vele annyira jól menni, mint a Lancer-al vagy a Delta-val.

06-3o/9759I39

(#3260) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

A napi Kit-Car-on viszont sikerült egy 19. helyet mennem. Napiban még ennyire elől nem tudtam végezni. Persze itt kevesebben indulnak, mint egy R5-ben, de az eleje jóformán itt is ugyanaz, mint a többi kategóriába.
Ezt a kínai catty gyereket megnézném, hogy hogy megy élőben.

06-3o/9759I39

(#3261) fatal` válasza Találtgyerek (#3259) üzenetére


fatal`
titán

Én default setuppal megyek, nekem is volt egy defekt, meg pár megforgás :D

3,5 perc az rengeteg, két defektem volt a németen, a negyedik szakasztól már idegből mentem, meg is látszott. :D

(#3262) Találtgyerek válasza fatal` (#3261) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Én az alapokat azért beállítom. Pl. hasmagasság. Itt a difit is kellett kicsit, mert nem tudtam menni. Folyamatosan tolta az orrát. 6. szakasz után meguntam és akkor beállítottam.
Nekem is lehet még bőven hibám. Csináld végig szerintem!
Finnen eddig talán csak 5x mentem végig. Ami nem is lenne gond, ha saját itinerrel tudnék menni. Így még elég sok elírt kanyar nincs memorizálva. Most az A csoportosnál megjegyeztem az Oksala -t. Azon az egy szakaszon volt néző gázolás, egy erdő és a defekt is.
40-50mp bukta egy szakaszon. Most már megjegyeztem a nevét. :D

06-3o/9759I39

(#3263) fatal` válasza Találtgyerek (#3262) üzenetére


fatal`
titán

Jah végignyomom majd, ha lesz időm.

Németen egy szakaszt nyomtam sokat még egy éve (Waldaufstieg) úgyhogy azt nagyjából ismerem, de keveset megyek aszfalton, így nem megyek annyira gyorsan. :D

R5 napi görög jól sikerült, 12 sec hátrányom lett az elsőhöz (vagy legalábbis így volt, amikor befejeztem, azóta lehet, hogy több).

(#3264) Találtgyerek válasza fatal` (#3263) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Az jó hely lehet napiban. ;) Ma van BMW M1 murva. Azzal mindenképp megküzdök, isteni hangja van.

06-3o/9759I39

(#3265) fatal` válasza Találtgyerek (#3264) üzenetére


fatal`
titán

Azon el se indulok. :DDD

(#3266) biker válasza Találtgyerek (#3264) üzenetére


biker
nagyúr

pörgő forgó mókavonat?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3267) Találtgyerek válasza biker (#3266) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Mostanában már ritkán forgok meg az RWD-el. Azért ezzel most sikerült egyszer a végén.
Az utolsó előtti hosszú kanyart végig akartam driftelni, de a végére beforogtam. Visszajátszásban jól nézett ki az első 20m kereszt. :D

06-3o/9759I39

(#3268) fatal` válasza Találtgyerek (#3267) üzenetére


fatal`
titán

Mert nem H váltóval és kuplunggal tolod :DDD

(#3269) Találtgyerek válasza fatal` (#3268) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Az biztos még sokat dob az élményen. Nekem jó így szeki váltóval is egyenlőre, mert nehéz lenne le-fel szerelni ezt a nehéz dögöt.
Megcsináltam a skótot. Hiba nélkül végig mentem. Minimális karcolások lettek csak az autón. Talán 2000 credit ment el javításra. Én gyorsnak is éreztem, de majd meglátjuk.
3:19 előnyöm volt. Ebből majd tudunk kalulálni, hogy hogy alakult a skót párbajunk. :D

06-3o/9759I39

(#3270) fatal` válasza Találtgyerek (#3269) üzenetére


fatal`
titán

Dob, de egyelőre kerülöm, mert irgalmatlan lassú vagyok vele. Talán majd az új pedállal. :D

Furcsa egyébként, mert szimulátorokban mindig is természetes volt a left foot brake, pedig az összes autóm manuális váltós (persze azokkal nem versenyzek :D).

Ha lesz időm, este lenyomom a skótot. De szerintem fél percnél többet nem nagyon lehet hozni, ezért mondtam, hogy ezt a havit már vitted.

Mikor van vége a havi challengeknek? Nem néztem most, de még az A csoportost is meg akarom csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#3271) biker válasza fatal` (#3270) üzenetére


biker
nagyúr

Na a napi f2 új zéland megcsinálva, 95. Hely eddig :(
Most a spanyol f2 jön a hazai sorozatban, arra készülök majd.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3272) Találtgyerek válasza biker (#3271) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Már a 147. hely, de napiban az sem rossz. Én 24. vagyok most jelenleg. Felvettelek ismerősnek.

Fatal: Még 15 nap van a havi eventekből.

06-3o/9759I39

(#3273) biker válasza Találtgyerek (#3272) üzenetére


biker
nagyúr

a dirtgame.com-on nem kellene látnom ennek az állását is? csak a community eventek és a clubok vannak fent, a game daily/weekly nincs

steamen vettél fel, vagy van a dirtin belül is ilen haverkodós izé?

[ Szerkesztve ]

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3274) Találtgyerek válasza biker (#3273) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Ott csak azokat tudod nézni. Nem értem, hogy a többit miért nem.
Én a játékban szoktam nézni egyébként.
Steamen szerintem.

06-3o/9759I39

(#3275) biker válasza Találtgyerek (#3274) üzenetére


biker
nagyúr

Szóval ha vissza akarom nézni, végül hanyadik lettem, akkor game? De ott is csak addig mutatja amíg aktuális, pl a mait holnap nem tudom megnézni?

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3276) Találtgyerek válasza biker (#3275) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Holnap meg tudod nézni. Amikor belépsz a játékba, akkor ugye adja a creditet az elvégzett versenyek után. Ott rámész a versenyre és meg tudod nézni az eredményed és a barátaid eredményét. Lényeg, hogy ne Enter-el menj rá, mert akkor tovább lép.

06-3o/9759I39

(#3277) biker válasza Találtgyerek (#3276) üzenetére


biker
nagyúr

ja tényleg, következő alkalomkor jön a reward :)
elfelejtettem.
barátkérelem elfogadva

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3278) fatal` válasza Találtgyerek (#3272) üzenetére


fatal`
titán

Köszi. Szerintem ma befejezem a Subarust (skót, finn).

(#3279) fatal` válasza biker (#3275) üzenetére


fatal`
titán

Amikor adja a rewardot, akkor meg tudod nézni.

Felvennélek téged is barátnak, elküldöd a steam profilod linkjét?

[ Szerkesztve ]

(#3280) biker válasza fatal` (#3279) üzenetére


biker
nagyúr

gerisoft, illetve domimaglod néven meglelsz. DR-ben GeriSoft

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3281) Találtgyerek válasza fatal` (#3278) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Skót után írd majd meg, hogy mennyit hoztál vissza! ;)

06-3o/9759I39

(#3282) fatal` válasza biker (#3280) üzenetére


fatal`
titán

Bejelöltelek nem sokkal a hozzászólás után elvileg.

#3281: Szerintem semennyit nem fogok. :D De majd meglátjuk.

Viszont a tegnapi görög R5 elég jó lett. :DDD Múltkor a 206-tal az amerikain 62. voltam, de korábban volt már Imprezaval 44. helyem valamelyik napin. De ezeket szerintem nem játszák annyiran, mint az R5 kategóriát.

[ Szerkesztve ]

(#3283) fatal` válasza fatal` (#3282) üzenetére


fatal`
titán

Defekt a második szakaszon (kicsúsztam egy farönknek), úgyhogy nem szenvedek ezzel a challengel tovább, nyomtam egy retiret. :DDD

(#3284) Találtgyerek válasza fatal` (#3283) üzenetére


Találtgyerek
addikt

:( Na majd akkor a havi A csoportban találkozunk.
Gratulálok! Görögben ez nagyon jó eredmény. Talán az Argentin után a második legnehezebb verseny.

06-3o/9759I39

(#3285) fatal` válasza Találtgyerek (#3284) üzenetére


fatal`
titán

A legnehezebb a német meg a spanyol :DDD :DDD

Köszi :) Jöhetne már hetiben is ilyen :D

[ Szerkesztve ]

(#3286) Találtgyerek válasza fatal` (#3285) üzenetére


Találtgyerek
addikt

A német az számomra elég könnyű. A spanyolnál már jobban kell figyelni.
Szerintetek lesz lehetőség majd a következő részben itinert módosítani?

06-3o/9759I39

(#3287) fatal` válasza Találtgyerek (#3286) üzenetére


fatal`
titán

A német valóban könnyebb, régebben amúgy a saját szintemhez képest sokkal jobban mentem rajta.

Csak nagyon keveset megyek aszfalton, lassú vagyok és így túltolom, úgyhogy iszonyatosan sok a hiba. Gyakorolnom kéne, de mindig gravelt megyek. :D

De tegnap utána Time Trialoztam, próbálom megcsinálni a rejtett achit, H shifterrel, majdnem sikerült, 7:03 most. Már régen próbáltam, akkor 7:12 volt, de az még szekvenciálissal. De ez egy gyenge idő ezen a pályán. Viszont szeretem az S4 Subarut :D

(#3288) Találtgyerek válasza fatal` (#3287) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Rejtett achit? Az mi?
Nekem most ez a 2001-es Subaru lett a nagy kedvencem. Eddig nem mentem vele sokat. Most a WRC-k közül ez lett a favorit.

06-3o/9759I39

(#3289) fatal` válasza Találtgyerek (#3288) üzenetére


fatal`
titán

Van egy hidden achievement steamen, ahol nincs leírva, hogy mit kell csinálni hozzá.

Subaru Impreza S4-gyel kell kevesebb, mint 7 perc alatt teljesíteni a Newhouse Bridge szakaszt. Szeki váltóval már valószínű simán meglenne :D

(#3290) biker


biker
nagyúr

a spanyol az getzinehéz :) Montecarlo is könnyebb szerintem, a spanyolban a sok kifelé dőlő kanyar ami szakadékbavisz, meg a belógó szikla a falból, az kemény. Ja meg a padka előtte a csatornával, viszi a kereket ha belemegy

ja most jön az F2 kitcar Spanyolban az aszfaltbetyárban

[ Szerkesztve ]

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3291) Találtgyerek válasza fatal` (#3289) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Ezt még nem láttam. Megpróbálom majd, ha gép elé ülök.
7 perc már nagyon űr idő?

06-3o/9759I39

(#3292) Találtgyerek válasza biker (#3290) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Én a spanyolt sem érzem nehéznek, csak nehezebb, mint a német. Véleményem szerint a német a legkönnyebb az egész játékban.

06-3o/9759I39

(#3293) fatal` válasza Találtgyerek (#3291) üzenetére


fatal`
titán

Azt hiszem még így is több, mint 1 percre vagyok a top1-től, úgyhogy nem. Persze a top 1 az nem S4, szerintem vannak ennélé gyorsabb autók ebben a kategóriában.

Meg mondom, H shifterrel meg kuplunggal akarom megcsinálni és azzal sokkal lassabb vagyok. :) Hónapokkal ezelőtt próbáltam utoljára, de lehet, hogy közel 1 éve is van már.

#3292: Szerintem Új-Zéland a legkönyebb. :) De kinek mi. Végigmenni a németen a legkönnyebb. Gyorsan végigmenni az más kérdés.

De nekem itt nagyon nem fekszik az aszfalt. :D Egyedül Monte Carlot csípem. Kár, hogy nincs hasonló, de nem jeges szakasz a játékban.

Majd jövőre a japán, csak ki tudja mit művelnek a játékkal :D

[ Szerkesztve ]

(#3294) biker válasza fatal` (#3293) üzenetére


biker
nagyúr

új zéland, new england, németország, monaco szerintem frankó kezdőnek.
a spanyol aszfalt nehézségét azt a többi aszfalthoz képest értem.
Ami nehéz, argentin, skót és wales, meg finn főleg ha esik, illetve nekem a lengyel. Egyszerűen nem érzem a ritmusát. Ha nagyon tolom, tutti repülök a fenébe.
A többi az átlagos.

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3295) fatal` válasza biker (#3294) üzenetére


fatal`
titán

Ha nagyon tolom, tutti repülök a fenébe.

Na ez van nekem a némettel. De valószínű csak egyszerűen keveset megyek rajta (csak challenge).

Skót, wales, görög, argentínt szokták nehéznek mondani, nekem meg pont ezek a kedvenceim (meg Új-Zéland). :D

(#3296) Találtgyerek válasza fatal` (#3293) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Jó lenne, ha átemelnék a WRC-ből az összes pályát. :)
Talán az Argentin az egyetlen ami nehezebb, technikásabb a játékban.

06-3o/9759I39

(#3297) Találtgyerek válasza biker (#3294) üzenetére


Találtgyerek
addikt

Nekem a lengyel nagy kedvencem. Igazából a pályák közül mindegyiket szeretem. Talán az Argentin-nél szoktam egy kicsit húzni a szám, mert az elég lassú.

06-3o/9759I39

(#3298) fatal` válasza Találtgyerek (#3296) üzenetére


fatal`
titán

Mire elkezdtem játszani a skót pálya kivételével már mind benne volt a gameben és az sem sokkal utána jött.

Elsőre nekem a walesi és a görög tűnt a legnehezebbnek. Az argentín is nehéz, viszont ott nincsenek tempós szakaszok, így nehéz nagyon lezúzni az autót (persze le lehet esni a francba). :D Én szeretem, mert technikás. A görög pálya bizonyos szakaszai is ilyenek.

Kizártnak tartom, hogy a szezon összes valós szakasza a játékban legyen. :D De ha az összes országot behozzák legalább annyi szakaszzal, mint most a DR2-ben, az nem lenne rossz. Ha meg a mostani WRC játékra gondolsz, akkor másik stúdió, úgyhogy az is kizárt. :D

Gravel pályák közül egyedül a finnért nem rajongok, a többit szeretem.

(#3299) Találtgyerek


Találtgyerek
addikt

6:57-el sikerült megcsinálni.
Kétszer mentem rajt. Először megpróbáltam a medium gumival, mivel mindig azzal megyek murván. 7:18-at mentem. Után feldobtam a soft gumit és azzal sikerült 7 perc alá bemenni.
Nagyon kevés még maradt bent, mert jobban meg kellene ismerni a pályát vagy külső itinerrel menni. Őszintén én soft gumival már annyira nem élveztem, de időben sokkal jobb.

06-3o/9759I39

(#3300) fatal` válasza Találtgyerek (#3299) üzenetére


fatal`
titán

Jah, szekivel könnyű :D Amúgy szép :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  DIRT Rally 2.0
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.